تخلیه چاه تهران

بهترین شرکت خدمات تخلیه چاه شبانه روزی با پوشش 22 منطقه تهران

هماهنگی جهت اعزام تیم تخلیه چاه در تهران

تضمینی

شبانه روزی

تیم حرفه ای

تخلیه کامل

شماره تخلیه چاه تهران

برای دسترسی فوری و شبانه روزی به خدمات تخلیه چاه تهران میتوانید با شماره ۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ تماس بگیرید تا تیم حرفه ای جهت تخلیه فاضلاب چاه به محل اعزام شود. انجام کار با تانکر لجن کش می باشد، آب و فاضلاب با هم 100% تضمینی تا جای ممکن تخلیه میگردد.

تخلیه چاه ، تخلیه چاه در تهران با تانکر مکنده
time-stopwatch-solid

زمان اعزام تانکر تخلیه

1 ساعت

time-stopwatch-solid

زمان انجام کار تخلیه چاه

30 دقیقه تا 1 ساعت

truck

تخلیه با بهترین تانکرها

لجن کش و ساکشن

تخلیه چاه تضمینی

تخلیه آب و فاضلاب

ارائه خدمات تخلیه چاه در 22 منطقه تهران

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

مراحل و نحوه انجام تخلیه چاه

اطلاعات بیشتر در مورد تخلیه چاه تهران

خدمات تخلیه چاه

تخلیه چاه خدماتی است که در آن آب و فاضلاب چاه به وسیله ماشین های لجن کش و یا مکنده تخلیه می شود. برای اینکار از تانکرهای 6 یا 12 هزار لیتری استفاده میگردد. اگر چاه فاضلاب دارای رسوب و جامدات باشد، باید خدمات لایروبی چاه توسط نیروی انسانی صورت گیرد که در آن دیواره و کف چاه تراشیده شده تا به خاک برسد و جذب چاه مجدد افزایش پیدا کند.

پیدا کردن دهانه چاه

متخصصین آقای لوله بازکن با چندین سال تجربه در زمینه تخلیه چاه و پیدا کردن درب آن به راحتی و با به حداقل رساندن تخریب میتوانند اقدام به پیدا کردن محل چاه و دهانه آن نمایند. در این خدمات تمامی کارها از قبیل باز کردن درب، تخلیه فاضلاب و لایروبی صورت میگیرد.

باز و بسته کردن درب چاه

خیلی از مشتریان گمان می کنند باز و بسته کردن درب چاه نیاز به تخصص ندارد و به همین دلیل اقدام به انجام این کار توسط کارگر ساده می کنند و نمی دانند خطر سقوط کارگر به داخل چاه وجود دارد. این کار توسط متخصصین ما بصورت حرفه ای و بدون خطر انجام می شود.

تخلیه چاه آب و فاضلاب

گاهی اوقات مشتریان از خدماتی استفاده کرده اند که به دلیل تخلیه نشدن کامل چاه رضایت چندانی نداشته اند. به همین خاطر شرکت آقای لوله بازکن تضمین تخلیه چاه تهران برای آب و فاضلاب را به شما می دهد تا دیگر نگران پر شدن زود هنگام چاه نباشید.

 • تخیله آب چاه: برخی از افراد که ساختمان آنها دارای چاه است، تنها نیاز به تخلیه آب فاضلاب دارند. در چنین شرایطی معمولا از تانکر تخلیه چاه آب کش استفاده می شود تا تمامی آب موجود در چاه توسط مکنده خالی شود.
 • تخلیه فاضلاب چاه: چاه های جذبی معمولا دارای جامدات فاضلاب هستند و به همین دلیل حتما باید از ماشین تخلیه چاه لجن کش در تهران برای اینگونه چاه ها استفاده شود تا کلیه آب و جامدات همگی توسط مکنده خاور خالی شود.
 • لایروبی و کف تراشی: پس از انجام خدمات تخلیه چاه تهران اگر دیواره ها دارای فاضلاب ته نشین شده باشند حتما باید لایروبی و کف تراشی شوند تا چاه همانند روز اول قابل استفاده باشد. علاوه بر این لایروبی سبب افزایش عمر چاه نیز می شود.
 • تانکر و پمپ ساکشن: برای تخلیه چاه فاضلاب تهران معمولا دو روش وجود دارد که شرکت ها از آنها استفاده می کنند. تانکر تخلیه و دستگاه ساکشن یا همان مکنده که انتخاب هر کدام بستگی به شرایط چاه موجود در ساختمان دارد.
 • شبانه روزی با قیمت مناسب: تخلیه چاه تهران شبانه روزی همه روزه بدون تعطیلی در 22 منطقه این استان آماده فعالیت و خدمات رسانی است. در هر کجای تهران که باشید می توانید بصورت 24 ساعته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 • تضمینی با صدور فاکتور: کلیه خدمات ما اعم از تخلیه چاه تهران با کیفیت عالی صورت می گیرد. به همین خاطر از کار خود اطمینان کامل داریم و برای آسودگی خاطر شما عزیزان نیز فاکتور بعد از اتمام کار صادر می گردد.

تخلیه چاه – خدمات تخلیه چاه در تهران با تانکر آب کش و لجن کش

زمانی که چاه فاضلاب پر می شود نیاز به تخلیه دارد. این کار با استفاده از ماشین های مخصوص مانند تانکر تخلیه چاه یا پمپ لجن کش، مکنده و یا ساکشن صورت می گیرد تا علاوه بر استفاده مجدد از چاه، دیگر خطراتی مانند تخریب یا ریزش نیز وجود نداشته باشد.

معمولا پس از اتمام کار اگر توسط سرویسکار حرفه ای مشخص شود که نیاز به لایروبی چاه و یا کف تراشی وجود دارد، این کار با تایید مشتری صورت می گیرد که در ادامه در مورد این دو خدمات بیشتر توضیح می دهیم.

روش تخلیه چاه فاضلاب در تهران:

 • پمپ لجن کش
 • پمپ آب کش
 • دستگاه مکنده یا ساکشن

نحوه تخلیه چاه هر کدام تقریبا به یک شکل است اما تنها تفاوتشان در هزینه انجام کار می باشد.

کلیه روش های تخلیه چاه تهران همین چند مورد بود که نام برده شد. برای تخلیه معمولا ابتدا درب چاه باید پیدا شود، بعد از آن درب چاه را باز می کنند و شلنگ تانکر را داخل چاه می برند و مکنده هر آنچه را که داخل چاه وجود دارد به داخل تانکر کشیده و تخلیه می کند.

✅ روش تخلیه:پمپ لجن کش و مکنده
✅ حجم تانکر:ماشین 12 هزار لیتر
✅ نوع تخلیه:تخلیه آب و فاضلاب با هم
✅ ساعات کاری:

7 روز هفته بدون تعطیلی

تفاوت سپتیک و چاه جذبی

چاه جذبی و سپتیک تانک ها تفاوت هایی دارند که در این بخش بصورت کامل این تفاوت ها را توضیح داده ایم.

چاه جذبی

چاه جذبی چیست؟ چاه جذبی نمونه ای متداول از چاه های فاضلاب است که در اکثر خانه های تهران که دارای سیستم فاضلاب شهری نیستند وجود دارد و با روش های سنتی حفر می گردد.

این چاه به سه دسته گلدانی، میله و انباره تقسیم بندی می شود و تفاوت این سه در نحوه حفر آنهاست که توسط مقنی یا چاه کن ساخته می شود.

بزرگترین عیب این نوع چاه فاضلاب، آلودگی منابع آب زیرزمینی است و به همین خاطر در مکان هایی حفر می شود که آب های زیرزمینی کمتری دارد. همچنین از دیگر معایب این چاه می توان به انتشار بوی بد فاضلاب هنگام پر شدن چاه، به دلیل نداشتن فن و تصویه اشاره نمود که اکثر ساکنین طبقات پایینی ساختمان ها را آزار می دهد.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب بستگی به حجم چاه و میزان حجم تانکر دارد. همچنین داخل یا خارج از تهران بودن نیز در افزایش یا کاهش هزینه دخیل است. به همین خاطر پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت تخلیه چاه در تهران حتما با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره رایگان، اطلاعات خوبی را کسب نمایید.

چاه سپتیک

چاه سپتیک چیست؟ سپتیک در واقع نسل جدید چاه های فاضلابی است که به شکل محفظه با جنس pvc، بتن یا فایبرگلاس می باشد. این محفظه، فاضلاب را در خود جمع آوری می کند و اجازه می دهد فاضلاب از طریق فعالیت باکتری های بی هوازی، قبل از تخلیه چاه سپتیک تجزیه شود.

چاه سپتیک انواع مختلفی دارد که می توان به چاه سپتیک یک بخشی و دو بخشی اشاره نمود. ساختار این چاه ها به شکلی است که می توان آن را به دو یا چند اتاقک تقسیم نمود تا فاضلاب در یک بخش و آب در بخشی دیگر جمع آوری گردد.

خالی کردن سپتیک همانند چاه جذبی انجام می شود و نیازمند تانکر یا دستگاه ساکشن می باشد. تمامی این هزینه ها از قبل به مشتری اعلام می شود.

برای هر دو این خدمات باید از تخلیه چاه حرفه ای استفاده کنید تا خطرات احتمالی همانند سقوط کارگر به داخل چاه پیش نیاید.

از مزایای این نوع چاه می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

 1. قیمت مناسب
 2. عمر بالا (حداقل 50 سال)
 3. تصفیه ساده فاضلاب
 4. آسان بودن نصب
 5. استحکام بالا
 6. سالم و بهداشتی
 7. مقاوم در برابر نشت فاضلاب

برای اطلاع از قیمت تخلیه چاه حتما با متخصصین شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

زمان مناسب تخلیه فاضلاب چاه

زمان تخلیه یکی از موارد بسیار مهمی است که ما همیشه آن را به مشتریان خود اخطار می دهیم. چرا که اگر چاه پر شده در زمان درست تخلیه نشود، علاوه بر نشت امکان ریزش چاه و همچنین ریزش قسمتی از ساختمان نیز وجود دارد.

این خطر که در تهران بسیار زیاد اتفاق می افتد علاوه بر ضرر و زیان مالی، خسارات جانی هم در بر دارد. به همین خاطر پیشنهاد می شود حتما اگر زمان زیادی از تخلیه قبلی چاه ساختمان شما گذشته یا چاه قدیمی است، موضوع را با یکی از شرکت های تخلیه چاه تهران در میان بگذارید و سعی نمایید شرکتی را انتخاب کنید که تخلیه چاه تهران را با کیفیت عالی انجام دهد.

متخصصین با راهنمایی های اصولی به شما کمک می کنند تا مشکلتان برطرف شود.

پیشنهاد میکنیم اگر میخواهید متوجه پر بودن یا نبودن چاه ساختمان خود شوید، مقاله علت پر شدن چاه فاضلاب را مطالعه نمایید.

چگونگی تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

چون در تمامی ساختمان های تهران، چاه فاضلاب در طبقات زیرین حفر شده و درب چاه هم نسبت به سطح زمین نیم متر و یا بیشتر فاصله دارد، به همین خاطر تشخیص پر شدن آن برای یک فرد عادی غیر ممکن و سخت است.

اینگونه افراد تنها می توانند با نشانه های احتمالی مانند انتشار بوی بد فاضلاب در طبقات پایین ساختمان، دیده شدن ناگهانی تعداد زیادی حشره مانند سوسک، پر شدن چاه دستشویی و تخلیه نشدن فاضلاب توالت حدس بزنند که چاه پر شده است. به همین خاطر حتما پیشنهاد می شود از یک متخصص در این حرفه استفاده نمایید.

سرویسکار تخلیه فاضلاب چاه و لوله بازکنی تهران با بازدید از محل به راحتی براساس تجربه و علم خود می تواند پر بودن یا نبودن چاه را تشخیص دهد تا شما را از خطرات احتمالی نجات دهد.

همانطور که گفته شد برای اطلاع از قیمت تخلیه چاه در تهران باید با شرکت آقای لوله بازکن یا هر شرکت دیگری تماس بگیرید.

این کار به این دلیل است که روش های تخلیه با هم متفاوت است و هر کدام قیمت خاص خود را دارد و پس از پرسیدن برخی سوالات از شما عزیزان، مشخص می شود که چاه فاضلاب ساختمان شما باید با چه روشی خالی شود تا هزینه تخلیه چاه را به شما اعلام نمایند.

لایروبی چاه فاضلاب

هر زمان سنگ، خاک، مواد جامد و … سبب گرفتگی چاه فاضلاب شوند، خدمات لایروبی برای آن صورت می گیرد.

پر شدن چاه فاضلاب همیشه نشانه هایی را در بر دارد که می توان به مهمترین آنها یعنی بوی بد فاضلاب، پر شدن چاه توالت، وجود حشرات موذی و غیره اشاره نمود.

چاه اکثر ساختمان های استان تهران جذبی است و اگر به درستی و اصولی حفر نشده باشد یعنی خاک اطراف آن مرغوبیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند فاضلاب را دفع نماید و سریعا پر می شود، به همین خاطر نیاز به لایروبی دارد.

لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب در واقع تراشیدن دیواره و کف چاه جهت از بین بردن لایه های ته نشین شده می باشد و پس از خارج کردن مواد اضافی، می توان از چاه همانند سابق استفاده نمود.

تخلیه چاه در تهران

خوشبختانه این شرکت چاه بازکنی تاکنون توانسته تمامی مناطق شمال، جنوب، غرب و شرق تهران را تحت پوشش کلیه خدمات خود قرار دهد.

اینکار سبب شده تا پس از تماس مشتری، سرویسکار مورد نظر که در نزدیکترین موقعیت نسبت به آدرسی که مشتری اعلام کرده است اعزام شود. به این ترتیب، نیروی فنی در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی 20 الی 30 دقیقه بعد از آن در محل حاضر می شود.

پس از حضور سرویسکار در محل، با بازدید از لوله های گرفته شده، روش درست و اصولی را جهت باز کردن لوله فاضلاب بصورت تضمینی انتخاب می نماید. با توجه به اینکه فنرهای مختلفی برای انواع لوله فاضلاب وجود دارد این کار یک ضرورت است تا مشکل به درستی رفع گردد.

پس پیشنهاد می کنیم با سرویسکار مورد نظر همکاری نمایید علاوه بر برطرف شدن تضمینی انسداد لوله، از شر گرفتگی تا مدت های بسیار زیاد راحت شوید.

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه فاضلاب شمال تهران همانطور که گفته شد با استفاده از تانکر مکنده و یا دستگاه های مخصوصو ساکشن انجام می شود. در این روش ها دو نوع تخلیه وجود دارد که می توان به خاور آب کش و لجن کش اشاره نمود. استفاده از هر کدام بستگی به شرایط چاه موجود دارد.

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه فاضلاب غرب تهران مانند تمامی مناطق این استان بدون کثیف کاری و سر و صدای خاصی صورت می گیرد. زمان مورد نیاز جهت خالی کردن چاه، کاملا بستگی به حجم آب و جامدات آن دارد که بوسیله ماشین تخلیه چاه انجام می شود.

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه فاضلاب شرق تهران تقریبا در 5 منطقه از این نواحی بصورت فوری صورت میگیرد. قبل از انجام چنین خدماتی حتما باید مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید تا آنها بدانند چه دستگاهی برای خالی کردن چاه فاضلاب شما نیاز است تا با سرویسکار حرفه ای اعزام نمایند.

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه فاضلاب جنوب تهران از جمله مناطقی است که کمتر شرکتی خدمات خود را در این منطقه ارائه می دهد. اما آقای لوله بازکن بدون در نظر گرفتن منطقه ای خاص، با افتخار اعلام می نماید این کار را در جنوب تهران نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد.

قیمت تخلیه چاه در تهران

قیمت تخلیه چاه تهران بستگی به موارد زیادی اعم از حجم فاضلاب، نوع چاه (جزبی یا سپتیک)، حجم تانکر، نیاز به لایروبی چاه، کندن درب چاه، بستن درب چاه، پیدا کردن محل دقیق چاه و … دارد.

لازم به ذکر است برخی مشتریان به دنبال تخلیه چاه تهران بدون خرابی هستند که در مورد آن باید گفت اصلا چنین خدماتی وجود ندارد مگر اینکه چاه دقیقا در زیر توالت یا شبیه به این باشد.

یعنی با وارد کردن لوله تخلیه تانکر بتوان آب و جامدات فاضلاب را خالی کرد. در تهران کمتر ساختمانی با این شرایط وجود دارد و همانطور که در ابتدای این صفحه توضیح دادیم تخلیه در سه مرحله انجام می شود:

 • تشخیص دهانه چاه
 • باز کردن درب چاه
 • تخلیه فاضلاب

در مورد نرخ تخلیه چاه در تهران باید بگوییم که میتوانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صبحت کنید تا قیمت تخلیه چاه تهران را به شما اعلام نمایند.

لازم به ذکر است بگوییم قیمت تخلیه چاه توالت ، تخلیه چاه آشپزخانه ، تخلیه چاه حمام و تخلیه تمامی چاه فاضلاب ساختمان در شرایط عادی هیچ تفاوتی با هم ندارند، اما اگر چاه فاضلاب بیمارستانی باشد امکان افزایش قیمت وجود دارد.

پس حتما برای اطلاع از هزینه اینکار با کارشناسان ما در تماس باشید تا با راهنمایی های آنها از روش دقیق تخلیه و همچنین از قیمت مطلع شوید.

نکاتی در مورد افزایش قیمت

در شرایطی خاص احتمال افزایش قیمت وجود دارد که در ادامه می توانید آنها را مطالعه نمایید تا در جریان افزایش هزینه های احتمالی باشید:

 1. هر زمان عمل تخلیه بیش از یک بار صورت گیرد. یعنی چاه فاضلاب در چند سرویس تخلیه گردد. در این زمان حق سرویس برای هر بار پر شدن تانکر در نظر گرفته می شود.
 2. اگر پس از خالی کردن چاه فاضلاب نیاز به لایروبی یا کف تراشی باشد. (البته این مورد با تایید و نظر مشتری انجام می شود)
 3. اگر چاه دچار نشتی شود و نیاز به نشت گیری و ترمیم دیواره چاه باشد.
 4. هزینه پیدا کردن دهانه چاه و باز کردن درب با نرخ تخلیه کاملا متفاوت است و طبق تعرفه دریافت می گردد.
 5. داخل یا خارج محدوده تهران در افزایش قیمت تاثیر گذار است.

با در نظر گرفتن این شرایط می توانید درخواست اعزام سرویسکار به همراه تانکر مکنده را ثبت نمایید. حتما به مواردی که توضیح داده شده توجه فرمایید تا حین انجام کار مشکلی پیش نیاید.

در ضمن هنگام صحبت با کارشناسان ما، حتما این توضیحات خدمت شما عزیزان عرض خواهد شد تا با شرایط کار کاملا آشنا باشید.

دلیل توضیحات شرایط کار بصورت کامل تنها به این خاطر این که ما بصورت قانونی و طبق تعرفه فعالیت می کنیم تا کارمان را تضمینی انجام دهیم و خیال شما بابت همه چیز به ویژه کیفیت و قیمت راحت باشد. برای ضمانت این حرف پس از اتمام کار برای شما فاکتور رسمی صادر می گردد.

4.8/5 – (49 امتیاز)

%10 تخفیف ویژه خدمات تخلیه چاه در تهران

همین حالا تماس بگیرید و از 10% تخفیف بهره‌مند شوید! خدمات سریع و حرفه‌ای تخلیه چاه با لجن کش.

سوالات متداول

هنگام استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران ممکن است سوالاتی در ذهن شما باشد که پاسخ آنها قبل از انجام کار، برایتان مهم باشند. در این بخش، ما سعی کرده ایم سوالات پرتکرار و مهمی که از کارشناسان و تیم تخلیه چاه پرسیده می شود را پاسخ دهیم. اگر سوال دیگری در مورد خدمات ما دارید، میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

بله تمام نیروهای فنی ما زمانی که برای انجام تخلیه چاه در هر نقطه از تهران در محل حاضر می شوند وظیفه دارند تا حد ممکن آب و فاضلاب را با هم تخلیه کنند تا در صورتی که چاه مشکل خاصی نداشته باشد، به سرعت پر نشود.

ممکن است سرویس های تخلیه چاه متفاوت باشند. اگر از موقعیت دقیق دهانه چاه مطلع نباشید، ما متخصصینی داریم که این کار را از صفر تا صد انجام می دهند. یعنی ابتدا دهانه چاه را پیدا میکنند، سپس آن را باز میکنند و در آخر با وارد کردن پمپ لجن کش یا شلنگ ساکشن به داخل چاه، آب و فاضلاب را در کمترین زمان ممکن تخلیه کرده و به جای امنی منتقل میکنند.

این بستگی به اندازه تانکر تخلیه چاه، میزان آب و فاضلاب داخل چاه، متراژ شلنگ مورد استفاده، باز بودن یا نبودن دهانه چاه و … دارد. بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت تخلیه چاه با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.