تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، دوغاب و گچ

آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، دوغاب و گچ
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، دوغاب و گچ کاملا تضمینی با قیمت اتحادیه و با استفاده از دستگاه فنر برقی

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، گچ ، دوغاب ، ملات سیمان سفید و سیاه چاره کار استفاده از دستگاه است. شرکت آقای لوله بازکن 100% تضمینی بدون آسیب رساندن به لوله این کار را توسط بهترین سرویسکاران لوله بازکن تهران انجام می دهد.

سوالاتی که در این مطلب پاسخ خواهیم داد عبارتند از:

چه چیزی سیمان را از بین میبرد؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید مشخص شود که سیمان به تازگی داخل لوله ریخته شده یا قدیمی است. بهتر است پاسخ این سوال را اینطور بدهیم:

اگر سیمان همین حالا و نهایتا چند ساعتی است که داخل لوله ریخته شده: در این شرایط اگر سیمان دیده می شود بهتر است با ابزار یا دست سیمان ها را تا جایی که می توانید از لوله فاضلاب خارج کنید. سپس چندین سطل آب (بهتر است آب گرم یا جوش باشد) آماده نمایید و با فشار داخل لوله بریزید تا لوله شسته شود.

اگر سیمان قدیمی است یا چند روز از ریخته شدن آن در داخل لوله میگذرد: اگر سیمان داخل لوله قدیمی است و سفت شده تنها راه استفاده از دستگاه می باشد و هیچ راه دیگری وجود ندارد.

حلال سیمان در لوله فاضلاب

اگر سیمان در لوله فاضلاب منزل شما ریخته شده و به دنبال راهی برای از بین بردن آن هستید تا گرفتگی لوله را باز کنید، باید بگوییم که حلال سیمان به طور کلی سولفور ها و کلر ها هستند و هر ماده ای که دارای این مواد باشد امکان دارد سیمان را حل نماید و محلول های دیگری هم وجود دارد که متاسفانه برای لوله های فاضلاب نیست و فقط برای شستشوی میکسرهای بتن و سطوح فلزی به کار میرود.

علاوه بر این سولفور ها و کلر ها توانایی نرم کردن سیمان و از بین بردن آن را ندارند و تنها می توانند آن را پوسته پوسته کنند که باز هم با این روش نمیتوان سیمان را با استفاده از حلال از بین برد.

بهتر است وقت خود را هدر ندهید و به فکر بهترین راه چاره باشید که در ادامه خواهیم گفت. همچنین برای باز کردن گرفتگی لوله با گچ و دوغاب نیز راه کار همانی است که در ادامه توضیح داده می شود.

آیا اسید سیمان داخل لوله را از بین میبرد؟

اسید امکان باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان را ندارد.

خیلی از مشتریانی که با ما تماس میگیرند به دنبال حلال سیمان سفت شده هستند و سوالشان این است که آیا اسید برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان مناسب است یا خیر؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است، می توانید این کار را امتحان کنید اما شرکت آقای لوله بازکن هیچ ضمانتی بابت رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان، گچ یا دوغاب نمی دهد.

توجه داشته باشید که اسید نه تنها سیمان و گچ را از بین نمیبرد بلکه امکان دارد باعث پوسیدگی اتصالات لوله نیز شود، به همین علت هیچ وقت اسید را به مشتریان خود پیشنهاد نمی دهیم.

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان را باز کنیم؟

برای باز کردن گرفتگی لوله با سیمان سفید، سیاه، گچ یا دوغاب تنها راه و بهترین و مقرون به صرفه ترین راه استفاده از دستگاه فنر برقی است.

فنر برقی هیچگونه آسیبی به لوله چدنی و پلاستیکی (پولیکا) نمیرساند و مخصوص این کار است چون آلیاژ فنر انعطاف پذیر است و به راحتی می تواند سیمان را بتراشد.

برای رفع گرفتگی لوله با سیمان به وسیله فنر باید تجربه این کار را داشته باشید و یا اگر سرویسکاری برای انجام کار به منزل شما اعزام شده کاملا متخصص و مجرب باشد.

در شرکت آقای لوله بازکن چندین سرویسکار در سراسر تهران جهت باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان مستقر شده اند تا فقط همین کار را انجام دهند. به همین دلیل تجربه بسیار بالایی دارند و کار را بدون مشکل و 100% تضمینی انجام می دهند.

باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان توسط دستگاه فنر برقی

گرفتگی لوله با سیمان سفید

سیمان سفید نیز همچون سیمان سیاه مشکلات زیادی را مثل گرفتگی لوله ایجاد می کند. معمولا این مشکل زمانی رخ می دهد که خانه نیاز به تعمیر و بازسازی دارد. در چنین مواقعی امکان ریختن سیمان، دوغاب یا گچ به داخل لوله وجود دارد که سبب مسدود شدن آن می گردد.

برای رفع گرفتگی لوله با سیمان سفید نیز بهترین راه لوله بازکنی با فنر برقی است تا نه آسیبی به لوله برسد و نه نیاز به کنده کاری باشد. سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن، کاملا تضمینی این گرفتگی را هم باز می کنند.

گرفتگی لوله توالت با سیمان

از رایجترین مشکلات منازل استان تهران، گرفتگی لوله توالت با سیمان به دلیل بازسازی و یا تعمیر خانه می باشد. همانطور که میدانید لوله های فاضلاب به ویژه لوله توالت فرنگی یا ایرانی دارای شتر گلویی است و اگر سیمانی داخل لوله ریخته شود در این قسمت می ماند.

باز کردن و از بین بردن گچ و سیمان از داخل لوله فاضلاب توالت نیاز به حساسیت و احتیاط بیشتری دارد. به همین دلیل بهتر است نیروهای فنی زبده و متخصص این کار را انجام دهند.

همانطور که گفته شد در این شرکت نیروهای فنی به خصوصی برای انجام کار را وجود دارد که متخصص در رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان هستند و این کار را کاملا تضمینی و بدون آسیب رساندن به لوله فاضلاب و کاسه توالت انجام می دهند.

5 پاسخ
 1. سلیمانی

  سلام خدمات خوبی دارید. سیمان سفید رو هم میشه تراشید و لوله رو باز کرد یا باید لوله تعویض بشه؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام سیمان سفید هم مثل سیمان سیاه میشه با دستگاه از بین برد. اگر در تهران هستید تماس بگیرید.

 2. یعقوبی

  سلام هفته پیش تو سرویس بهداشتی خونمون یه تعمیر جزئی داشتیم که یه مقدار ملات ریخت تو توالت و اول هیچ اتفاقی نیفتاد اما بعدش کم کم آب دیر تخلیه میشد و رسید به الان که کلا گرفته و آب چاه توالت بالا زده به خاطر همون سیمانی که ریخته شده تو لوله. میشه بفرمایید الان چیکار باید بکنیم و گرفتگی رو چطور باز کنیم؟ شما خودتون سرویسکار برای باز کردن لوله با سیمان دارد؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام همونطور که در این مطلب توضیح دادیم تنها راه باز کردن لوله گرفته شده با سیمان، دستگاه فنر برقی هستش. اگر تهران هستید برای شما سرویسکار اعزام میشه. تماس بگیرید.

 3. اسدی

  سلام اقا ما از اسید 98 درصد استفاده کردیم لوله فاضلاب حیاطمون سوراخ شده و میگن از اسید هستش و نباید برای باز کردن گرفتی لوله که سیمان داخلش ریخته شده از اسید استفاده می کردیم. حالا چیکار باید بکنیم خواشها راهنماییمون کنید.

یک دیدگاه بگذارید

چهار × پنج =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵