آموزش نصب توالت فرنگی – کاملترین راهنما

فیلم نصب توالت فرنگی ، نصب توالت فرنگی ، نحوه نصب توالت فرنگی
راهنمای مطالعه

فیلم نصب توالت فرنگی به عنوان راهنمای نصب توالت فرنگی به شما کمک می کند تا پس از خرید توالت فرنگی با استفاده از روش صحیح، خودتان در خانه اقدام به نصب توالت فرنگی نمایید.

در این فیلم سعی شده طرز نصب توالت فرنگی روی زمین بصورت کامل با رعایت تمام نکات آموزش داده شود تا هر کسی بدون داشتن دانش فنی بتواند کاسه توالت فرنگی را خودش نصب کند.

توجه: اگر به هر دلیلی نمی توانید سنگ فرنگی را نصب کنید، حتما از سرویسکار لوله بازکنی تهران استفاده نمایید. برای اینکار میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا شرکت آقای لوله بازکن یک نصاب توالت فرنگی با تجربه برای شما اعزام کند.

برای اطلاع از هزینه نصب توالت فرنگی میتوانید با شماره موجود تماس بگیرید تا علاوه بر اطلاع از قیمت نصب توالت فرنگی، درخواست اعزام نصاب توالت فرنگی در شمال تهران، غرب تهران و شرق تهران را ثبت نمایید تا سریعا نیروی فنی مجرب به محل اعزام شود.

برای نصب سنگ توالت فرنگی همانند فیلم مرحله به مرحله مسیر نصب را مانند نصاب توالت فرنگی در تهران طی کنید:

تمامی لوازم نصب توالت فرنگی در این ویدئو نمایش داده شده و معمولا هنگام خرید سنگ توالت، نقشه نصب نیز داخل کارتن وجود دارد که می تواند به شما در نصب صحیح توالت فرنگی کمک کند.

وسایل لازم برای نصب توالت فرنگی

  • دستکش، لباس کار مناسب
  • شیلنگ رابط توالت فرنگی
  • پیچ گوشتی دو سو و چهار سو
  • آچار فرانسه (آچار آلن در صورت نیاز)
  • انبردست
  • حلقه مومی یا واشر توالت فرنگی
  • درزگیر توالت فرنگی (چسب آنتی باکتریال)

نکات مهم در نصب توالت فرنگی استفاده از وسایلی است که توضیح میدهیم. قبل از هر چیز بهتر است اول ویدئو را ببینید تا متوجه شوید نصب توالت فرنگی چگونه انجام می شود.

نصب توالت فرنگی

دستکش و لباس کار مناسب

حتما نیاز نیست که از لباس کار مخصوص استفاده کنید، همین که لباسی که نیاز ندارید را برای رعایت بهداشت به تن کنید کفایت می کند. از دستکش هم برای حفاظت از انتقال بیماری به بدن خود استفاده نمایید. چون محیط سرویس بهداشتی دارای میکروب فراوانی است و اگر اصول بهداشتی را رعایت نکنید امکان بیمار شدنتان وجود دارد.

شیلنگ رابط توالت فرنگی

زمانی که برای خرید توالت فرنگی به فروشگاه میروید حتما باید شلنگ رابط توالت فرنگی را هم تهیه کنید. چون شلنگ رابط از اجزای مهم می باشد. اندازه شلنگ باید متناسب با فاصله بین مخزن و دیوار باشد.

پیچ گوشتی دو سو و چهار سو

پیچ گوشتی از پر استفاده ترین ابزارهایی است که برای نصب توالت فرنگی به آن نیاز دارید. از این ابزار برای بستن پیچ های درب توالت فرنگی و نشیمنگاه و اجزای دیگر استفاده نمایید.

آچار فرانسه (آچار آلن در صورت نیاز)

در بسیاری از سنگ توالت های فرنگی می توان برای بستن مهره ها از آچار فرانسه استفاده کرد. اما در برخی از توالت های فرنگی نیاز به آچار آلن نیز می باشد که اگر مهرهای توالت فرنگی شما از نوع آلنی است، بهتر است این آچار را در کنار خود داشته باشید.

انبردست

گاهی اوقات لازم است که مهره ای را نگه دارید تا با آچار فرانسه آن را خوب سفت کنید یا اینکه چیزی را خم کنید. انبردست دقیقا همان ابزاری است که خیلی از این کارها را برای شما انجام می دهد.

واشر توالت فرنگی

واشر یا حلقه مومی توالت فرنگی بخش آبگذر را به زمین متصل می کند. واشر توالت فرنگی ضد آب می باشد و تمامی درزها را می پوشاند و به همین دلیل باعث می شود هوای فاضلاب به بیرون نیاید. برخی از مردن این حلقه را بوگیر ژله ای توالت فرنگی می نامند.

درزگیر توالت فرنگی

فیلم نصب توالت فرنگی

برای درزگیری توالت فرنگی می توانید از انواع چسب آکواریوم آنتی باکتریال استفاده کنید. پس از نصب توالت فرنگی روی زمین می توانید چسب را دور سنگ توالت بزنید و به مدت 24 ساعت صبر کنید تا خشک شود.

در این مدت نباید از توالت استفاده کنید و یا روی آن آب بریزید تا چسب به خوبی خشک شود. استفاده از چسب به عنوان درزگیر توالت فرنگی هنگام شستن و نظافت سرویس بهداشتی به شما کمک می کند. همچنین از کثیف شدن و جمع شدن میکروب نیز جلوگیری می نماید.

سوالات متداول نصب کاسه توالت فرنگی

برای نصب توالت فرنگی به چه چیزهایی احتیاج داریم؟

دستکش، لباس کار مناسب
شیلنگ رابط توالت فرنگی
پیچ گوشتی دو سو و چهار سو
آچار فرانسه (آچار آلن در صورت نیاز)
انبردست
حلقه مومی یا واشر توالت فرنگی
درزگیر توالت فرنگی (چسب آنتی باکتریال)

آیا خودم میتوانم توالت فرنگی را نصب کنم؟

نصب توالت فرنگی کار پیچیده ای نیست و شما با تماشای فیلم آموزشی که در این صفحه قرار داده شده میتوانید نصب را انجام دهید. اما اگر به هر دلیل نتوانستید اینکار را بکنید، بهتر است با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید تا نیروی فنی متخصص برای شما اعزام شود.

بعد از نصب توالت فرنگی، کاسه لق میزند چه کار کنیم؟

یکی از مهمترین نکاتی که باید قبل از نصب به آن دقت کنید، مکان نصب و فاصله کاسه تا دیوار است. شما باید قبل از نصب فاصله کاسه تا شیر آب و فاصله تا دیوار کناری و پشتی را اندازه گیری میکردید تا کاسه دقیقا بر روی محلی که باید نصب شود، قرار میگرفت.

برای درزگیری و چسب زدن توالت فرنگی از چه نوع چسبی استفاده کنیم؟

چسب توالت فرنگی علاوه بر تمیز ماندن، به جلوگیری از جمع شدن میکروب ها هم کمک میکند. برای چسب زدن میتوانید از انواع چسب آکواریوم استفاده کنید. بهتر است برای اینکار از نوع آنتی باکتریال آن استفاده نمایید.

4.4/5 - (26 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.