تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات تخلیه چاه > درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
افتادن گوشی در چاه توالت ، درآوردن گوشی از توالت

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

افتادن گوشی در چاه توالت یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید و نداند که چطور باید اقدام به دراوردن گوشی موبایل از دستشویی نماید. قیمت خارج کردن موبایل از دستشویی بستگی به شرایطی دارد آن را توضیح می دهیم.

همچنین در این مطلب قرار است شما را راهنمایی کنیم تا اگر توان دراوردن موبایل از توالت را دارید، خودتان اقدام به خارج کردن آن نمایید.

قبل از هر چیز حتما دقت داشته باشید که بعد از افتادن موبایل در توالت به هیچ عنوان آبی داخل دستشویی نریزید و یا سیفون را نکشید. در صورت انجام دادن این دو کار احتمال سوختن یا افتادن موبایل در چاه دستشویی وجود دارد.

پس برای به دست آوردن گوشی موبایل خود و جلوگیری از ضرر و زیان مالی به نکات گفته شده دقت نمایید.

درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی

درآوردن گوشی از چاه توالت

برای خارج کردن موبایل از کاسه دستشویی نیاز است تا ابتدا شرایط را بسنجید. به عنوان مثال توالت ایرانی است یا فرنگی، گوشی داخل لوله فاضلاب دیده می شود یا خیر و ارتفاع لوله چقدر است.

اگر توالت ایرانی است و گوشی دیده می شود می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. از یک دستکش برای رعایت بهداشت استفاده کنید.
  2. سعی کنید با وارد کردن دست در لوله فاضلاب گوشی را پیدا کنید.
  3. اگر ارتفاع لوله زیاد است می توانید از انبر بلند و یا گیره های مخصوص که در فروشگاه ها به فروش می رسند استفاده نمایید. اما دقت داشته باشید که اتلاف وقت ممکن است باعث سوختن گوشی شما شود، پس زمان شما بسیار کم است و باید بهترین راه را انتخاب نمایید.
  4. با دست یا ابزار گوشی را بیرون بکشید.
  5. اگر گوشی روشن است، آن را خاموش کنید، سیمکارت را خارج نمایید و با دستمال تمیز گوشی موبایل را خشک نمایید.
  6. گوشی باید حداقل 7 ساعت زیر نور آفتاب بماند یا با استفاده از باد گرم سشوار به مدت چند دقیقه موبایل را کاملا خشک کنید.
  7. اگر موبایل شما قابلیت ضد آب بودن را دارد بهتر است آن را آب بکشی و با استفاده از الکل آن را ضد عفونی کنید. در غیر اینصورت ضد عفونی کردن با پد الکلی کفایت می کند.

افتادن موبایل در دستشویی یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر کسی در خانه یا توالت های عمومی اتفاق بیافتد، پس در چنین شرایطی حتما باید خونسردی خود را جهت درآوردن گوشی از توالت حفظ کنید و اگر فکر می کنید خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید باید از یک متخصص و سرویسکار حرفه ای لوله بازکنی کمک بخواهید.

هزینه در اوردن گوشی از توالت

دراوردن گوشی موبایل از توالت
همانطور که توضیح داده شد، پس از افتادن گوشی در فاضلاب ابتدا باید شرایط آن را بازدید نمود، پس هنگام تماس با کارشناسان ما این توقع را نداشته باشید که بتوانند ندیده و بدون بازدید، قیمت دقیق را خدمت شما اعلام نمایند.

اما در مورد قیمت حدودی باید بگوییم که شرکت اقای لوله بازکن برای درآوردن موبایل از توالت حدودا 50 هزار تومان براساس تعرفه اتحادیه دریافت می نماید.

لازم به ذکر است که سرویسکاران این مجموعه به قدری حرفه ای و متخصص هستند که اگر 1 درصد هم احتمال خارج کردن گوشی موبایل شما وجود داشته باشد، این کار را بصورت تضمینی انجام می دهند.

چه زمان قیمت درآوردن گوشی موبایل از توالت افزایش می یابد؟

افزایش قیمت درآوردن گوشی از توالت کاملا بستگی به شرایط افتادن گوشی موبایل در چاه توالت دارد. یعنی اگر موارد زیر هنگام انجام کار پیش آید قطعا قیمت کمی بالاتر خواهد رفت و این افزایش کاملا طبق تعرفه اتحادیه می باشد، چون ما برای شما فاکتور صادر می کنیم و کارمان کاملا قانونی و زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران می باشد.

  • ارتفاع لوله زیاد باشد.
  • ایرانی یا فرنگی بودن توالت (به این دلیل که در توالت فرنگی ابتدا باید کاسه از زمین جدا شود تا از طریق لوله فاضلاب اصلی گوشی را خارج کرد)
  • گوشی کف سیفون افتاده باشد. در این شرایط نیاز است که سرویسکار بصورت حرفه ای ابتدا اقدام به بلند کردن گوشی از سیفون نماید و سپس آن را بیرون بیاورد.

یک دیدگاه بگذارید

بیست − پانزده =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵