تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

تخلیه چاه شمال تهران

0

تخلیه چاه شمال تهران یکی دیگر از خدمات مجموعه آقای لوله بازکن می باشد که توسط تیم حرفه ای و با تجربه، بصورت تضمینی و با کیفیت عالی انجام می شود. تخلیه چاه فاضلاب شمال تهران به وسیله تانکر مکنده و پمپ آب کش و لجن کش بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در سراسر این منطقه ارائه داده می شود. اگر نیاز به تخلیه چاه شبانه روزی شمال تهران دارید، میتوانید همین حالا برای هماهنگی اعزام تیم تخلیه چاه تهران و تانکر با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

از کجا بفهمیم چاه فاضلاب پر شده؟

از کجا بفهمیم چاه فاضلاب پر شده؟ تخلیه چاه شمال تهران

یک نکته مهم و در واقع اولین مرحله قبل از تخلیه چاه شمال تهران، اطمینان پیدا کردن از پر بودن چاه فاضلاب می باشد. این کار به این معنی است که ابتدا باید مطمئن شویم مشکل پر شدن چاه است و نه گرفتگی لوله فاضلاب! چون در برخی پروژه ها دیده شده که مشکل اصلا مربوط به چاه نمی باشد و یک گرفتگی ساده است که با فنر زدن فاضلاب برطرف خواهد شد.

مشکلاتی که با پر بودن چاه فاضلاب اشتباه گرفته می شوند عبارتند از:

 • گرفتگی لوله سر زانویی متصل به دهانه چاه
 • تشخیص اشتباه لوله بازکن بی تجربه نسبت به پر بودن چاه فاضلاب
 • گرفتگی در میانه لوله ای که به چاه متصل شده است
 • انتشار بوی بد فاضلاب

بارها شده در پروژه های مختلف تخلیه چاه شمال تهران، کارشناسان این مجموعه با بررسی های لازم متوجه شده اند که چاه پر نشده و مشکل چیز دیگری است!

این تنها یکی از ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن می باشد که سبب می شود با تشخیص درست و به موقع هزینه های اضافی شما کاهش یابد.

اما از کجا باید بفهمیم چاه پر شده یا نه؟

این کار نیاز به متخصص و یک فرد با تجربه که در این زمینه سال ها کار کرده دارد. در شرکت آقای لوله بازکن بعضی از سرویسکاران ما بیش از 15 سال سابقه دارند و تشخیص اینکه چاه پر شده یا نه برای آنها کار سختی نیست.

بدون باز کردن دهانه چاه نیز میتوان متوجه شد که چاه پر شده و نیاز به تخلیه چاه در شمال تهران دارید یا خیر.

چند راه تشخیص پر شدن چاه عبارتند از:

 • فنر زدن لوله اصلی متصل به چاه
 • اگر آب به همراه لجن از نزدیکترین لوله به چاه بالا بزند
 • باز کردن دهانه چاه (مطمئن ترین راه)

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شبانه روزی تهران

تخلیه چاه شمال تهران بصورت تضمینی

تخلیه چاه شمال تهران بصورت تضمینی

تیم تخلیه چاه شمال تهران شرکت آقای لوله بازکن 7 روز هفته بصورت شبانه روزی آماده خدمت به مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه از سرویسکاران و کارشناسان حرفه ای و با سابقه تشکیل شده تا کار شما عزیزان را بصورت تضمینی و با کیفیت عالی انجام دهند.

تخلیه چاه در شمال تهران بصورت صفر تا 100 از ابتدا تا تحویل چاه فاضلاب بصورت استاندارد به شما انجام می شود. در این خدمات تانکرهای بزرگ مکنده و پمپ لجن کش و آب کش آماده اعزام به محل هستند. تنها با یک تماس می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا هماهنگی های لازم صورت گیرد. پس از هماهنگی، تیم تخلیه چاه شمال تهران در محل حضور پیدا می کند تا کارهای لازم را بصورت استاندارد انجام دهد.

✅ تانکر:12 هزار لیتر
✅ روش تخلیه:مکنده یا پمپ لجن کش
✅ ضمانت:تضمین تخلیه لجن
✅ ساعات کاری:همه روزه بدون تعطیلی

مراحل تخلیه چاه فاضلاب شمال تهران

 • تشخیص محل چاه فاضلاب (در صورت اطلاع نداشتن مشتری از محل چاه)
 • باز کردن دهانه چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه شمال تهران با تانکر مکنده یا پمپ لجن کش
 • لایروبی و ته زنی در صورت نیاز
 • ترمیم چاه در صورت نیاز
 • بستن دهانه چاه بصورت استاندارد

چند وقت یکبار نیاز به تخلیه چاه شمال تهران داریم؟

چند وقت یکبار نیاز به تخلیه چاه شمال تهران داریم؟

دفعات تخلیه چاه در شمال تهران بستگی به پارامترهای زیر دارد:

 • حجم فاضلاب روزانه
 • ابعاد و اندازه چاه
 • درصد ذرات سنگین در فاضلاب

هنگام محاسبه باید در نظر گرفت که مواد جامد ورودی به چاه متعلق به کدام کلاس هستند:

1. مواد آلی (تجزیه پذیر): اینها شامل سلولز، کاغذ توالت، مدفوع می باشد. تجزیه چنین موادی زمان زیادی طول می کشد.

2. بقایای زیست تخریب ناپذیر (پلاستیک، بستر حیوانات و سایر مواد): چنین موادی به سرعت حجم چاه را پر می کنند و برای احیای چاه نیاز به تخلیه، لایروبی و کف زنی می باشد.

نیاز است که از ورود چنین موادی به چاه مخصوصا موارد غیر قابل تجزیه تا حد امکان به حداقل برسد. با این کار زمان پر شدن چاه افزایش پیدا می کند و دیر به دیر نیاز به استفاده از خدمات تخلیه چاه شمال تهران خواهید داشت.

به طور معمول و به عنوان یک مثال میتوان گفت یک چاه به عمق 100 متر که دارای انباری است حدودا 10 سال زمان میبرد تا پر شود. البته این زمان بستگی به مواردی که گفتیم نیز دارد که امکان دارد کمتر یا بیشتر شود.

آیا لایروبی، عمر چاه فاضلاب را افزایش می دهد؟

آیا لایروبی، عمر چاه فاضلاب را افزایش می دهد؟ تخلیه چاه شمال تهران

لایروبی چاه یا لایه روبی چاه زمانی نیاز است که عمر چاه بالا بوده و فاضلاب داخل آن سفت شده باشد. در حقیقت جامداتی نظیر پلاستیک، چربی و اشیا کوچک و بزرگ که در انباری چاه انباشته می شوند و مانع از نفوذ آب به زمین می گردند و در خدمات تخلیه چاه شمال تهران نیز نمیتوان با تانکر مکنده یا پمپ آنها را تخلیه نمود.

این مشکل میتواند یکی از علل زود پر شدن چاه فاضلاب باشد. معمولا فاضلابی که سفت شده و با استفاده از تانکر قابل تخلیه نیستند، حتما باید لایروبی شوند. با استفاده از این خدمات کلیه جامداتی که در چاه ته نشین شده اند بیرون کشیده می شوند تا مشکل برطرف شود.

انجام لایروبی در خدمات تخلیه چاه شمال تهران در حقیقت تغییر چندانی در افزایش عمر چاه ندارد و فقط جامدات ته نشین شده در چاه بیرون کشیده می شوند. معمولا برای افزایش عمر چاه فاضلاب از روش ته زنی یا کف تراشی استفاده می شود.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شمال تهران

تفاوت لایروبی و ته زنی چاه فاضلاب چیست؟

تفاوت لایروبی و ته زنی چاه فاضلاب چیست؟

همانطور که توضیح دادیم انجام خدمات لایروبی و ته زنی چاه فاضلاب در شمال تهران مناسب زمانی است که جامدات فاضلاب ته نشین شده و سفت هستند، این مواد را دیگر نمیتوان با تانکر مکنده یا پمپ لجن کش حتی از نوع سه فاز تخلیه نمود. به همین دلیل تنها راه لایروبی و یا ته زنی چاه می باشد. اما این دو روش تفاوت هایی با هم دارند که سبب می شوند اندازه و عمر چاه شما افزایش پیدا کند و در برخی موارد نیازی به حفر چاه جدید هم نداشته باشید. با ما همراه باشید تا با این روش ها آشنا شوید و بدانید که کدام روش برای شما بهتر است.

لایروبی چاه در شمال تهران

لایروبی چاه فاضلاب تنها برای خارج کردن لجن هایی است که سفت شده و تانکر مکنده و یا پمپ قادر به تخلیه آنها نیستند. در خدمات تخلیه چاه شمال تهران زمانی که تانکر لجن و آب چاه را خالی میکند، اگر چاه نیاز به لایروبی داشته باشد، یعنی نیاز باشد مقنی داخل چاه برود و لجن های سفت شده را تخلیه کند، در این شرایط لجن ها بصورت بشکه ای تخلیه می شوند.

خیلی از مردم فکر میکنند لایروبی چاه فاضلاب باعث افزایش عمر چاه و جلوگیری از زود پر شدن آن می شود، اما اینطور نیست و تاثیر چندانی روی این موضوع ندارد. همانطور که گفتیم لایروبی تنها برای خارج کردن جامدات سفت شده در چاه می باشد.

ته زنی یا کف تراشی چاه در شمال تهران

بهترین روش برای بازسازی چاه و دیواره آن ته زنی چاه می باشد. در خدمات تخلیه چاه شمال تهران، تیم حرفه ای آقای لوله بازکن مجهز به ابزارآلات، تجهیزات و تکنسین های حرفه ای و با سابقه برای اینکار می باشد.

در روش ته زنی دیواره و کف انباری چاه به اندازه تقریبا 50 سانت تراشیده می شود. یعنی علاوه بر استخراج لجن انباشته شده در چاه، حدودا 50 سانت هم خاک از دیواره و کف انباری بیرون کشیده می شود.

با استخراج لجن و خاک انباری در تخلیه چاه شمال تهران، چشمه های چاه باز می شوند و طول عمر چاه افزایش پیدا می کند.

به عنوان مثال اگر چاهی که لایروبی شده 2 سال زمان ببرد تا پر شود، با انجام خدمات ته زنی چاه، حدودا 10 سال دیگر پر می شود که این اختلاف زمانی برای کسانی که به دنبال افزایش طول عمر چاه ساختمانشان هستند بسیار عالی است.

با انجام عملیات ته زنی چاه فاضلاب در شمال تهران، نه تنها طول عمر چاه افزایش پیدا می کند، بلکه با استخراج حدودا 50 سانت خاک از دیواره و کف انباری، سبب افزایش حجم انباری نیز می شود.

نکته بسیار مهم: گاهی اوقات به دلیل بسته شدن چشمه های چاه، جذب آب کاهش پیدا می کند و همین موضوع سبب زود پر شدن چاه می شود. در چنین شرایطی اغلب مردم به فکر چاه جدید هستند. اما نکته مهم اینجاست که با انجام عملیات ته زنی میتوان همان چاه جدید را احیا کرد و دیگر نیازی به حفر چاه جدید نباشد. با این خدمات هزینه های اضافی کاهش پیدا می کنند و دیگر نیاز نیست لوله های منتهی به چاه قدیمی را مجددا تا سر چاه جدید متصل نمود.

اگر چاه ریزش کرده باشد، تعمیرات چاه فاضلاب چطور انجام می شود؟

پس از گذشت زمان زیادی از عمر چاه های قدیمی، امکان ریزش چاه وجود دارد. هنگام وقوع این مشکل، خطرات زیادی ساختمان و چاه را تهدید می کنند. از جمله این مشکلات می توان به امکان ریزش دیواره چاه و از بین رفتن چاه و همچنین امکان خالی شدن زیر ساختمان و احتمال آسیب رساندن به ساختمان اشاره نمود.

اگر ساختمان شما قدیمی است لازم است هنگام درخواست خدمات تخلیه چاه شمال تهران، از کارشناسان و تکنسین هایی که برای انجام خدمات در محل حاضر هستند بخواهید وضعیت چاه را هم بررسی نمایند.

اگر چاه ریزش کرده باشد، حتما باید نسبت به ترمیم آن اقدامات لازم صورت گیرد. ریزش چاه نیز به چند صورت اتفاق می افتد که روش ترمیم آنها نیز به شرح زیر می باشد:

 • ریزش طوقه چاه: استخراج خاک میله، کول زدن از میله به بالا و در نهایت طوقه چینی
 • ریزش دهانه انباری: استخراج خاک، کول زدن انباری در صورت نیاز، کول گذاری میله و در نهایت طوقه چینی

مزیت استفاده از خدمات تخلیه چاه آقای لوله بازکن؟

 • شبانه روزی بدون تعطیلی
 • کارشناس تشخیص پر شدن چاه
 • تیم تخلیه حرفه ای، کاربلد و با سابقه
 • تیم تشخیص محل دقیق چاه با حداقل تخریب
 • تیم تعمیر چاه های ریزش کرده
 • انجام کار صفر تا 100
 • تضمین تخلیه لجن تا حد ممکن
 • استفاده از تانکرهای مکنده یا پمپ لجن کش براساس نیاز مشتری
 • انجام عمل ته زنی چاه برای افزایش اندازه و عمر چاه فاضلاب

آقای لوله بازکن شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز در سراسر تهران می باشد. جهت استفاده از خدمات این مجموعه کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات متداول تخلیه چاه شمال تهران

حجم ماشین تخلیه چاه شمال تهران چقدر است؟

در شرکت آقای لوله بازکن از ماشین های بزرگ جهت تخلیه چاه شمال تهران استفاده می شود که 12 هزار لیتری هستند. ماشین های کوچک 6 هزار لیتری هم در دسترس شما عزیزان هستند که میتوانید بسته به نیازتان درخواست دهید.

آیا لجن چاه هم تخلیه می شود؟

بله ما از تانکرهای مکنده و یا پمپ های لجن کش برای اینکار استفاده می کنیم که تا حد ممکن لجن را تخلیه می کنند. اگر لجن و جامدات داخل چاه سفت باشد، عملیات لایروبی چاه صورت می گیرد تا آنها هم تخلیه شوند. در صورت نیاز عملیات ته زنی هم انجام می شود تا چشمه های چاه باز شوند و طول عمر چاه افزایش پیدا کند.

ساعات کاری شرکت

همه روزه بصورت شبانه روزی میتوانید درخواست تخلیه چاه شمال تهران را ثبت نمایید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+