رفع بوی بد فاضلاب – 5 روش از بین بردن بوی بد چاه فاضلاب

علت بوی فاضلاب در ساختمان، تضمینی با بهترین سرویسکاران مجرب
راهنمای مطالعه

علت بوی بد فاضلاب در آپارتمان چیست؟ چرا بوی فاضلاب در آشپزخانه، توالت، حمام و طبقه اول می پیچد؟ روش تضمینی رفع بوی بد فاضلاب چیست؟ پاسخ تمام سوالات و روش رفع بو تضمینی اینجاست.

به طور معمول روزانه بسیاری از ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی استان تهران با مشکل بوی بد فاضلاب دست و پنجه نرم می کنند.

مشکلی که اگر در آپارتمان های مسکونی به وجود آید، آرامش را از ساکنین آن ساختمان سلب میکند و زندگی برایشان سخت و غیر قابل تحمل می شود. و اگر در ساختمان های اداری و تجاری این مشکل پیش آید قطعا هم برای کارکنان آن بخش و هم برای مشتریان و مراجعه کنندگان آزار دهنده خواهد بود.

به همین خاطر است که روزانه بسیاری از مردم به دنبال راه حل قطعی و تضمینی برای رفع بوی بد فاضلاب در تهران هستند.

در این مطلب قصد داریم هر آنچه در مورد بوی فاضلاب، علت بو دادن لوله فاضلاب و روش های از بین بردن آن در خانه نیاز دارید معرفی نماییم، پس با آقای لوله بازکن شرکت لوله بازکنی تهران همراه باشید.

گاز فاضلاب چیست؟

گاز فاضلاب مخلوطی از گازهای معدنی است که شامل ترکیباتی مانند سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن می باشد.

در حالی که این مواد ممکن است برای اکثر مردم معنی نداشته باشد، اما باید بدانید که تماس مستقیم با گازهای آزاد شده با ترکیبی از این مواد تشکیل دهنده، می تواند آسیب جدی به سیستم تنفسی یا حتی مرگ را داشته باشد.

به همین دلیل می گویند عوارض استشمام بوی فاضلاب بسیار خطرناک و کشنده است.

با این حال گفته شده بوی گازهای فاضلابی که در ساختمان ها شنیده می شوند، عموما برای ساکنان مضر نیستند.

رفع سریع بوی بد فاضلاب از توالت با جوش شیرین

برای از بین بردن بوی فاضلاب از دستشویی (توالت) 1 فنجان جوش شیرین را به همراه 1 لیوان سرکه سفید در لوله فاضلاب بریزید و اجازه دهید 30 دقیقه بماند. سپس با آب سرد لوله را شستشو دهید. این کار را هفته ای یکبار انجام دهید تا از ایجاد بوی فاضلاب در توالت جلوگیری کنید. همچنین به طور مرتب درون لوله ها آب بریزید تا شترگلو خشک نشود.

روش ترکیبی:

اگر از روش رفع بوی فاضلاب با جوش شیرین و سرکه استفاده کردید و نتیجه مطلوبی نداشت، پس از گذشت چند ساعت یک سطل آب سرد بردارید و داخل آن پودر لباسشویی خوشبو بریزید. آب را هم بزنید تا کف کند. سپس آب را به همراه کف درون لوله بریزید. بهتر است این کار را شب قبل از خواب انجام دهید و تا صبح از توالت استفاده نکنید.

رفع بوی بد فاضلاب از آشپزخانه با روش فوری

برای رفع بوی فاضلاب از آشپزخانه ابتدا یک فنجان جوش شیرین و یک لیوان سرکه درون لوله بریزید و اجازه دهید 1 ساعت بگذرد. حالا مقداری پودر لباسشویی درون یک سطل پر از آب بریزید و هم بزنید تا کف کند. سپس آن را درون لوله خالی کنید و 30 دقیقه صبر نمایید. در آخر با ریختن آب لوله را شستشو دهید. میتوانید برای نتیجه بهتر این کار را هفته 1 الی 2 بار انجام دهید.

رفع بوی بد فاضلاب از حمام

برای رفع بوی فاضلاب از حمام ابتدا بررسی کنید شترگلو دارد یا خیر. در صورت داشتن شترگلو بررسی کنید آب داخل شترگلو جمع می شود یا خیر. اگر آب وجود داشت ابتدا با یک قلاب یا انبر تمام فضولات مثل مو را از آن خارج کنید و سپس یک فنجان جوش شیرین و یک لیوان سرکه درون لوله بریزید. بعد از 30 دقیقه با ریختن آب لوله را بشویید.

چرا بوی فاضلاب خیلی بد است؟

اولا باید اشاره کنیم که ترکیبی از این مواد تشکیل دهنده می تواند باعث انتشار بوی بد شود، اما در پایین ترین غلظت، ممکن است توسط بینی انسان قابل تشخیص نباشند.

و برخی دیگر از این مواد با اینکه برای سلامت انسان مضر هستند، اما بوی بدی ندارند و می توان گفت این گازها بسیار خطرناک تر از گازهای بد بو هستند.

دلیل عمده بوها، سولفید هیدروژن و آمونیاک هستند که عامل اصلی می باشند.

علت بوی بد فاضلاب چیست؟

بسیاری از گازهای نام برده شده می توانند از طریق سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان وارد طبقات شوند. در واقع باید گفت علت بوی فاضلاب در طبقه اول که بیشترین شکایات ساکنین ساختمان را در بر دارد، نیز به همین خاطر است.

در بیشتر موارد، این گازها از طریق زیرزمین، توالت، واحدهای نگهبانی ساختمان و غیره به طبقات نفوذ می کنند.

در ادامه این مطالب تمامی علل بوی بد فاضلاب در توالت، حمام، زیر زمین، طبقه اول و طبقات دیگر، ظرفشویی، آشپزخانه و غیره را بصورت تفکیک شده توضیح داده ایم.

در زیر رایج ترین دلایل انتشار این بو در ساختمان توضیح داده شده است:

علت بوی فاضلاب در ساختمان

1- خشک بودن شتر گلویی: دلیل وجود آب در شتر گلویی یا لوله U شکل، جلوگیری از ورود گازهای نام برده شده و نهایتا پیشگری از انتشار بوی بد فاضلاب است.

آب داخل شتر گلویی گازهای ترکیبی سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن را در خود حل می کند و مانع از انتشار آنها به فضای ساختمان می شود.

مهندسی غیر استاندارد و وجود مشکل در سیستم لوله کشی ساختمان می تواند باعث خشک شدن آب شتر گلویی گردد و نبود آب هم قطعا انتشار بوی بد گازهای فاضلابی را به همراه خواهد داشت.

علت بوی فاضلاب در ساختمان

2- وجود جامدات و فضولات در شترگلویی: ساختار U شکل شتر گلویی باعث شده تا لوله مانند تله ای عمل کند که باعث شود بخشی از فضولات و مواد جامدی که قرار است وارد چاه شوند در آنجا گیر کنند

این عامل سبب می شود طی استفاده از لوله ها مثل زمانی که در سینک ظرف می شویید، آن مواد به مرور زمان فاسد شوند و فاسد شدن این مواد می تواند بوی آزار دهنده ای را ایجاد کند.

این مشکل در تمام موارد با استفاده از دریل و فنر برقی مخصوص قابل رفع است و اصلا مشکل جدی محسوب نمی شود.

علت بوی فاضلاب در ساختمان

3- گازهای سپتیک: فضولات چاه های فاضلابی توسط باکتری های بی هوازی تجزیه می شود.

تجزیه شدن باکتری های چاه باعث ایجاد گازهایی می شود که سولفید هیدروژن، آمونیاک، دی اکسید کربن، متان، نیتروژن و هیدروژن نام دارند.

این گازها اگر غلظت کمی داشته باشند، علت بوی فاضلاب خانه خواهند بود و در غلظت بالا همانطور که توضیح داده شد باعث صدمه دیدن دستگاه تنفسی و حتی مرگ می شوند.

برای جلوگیری از انتشار این گازها، در مسیر لوله ها از شتر گلویی یا همان زانویی استفاده می کنند تا آب مانع از خروج گازها شود.

بوی بد فاضلاب

4- فاسد شدن پسماند مواد غذایی در لوله ها: این اتفاق معمولا در آشپزخانه می افتد. زمانی که شما از سینک ظرف شویی استفاده می کنید خواه یا ناخواه روغن و بعضی از مواد غذایی داخل لوله میرزند.

همین مورد سبب می شود پس از مدتی پسماند مواد غذایی رسوب بگیرند، فاسد شوند و بوی بدی را ایجاد کنند.

برای خارج کردن این مواد بهترین راه حل همانطور که در تصویر هم میبینید، فنر برقی حرفه است.

حرکت دورانی فنر باعث می شود که تمامی مواد فاسد اعم از مواد غذایی، موهای زائد و غیره به فنر بچسبند و به بیرون کشیده شوند. یکی از روش های رفع بوی بد فاضلاب در ساختمان ها همین مورد می باشد.

علت بوی فاضلاب

5- پر شدن چاه و یا نشت آن: پر شدن چاه فاضلاب یکی دیگر از مشکلاتی است که باعث می شود بوی بد در ساختمان بپیچد.

نشتی چاه هم می تواند به دلیل اشکال در چاه یا مرغوب نبودن زمین اطراف آن رخ دهد.

معمولا در چنین شرایطی آب فاضلاب به سایر نقاط نفوذ می کند و باعث ایجاد بوی بد در ساختمن می شود.

به همین خاطر پیشنهاد می شود برای حل این موضوع از تخلیه چاه استفاده شود تا پس از تخلیه برای ترمیم چاه آن را لایروبی و کف تراشی نمایند.

در ادامه علل دیگر بوی بد فاضلاب در آپارتمان را با توجه به قسمت های مختلف خانه توضیح داده ایم:

علت بوی فاضلاب در آشپزخانه

معمولا این بو به دلیل رسوب گرفتگی و ماندن مواد غذایی، چربی و روغن در لوله کف آشپزخانه و فاسد شدن آنهاست.

رسوب گرفتگی لوله نیز به خاطر استفاده طولانی مدت در هر خانه ای رخ می دهد و یک امر طبیعی است که با فنر زنی برقی مشکل رفع می شود.

گاهی اوقات هم مشکل بوی بد فاضلاب در آشپزخانه از سیفون سینک ظرفشویی است که بهتر است باز شود و فضولات و آب های انباشته شده در داخل آن پاکسازی شوند.

علت بوی فاضلاب لباسشویی

چون لباسشویی در آشپزخانه قرار دارد و لوله تخلیه فاضلاب آن با کف آشپزخانه مشترک است، به همین دلیل علت قطعی آن همان است که در بخش قبل توضیح دادیم، یعنی پسماند مواد غذایی، رسوب و جرم، چربی و روغن.

علت بوی فاضلاب از کولر

علت این بو در 99% موارد استاندارد نبودن لوله ونت است. شاید برایتان سوال پیش بیاید که لوله ونت فاضلاب چیست؟

در واقع لوله ای که از چاه های داخلی ساختمان با استفاده از لوله ای به پشت بام کشیده شده تا بوی بد و گازهای فاضلابی را به خارج از ساختمان هدایت کند، لوله ونت نام دارد.

ارتفاع این لوله از سطح پشت بام باید حدودا 2 متر باشد تا گازهای خارج شده از طریق دریچه کولر مجددا به داخل ساختمان باز نگردند.

علاوه بر این کولر هم نباید در نزدیکی این لوله نصب شده باشد.

بوی فاضلاب هنگام بارندگی

معمولا زمانی که بارندگی وجود دارد، سطح مایعات چاه فاضلاب نسبت به فضولات و جامدات آن بیشتر شده و بالا می آید. برای حل این موضوع از طریق یک لوله که همان لوله ونت نام دارد، گازهای ایجاد شده را به پشت بام و خارج از ساختمان هدایت می کنند.

اما گاهی اوقات گرفتگی این لوله، یا جدا شدن آن در بخشی از مسیرها می تواند دلیل اصلی بوی بد چاه هنگام باران باشد.

به همین دلیل زمانی که این بو را استشمام می کنید، باید برای رفع آن از یک متخصص مشاوره بگیرید.

علت بوی فاضلاب از سینک ظرفشویی

شکایت از بوی بد فاضلاب از سینک ظرفشویی در مشتریان شرکت آقای لوله بازکن بسیار زیاد است.

منشع اصلی این بو، سیفون زیر سینک ظرفشویی است و همچنین رسوب گرفتگی و وجود مواد فاسد داخل لوله کف آشپزخانه نیز می تواند دلیل دوم این مشکل باشد.

علت بوی فاضلاب در طبقه اول

همانطور که در ابتدای این مطلب و در بخش علت بوی فاضلاب چیست توضیح داده شد، وجود بوی فاضلاب در طبقه اول همان دلایلی می تواند باشد که گفته شد.

اما برای تشخیص دقیق این مشکل باید حتما ساختمان توسط یک فرد متخصص بازدید شود.

به عنوان مثال گاهی اوقات مشتریان عزیز ما شکایتشان این است که وقتی در طبقات بالایی مثلا پنجم یا سوم از دستشویی و حمام استفاده می کنند، بو در طبقه اول در قسمت توالت، حمام یا آشپزخانه می پیچد.

به همین خاطر برای رفع این بو و تشخیص دقیق علت آن باید یک سرویسکار مجرب از ساختمان بازدید نماید.

علت بوی فاضلاب در خانه نوساز

علت وجود این بو در خانه های نوساز می تواند موارد بسیار زیادی باشد که مختصرا آنها را شرح می دهیم.

 • نبود شترگلو
 • اشکال در شترگلو
 • تراز نبودن شترگلو
 • وجود درز در لوله های فاضلاب یا اطراف آنها
 • نداشتن سیفون زیر سینک و روشویی
 • استاندارد نبودن لوله کشی فاضلاب
 • استاندارد نبودن ارتفاع لوله ونت
 • مشکل در سیستم فاضلابی منزل
 • اشکال در حفر چاه
 • وجود سیمان، قیر، شن و ماسه در لوله های فاضلاب و رسوب گرفتگی آنها

در اینگونه موارد نیز حتما باید منزل توسط یک کارشناس بازدید شود.

علت بوی بد فاضلاب توالت

یکی از عمده ترین مشکلاتی که ساکنان ساختمان با آن سر و کار دارند، علت بوی بد فاضلاب دستشویی است.

یکی از دلایل اصلی این بو، نشت گاز سمی سولفید هیدروژن است. دلیل انتشار این گاز را می توان وجود اشکال در شتر گلویی توالت دانست.

لازم به ذکر است علت بوی بد فاضلاب در حمام به خاطر مشترک بودن لوله های توالت با هم، می تواند همین موارد باشد.

البته در بسیاری از موارد که توسط سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن مشکل برطرف شده، علت رسوب گرفتگی لوله ها بوده که با فنر زدن مشکل تضمینی برطرف شده است.

علت بوی فاضلاب در خانه

به طور کلی علت بوی فاضلاب در خانه میتواند به دلایل زیر باشد:

 • نبود شترگلو
 • تراز نبودن شترگلو
 • گرفتگی در لوله ها
 • تجمع چربی و مو در لوله ها
 • خشک شدن شترگلو
 • مشکل در لوله ونت
 • وجود درز در لوله های فاضلاب یا سیفون ها

رفع بوی بد توالت فرنگی

بوی بد فاضلاب از توالت فرنگی از جمله مشکلاتی است که روزانه چندین تماس از سوی مشتریان با ما برقرار می شود و همگی شکایت از بوی بد توالت فرنگی دارند که شبیه گاز است، باعث سر درد، حالت تهوع، سر گیجه می شود و بسیار بد بو است. مشکل بوی بد توالت فرنگی از بخش زیر آن است. چون سنگ فرنگی دارای سیفون است و داخل کاسه آب جمع می شود، قائدتا نباید بوی فاضلاب بدهد، اما این تنها قسمتی نیست که باید به آن توجه کرد. در حقیقت مهمترین بخشی که می تواند به مشکل بخورد، بخش زیر فرنگی است.

هنگامی که بوی بد فاضلاب از توالت فرنگی دارید، ایراد از آب بندی و برخی قسمت های دیگر است که قابل رفع می باشد. این کاری نیست که خودتان بتوانید انجام دهید و نیاز به متخصص و کارشناس در این زمینه دارد. سرویسکاران رفع بوی فاضلاب فرنگی شرکت آقای لوله بازکن بصورت تضمینی این کار را برای شما انجام می دهند.

3 روش ساده و فوری رفع بوی بد توالت فرنگی

برای رفع بوی بد توالت فرنگی ابتدا باید حلقه مومی (بوگیر توالت فرنگی)، وجود درز، ثابت بودن سنگ فرنگی و سطح آب آن را بررسی کنید.

 1. گاهی اوقات مشکل از حلقه مومی فرنگی یا همان بوگیر فرنگی است و با تعویض آن مشکل برطرف میشود. برای این کار کافی است فرنگی را از زمین جدا کنید و حلقه مومی را تعویض و دوباره فرنگی را نصب نمایید.
 2. وجود هر گونه درز و سوراخی که گاز سپتیک از آن خارج شود میتواند عامل اصلی بوی بد توالت فرنگی باشد. برای رفع این مشکل باید به دنبال درزها و سوراخ هایی باشید که اطراف سنگ فرنگی دیده میشوند و آنها را با چسب سیلیکونی بپوشانید.
 3. اگر فرنگی شما ثابت نباشد و با هر استفاده تکان بخورد، ممکن است باعث ایجاد بوی بد توالت فرنگی شود. برای برطرف کردن این بو باید فرنگی به درستی نصب شود و سپس با استفاده از چسب سیلیکونی مخصوص، دور سنگ فرنگی را چسب کاری نمایید. پس از اینکار 12 ساعت از فرنگی استفاده نکنید تا چسب به خوبی خشک شده و فرنگی ثابت شود.
 4. در برخی موارد سطح پایین آب کاسه فرنگی میتواند باعث ایجاد بوی بد شود. بررسی کنید سطح آب فرنگی بالا باشد و اگر پایین است با تنظیم نمودن آن از شر بوی بد خلاص شوید.

5 روش خانگی برای رفع بوی بد چاه فاضلاب تضمینی

علت بوی فاضلاب در ساختمان

پس از مطالعه قسمت قبل اطلاعات مفیدی در مورد علل بوی بد فاضلاب در ساختمان کسب می کنید. اگر هنوز هم به دنبال سوال چرا خونمون بوی فاضلاب میده هستید نوبت به راه های برطرف كردن بوی بد فاضلاب رسیده است.

در این بخش میخواهیم با معرفی 5 روش موثر شما را در از بین بردن بوی فاضلاب کمک کنیم. در حقیقت این روش ها راهکاری برای از بین بردن بوی بد توالت در خانه هستند به شرطی که مشکل شما حاد و نیاز به سرویسکار جهت رفع بوی توالت نداشته باشد. اگر به دنبال پاسخ چگونه بوی فاضلاب را از بین ببریم هستید کافی است روش های زیر را مطالعه و انجام دهید.

روش اول: محلول خانگی جوش شیرین و سرکه

 • ابتدا 1/4 فنجان جوش شیرین را داخل لوله بریزید و 20 دقیقه صبر کنید.
 • سپس یک فنجان سرکه سفید روی جوش شیرین بریزید و 30 دقیقه صبر کنید.
 • بعد از آن یک کتری آب جوش را داخل لوله خالی کنید.

این روش برای از بین بردن بوی بد آشپزخانه مناسب می باشد. همچنین با این روش میتوانید اقدام به از بین بردن بوی بد سینک ظرفشویی نیز بکنید.

روش دوم: پر کردن شتر گلویی ها از آب

 • تمام قسمت های خانه که شتر گلویی یا زانویی دارند را پیدا کنید (مثل توالت، حمام، روشویی و ظرفشویی).
 • هر دو هفته یکبار دو لیوان آب یا بیشتر داخل لوله ها بریزید.
 • اینکار سبب می شود آب موجود در شتر گلویی از خارج شدن گازها جلوگیری کند.

روش سوم: مخمر نان و آب

 • یک بسته مخمر نان را درون آب جوش بریزید تا حل شود.
 • سپس آن را دخل لوله ای که بو از آنها می آید بریزید.
 • یک شبانه روز به آن وقت دهید تا درون لوله بماند.
 • سپس لوله را با آب جوش یا آب سرد شستشو دهید.

روش چهارم: ترکیب نوشابه، جوش شیرین و سرکه سفید

 • ابتدا یک بطری نوشابه آماده کنید و نصف آن را درون لوله بریزید.
 • سپس یک فنجان جوش شیرین به آن اضافه کنید.
 • حالا نوبت به خالی کردن یک لیوان سرکه سفید می رسد.
 • پس از گذشت نیم ساعت تا 1 ساعت از اینکار، یک کتری آب جوش داخل لوله بریزید.

این روش برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی بسیار مناسب است و با استفاده از آن احتمالا بتوانید اقدام به رفع بوی بد توالت فرنگی یا رفع بوی بد توالت ایرانی نمایید. این روش را برای از بین بردن بوی بد چاه امتحان کنید تا نتیجه آن را ببینید.

روش پنجم: لیمو، نمک، جوش شیرین و تکه های یخ

 • نمک و جوش شیرین را با هم ترکیب کنید و داخل لوله بریزید.
 • حالا روی آنها آب بریزید و 30 دقیقه صبر کنید.
 • پس از آن تکه های یخ را به همراه لیمو روی لوله قرار دهید و صبر کنید تا یخ ها آب شوند.
 • در آخر تکه های لیمو را بردارید و لوله را با آب بشویید.

توجه نمایید این روش ها تنها زمانی موثر هستند که مشکل سطحی و خیلی جدی نباشد. پس نمیتوان گفت هر یک از این 5 روش برای از بین بردن بوی بد فاضلاب خانه یا نحل کار شما، راه حل قطعی هستند. چون زمانی که مشکل حاد و بوی بد فاضلاب خیلی شدید می شود باید از یک متخصص کمک بخواهید.

بهترین روش از بین بردن بوی بد فاضلاب

علت بوی فاضلاب
✅ ضمانت:رفع دائم بوی فاضلاب
✅ نحوه کار:بدون تخریب و کنده کاری
✅ زمان انجام کار:1 الی 2 ساعت
✅ ساعات کاری:همه روزه بدون تعطیلی

آقای لوله بازکن شرکت خدماتی لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران زیر نظر شرکت معتبر در زمینه تشخیص علت دقیق و رفع بوی بد فاضلاب در تهران بصورت تضمینی، به شما عزیزان قول می دهد که سرویسکاران با تجربه این مجموعه می توانند شما را برای همیشه از شر بوی بد فاضلاب خلاص کنند و به شما برای از بین بردن بوی چاه کمک شایانی نمایند.

در هر جای تهران که هستید بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می توانید برای اطلاع از روش های موثر و تضمینی با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

هر یک از مشکلات زیر که داشتید میتوانید برای رفع بوی فاضلاب آن قسمت روی ما حساب کنید:

 • بوی بد لوله سینک
 • از بین بردن بوی چاه فاضلاب
 • بوی بد چاه آشپزخانه
 • بوی بد فاضلاب لباسشویی
 • بوی  بد ظرفشویی
 • بوی بد توالت ایرانی
 • بوی بد توالت فرنگی
 • بوی بد فاضلاب در اتاق خواب
 • بوی بد فاضلاب حمام
 • بوی بد فاضلاب روشویی یا دستشویی
 • رفع بوی بد چاه سرویس بهداشتی

کارشناسان ما آماده شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستند تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را از شر بوی بد چاه فاضلاب خلاص کنند.

اگر می خواهید مشکلتان همین حالا برای همیشه برطرف شود با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات متداول

در ادامه این مطلب به برخی از متداول ترین سوالات شما پاسخ می دهیم. اگر سوال دیگری دارید میتوانید تماس بگیرید.

آیا بوی بد فاضلاب آپارتمان قابل رفع است؟

بله قطعا، اما قبل از هر چیز باید علت انتشار بوی فاضلاب در آپارتمان مشخص شود تا روش درستی برای رفع آن انتخاب گردد. معمولا بوی فاضلاب در مرحله اول ارائه خدمات رفع می شود، اما امکان دارد در شرایط خاص، نیاز به انجام کار در چند مرحله باشد.

قیمت و هزینه رفع بوی بد فاضلاب توالت، آشپزخانه یا حمام چقدر است؟

قیمت انجام کار بستگی به نوع مشکل دارد. چون علل مختلفی وجود دارد که باعث انتشار بو می شود، راه های مختلفی هم برای رفع آن وجود دارد. برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید.

آیا انجام خدمات رفع بوی فاضلاب از ساختمان کثیف کاری دارد؟

اصلا کثیف کاری ندارد. دستگاه های این شرکت از جدیدترین و بروزترین دستگاه ها می باشند به همین دلیل تمام مراحل بدون کثیف کاری انجام می شود.

چطور بوی بد فاضلاب را رفع کنیم؟

برای رفع بوی بد فاضلاب با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشکلتان توسط کارشناس و متخصص ما بررسی شود. پس از آن، راه کارها و نحوه ارائه خدمات رفع بو به شما توضیح داده خواهد شد.

3.9/5 - (150 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید