تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
طبق فاکتورهای اتحادیه
بیش از 20 سال سابقه واقعی

تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته

8
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > آموزش تعمیرات لوله کشی > تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، نشت یابی آب و فاضلاب ، خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

خطوط لوله کشی آب و فاضلاب هر روز به پایان عمر خود نزدیکتر می شوند. با توجه به این که هر چیزی عمر کارکد مفیدی دارد، لوله های آب و فاضلاب نیز از این قاعده مستثنی نیستند و ممکن است یک روز با پوسیدگی، ترکیدگی و نشتی رو به رو شوند. مسئله مهم هنگام نشتی آب یا فاضلاب، تشخیص ترکیدگی زود هنگام می باشد تا خسارات زیادی به بار نیاید.

نشت لوله یا وسایلی همچون شوفاژ، آبگرمکن و … پروژه تعمیراتی است که نمی توانید آن را نادیده بگیرید. نشت آب می تواند به سقف ها ، کف ها و وسایل آسیب اساسی برساند و تعیین و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه کار دشواری نیست. نشت یابی و ترمیم خطوط لوله کشی هم یک هنر و هم یک علم است و سرویسکاران شرکت اقای لوله بازکن تجربه زیادی در یافتن و تعمیر انواع نشتی لوله کشی دارند.

آیا به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیاز دارید؟

از آنجا که اکثر نشتی های آب پنهان هستند (یعنی در لوله های زیر زمین، دیوار یا سقف اتفاق می افتند)، یافتن آنها بدون دستگاه دشوار است. در اینجا برخی از علائمی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است لازم باشد با یک متخصص تشخیص ترکیدگی لوله تماس بگیرید:

 • با بستن تمام شیرهای آب، باز هم صدای آب میشونید
 • قبض آب شما بدون دلیل مشخصی مرتباً افزایش می یابد
 • شما شاهد رشد بیش از حد پوشش گیاهی در یک منطقه خاص هستید
 • ترک هایی در دیوار، سقف یا کف زمین ایجاد می شود
 • کپک زدن و پف کردن دیوار یا سقف و غیره
 • نقاط خاصی روی زمین گرم است
 • بوی بد و نامطبوع (بویی شبیه به نم و رطوبت) در مکان های خاصی ظاهر می شود
 • دیوار، سقف یا کف زمین تغییر رنگ داده و یا لک شده است
 • نشست کردن قسمتی از خاک و دیوار

شما تنها میتوانید این علائم و نشانه ها را ببینید و تشخیص دهید که نیاز به خدمات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران دارید یا خیر. در حقیقت پیدا کردن محل نشت آب یا فاضلاب کار هر کسی نیست و شما نمیتوانید بدون داشتن ابزار و وسایل پیشرفته این کار را انجام دهید. علاوه بر این بدون ابزار باید نقاط زیادی را تخریب کنید که هم هزینه بر است و هم همه جا را خراب خواهید کرد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نیازی به تخریب ندارد و یک فرد متخصص که علم این کار را دارد به وسیله دستگاه نشت یاب به راحتی یک نقطه را بدون کندن به شما نشان می دهد که همان جا محل دقیق نشت آب یا فاضلاب می باشد. با اینکار در وقت و هزینه صرفه جویی می کنید.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله

یافتن نشت از اولویت بالایی برخوردار است ، اما جلوگیری از آسیب رساندن به اموال و ایجاد مشکلات اضافی برای مشتری نیز مهم است. روند تشخیص نشت با بازرسی برای شناسایی علائم واضح نشت آب توسط تیم مجموعه Mr.plumber آغاز می شود. اگر محل نشت کاملاً مشهود باشد (منظور لوله های روکار)، ما با استفاده از وصله یا محکم کردن محل اتصال، نشتی لوله یا اتصالات را ترمیم یا تعویض می کنیم.

در برخی موارد تشخیص ترکیدگی لوله چالش بیشتری دارد. خطوط فاضلاب و سیستم لوله کشی آب منزل شما از بسیاری از مناطق داخل ساختمان عبور می کند، از جمله دیوارها، اتاق زیر شیروانی و زیر زمین. تکنسین های ما از تجهیزات پیشرفته مانند دستگاه های نشت یاب صوتی، حرارتی، دوربین و … برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی و سوراخ لوله های آب و فاضلاب استفاده می کنند.

تکنسین ها و متخصین با استفاده از تجهیزات پیشرفته محل دقیق نشتی را بدون تخریب و کندن به شما نشان می دهند. اگر قصد تعمیر یا ترمیم لوله را داشته باشید، تیم مجموعه آقای لوله بازکن در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به نشت گیری و ترمیم لوله های ترکیده یا پوسیده شده می کند.

نحوه شناسایی انواع نشت آب و فاضلاب

نحوه شناسایی انواع نشت آب و فاضلاب ، تشخیص ترکیدگی لوله

نشت آب و فاضلاب می تواند باعث خرابی خانه ها و ساختمان های تجاری شود. اقدام دیر هنگام برای تشخیص ترکیدگی و ترمیم لوله های آسیب دیده میتواند سبب آسیب رساندن به سازه های ساختمان و زیر ساخت های آن شود. در اینجا انواع نشتی آب و فاضلاب را توضیح داده ایم تا علاوه بر آشنایی، بتوانید به موقع ترکیدگی لوله را تشخیص داده و در زمان عالی اقدام به تشخیص و تعویض لوله های آسیب دیده نمایید.

نشتی لوله در دیوار

در بسیاری از ساختمان ها، قسمت هایی از لوله های اب یا فاضلاب از دیوارها عبور کرده اند. این خطوط لوله کشی به دلایل مختلف میتوانند آسیب دیده و دچار نشتی شوند. از مهمترین نشانه های نشتی لوله آب یا فاضلاب دیوار میتوان به نرم و رطوبت، کپک زدن و ترک اشاره نمود. با دیدن هر کدام از این نشانه ها و احتمال نشت کردن آب و فاضلاب باید به سرعت با شرکت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تماس بگیرید تا متخصص اعزام کنند.

نشتی لوله شوفاژ

تشخیص نشتی لوله شوفاژ در بسیاری از مواقع میتواند پنهان از دید شما باشند. قبل از هر چیز بهتر است با علل ترکیدگی و نشتی لوله های شوفاژ آشنا شوید تا بدانید چرا این مشکل به وجود می آید:

 • آب بندی غیر استاندارد لوله ها
 • استفاده از لوله های بی کیفیت
 • استفاده از لوله های فلزی به جای لوله های پلاستیکی
 • به کار بردن اتصالات بی کیفیت
 • عایق بندی نکردن در فصل سرما
 • از دست رفتن استحکام لوله های شوفاژ به دلیل انبساط و انقباض
 • قرار دادن لوله های غیر هم جنس در کنار هم
 • لوله کشی در خاک های مرطوب و آهکی که خاصیت خورندگی دارند و به مرور زمان سبب پوسیدگی لوله های فلزی می شوند.

زمانی که لوله های شوفاژ با ترکیدگی یا سوراخ شدن رو به رو میشوند، قاعدتا باید نم و رطوبتشان به اطراف سرایت کند. اما گاهی پیش می آید که رطوبت به دیوار یا کف سرایت نکند و همین مسئله را پیچیده کند. در چنین شرایطی بهترین راه نشت یابی لوله شوفاژ با دستگاه نشت یاب است.

نشتی لوله سقف

نشتی لوله های سقف دلایل مختلفی دارد که مهمترین آنها نفوذ آب باران و ترکیدگی لوله می باشد. اگر مشکل از تاسیسات ساختمان باشد بدون شک نیاز به دستگاه تشخیص ترکیدگی دارید تا بتوانید به موقع از خسارت های جبران ناپذیر و هزینه بر پیشگیری نمایید. برای اینکار میتوانید از متخصصین شرکت آقای لوله بازکن کمک بخواهید.

نشتی لوله های زیر زمینی

نشت آب لوله های زیر زمینی به دلیل مراقبت ضعیف از سیستم های آب ایجاد می شود. متاسفانه تا زمانی که نشتی آب لوله های زیر زمین تشخیص داده شود، آب زیادی هدر خواهد رفت چون تشخیص این نوع نشتی برای شما بدون داشتن دستگاه کار غیر ممکنی است.

در حقیقت شما فقط میتوانید با بستن تمام شیرهای آب در خانه، کنتور را بررسی کنید تا ببینید عقربه کنتور میچرخد یا خیر. اگر کنتور آب در حال کار کردن است پس شما یک نشتی آب پنهان دارید که باید با از خدمات تشخیص ترکیدگی لوله استفاده نمایید.

از ساده ترین نشانه های نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله های زیر زمین، نم و رطوب، کپک زدن و ترک داشتن می باشد.

نشتی لوله فاضلاب

ترکیدگی لوله فاضلاب نیز مانند لوله آب امکان پذیر است چون این لوله ها نیز به مرور زمان پوسیده شده و یا امکان نشتی از اتصالات آنها وجود دارد. امروزه لوله های فاضلاب معمولا درون سقف های کاذب قرار میگیرند و قابلیت رفع نشتی لوله فاضلاب بدون تخریب را دارند. اما برخی از ساختمان های مسکونی و تجاری همچنان لوله کشی قدیمی دارند و خطوط فاضلاب آنها درون دیوار یا زمین است. این کار را دشوار می کند و برای تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب باید با دستگاه نشت یاب این کار را انجام داد.

نحوه تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب مانند لوله های دیگر با استفاده از دستگاه صوتی، حرارتی و یا دوربین صورت میگیرد. از نشانه های نشتی لوله فاضلاب میتوان به چکه کردن آب یا سرایت رطوبت به طبقات پایین، دیوارها، ایجاد بوی بد فاضلاب و کپک زدن می باشد. اگر احساس میکنید لوله های فاضلاب شما نشت کرده اند میتوانید برای تشخیص ترکیدگی لوله با این شرکت تماس بگیرید.

نشتی لوله آب

لوله های آب از جنس فلز و پلاستیک هستند. خطوط لوله کشی آب در زیر ساختمان به لوله های آب شهری وصل شده اند. اگر در اسرع وقت ترکیدگی لوله آب در ساختمان را ترمیم نکنید، مشکلات زیادی به بار خواهد آمد که کوچکترین آن خراب شدن زیر ساخت های ساختمان می باشد. متاسفانه نشت یابی لوله آب کار سختی برای شما خواهد بود چون ابزاری برای تشخیص نشتی آب ندارید.

در خدمات تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه بدون تخریب، پیدا کردن محل نشتی کار دشواری نیست. یک متخصص با استفاده دستگاه نشت یاب لوله اب بصورت دقیق محل ترکیدگی لوله را پیدا کرده و به شما نشان می دهد و اگر قصد ترمیم ترکیدگی را داشته باشید، تیم فنی مجموعه آقای لوله بازکن این کار را برای شما با نهایت کیفیت انجام می دهند.

مجموعه آقای لوله بازکن به وسیله بهترین متخصصین و فنی کاران، 100% تضمینی تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را بدون تخریب و کندن حتی یک نقطه انجام می دهند. در ادامه کلیه کارهای مورد نیاز به ترمیم و تعویض محل نشتی نیز توسط مجرب ترین سرویسکاران لوله کشی انجام می شود.

مزایای تشخیص ترکیدگی به موقع لوله با دستگاه نشت یاب

مزایای تشخیص ترکیدگی به موقع لوله با دستگاه نشت یاب
 • کاهش خسارت اموال
 • کاهش خطر آلودگی
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • جلوگیری از هدر رفت زمان
 • جلوگیری از تخریب های غیر ضروری
 • جلوگیری از جمع شدن آب در ساختمان و ایجاد خسارت های جدی
 • جلوگیری از خراب شدن زیر ساخت های ساختمان
 • صرفه جویی در هزینه های مازاد

مناطق تحت پوشش خدمات تشخیص ترکیدگی لوله تهران

این خدمات در مناطق زیر انجام می شود:

 • تشخیص ترکیدگی لوله شمال تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله غرب تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله شرق تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله جنوب تهران

اعزام تشخیص کار ترکیدگی در تمام محله های این مناطق انجام می شود و شما عزیزان میتوانید در کمتر از 1 دقیقه سفارش اعزام سرویسکار را با یک تماس ثبت نمایید.

سوالاتی که باید از یک شرکت حرفه ای تشخیص ترکیدگی بپرسید

سوالاتی که باید از یک شرکت حرفه ای تشخیص ترکیدگی بپرسید
آیا تضمین می کنید که ترکیدگی و نشتی را پیدا کنید؟

بله ما 100% تضمین می کنیم که متخصصین این شرکت با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی، نشتی لوله آب و فاضلاب را در کمترین زمان پیدا کنند.

آیا برای تشخیص ترکیدگی نیاز به تخریب و کندن می باشد؟

به هیچ عنوان برای نشت یابی نیاز به تخریب نیست. سرویسکاران ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته یک نقطه را که همان محل ترکیدگی است پیدا کرده و جهت ترمیم لوله ها اقدام می کنند.

قیمت تشخیص ترکیدگی چقدر است؟

برای استعلام هزینه نشت یابی نیاز به برخی توضیحات و پاسخ به سوالات کارشناسان ماست. پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع ازقیمت با مشاورین شرکت تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی چقدر زمان میبرد؟

اعزام سرویسکار به محل در سراسر تهران معمولا در 30 دقیقه انجام می شود و انجام کار نیز بستگی به پیچیدگی آن دارد که حداقل 20 دقیقه می باشد تا بدون خطا محل نشت آب را پیدا کنند.

8 پاسخ
 1. عبدی

  سلام سقف دستشویی طیقه پایین همسایه سوراخ شده آب میده بدون تخریب قابل رفع هست؟

 2. ناشناس

  سلام لوله توالت ما گرفته یکیرو آوردیم فنر زدن باز نشد شما میدونید چطوری میشه بازش کرد

  1. آقای لوله بازکن

   سلام نمیشه ندید چیزی گفت ولی احتمال داره با دستگاه های دیگه مثل تراکم هوا بشه بازش کرد. ولی در هر صورت باید کار رو ببینیم تا نظر بدیم.

 3. هادی

  خسته نباشید سه سوال دارم شما برای تشخیص ترکیدگی لوله تو سقف از چه دستگاه استفاده می کنید؟
  شرکت ما یه تیکه از سقفش نم داده فکر میکنیم ترکیدگی باشه.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام هادی جان
   از دستگاه تشخیص ترکیدگی صوتی استفاده می کنیم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله تمام مناطق تهران تحت پوشش خدمات تشخیص ترکیدگی لوله این شرکت هستش.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب جدید

لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی کامرانیه
2021-07-24
لوله بازکنی شریعتی در تهران با رعایت بهداشت، فنر زنی تضمینی با باز کردن کامل لوله
لوله بازکنی شریعتی تهران
2021-07-18
لوله بازکنی قیطریه با فنر برقی و کمترین حد کثیف کاری توسط سرویسکار مجرب
لوله بازکنی قیطریه
2021-07-10
لوله بازکنی زعفرانیه با فنر برقی با کمترین حد کثیف کاری، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی زعفرانیه
2021-07-02
لوله بازکنی الهیه با کمترین حد کثیف کاری توسط بهترین لوله بازکن در الهیه
لوله بازکنی الهیه
2021-06-28
بوبه بازکنی شهران شمالی و جنوبی با بهترین کیفیت به وسیله فنر برقی
لوله بازکنی شهران
2021-06-23
لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی و رعایت بهداشت
لوله بازکنی یوسف آباد
2021-06-15
لوله بازکنی ستارخان با فنر برقی، با کمترین کثیف کاری و تضمین باز شدن لوله
لوله بازکنی ستارخان
2021-06-02
لوله بازکنی پونک با فنر برقی
لوله بازکنی پونک
2021-05-26
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی شبانه روزی تهران
2021-05-23
لوله بازکنی خیابان آزادی با ضمانت باز کردن کامل گرفتگی
لوله بازکنی آزادی
2021-05-17
لوله بازکنی ونک 24 ساعته شبانه روزی بدو تعطیلی، چاه بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک – ضمانت 100% – شبانه روزی
2021-05-12
لوله بازکنی گیشا شبانه روزی با رعایت بهداشت
لوله بازکنی گیشا
2021-05-02
لوله بازکنی سعادت آباد با بهترین کیفیت بصورت شبانه روزی و فوری و تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی سعادت آباد
2021-05-01
لوله بازکنی ارزان و سریع
2021-04-22
لوله بازکنی نیاوران با رعایت بهداشت بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
لوله بازکنی نیاوران
2021-04-20
رفع گرفتگی اگو ، رفع گرفتگی فاضلاب شهری، رفع گرفتگی منهول فاضلاب
رفع گرفتگی اگو (فاضلاب شهری)
2021-04-07
لوله بازکنی خیابان آفریقا ، لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا
لوله بازکنی خیابان آفریقا
2021-04-06
لوله بازکنی بریانک شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت بهداشت در شرایط کرونایی
لوله بازکنی بریانک – فوری و تضمینی
2021-03-24
لوله بازکنی جیحون با فنر برقی بدون کثیف کاری
لوله بازکنی جیحون – تخلیه چاه جیحون
2021-03-14
لوله بازکنی حکیمیه ، لوله بازکنی منطقه جکیمیه تهران با رعایت بهداشت و شبانه روزی و فوری
لوله بازکنی حکیمیه
2021-03-08
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
2021-03-01
چاه بازکنی ، چاه بازکنی تهران ، چاه بازکنی شبانه روزی با رعایت بهداشت
چاه بازکنی فوری در تهران – بدون کثیف کاری
2021-02-27
لوله بازکنی خیابان بلوار فردوس شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی بلوار فردوس – تخلیه چاه فردوس
2021-02-26
لوله بازکنی تجریش ، لوله بازکنی تخلیه چاه تحریش با رعایت بهداشت، شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش
2021-02-25
لوله بازکنی مرزداران با دستگاه فنر برقی. لوله بازکنی در مرزداران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی مرزداران – تخلیه چاه مرزداران
2021-02-24
لوله بازکنی اختیاریه
لوله بازکنی اختیاریه – تخلیه چاه اختیاریه
2021-02-23
لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران
لوله بازکنی شرق تهران
2021-02-22
لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی تخلیه چاه در غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران
2021-02-21
لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی محدوده شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران
2021-02-19
لوله بازکنی خیابان رسالت
لوله بازکنی خیابان رسالت
2021-02-08
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.
لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
2021-02-06
افتادن گوشی در چاه توالت ، درآوردن گوشی از توالت
درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
2021-01-15
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
2021-01-09
لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب
2020-12-27
لوله بازکنی خیابان قزوین
لوله بازکنی خیابان قزوین
2020-12-14
لوله بازکنی جمهوری با رعایت بهداشت، تضمینی و فوری
لوله بازکنی جمهوری
2020-12-11
لوله بازکنی جنوب تهران
لوله بازکنی جنوب تهران
2020-12-02
لوله بازکنی مسعودیه ، لوله بازکنی شهرک مسعودیه
لوله بازکنی مسعودیه
2020-11-23
لوله بازکنی پاسداران ، تخلیه چاه پاسداران
لوله بازکنی پاسداران
2020-11-22
تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و رعایت کامل بهداشت جهت پیشگیری از ویروس کرونا
+