تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

تخلیه چاه با پمپ لجن کش

تخلیه 100% آب و جامدات

تخلیه و لایروبی سپتیک چاه

کاملا تضمینی و فوری

تخلیه چاه شبانه روزی

بدون تعطیلی
پیدا کردن دهانه چاه

پیدا کردن دهانه چاه

متخصصین آقای لوله بازکن با چندین سال تجربه علاوه بر روش سنتی می توانند با انواع دستگاه های بروز نظیر دستگاه GPS نقطه زن که دارای دوربین پیشرفته و حرفه ای است اقدام به پیدا کردن محل چاه و دهانه آن نمایند. در این خدمات دیگر نیاز به کندن و تخریب بیش از حد نیست.

باز کردن درب چاه فاضلاب

باز و بسته کردن درب چاه

خیلی از مشتریان گمان می کنند باز و بسته کردن درب چاه نیاز به تخصص ندارد و به همین دلیل اقدام به انجام این کار توسط کارگر ساده می کنند و نمی دانند خطر سقوط کارگر به داخل چاه وجود دارد. این کار توسط متخصصین ما بصورت حرفه ای و بدون خطر انجام می شود.

خالی کردن کامل آب و جامدات چاه فاضلاب

خالی کردن کامل آب و جامدات

گاهی اوقات مشتریان از خدماتی استفاده کرده اند که به دلیل تخلیه نشدن کامل چاه رضایت چندانی نداشته اند. به همین خاطر شرکت آقای لوله بازکن تضمین خالی کردن تمام حجم آب و جامدات فاضلاب را به شما می دهد و این کار با ارائه فاکتور صورت می گیرد.

شماره تخلیه چاه

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

اگر مشکل پر شدن چاه فاضلاب دارید، کافی است با شماره ثبت شده در سایت برای تخلیه چاه تهران تماس بگیرید تا سرویسکاران را فورا به محل اعزام کنیم.

تخلیه چاه - خدمات تخلیه چاه

تخلیه چاه

زمانی که چاه فاضلاب پر می شود نیاز به تخلیه دارد. این کار با استفاده از ماشین های مخصوص مانند تانکر تخلیه چاه یا پمپ لجن کش، مکنده و یا ساکشن صورت می گیرد تا علاوه بر استفاده مجدد از چاه، دیگر خطارتی مانند تخریب یا ریزش نیز وجود نداشته باشد.

معمولا پس از اتمام کار اگر توسط سرویسکار حرفه ای مشخص شود که نیاز به لایروبی چاه و یا کف تراشی وجود دارد، این کار با تایید مشتری صورت می گیرد که در ادامه در مورد این دو خدمات بیشتر توضیح می دهیم.

روش تخلیه چاه فاضلاب:

 • خاور
 • پمپ لجن کش
 • پمپ آب کش
 • دستگاه مکنده یا ساکشن

نحوه کار هر کدام تقریبا به یک شکل است اما تنها تفاوتشان در هزینه انجام کار می باشد.

کلیه روش ها همین چند مورد بود که نام برده شد. برای تخلیه معمولا ابتدا درب چاه باید پیدا شود، بعد از آن درب چاه را باز می کنند و شلنگ تانکر را داخل چاه می برند و مکنده هر آنچه را که داخل چاه وجود دارد به داخل تانکر کشیده و تخلیه می کند.

تفاوت سپتیک و چاه جذبی

چاه جذبی

چاه جذبی

چاه جذبی چیست؟ چاه جذبی نمونه ای متداول از چاه های فاضلاب است که در اکثر خانه های تهران که دارای سیستم فاضلاب شهری نیستند وجود دارد و با روش های سنتی حفر می گردد.

این چاه به سه دسته گلدانی، میله و انباره تقسیم بندی می شود و تفاوت این سه در نحوه حفر آنهاست که توسط مقنی یا چاه کن ساخته می شود.

بزرگترین عیب این نوع چاه فاضلاب، آلودگی منابع آب زیرزمینی است و به همین خاطر در مکان هایی حفر می شود که آب های زیرزمینی کمتری دارد. همچنین از دیگر معایب این چاه می توان به انتشار بوی بد فاضلاب هنگام پر شدن چاه، به دلیل نداشتن فن و تصویه اشاره نمود که اکثر ساکنین طبقات پایینی ساختمان ها را آزار می دهد.

قیمت تخلیه چاه فاضلاب بستگی به حجم چاه و میزان حجم تانکر دارد. همچنین داخل یا خارج از تهران بودن نیز در افزایش یا کاهش هزینه دخیل است. به همین خاطر پیشنهاد می شود برای اطلاع از قیمت تخلیه چاه در تهران حتما با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره رایگان، اطلاعات خوبی را کسب نمایید.

چاه سپتیک

چاه سپتیک

چاه سپتیک چیست؟ سپتیک در واقع نسل جدید چاه های فاضلابی است که به شکل محفظه با جنس pvc، بتن یا فایبرگلاس می باشد. این محفظه، فاضلاب را در خود جمع آوری می کند و اجازه می دهد فاضلاب از طریق فعالیت باکتری های بی هوازی، قبل از تخلیه چاه سپتیک تجزیه شود.

چاه سپتیک انواع مختلفی دارد که می توان به چاه سپتیک یک بخشی و دو بخشی اشاره نمود. ساختار این چاه ها به شکلی است که می توان آن را به دو یا چند اتاقک تقسیم نمود تا فاضلاب در یک بخش و آب در بخشی دیگر جمع آوری گردد.

خالی کردن سپتیک همانند چاه جذبی انجام می شود و نیازمند تانکر یا دستگاه ساکشن می باشد. تمامی این هزینه ها طبق قیمت مصوب اتحادیه صورت می گیرد.

برای هر دو این خدمات باید از تخلیه چاه حرفه ای استفاده کنید تا خطرات احتمالی همانند سقوط کارگر به داخل چاه پیش نیاید.

از مزایای این نوع چاه می تواند به موارد زیر اشاره نمود:

 1. هزینه ارزان
 2. عمر بالا (حداقل 50 سال)
 3. تصفیه ساده فاضلاب
 4. آسان بودن نصب
 5. استحکام بالا
 6. سالم و بهداشتی
 7. مقاوم در برابر نشت فاضلاب

برای اطلاع از نرخ اتحادیه تخلیه چاه حتما تماس بگیرید.

زمان مناسب تخلیه فاضلاب چاه

زمان تخلیه چاه

زمان تخلیه یکی از موارد بسیار مهمی است که ما همیشه آن را به مشتریان خود اخطار می دهیم. چرا که اگر چاه پر شده در زمان درست تخلیه نشود، علاوه بر نشت امکان ریزش چاه و همچنین ریزش قسمتی از ساختمان نیز وجود دارد.

این خطر که در تهران بسیار زیاد اتفاق می افتد علاوه بر ضرر و زیان مالی، خسارات جانی هم در بر دارد. به همین خاطر پیشنهاد می شود حتما اگر زمان زیادی از تخلیه قبلی چاه ساختمان شما گذشته یا چاه قدیمی است، موضوع را با یکی از شرکت های تخلیه چاه تهران در میان بگذارید و سعی نمایید شرکتی را انتخاب کنید که فعالیت های مجاز طبق قوانین اتحادیه داشته باشد.

متخصصین با راهنمایی های اصولی به شما کمک می کنند تا مشکلتان برطرف شود.

چگونگی تشخیص پر شدن چاه فاضلاب

چون در تمامی ساختمان های تهران، چاه فاضلاب در طبقات زیرین حفر شده و درب چاه هم نسبت به سطح زمین نیم متر و یا بیشتر فاصله دارد، به همین خاطر تشخیص پر شدن آن برای یک فرد عادی غیر ممکن و سخت است.

اینگونه افراد تنها می توانند با نشانه های احتمالی مانند انتشار بوی بد فاضلاب در طبقات پایین ساختمان، دیده شدن ناگهانی تعداد زیادی حشره مانند سوسک، پر شدن چاه دستشویی و تخلیه نشدن فاضلاب توالت حدس بزنند که چاه پر شده است. به همین خاطر حتما پیشنهاد می شود از یک متخصص در این حرفه استفاده نمایید.

سرویسکار تخلیه فاضلاب چاه و لوله بازکنی در تهران با بازدید از محل به راحتی براساس تجربه و علم خود می تواند پر بودن یا نبودن چاه را تشخیص دهد تا شما را از خطرات احتمالی نجات دهد.

همانطور که گفته شد برای اطلاع از قیمت تخلیه چاه در تهران باید با شرکت آقای لوله بازکن یا هر شرکت دیگری تماس بگیرید.

این کار به این دلیل است که روش های تخلیه با هم متفاوت است و هر کدام قیمت خاص خود را دارد و پس از پرسیدن برخی سوالات از شما عزیزان، مشخص می شود که چاه فاضلاب ساختمان شما باید با چه روشی خالی شود تا هزینه تخلیه چاه را به شما اعلام نمایند.

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی و کف تراشی چاه

هر زمان سنگ، خاک، مواد جامد و … سبب گرفتگی چاه فاضلاب شوند، خدمات لایروبی برای آن صورت می گیرد.

پر شدن چاه فاضلاب همیشه نشانه هایی را در بر دارد که می توان به مهمترین آنها یعنی بوی بد فاضلاب، پر شدن چاه توالت، وجود حشرات موذی و غیره اشاره نمود.

چاه اکثر ساختمان های استان تهران جذبی است و اگر به درستی و اصولی حفر نشده باشد یعنی خاک اطراف آن مرغوبیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند فاضلاب را دفع نماید و سریعا پر می شود، به همین خاطر نیاز به لایروبی دارد.

لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب در واقع تراشیدن دیواره و کف چاه جهت از بین بردن لایه های ته نشین شده می باشد و پس از خارج کردن مواد اضافی، می توان از چاه همانند سابق استفاده نمود.

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵