تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
طبق فاکتورهای اتحادیه
بیش از 20 سال سابقه واقعی

لوله بازکنی قیطریه

0
لوله بازکنی قیطریه با فنر برقی و کمترین حد کثیف کاری توسط سرویسکار مجرب

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی قیطریه از جمله خدمات منطقه شمال تهران می باشد که بصورت شبانه روزی به مشتریان ارائه داده می شود. زمانی که لوله فاضلاب مسدود می شود، فاضلاب از نزدیک ترین نقطه پس می زند و در کثری از ثانیه میتواند همه جا را کثیف کند و بوی بد فاضلاب ایجاد نماید. هنگام مواجه شدن با این مشکل بسیاری از مردم نمی دانند باید به کجا مراجعه کنند و یا از کدام شرکت خدمات دریافت کنند. مجموعه آقای لوله بازکن خدمات با کیفیت لوله بازکنی خیابان قیطریه را با ضمانت باز کردن لوله ارائه می دهد. شما عزیزان میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

لوله بازکنی در منطقه قیطریه با کیفیت تضمینی

امروزه رقابت در شرکت های لوله بازکنی تهران بسیار زیاد شده و خیلی از این اشخاص یا شرکت ها به هیچ عنوان تضمینی بابت باز کردن لوله به مشتری نمی دهند. برخلاف اغلب شرکت ها، ما در مجموعه آقای لوله بازکن با درک این موضوع که کیفیت در هر کاری باید اولویت باشد، خدمات لوله بازکنی قیطریه را با تضمین باز کردن کامل لوله ارائه می دهیم.

در این شرکت، سعی کرده ایم سرویسکارانی را استخدام کنیم که تخصص و تجربه بالایی در این زمینه داشته باشند. در حال حاضر از میان ده ها نیروی فنی در تهران چندین سرویسکار را انتخاب کرده ایم که به طرز فوق العاده ای در کار خود تخصص دارند و تجربه چندین ساله آنها سبب شده تا ما با اطمینان به مشتریان این قول را بدهیم که گرفتگی لوله منزلشان هر چیزی که باشد ما توانایی باز کردن آن را بصورت تضمینی داریم.

علاوه بر این تخصص و تجربه بالای لوله بازکن های قیطریه این مجموعه سبب شده تا با کیفیت بالاتری کار را انجام دهیم و مشتری از این بابت رضایت کامل داشته باشد و در مواجه شده با گرفتگی لوله فاضلاب باز هم آقای لوله بازکن را انتخاب نماید.

همانطور که در ویدئو بالا میبینید ما از دستگاه های جدید به نام ژنراتور با مدل های مختلف استفاده می کنیم تا علاوه بر باز کردن گرفتگی با کیفیت مناسب، کثیف کاری هم در کمترین حد خود باشد.

تضمین باز کردن انواع گرفتگی لوله های فاضلاب با بهترین کیفیت، از مهمترین مزیت های مجموعه آقای لوله بازکن می باشد. شما با خیالی آسوده از بابت باز شدن کامل لوله میتوانید هر جای تهران که هستید از جمله منطقه قیطریه، درخواست اعزام لوله بازکن بدهید.

توانایی تعیین علت گرفتگی و محل آن توسط لوله بازکن با تجربه

توانایی تعیین علت گرفتگی و محل آن توسط لوله بازکن با تجربه

در بخش قبلی گفتیم که گرفتگی را بصورت کاملا تضمینی باز شده تحویل مشتری می دهیم. این تضمین به دلیل توانایی تشخیص علت گرفتگی و همچنین محل گرفتگی در لوله می باشد. زمانی که لوله بازکن قیطریه بتواند این دو مورد را به خوبی تشخیص دهد، باز کردن گرفتگی کار سختی نخواهد بود.

در مجموعه آقای لوله بازکن از سرویسکاران زبده استفاده می شود تا بتوانند مواردی همچون دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام، تراس، بالکن و … را تشخیص دهند و بهترین روش را برای لوله بازکنی قیطریه به کار ببرند.

زمانی که علت و مکان گرفتگی مشخص می شود، میتوان آن را به طور کامل رفع کرد. با انجام این کار مطمئن می شوید که دیگر با گرفتگی مجدد رو به رو نخواهید شد. با دریافت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران آقای لوله بازکن، این ویژگی میتواند شما را از شر گرفتگی های مکرر لوله فاضلاب خلاص کند.

به طور کلی گرفتگی های فاضلاب به دلایل زیر رخ می دهد:

 • مو و پرز
 • لجن
 • رسوب و جرم
 • روغن و چربی
 • شیب کم لوله
 • اشیا و وسیله
 • مصالح ساختمانی
 • دستمال کاغذی

همه این موارد قابل تشخیص هستند و لوله بازکن قیطریه میتواند به طور کامل آنها را باز کند. همچنین تشخیص محل گرفتگی نیز از دیگر ویژگی های این مجموعه محسوب می شود. چون گرفتگی معمولا در دو نقطه زیر ایجاد می شود:

 • لوله اصلی یا مشاع: لوله اصلی همان لوله ای است که لوله های فاضلاب واحدها به آن متصل شده اند. گاهی اوقات گرفتگی در این بخش ایجاد می شود که نسبتا شدید است و با فنر زدن قابل رفع می باشد.
 • شترگلو: اغلب گرفتگی ها در این قسمت ایجاد می شوند. شترگلو وظیفه نگهداری آب جهت جلوگیری از ورود گازهای سپتیک به داخل ساختمان را دارد. همین مزیت گاهی اوقات به یک ضعف بدل میشود. چون ساختار شترگلو شبیه به U می باشد مثل تله عمل می کند و مواد اضافی را میتواند در خود نگه دارد که به مرور زمان باعث گرفتگی میشوند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب چطور انجام می شود؟

رفع گرفتگی لوله فاضلاب چطور انجام می شود؟

ابتدا باید مشخص شود گرفتگی لوله چه شدتی دارد و در کدام قسمت ایجاد شده است. همانطور که گفته شد علت و مکان گرفتگی میتواند متفاوت باشد. اما به طور کلی روش های متعددی برای باز کردن لوله و انجام کار لوله بازکنی در قیطریه وجود دارد که متداول ترین آنها عبارتند از:

 • فنر برقی با ژنراتور: میتوان گفت با فنر برقی می شود تقریبا 99% انواع گرفتگی لوله های فاضلاب را رفع کرد. زمانی که فنر برقی توانایی باز کردن گرفتگی در شرایط خاص را نداشته باشد، نوبت به دستگاه های بعدی میرسد.
 • تراکم هوا: نوعی دستگاه که با استفاده از فشار هوا مسیر لوله را باز می کند. در برخی گرفتگی ها که نمیتوان با فنر آنها را باز کرد، بسیار کارایی دارد.
 • ساکشن: در موارد خاص نیاز به استفاده از مکنده برای تخلیه گرفتگی می باشد. این روش بیشتر برای منهول ها و یا فاضلاب شهری (اگو) استفاده می شود.
 • محلول های شیمیایی: این روش توسط خود مشتری استفاده می شود و ما آن را اصلا توصیه نمی کنیم. چون محلول های شیمیایی اسیدی هستند و چون خاصیت خورندگی دارند، میتوانند آب بندی لوله ها را از بین ببرند.

ما در مجموعه آقای لوله بازکن دستگاه های مختلفی داریم که بسته به مشکلی که وجود دارد، لوله بازکنی منطقه قیطریه را انجام می دهیم.

حداقل کثیف کاری در خدمات لوله بازکنی قیطریه

اگر نداشتن کثیف کاری حین انجام کار برای شما هم مهم است، اگر دلتان میخواهد سرویسکاری که برای باز کردن لوله توالت، حمام یا قسمت دیگر به خانه شما مراجعه کرده، جایی را کثیف نکند، برای یکبار هم که شده خدمات آقای لوله بازکن استفاده کنید تا لذت تجربه لوله بازکنی قیطریه با حداقل کثیف کاری را داشته باشید.

در حال حاضر ما از دستگاه های جدید به نام ژنراتور استفاده می کنیم. این دستگاه ها ثابت هستند و ضربه نمی زنند. به همین دلیل فاضلاب به جایی پاشیده نمی شود. در نتیجه کار با کمترین حد کثیف کاری صورت می گیرد.

لازم به ذکر است لوله بازکنی قیطریه در توالت و حمام بدون کثیف کاری می باشد. با خیالی آسوده بدون ترس از کثیف شدن منزلتان میتوانید برای باز کردن گرفتگی روی آقای لوله بازکن حساب کنید.

لوله بازکنی فوری در قیطریه

گرفتگی لوله فاضلاب از جمله معضلاتی است که اگر به موقع به آن رسیدگی نشود، میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن همه جا را کثیف کند. پس لوله بازکنی در قیطریه باید فوری ارائه شود تا مشتری بیش از حد منتظر نماند.

در مجموعه آقای لوله بازکن، تمامی خیابان ها و محله های زیر در منطقه قیطریه تحت پوشش خدمات ما هستند:

بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان فاطمیه، خیابان کریمی و خیابان سهیلی، الهیه، اختیاریه، تجریش، چیذر، بزرگراه صدر، دزاشیب، بلوار اندرزگو و …

به این ترتیب شما برای استفاده از لوله بازکنی قیطریه بصورت فوری میتوانید با یک تماس، سفارش اعزام سرویسکار را ثبت نمایید. همکاران ما سریعا نزدیکترین لوله بازکن به شما را به محل اعزام می کنند تا هر چه زودتر برای انجام کار در آنجا حاضر شود.

اعزام سرویسکار بصورت شبانه روزی

یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه فعالیت بصورت شبانه روزی (24 ساعته) می باشد. چون احتمال دارد گرفتگی لوله در هر ساعتی اتفاق بیفتد. در این شرایط شما بدون داشتن دغدغه میتوانید با ما تماس بگیرید و نزدیکترین لوله بازکن قیطریه به خودتان را پیدا کنید. ما 7 روز هفته بصورت مداوم آماده خدمت به مشتریان عزیز هستیم.

در صورت نیاز به لوله بازکنی قیطریه میتوانید همین حالا با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس بگیرید تا سرویسکار مجرب به محل اعزام شود.

سوالات متداول لوله بازکنی و تخلیه چاه قیطریه

در شرایط کرونایی، لوله بازکنی قیطریه چطور ارائه می شود؟

ما هم موظف به رعایت نکات بهداشتی هستیم تا زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم. به همین منظور سرویسکاران این مجموعه موظف هستند بهداشت را رعایت کنند و همچنین از ماسک استفاده کنند.

لوله بازکنی تضمینی یعنی چه؟

تضمین لوله بازکنی در مجموعه اقای لوله بازکن یعنی تحویل لوله باز شده به مشتری. یعنی باز کردن گرفتگی با کیفیت عالی تا مشتری رضایت داشته باشد. ما ضمانت می کنیم که گرفتگی را باز شده به شما تحویل دهیم.

آیا چاه بازکنی کثیف کاری دارد؟

امروزه از دستگاه هایی استفاده می کنیم که کارکرد خوبی دارند. این دستگاه ها ضربه نمی زنند و کثیف کاری بسیار کمی دارند. البته این مورد بستگی به شدت و میزان گرفتگی نیز دارد. ولی به طور کلی ما با حداقل کثیف کاری لوله بازکنی را انجام می دهیم.

ساعات کاری شرکت

همه روزه حتی در اعیاد و تعطیلات رسمی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم

نحوه درخواست اعزام سرویسکار به محل

برای این کار کافی است با شماره پشتیبانی 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام می کنند.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب جدید

لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی کامرانیه
2021-07-24
لوله بازکنی شریعتی در تهران با رعایت بهداشت، فنر زنی تضمینی با باز کردن کامل لوله
لوله بازکنی شریعتی تهران
2021-07-18
لوله بازکنی زعفرانیه با فنر برقی با کمترین حد کثیف کاری، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی زعفرانیه
2021-07-02
لوله بازکنی الهیه با کمترین حد کثیف کاری توسط بهترین لوله بازکن در الهیه
لوله بازکنی الهیه
2021-06-28
بوبه بازکنی شهران شمالی و جنوبی با بهترین کیفیت به وسیله فنر برقی
لوله بازکنی شهران
2021-06-23
لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی و رعایت بهداشت
لوله بازکنی یوسف آباد
2021-06-15
لوله بازکنی ستارخان با فنر برقی، با کمترین کثیف کاری و تضمین باز شدن لوله
لوله بازکنی ستارخان
2021-06-02
لوله بازکنی پونک با فنر برقی
لوله بازکنی پونک
2021-05-26
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی شبانه روزی تهران
2021-05-23
لوله بازکنی خیابان آزادی با ضمانت باز کردن کامل گرفتگی
لوله بازکنی آزادی
2021-05-17
لوله بازکنی ونک 24 ساعته شبانه روزی بدو تعطیلی، چاه بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک – ضمانت 100% – شبانه روزی
2021-05-12
لوله بازکنی گیشا شبانه روزی با رعایت بهداشت
لوله بازکنی گیشا
2021-05-02
لوله بازکنی سعادت آباد با بهترین کیفیت بصورت شبانه روزی و فوری و تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی سعادت آباد
2021-05-01
لوله بازکنی ارزان و سریع
2021-04-22
لوله بازکنی نیاوران با رعایت بهداشت بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
لوله بازکنی نیاوران
2021-04-20
رفع گرفتگی اگو ، رفع گرفتگی فاضلاب شهری، رفع گرفتگی منهول فاضلاب
رفع گرفتگی اگو (فاضلاب شهری)
2021-04-07
لوله بازکنی خیابان آفریقا ، لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا
لوله بازکنی خیابان آفریقا
2021-04-06
لوله بازکنی بریانک شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت بهداشت در شرایط کرونایی
لوله بازکنی بریانک – فوری و تضمینی
2021-03-24
لوله بازکنی جیحون با فنر برقی بدون کثیف کاری
لوله بازکنی جیحون – تخلیه چاه جیحون
2021-03-14
لوله بازکنی حکیمیه ، لوله بازکنی منطقه جکیمیه تهران با رعایت بهداشت و شبانه روزی و فوری
لوله بازکنی حکیمیه
2021-03-08
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
2021-03-01
چاه بازکنی ، چاه بازکنی تهران ، چاه بازکنی شبانه روزی با رعایت بهداشت
چاه بازکنی فوری در تهران – بدون کثیف کاری
2021-02-27
لوله بازکنی خیابان بلوار فردوس شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی بلوار فردوس – تخلیه چاه فردوس
2021-02-26
لوله بازکنی تجریش ، لوله بازکنی تخلیه چاه تحریش با رعایت بهداشت، شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش
2021-02-25
لوله بازکنی مرزداران با دستگاه فنر برقی. لوله بازکنی در مرزداران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی مرزداران – تخلیه چاه مرزداران
2021-02-24
لوله بازکنی اختیاریه
لوله بازکنی اختیاریه – تخلیه چاه اختیاریه
2021-02-23
لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران
لوله بازکنی شرق تهران
2021-02-22
لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی تخلیه چاه در غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران
2021-02-21
لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی محدوده شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران
2021-02-19
لوله بازکنی خیابان رسالت
لوله بازکنی خیابان رسالت
2021-02-08
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.
لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
2021-02-06
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، نشت یابی آب و فاضلاب ، خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران
تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته
2021-01-21
افتادن گوشی در چاه توالت ، درآوردن گوشی از توالت
درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
2021-01-15
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
2021-01-09
لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب
2020-12-27
لوله بازکنی خیابان قزوین
لوله بازکنی خیابان قزوین
2020-12-14
لوله بازکنی جمهوری با رعایت بهداشت، تضمینی و فوری
لوله بازکنی جمهوری
2020-12-11
لوله بازکنی جنوب تهران
لوله بازکنی جنوب تهران
2020-12-02
لوله بازکنی مسعودیه ، لوله بازکنی شهرک مسعودیه
لوله بازکنی مسعودیه
2020-11-23
لوله بازکنی پاسداران ، تخلیه چاه پاسداران
لوله بازکنی پاسداران
2020-11-22
تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و رعایت کامل بهداشت جهت پیشگیری از ویروس کرونا
+