تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
لوله بازکنی شرق تهران

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی شرق تهران با قیمت ارزان بصورت شبانه روزی و فوری در خدمت مشتریان عزیز می باشد. اگر مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دارید، سرویسکاران ما بهترین راه حل را برای برطرف کردن مشکل شما ارائه می دهند.

لوله بازکنی شرق تهران فوری و شبانه روزی

شرکت آقای لوله بازکن خدمات لوله بازکنی در شرق تهران را بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی و کاملا فوری در مناطق زیر انجام می دهد:

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

خوشبختانه با همت مدیران لایق مجموعه آقای لوله بازکن توانسته ایم کل سال را بدون تعطیلی در خدمت مشتریان عزیزمان باشیم و با ارائه خدمات لوله بازکنی تهران بصورت 24 ساعته و فوری رضایت آنها را جلب نماییم.

فوری بودن خدمات سبب شده تا مشتریان بیش از حد منتظر نمانند و سریعا مشکلشان رفع شود.

به همین دلیل است که در هر منطقه از تهران، شمال، غرب، شرق و جنوب سرویسکاران متعددی را مستقر نموده ایم تا پس از تماس مشتریان و تعیین آدرس، نیروهای فنی نزدیک به آنها را اعزام نماییم تا به سرعت به محل برسند.

علاوه بر این، باز کردن لوله های گرفته شده با بازدید دقیق از محل، تعیین علت گرفتگی و انتخاب بهترین روش جهت لوله بازکنی و تخلیه چاه یک مزیت خوب برای مشتریان است تا مشکلشان را از ریشه حل کنند و تا سال ها مشکلی نداشته باشند.

چرا لوله فاضلاب می گیرد؟

امروزه تمامی لوله های فاضلاب ساختمان ها از جنس پولیکا است که نوعی لوله پلاستیکی مقاوم می باشد.

البته در خانه های قدیمی هنوز هم لوله های فلزی با آلیاژهای مختلف دیده می شود. اما در حال حاضر اکثر خانه های قدیمی هم سیستم لوله کشی خود را به لوله های جدید تغییر داده اند.

این لوله ها به دلایل مختلفی مسدود می شوند و عمده ترین آنها موارد زیر می باشد:

لوله بازکنی شرق تهران

 

 • رسوب و جرم
 • شیب ناملایم لوله
 • روغن و چربی
 • سیمان، شن یا دوغاب
 • پرز و موی زائد
 • افتادن اشیا داخل لوله
 • پسماند مواد غذایی

نکته: سیمان، شن و دوغاب یا حتی قیر در لوله فاضلاب ساختمان هایی دیده شده که نوساز هستند و یا به تازگی تعمیرات داشته اند. این مواد به دلیل سهل انگاری کارگران به داخل لوله ریخته می شود و همین مواد پس از مدتی باعث ایجاد سد در خروجی راه فاضلاب می شوند که مشکلات بزرگی را به وجود می آورند.

کلیه علل گرفتگی لوله فاضلاب با روش های مختلفی قابل رفع شدن هستند اما انتخاب بهترین روش می تواند هزینه کمتر و بازدهی بیشتری داشته باشد.

لوله بازکنی شرق تهران

ریختن اسید و مایع لوله بازکن در چاه فاضلاب چه خطراتی دارد؟

 • آسیب به لوله کشی ساختمان و خوردگی و پوسیدگی آنها
 • اگر هنگام ریختن اسید به داخل لوله، محلول به بیرون پاشیده شود باعث سوختگی پوست و چشم خواهد شد.
 • انتشار گازهای سمی و ایجاد مسمومیت (مخلوط شدن اسید و فاضلاب باعث انتشار گازهای سمی و کشنده می شود)
 • انفجار (متاسفانه گازهای فاضلابی قابلیت شعله ور شدن و انفجار دارند و هر چیزی که آنها را تحریک کند سبب منفجر شدن خواهد شد).

هر 4 مورد که ذکر شد دارای خبرهای واقعی در رسانه های خبری هستند که می توانید با یک جستجوی ساده اخبار حوادث را دنبال کنید که جان چندین نفر از هموطنان عزیزمان به دلیل استفاده غیر استاندارد از اسیدهای لوله بازکن به خطر افتاده است.

هشدار: اگر از اسید لوله بازکن استفاده کردید و گرفتگی باز نشد، به هیچ عنوان بار دیگر از محلول شیمیایی استفاده نکنید چون به طور قطع باعث پوسیدگی و از بین رفتن لوله فاضلاب خواهد شد.

لوله بازکنی شرق تهران

بهترین راه برای باز کردن لوله فاضلاب گرفته شده چیست؟

یکی از بهترین روش های لوله بازکنی شرق تهران استفاده از دستگاه حرفه ای فنر برقی است.

اگر تا به حال تجربه باز کردن لوله با استفاده از خدمات لوله بازکنی با فنر برقی را نداشته اید، لازم است خاطر نشان شویم که این کار نسبت به روش های خانگی یا استفاده از محلول های شیمیایی به مراتب کم هزینه تر و موثر تر است.

دلیل کم هزینه بودن این روش این است که اگر از اسیدهای لوله بازکن به دفعات استفاده کنید، امکان دارد لوله های فاضلاب ساختمان شما پوسیده و سوراخ شود.

در چنین شرایطی قطعا با نشتی فاضلاب رو به رو می شود که هزینه تعمیرات آن بسیار سنگین تر و گران تر از لوله بازکنی است.

نمونه ای از این روش را می توانید در فیلم زیر مشاهده نمایید:

قیمت لوله بازکنی شرق تهران

با توجه به علل مختلف گرفتگی های فاضلاب که در این مطلب توضیح دادیم، شدت و نوع گرفتگی یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت می باشد.

با توجه به تعرفه های اتحادیه لوله بازکنی یا بهتر است بگوییم اتحادیه آهنگران تهران، موارد زیر می تواند سبب کاهش یا افزایش قیمت شود:

 • متراژ فنر
 • نوع فنر
 • نوع و شدت گرفتگی
 • وجود اشیا داخل لوله
 • وجود سیمان، قیر یا موادی شبیه به این ها در لوله فاضلاب

به همین دلیل بهتر است برای اطلاع از قیمت با توضیح نوع گرفتگی و اینکه کدام قسمت از لوله فاضلاب منزلتان دچار گرفتگی شده (توالت، آشپزخانه، حمام) به کارشناسان ما کمک کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند و هزینه انجام کار را خدمتتان اعلام نمایند.

یک دیدگاه بگذارید

1 × 3 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵