تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
فیلم نصب توالت فرنگی ، نصب توالت فرنگی ، نحوه نصب توالت فرنگی

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

فیلم نصب توالت فرنگی به عنوان راهنمای نصب توالت فرنگی به شما کمک می کند تا پس از خرید توالت فرنگی با استفاده از روش صحیح، خودتان در خانه اقدام به نصب توالت فرنگی نمایید.

در این فیلم سعی شده طرز نصب توالت فرنگی روی زمین بصورت کامل با رعایت تمام نکات آموزش داده شود تا هر کسی بدون داشتن دانش فنی بتواند کاسه توالت فرنگی را خودش نصب کند.

توجه: اگر به هر دلیلی نمی توانید سنگ فرنگی را نصب کنید، حتما از سرویسکار لوله بازکنی استفاده نمایید.

برای نصب سنگ توالت فرنگی همانند فیلم مرحله به مرحله مسیر نصب را طی کنید:

تمامی لوازم نصب توالت فرنگی در این ویدئو نمایش داده شده و معمولا هنگام خرید سنگ توالت، نقشه نصب نیز داخل کارتن وجود دارد که می تواند به شما در نصب صحیح توالت فرنگی کمک کند.

وسایل لازم برای نصب توالت فرنگی

  • دستکش، لباس کار مناسب
  • شیلنگ رابط توالت فرنگی
  • پیچ گوشتی دو سو و چهار سو
  • آچار فرانسه (آچار آلن در صورت نیاز)
  • انبردست
  • حلقه مومی یا واشر توالت فرنگی
  • درزگیر توالت فرنگی (چسب آنتی باکتریال)

نصب توالت فرنگی

دستکش و لباس کار مناسب

حتما نیاز نیست که از لباس کار مخصوص استفاده کنید، همین که لباسی که نیاز ندارید را برای رعایت بهداشت به تن کنید کفایت می کند. از دستکش هم برای حفاظت از انتقال بیماری به بدن خود استفاده نمایید. چون محیط سرویس بهداشتی دارای میکروب فراوانی است و اگر اصول بهداشتی را رعایت نکنید امکان بیمار شدنتان وجود دارد.

شیلنگ رابط توالت فرنگی

زمانی که برای خرید توالت فرنگی به فروشگاه میروید حتما باید شلنگ رابط توالت فرنگی را هم تهیه کنید. چون شلنگ رابط از اجزای مهم می باشد. اندازه شلنگ باید متناسب با فاصله بین مخزن و دیوار باشد.

پیچ گوشتی دو سو و چهار سو

پیچ گوشتی از پر استفاده ترین ابزارهایی است که برای نصب توالت فرنگی به آن نیاز دارید. از این ابزار برای بستن پیچ های درب توالت فرنگی و نشیمنگاه و اجزای دیگر استفاده نمایید.

آچار فرانسه (آچار آلن در صورت نیاز)

در بسیاری از سنگ توالت های فرنگی می توان برای بستن مهره ها از آچار فرانسه استفاده کرد. اما در برخی از توالت های فرنگی نیاز به آچار آلن نیز می باشد که اگر مهرهای توالت فرنگی شما از نوع آلنی است، بهتر است این آچار را در کنار خود داشته باشید.

انبردست

گاهی اوقات لازم است که مهره ای را نگه دارید تا با آچار فرانسه آن را خوب سفت کنید یا اینکه چیزی را خم کنید. انبردست دقیقا همان ابزاری است که خیلی از این کارها را برای شما انجام می دهد.

واشر توالت فرنگی

واشر یا حلقه مومی توالت فرنگی بخش آبگذر را به زمین متصل می کند. واشر توالت فرنگی ضد آب می باشد و تمامی درزها را می پوشاند و به همین دلیل باعث می شود هوای فاضلاب به بیرون نیاید. برخی از مردن این حلقه را بوگیر ژله ای توالت فرنگی می نامند.

درزگیر توالت فرنگی

فیلم نصب توالت فرنگی

برای درزگیری توالت فرنگی می توانید از انواع چسب آکواریوم آنتی باکتریال استفاده کنید. پس از نصب توالت فرنگی روی زمین می توانید چسب را دور سنگ توالت بزنید و به مدت 24 ساعت صبر کنید تا خشک شود.

در این مدت نباید از توالت استفاده کنید و یا روی آن آب بریزید تا چسب به خوبی خشک شود. استفاده از چسب به عنوان درزگیر توالت فرنگی هنگام شستن و نظافت سرویس بهداشتی به شما کمک می کند. همچنین از کثیف شدن و جمع شدن میکروب نیز جلوگیری می نماید.

یک دیدگاه بگذارید

4 × 1 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵