تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات تخلیه چاه > لوله بازکنی جیحون – تخلیه چاه جیحون
لوله بازکنی جیحون ، تخلیه چاه جیحون

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی جیحون و تخلیه چاه جیحون کاملا تضمینی بصورت شبانه روزی بدون کثیف کاری آماده خدمات رسانی می باشد. سرویسکاران لوله بازکنی خیابان جیحون در کوتاه ترین زمان به محل میرسند.

لوله بازکنی خیابان جیحون

لوله بازکنی جیحون ، تخلیه چاه جیحون

خیابان جیحون از جمله خیابان های قدیمی استان تهران است که در منطقه 10 قرار دارد و از خیابان آزادی آغاز می شود.

خیابان جیحون از سمت غرب اولین خیابان از مجموعه خیابان‌های موازی و قدیمی‌ چون: کارون، قصرالدشت، خوش و رودکی (سلسبیل) می باشد.

تقاطع داشتن خیابان جیحون با خیابان‌های قدیمی و پرترددی همچون بهنود، طوس، دامپزشکی، هاشمی، امام خمینی (سپه سابق)، مالک‌اشتر (چهارراه گلی)، مرتضوی و کمیل (بابائیان سابق) سبب شده تا سرویسکاران ما به سرعت به محل برسند و کار لوله بازکنی را انجام دهند.

در این خیابان ها که تمامی خانه های آپارتمانی دارای لوله های مشاع می باشند، گرفتگی لوله فاضلاب و بالا زدن آب چاه امری طبیعی است.

لوله بازکنی جیحون توسط شرکت آقای لوله بازکن با رعایت قوانین اتحادیه انجام می شود که برای لوله بازکنی خیابان جیحون کلیه سرویسکاران این مجموعه از دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند تا کثیف کاری به حداقل برسد.

قیمت لوله بازکنی جیحون

لوله بازکنی جیحون ، تخلیه چاه جیحون

قیمت لوله بازکنی در جیحون و تخلیه چاه جیحون بستگی به میزان گرفتگی و متراژ لوله و برخی موارد دیگر دارد که اتحادیه آنها را مشخص کرده تا بر اساس نرخ مصوب اتحادیه، حق سرویس و خدمات دریافت شود.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما برای اطلاع از قیمت با شماره پشتیبانی شرکت که در سایت ثبت شده تماس بگیرید و با ارائه توضیح در مورد گرفتگی لوله فاضلاب منزل خود از قیمت لوله بازکنی خیابان جیحون مطلع شوید.

لوله بازکنی شبانه روزی جیحون

لوله بازکنی جیحون ، تخلیه چاه جیحون

لوله بازکنی جیحون شبانه روزی بدون تعطیلی فعال می باشد. این شرکت برای رفاه حال ساکنین این منطقه خدمات خود را بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی حتی در ایام عید نیز ارائه می دهد.

شما عزیزان در هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکل شده باشید می توانید سرعا و همین حالا با شماره لوله بازکنی جیحون تماس بگیرید تا سرویسکار مورد نظر جهت باز کردن لوله فاضلاب در جیحون به محل اعزام شود.

تخلیه چاه جیحون

لوله بازکنی جیحون ، تخلیه چاه جیحون

در برخی از ساختمان های خیابان جیحون، آپارتمان ها همچنان دارای چاه فاضلاب می باشد و هنوز به سیستم فاضلاب شهری یا اگو متصل نشده اند.

به همین دلیل پر شدن چاه از دیگر مشکلات ساکنین این منطقه می باشد. هنگام پر شدن چاه باید برای تخلیه آن اقدام کنید تا از پیش آمدن خطرات احتمالی همچون ریزش چاه و نشت فاضلاب جلوگیری نمایید.

شرکت آقای لوله بازکن علاوه بر رفع گرفتگی، اقدام به تخلیه چاه جیحون نیز می نماید. خالی کردن چاه های جذبی و سپتیک به وسیله تانکرهای لجن کش انجام می شود.

تفاوت تانکرهای لجن کش با آب کش در این است که برخی از شرکت ها چون از تانکرهای آب کش استفاده می کنند، تخلیه چاه جیحون را به خوبی انجام نمی دهند و فضولات کاملا تخلیه نمی گردد.

اما در شرکت آقای لوله بازکن همانطور که گفته شد از تانکرهای لجن کش با پمپ ساکشن قدرتمند استفاده می شود تا چاه به خوبی از هر گونه آب و فضولات جامد تخلیه گردد.

علاوه بر این پس از تخلیه اگر نیاز به لایروبی و کف تراشی باشد، توسط کارشناس تشخیص داده می شود و این خدمات نیز با کیفیت عالی صورت می گیرد.

یک دیدگاه بگذارید

13 + بیست =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵