تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
افتادن اشیا در چاه توالت

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

افتادن اشیا در توالت و در اوردن آنها از چاه دستشویی مشکلی است که می تواند برای همه ما پیش بیاید. در اینجا توضیح داده ایم که چگونه اجسامی مانند طلا، گوشی، پول، صابون، درب اسپری و شامپو، خمیر دندان، مسواک، ساعت، کلید و سوییچ، انگشتر، حلقه، زنجیر، دستبند، پابند، ساعت، پول، کیف مدارک و پول، عینک و غیره از لوله فاضلاب توالت خارج نمایید.

نکات مهم قبل از در اوردن اجسام از توالت:

 1. قبل از هر چیز ابتدا خونسردی خود را حفظ کنید مخصوصا زمانی که جسم مورد نظر از لحاظ مادی ارزشمند است.
 2. به هیچ عنوان، تاکید میکنیم به هیچ عنوان پس از افتادن طلا، گوشی یا هر جسم دیگری در چاه دستشویی، درون لوله فاضلاب آب نریزید یا سیفون را نکشید.
 3. اگر ارتفاع لوله زیاد است سعی کنید از فرو کردن دست درون لوله فاضلاب اجتناب کنید چون احتمال گیر کردن ساعد یا بازوی شما در لوله وجود دارد و می تواند باعث صدمه دیدن دستتان شود.
 4. اگر احتمال می دهید استفاده از روش هایی که برای در اوردن طلا از چاه توالت یا در اوردن گوشی از توالت و غیره می تواند به دلیل کم تجربگی شما به درون چاه اصلی بیفتد به هیچ عنوان برای خارج کردن جسم مورد نظر تلاش نکنید.
 5. بهتر است برای آسوده خاطر بودن خودتان و اینکه کاملا تضمینی شی مورد نظری که درون چاه توالت افتاده را به دست آورید از متخصص لوله بازکنی در تهران استفاده کنید.

پس از افتادن وسیله در توالت چه کار کنیم؟

در اوردن جسم از توالت

بعد از افتادن اشیا در چاه توالت ابتدا باید به نکات قسمت قبل دقت کنید و حتما آنها را رعایت نمایید سپس مراحل زیر را طی کنید.

ابتدا یک جفت دستکش آماده کنید و اگر ارتفاع لوله بلند است ابزاری شبیه به چنگک نیز در کنار خود داشته باشید.

سپس با استفاده از یک چراغ قوه (می توانید از چراغ قوه گوشی خود استفاده کنید) داخل لوله توالت را مشاهده کنید تا هم ارتفاع لوله را تخمین بزنید و هم ببنیید چیزی که داخل چاه افتاده دیده می شود یا خیر.

دیده شدن جسم می تواند شما را یک پله به در اوردن وسیله از توالت نزدیکتر نماید.

حالا دستکش ها را دستتان کنید و اگر احتمال می دهید که دستتان به جسم مورد نظر میرسد، آن را از داخل لوله خارج کنید، در غیر این صورت از گیره استفاده کنید.

توجه: این مرحله سخت ترین مرحله برای در اوردن طلا از چاه توالت یا در اوردن گوشی از توالت و غیره می باشد. چون با یک حرکت اشتباه شی قیمتی خود را برای همیشه از دست خواهید داد و علاوه بر این، باعث گرفتگی لوله فاضلاب و مشکلات بعد از آن هم خواهید شد.

در ادامه اگر جسم درون سیفون بود احتمال اینکه داخل آب باشد وجود دارد و شما باید کاملا با احتیاط آب سیفون و فضولات موجود را تخلیه کنید تا راحت تر بتوانید جسم را خارج کنید.

اما اگر شی مورد نظر سیفون را رد کرده باشد و دیده نشود، حتما باید از یک متخصص جهت در اوردن شی از سرویس بهداشتی استفاده نمایید.

افتادن اشیا در چاه توالت

شرکت آقای لوله بازکن متخصص در زمینه در اوردن انواع اجسام از چاه توالت

شرکت آقای لوله بازکن با سابقه ای بیش از 15 سال در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران، سرویسکاران متعددی را در سراسر تهران بزرگ جهت:

 • در اوردن طلا از توالت
 • در اوردن گوشی موبایل از دستشویی
 • در اوردن دعا و اسما متبرکه از چاه توالت
 • در اوردن کلید و سوییچ از توالت
 • در اوردن گوشواره، دستبند، پابند و زنجیر از توالت
 • در اوردن انگشتر از توالت

و هر جسم ریز و درشت دیگری مستقر نموده تا به محض تماس با شرکت از نزدیکترین شعبه نسبت به شما، سرویسکاران را اعزام نماید تا سریعا به محل برسند و جسم مورد نظر را به سرعت بیرون بکشند.

کلیه نیروهای فنی شرکت آقای لوله بازکن بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی در خدمت شما عزیزان هستند تا اگر خودتان توان خارج کردن وسیله از توالت را ندارید، سرویسکاران با تجربه ما کار را برای شما انجام دهند.

اگر شی قیمتی و ارزشمند شما درون چاه توالت افتاده همین حالا تماس بگیرید تا شانس بیشتری برای به دست آوردن دوباره آن داشته باشید.

2 پاسخ
 1. شهرام

  سلام اگه حلقه ازدواج یک روز پیش داخل چاه توالت افتاده باشه و از سرویس استفاده نکرده باشیم میشه دراوردتش؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله میشه دراورد. تماس بگیرید همکاران بنده برای شما سرویسکار مجرب اعزام کنن.

یک دیدگاه بگذارید

هفده + 20 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵