رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، دوغاب، قیر و گچ

راهنمای مطالعه

شماره چاه بازکن رفع گرفتگی با سیمان

برای رفع گرفتگی لوله با سیمان و دیگر مصالح ساختمانی مانند گچ، قیر، دوغاب میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره 09197565465 تماس بگیرید. انجام کار بدون تخریب و 100% تضمینی است. آزمایش باز بودن راه آب در حضور شما مشتری عزیز انجام می شود تا اطمینان خاطر بابت باز شدن لوله داشته باشید.

لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی بدون کثیف کاری در محیط

لوله بازکنی 24 ساعته

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

لوله بازکنی تضمینی

تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن راه آب

لوله بازکنی تهران با دستگاه فنر برقی حرفه ای

انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

اعزام فوری سرویسکار در سراسر شهر تهران

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
احتمال باز شدن لوله:بسیار زیاد
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:سرویسکار حرفه ای با دستگاه

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، گچ ، دوغاب ، قیر، ملات سیمان سفید و سیاه چاره کار استفاده از دستگاه است. شرکت آقای لوله بازکن 100% تضمینی بدون تخریب و تعویض لوله این کار را توسط بهترین سرویسکاران لوله بازکن تهران انجام می دهد.

اگر به دنبال رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان و دیگر مصالح ساختمانی هستید باید بدانید ریختن اسید بسیار قوی هم کار ساز نیست و حتی نباید به دنبال محلول های از بین بردن سیمان از لوله فاضلاب باشید چون چنین چیزهایی هیچ کاری نمی کنند و فقط بیشتر به لوله آسیب می رسانند چون خاصیت خورندگی دارند.

ما در مجموعه آقای لوله بازکن سرویسکاران بسیار حرفه ای داریم که سال ها تجربه در زمینه باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان سیاه و سفید، قیر، گچ و دوغاب دارند. شما عزیزان برای باز کردن گرفتگی لوله با سیمان میتوانید از تجربه و تخصص سرویسکاران آقای لوله بازکن استفاده نمایید.

چه چیزی سیمان را از بین میبرد؟

چه چیزی سیمان را از بین میبرد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید مشخص شود که سیمان به تازگی داخل لوله ریخته شده یا قدیمی است. بهتر است پاسخ این سوال را اینطور بدهیم:

1. اگر سیمان همین حالا و نهایتا چند ساعتی است که داخل لوله ریخته شده: در این شرایط اگر سیمان دیده می شود بهتر است با ابزار یا دست سیمان ها را تا جایی که می توانید از لوله فاضلاب خارج کنید. سپس چندین سطل آب (بهتر است آب گرم یا جوش باشد) آماده نمایید و با فشار داخل لوله بریزید تا لوله شسته شود.

2. اگر سیمان قدیمی است یا چند روز از ریخته شدن آن در داخل لوله میگذرد: اگر سیمان داخل لوله قدیمی است و سفت شده تنها راه استفاده از دستگاه و ابزارهای مختص لوله بازکنی می باشد و هیچ راه دیگری وجود ندارد. البته باز شدن آن هم بستگی و حجم ملات دارد که سر کار مشخص می شود.

حلال سیمان در لوله فاضلاب

اگر سیمان در لوله فاضلاب منزل شما ریخته شده و به دنبال راهی برای از بین بردن آن هستید تا گرفتگی لوله را باز کنید، باید بگوییم که حلال سیمان به طور کلی سولفور ها و کلر ها هستند و هر ماده ای که دارای این مواد باشد امکان دارد سیمان را حل نماید و محلول های دیگری هم وجود دارد که متاسفانه برای لوله های فاضلاب نیست و فقط برای شستشوی میکسرهای بتن و سطوح فلزی به کار میرود.

علاوه بر این سولفور ها و کلر ها توانایی نرم کردن سیمان و از بین بردن آن را ندارند و تنها می توانند آن را پوسته پوسته کنند که باز هم با این روش نمیتوان سیمان را با استفاده از حلال از بین برد.

بهتر است وقت خود را هدر ندهید و به فکر بهترین راه چاره باشید که در ادامه خواهیم گفت. همچنین برای باز کردن گرفتگی لوله با گچ و دوغاب نیز راه کار همانی است که در ادامه توضیح داده می شود.

آیا اسید سیمان داخل لوله را از بین میبرد؟

اسید امکان باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان را ندارد.

خیلی از مشتریانی که با ما تماس میگیرند به دنبال حلال سیمان سفت شده هستند و سوالشان این است که آیا اسید برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان مناسب است یا خیر؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است، می توانید این کار را امتحان کنید اما شرکت آقای لوله بازکن هیچ ضمانتی بابت رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، گچ یا دوغاب نمی دهد.

توجه داشته باشید که اسید نه تنها سیمان و گچ را از بین نمیبرد بلکه امکان دارد باعث پوسیدگی اتصالات لوله نیز شود، به همین علت هیچ وقت اسید را به مشتریان خود پیشنهاد نمی دهیم.

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان را باز کنیم؟

گرفتگی لوله توالت با سیمان

برای باز کردن گرفتگی لوله با سیمان سفید، سیاه، گچ یا دوغاب تنها راه و بهترین و مقرون به صرفه ترین راه استفاده از دستگاه فنر برقی است.

فنر برقی هیچگونه آسیبی به لوله چدنی و پلاستیکی (پولیکا) نمیرساند و مخصوص این کار است چون آلیاژ فنر انعطاف پذیر است و به راحتی می تواند سیمان را بتراشد.

برای رفع گرفتگی لوله با سیمان به وسیله فنر باید تجربه این کار را داشته باشید و یا اگر سرویسکاری برای انجام کار به منزل شما اعزام شده کاملا متخصص و مجرب باشد.

در شرکت آقای لوله بازکن چندین سرویسکار در سراسر تهران جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان مستقر شده اند تا فقط همین کار را انجام دهند. به همین دلیل تجربه بسیار بالایی دارند و کار را بدون مشکل و 100% تضمینی انجام می دهند.

گرفتگی لوله با سیمان سفید

سیمان سفید نیز همچون سیمان سیاه مشکلات زیادی را مثل گرفتگی لوله ایجاد می کند. معمولا این مشکل زمانی رخ می دهد که خانه نیاز به تعمیر و بازسازی دارد. در چنین مواقعی امکان ریختن سیمان، دوغاب یا گچ به داخل لوله وجود دارد که سبب مسدود شدن آن می گردد.

برای رفع گرفتگی لوله با سیمان سفید نیز بهترین راه لوله بازکنی با فنر برقی است تا نه آسیبی به لوله برسد و نه نیاز به کنده کاری باشد. سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن، کاملا تضمینی این گرفتگی را هم باز می کنند.

گرفتگی لوله توالت با سیمان

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان توسط دستگاه فنر برقی

از رایجترین مشکلات منازل استان تهران، گرفتگی لوله توالت با سیمان به دلیل بازسازی و یا تعمیر خانه می باشد. همانطور که میدانید لوله های فاضلاب به ویژه لوله توالت فرنگی یا ایرانی دارای شتر گلویی است و اگر سیمانی داخل لوله ریخته شود در این قسمت می ماند.

باز کردن و از بین بردن گچ و سیمان از داخل لوله فاضلاب توالت نیاز به حساسیت و احتیاط بیشتری دارد. به همین دلیل بهتر است نیروهای فنی زبده و متخصص این کار را انجام دهند.

همانطور که گفته شد در این شرکت نیروهای فنی به خصوصی برای انجام کار را وجود دارد که متخصص در رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان هستند و این کار را کاملا تضمینی و بدون آسیب رساندن به لوله فاضلاب و کاسه توالت انجام می دهند.

گرفتگی لوله فاضلاب با قیر

گرفتگی لوله با قیر یکی از مشکلات شایع در ساختمان هاست که امکان دارد هنگام بازسازی یا زمانی که ساخت ساختمان به اتمام رسیده این اتفاق بیافتد. گرفتگی لوله فاضلاب با قیر همانند گرفتگی لوله با دوغاب یا ملات سیمان از جمله سخت ترین نوع گرفتگی می باشد که باز کردن آن به همان اندازه دشوار است.

برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با قیر باید از یک فرد متخصص استفاده کرد تا علاوه بر اینکه توانایی باز کردن قیر ریخته شده داخل لوله را داشته باشد، بتواند بدون تخریب و تعویض لوله این کار را انجام دهد.

اگر دچار گرفتگی لوله با قیر ، سیمان، گچ و ملات شده اید، میتوانید همین حالا با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس بگیرید تا لوله بازکن حرفه ای و با تجربه برای شما اعزام شود.

پاسخ به سوالات متداول باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان

آیا گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان قابل باز شدن هست؟

بله معمولا گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان را میتوان با دستگاه و ابزارهای دیگر باز کرد. اما این کار باید توسط یک لوله بازکن حرفه ای و با تجرفه انجام شود. در مجموعه آقای لوله بازکن سرویسکارانی داریم که بیش از 15 سال تجربه در زمینه لوله بازکنی دارند و تخصص کافی برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان دارند. با خیالی راحت میتوانید از تجربه و تخصص این افراد استفاده نمایید.

احتمال باز شدن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان چقدر است؟

احتمال باز شدن گرفتگی لوله با سیمان بسیار زیاد. اگر به دنبال اعداد و ارقام هستید معمولا از هر 10 پروژه 9 یا 8 عدد موفق بوده و سیمان باز شده است. همانطور که گفتیم لوله بازکن های این مجموعه بسیار با تجربه و حرفه ای هستند و تلاششان باز کردن خود سیمان است نه صرفا گرفتگی و این بسیار مهم است.

آیا باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با مصالح ساختمانی بدون تخریب انجام می شود؟

ما بدون تخریب و کنده کاری گرفتگی لوله با سیمان را باز می کنیم.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از خدمات رفع گرفتگی لوله با سیمان، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

4.8/5 - (34 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید