افتادن انگشتر در چاه توالت – درآوردن طلا از چاه توالت

افتادن انگشتر در چاه توالت - درآوردن تضمینی طلا از چاه
راهنمای مطالعه

پس از افتادن طلا در چاه توالت برای دراوردن طلا از دستشویی مثل انگشتر، پلاک، گوشواره، دستبند، زنجیر، گردنبند و حلقه ازدواج از این آموزش استفاده کنید تا اشیا قیمتی را به راحتی از دست ندهید.

افتادن انگشتر در چاه توالت - درآوردن طلا از چاه توالت

دقت داشته باشید که قبل از انجام آموزش ها و نکاتی که در این مطلب توضیح داده شده، پس از افتادن انگشتر در چاه توالت، حلقه، گردنبند، دستبند، پابند، گوشواره و زنجیر طلا در چاه توالت، به هیچ عنوان نباید داخل کاسه آب بریزید و یا سیفون را بکشید. حتی بهتر است اگر توانایی انجام این نکات را ندارید اصلا اقدامی برای خارج کردن طلا از چاه نکنید و حتما با یک متخصص و شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید.

افتادن طلا در چاه توالت

اگر نمی دانید هنگام افتادن طلا در دستشویی چه باید بکنید با ما همراه باشید.

در این مطلب قصد داریم آموزش دهیم که پس از افتادن انگشتر در چاه توالت چه کارهایی انجام دهید و یا چه کارهایی را انجام ندهید که باعث از دست رفتن همیشگی شی قیمتی نشود.

چون گاهی اوقات به دلیل حواس پرتی، داشتن مشغله ذهنی یا حتی خستگی از شدت کار کردن، هنگام استفاده از سرویس بهداشتی امکان دارد حلقه ازدواج ما که از نظر معنوی بسیار ارزشمند است داخل چاه توالت بیفتد.

این اتفاق مانند افتادن گوشی در توالت، روزانه برای بسیاری از شهروندان عزیز تهران می افتد و چون نمی دانند چه کار باید بکنند، به سادگی با انجام یک کار اشتباه آنچه را که برایشان ارزشمند است از دست می دهند.

پس با آقای لوله بازکن همراه باشید تا مرتکب اشتباه نشوید تا بتوانید طلایی که داخل چاه توالت افتاده را بار دیگر به دست بیاورید.

✅ احتمال درآوردن طلا:100% تضمینی
✅ روش انجام کار:ابزار مخصوص
✅ میزان کثیفی:بدون کثیف کاری
✅ ساعات کاری:همه روزه بدون تعطیلی

افتادن انگشتر در چاه توالت

افتادن انگشتر در چاه توالت یکی از معضلاتی است که هر کسی میتواند با آن رو به رو شود. چیزی که مهم است بدانید چه کارهایی باید انجام دهید یا ندهید که بتوانید دوباره پس از افتادن انگشتر در توالت آن را به دست آورید. بعد از افتادن انگشتر در چاه توالت نباید سیفون بکشید یا از سرویس استفاده کنید و حتی آبی داخل لوله بریزید. در صورت امکان اصلا خودتان برای در آوردن انگشتر از چاه توالت اقدامی نکنید چون با توجه به این تجربه کافی ندارید امکان دارد باعث شوید، کسی هم نتواند آن را خارج کند.

5 درآوردن طلا از لوله فاضلاب توالت

5 درآوردن طلا از لوله فاضلاب توالت

به طور خلاصه:

پس از افتادن انگشتر طلا در چاه توالت برای خارج کردن آن با آویز لباس فلزی یک قلاب درست کنید و سپس قلاب را داخل لوله ببرید تا به شترگلو برسد. حالا به آرامی دنبال انگشتر یا شی قیمتی بگردید و سعی کنید شبیه ماهی گیری آن را به قلاب وصل کنید و بیرون بکشید. همین کار را با چنگک یا انبر فاضلابی مخصوص هم میتوانید انجام دهید.

برای درآوردن طلا از چاه توالت بهتر است علاوه بر راه حل بالا روش های زیر را امتحان کنید. اما بهتر است به تذکر ابتدای مطلب دقت داشته باشید. چون اگر کاری از دستتان برنیاید و فقط برای اینکه هزینه ای به سرویسکار و شرکت لوله بازکنی پرداخت نکنید این کار را انجام می دهید، امکان افتادن طلا داخل چاه و از دست دادن همیشگی آن بسیار بالا است.

1. با استفاده از دست طلا را خارج کنید

اگر لوله فاضلاب توالت عمق کمی دارد و ارتفاع آن کمتر از 30 سانت است می توانید با دست اقدام به خارج کردن طلا و شی قیمتی از سرویس بهداشتی نمایید.

برای اطلاع از متراژ لوله می توانید به داخل لوله نگاه کنید و اگر انتهای آن به راحتی دیده می شود، به این معنی است که عمق کمی دارد و احتمال اینکه دست به سیفون برسد زیاد است.

هشدار: هنگام فرو کردن دست داخل چاه برای درآوردن طلا از چاه دستشویی حتما از دستکش استفاده کنید و حتما و حتما اگر فکر می کنید باید تا بازو دست را داخل لوله ببرید تا به سیفون برسد به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید، چون احتمال گیر کردن دست در داخل لوله فاضلاب و آسیب رسیدن به آن وجود دارد.

شرکت آقای لوله بازکن در مورد این آموزش، هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کند چون اگر مانند سرویسکاران ما متخصص و حرفه ای نباشید به راحتی می توانید به خودتان آسیب جدی برسانید که کمترین آن ورم و شکستن استخوان است.

پس از بررسی متراژ لوله، دست خود را با رعایت بهداشت و پوشیدن دستکش داخل لوله ببرید و سعی کنید در سیفون به دنبال شی قیمتی خود بگردید.

اگر وزن طلایی که داخل دستشویی افتاده زیاد باشد، قطعا زیر آب سیفون دیده نخواهد شد و به همین خاطر باید دستتان را داخل آب سیفون ببرید و دنبال آن بگردید تا نهایتا شی را پیدا کنید.

2. قلاب دست ساز با آویز لباس

درآوردن طلا از چاه توالت

در بسیاری از موارد ارتفاع لوله بسیار زیاد است به همین خاطر نیاز به چیزی دارید تا با آن اقدام به خارج کردن طلا از چاه فاضلاب نمایید.

به همین منظور بهتر است از یک آویز لباس فلزی استفاده کنید. به این صورت که خمیدگی های آویز را صاف کنید و فقط ابتدای آن را شبیه به قلاب درست کنید تا بتوانید طلا را بیرون بکشید.

اگر در این روش مرتکب یک اشتباه کوچک شوید، مثلا با یک ضربه، طلا را به جلو هل دهید احتمال افتادن انگشتر داخل چاه اصلی فاضلاب بسیار زیاد است. در این صورت دیگر به هیچ عنوان نمی توان طلا را بیرون کشید.

با این وسیله باید سعی کنید قسمت قلاب شکلی که ساخته اید را به طلا بچسبانید و آن را بیرون بکشید. شاید کمی سخت باشد اما با کمی تلاش و تمرکز شاید بتوانید این کار را انجام دهید.

3. استفاده از گیره مخصوص فاضلابی

درآوردن طلا از چاه توالت

گیره فاضلابی چیزی شبیه به چنگک است که کار را برای خارج کردن اشیا از جاهای سخت و غیر قابل دسترس آسان می کند.

خرید این گیره کمی سخت است چون فروش کمی دارد و اگر طلای شما داخل چاه توالت بیفتد باید آن را از قبل داشته باشید. پس این روش به درد کسانی میخورد که این گیره را در خانه موجود دارند.

در ضمن کار کردن با گیره برای یک فرد غیر حرفه ای و به اصطلاح کسی که آچار به دست نیست سخت است.

برای انجام این کار باید گیره را داخل لوله ببرید و پس از گشتن و پیدا کردن شی قیمتی، با استفاده از چنگک گیره آن را بگیرید و بیرون بکشید.

4. انبر فاضلابی

بعضی از انبرهای فاضلابی در فروشگاه های ابزار فروشی موجود می باشد که مخصوص خارج کردن و تمیز کردن لوله های فاضلاب می باشد. به وسیله این انبرها میتوان هر نوع اشیایی را از چاه توالت یا هر لوله فاضلابی خارج کرد.

برای این کار نیاز به تجربه می باشد چون اگر اشتباه کنید و انگشتر حرکت کند و از جای خود تکان بخورد شاید درآوردن آن غیر ممکن شود. پس اگر نمیتوانید این کار را به درستی انجام دهید بهتر است اقدامی نکنید.

5. تماس با شرکت لوله بازکنی

درآوردن طلا از چاه توالت

قطعا بهترین و آسان ترین راه برای درآوردن طلا از چاه توالت تماس با شرکت خدمات لوله بازکنی در تهران می باشد. فقط باید دقت داشته باشید که هنگام تماس شرکتی را انتخاب کرده باشید که زیر نظر اتحادیه باشد و بصورت قانونی در صنف تخلیه چاه فعالیت نماید.

متخصصین و سرویسکارانی که در اینگونه شرکت ها کار می کنند با ابزارهای حرفه ای و تجربه ای چندین ساله کار را بصورت تضمینی انجام می دهند. به همین خاطر درصد از دست دادن طلای شما بسیار کم است.

پس اگر فکر می کنید خودتان نمی توانید کارهایی که توضیح داده شد را انجام دهید، حتما از یک متخصص لوله بازکنی استفاده کنید.

شرکت آقای لوله بازکن متخصص در زمینه درآوردن اشیا قیمتی از چاه

تجربه و سابقه کار بالای 12 سال در زمینه درآوردن طلا از چاه توالت به ما این اطمینان را می دهد که ضمانت خارج کردن طلا از چاه را به مشتریان بدهیم. چون روزانه چندین تماس در مورد افتادن اشیا قیمتی داریم که همگی آنها با موفقیت انجام می شوند.

موفقیت انجام کار تنها به خاطر تجربه بسیار بالای سرویسکاران مجموعه آقای لوله بازکن می باشد و هنگام حاضر شدن در محل و بررسی موقعیت، می دانند که چطور و با چه روشی بصورت تضمینی طلا را بیرون بکشند.

در هر کجای تهران که هستید و مشکل افتادن طلا در دستشویی منزل، توالت های عمومی یا دفاتر کار و حتی شرکت ها دارید، کافی است با کارشناسان آقای لوله بازکن تماس بگیرید و شی قیمتی خود را از دست ندهید.

ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن:

  • شبانه روزی 24 ساعته بدون تعطیلی
  • اعزام فوری نیرو در کمتر از 20 یا 30 دقیقه
  • قیمت های مناسب براساس شرایط
  • سرویسکاران با اخلاق، حرفه ای و با تجربه

پاسخ به سوالات متداول

در این بخش به مهمترین سوالات مشتریان پاسخ داده شده است. امکان دارد این پرسش ها، سوال شما هم باشد.

پس از افتادن انگشتر، حلقه یا طلا در چاه توالت چه کاری باید انجام دهیم؟

به هیچ عنوان داخل توالت آب نریزید، سیفون نکشید و از سرویس استفاده نکنید. اگر هر یک از این کارها را انجام داده اید اشکالی ندارد، نگران نباشید و با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

از کجا بفهمیم انگشتر هنوز داخل چاه توالت است؟

اگر سیفون نکشیده باشید و یا از سرویس استفاده نکرده باشید 100% انگشتر یا قطعه طلای شما هنوز داخل چاه دستشویی است. اما اگر به هر دلیلی یکی از این کارها را انجام داده باشید باز هم احتمال دارد داخل لوله مانده باشد، باید بررسی شود.

میشه انگشتر و طلا را از توالت بیرون آورد؟

بله، اما این کار نیاز به ابزار مخصوص و سرویسکار مجرب دارد تا بتواند آن را خارج کند.

اگر طلا داخل لوله آشپزخانه یا حمام افتاده باشد، باز هم میتوان آن را در آورد؟

بله، به شرطی که پس از افتادن طلا داخل لوله مقدار زیادی آب داخل لوله نریخته باشید. اگر در حد باز بودن شیر آب باشد اشکالی ندارد. اگر میخواهید طلای خود را بیرون بیاورید همین حالا با ما تماس بگیرید.

4.4/5 - (28 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید