لوله بازکنی تهران

بهترین شرکت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی با پوشش 22 منطقه تهران

هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

سرویسکاران برتر

شماره لوله بازکنی تهران

برای دسترسی فوری و شبانه روزی به خدمات لوله بازکنی تهران میتوانید با شماره ۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ تماس بگیرید تا سرویسکار حرفه ای جهت باز کردن گرفتگی لوله به محل اعزام شود. انجام کار با بهترین دستگاه، بدون تخریب، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی می باشد.

خدمات لوله بازکنی تهران در مناطق شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران انجام می شود.

از زمان تماس شما با آقای لوله بازکن، معمولا زیر 60 دقیقه لوله را باز شده تحویل شما میدهیم.

لوله بازکنی ، لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران ، لوله بازکنی فوری تهران آقای لوله بازکن
time-stopwatch-solid

زمان انجام کار

15 دقیقه

time-stopwatch-solid

زمان اعزام لوله بازکن

30 دقیقه

دستگاه مورد استفاده

فنر برقی، تراکم هوا و...

میزان کثیفی محیط

بدون کثیف کاری

مراحل ونحوه انجام لوله بازکنی

اطلاعات بیشتر در مورد لوله بازکنی تهران

شرکت لوله بازکنی تهران شبانه روزی بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعال می باشد. اگر نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی شبانه روزی دارید، میتوانید جهت اعزام سرویسکار به محل با شماره 09197565465 تماس بگیرید.

هر زمان با گرفتگی توالت، آشپزخانه، حمام، پارکینگ، تراس، بالکن، پاسیو، حیاط، پشت بام، ناودان و … مواجه شدید میتوانید جهت رفع مشکل اقدام نمایید. در این سرویس، بهترین سرویسکاران مجرب ما آماده خدمت به شما عزیزان هستند تا با دستگاه های پیشرفته مشکلتان را رفع کنند.

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا با بعترین لوله بازکن

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با ضمانت 100% باز کردن گرفتگی بصورت شبانه روزی ارائه می شود. ارائه سرویس با کیفیت عالی، بدون تخریب و بدون کثیف کاری در اولویت ماست.

با توجه به اینکه امکان دارد گرفتگی لوله آخر شب اتفاق بیفتد، نیروهای فنی خود را در سراسر شهر تهران مستقر نموده تا هر زمان نیاز به کمک داشتید، بتوانیم نیرو به محل اعزام کنیم.

این خدمات شامل مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران می باشد. شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از آن استفاده کنید.

لوله بازکنی تهران فوری با ضمانت کیفیت صورت می گیرد. هر بخش از منزل شما مثل آشپزخانه، توالت و حمام به مشکل خورده باشد سریعا توسط بهترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه های پیشرفته رفع می گردد و کاملا تضمینی باز شده تحویل شما مشتریان گرامی داده می شود.

نحوه انجام خدمات به این صورت است که پس از تماس شما، به سرعت نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام می شود. نیروی متخصص با بررسی شدت گرفتگی بهترین روش را انتخاب کرده، و اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب بصورت تضمینی و با کمترین حد کثیف کاری می کند.

✅ ضمانت کار: تحویل لوله باز شده 100% تضمینی
✅ میزان کثیف کاری: حداقل کثیف کاری در کار
✅ اعزام لوله بازکن: از نزدیکترین محدوده
✅ شماره پشتیبانی: 09197565465

لوله بازکنی شبانه روزی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که موقع شستن دست ها در سینک روشویی ببینید آب پایین نمیرود، یا موقع حمام کردن ببینید آب زیر پاهای شما در حال جمع شدن است و بسیاری موارد دیگر که ممکن است تجربه کرده باشید. حال فرض کنید این اتفاقات ساعاتی از شب بیفتد که شما دسترسی به جایی ندارید و نمیدانید چه باید بکنید، مثلا ساعت 1 بامداد!

در چنین مواقعی مطمئنا داشتن شماره لوله بازکن شبانه روزی به شما کمک میکند تا بدون دردسر و فوری بدون در نظر گرفتن ساعت خدمات دریافت کنید و مشکلتان را برطرف نمایید.

تمیم متخصص ما همگی دارای تجربه بسیار عالی در زمینه تخلیه چاه لوله بازکنی تهران هستند و هر نوع گرفتگی را بدون آسیب رساندن به تجهیزات خانه باز میکنند. شما عزیزان میتوانید هر جای شهر تهران که هستید با یک تماس بصورت شبانه روزی سریعا به لوله بازکن دسترسی داشته باشید.

مزایای لوله بازکنی شبانه روزی

در این شرکت ویژگی های لوله باز کنی عبارتند از:

 • فعالیت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • اعزام سریع و فوری سرویسکار به محل
 • انجام کار با حداقل کثیف کاری
 • تجربه بالا در بازکردن لوله
 • باز کردن انواع گرفتگی با دستگاه حرفه ای
 • اعزام فوری نیروی حرفه ای و مجرب بصورت 24 ساعته در سراسر شهر تهران

لوله بازکنی فوری

برای دسترسی به لوله بازکنی فوری تهران میتوانید با شماره 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید تا خیلی فوری بهترین سرویسکار با دستگاه پیشرفته به محل اعزام شود.

لوله بازکنی فوری این شرکت با در اختیار داشتم تیمی از سرویسکاران در سراسر تهران، توانسته زمان رسیدن لوله بازکن به محل را به حداقل برساند. تلاش ما این است که، نیروی فنی در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر شود و کار را سریعا انجام دهد.

با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران دارای موتور سیکلت می باشند، پس زمان رسیدن به محل نیز بسیار اندک است.

اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده اید، همین حالا با شماره لوله بازکنی تهران فوری تماس بگیرید تا 100% تضمینی مشکل شما را رفع کنیم. تمامی نیروهای فنی این شرکت با تجربه بالا به راحتی میتوانند انواع گرفتگی لوله های مسدود شده را با دستگاه فنر برقی بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی باز کنند. آقای لوله بازکن در خدمت شماست تا سریعا مشکلتان را حل کند.

لوله بازکنی با فنر در تهران

مزایای لوله بازکنی فوری:

 • مستقر نمودن نیروهای متخصص و مجرب در سراسر تهران جهت اعزام سریع نیرو
 • سرویسکاران با اخلاق و کاربلد
 • اعزام فوری نیرو تنها کمتر از 30 دقیقه
 • انجام کار بسیار فوری
 • کثیف کاری کم
 • پوشش سراسری شهر تهران
 • فنر زدن فوری با دستگاه پیشرفته

مراحل انجام کار توسط سرویسکار مجرب

 1. ابتدا باید درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن فوری را از طریق شماره درج شده در سایت ثبت نمایید.
 2. پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام خواهد شد.
 3. در کوتاهترین زمان ممکن، لوله بازکن به محل میرسد و پس از بررسی گرفتگی، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه ای، بدون کثیف کاری اقدام به باز کردن گرفتگی می نماید.
 4. زمان کمی لازم است تا گرفتگی باز شود.
 5. پس از باز کردن گرفتگی محل آن شستشو داده شده و رفع گرفتگی در حضور شما آزمایش می شود.

لوله بازکنی تضمینی

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تضمینی میتوانید بصورت شبانه روزی در تهران با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا چاه بازکن حرفه ای به محل اعزام شود. انجام کار با دستگاه پیشرفته، بدون کثیفی و بدون تخریب با ضمانت 100% می باشد.

باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله برای هر فاضلابی میتواند اتفاق بیفتد. فرقی نمیکند لوله شما سایز بزرگی داشته باشد یا کوچک باشد. جلوگیری از گرفتگی لوله اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه در مجموعه ما، لوله بازکنی شبانه روزی تهران را برای انواع گرفتگی لوله فاضلاب انجام می دهیم. فرقی نمیکند کدام قسمت خانه شما به مشکل خورده باشد، ما به کمک شما می آییم.

برخی از گرفتگی لوله هایی که ما خدمات لوله بازکنی تهران را برای آنها انجام می دهیم عبارتند از:

 • لوله کفشور آشپزخانه
 • چاه توالت ایرانی و فرنگی
 • لوله سینک ظرفشویی
 • لوله سینک روشویی
 • لوله فاضلاب حمام
 • لوله پارکینگ
 • لوله ناودان
 • لوله فاضلاب اگو

هر زمان نیاز به رفع گرفتگی لوله با فنر برای هر کدام از این لوله ها داشتید، کافی است فقط با یک تماس درخواست خود را ثبت کنید تا لوله بازکن سریعا از نزدیکترین محدوده به شما اعزام شود.

لوله بازکنی تهران بدون کثیف کاری

همه میدانیم گرفتگی لوله فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارد. به همین دلیل است که خیلی از مردم تا نام فنر زدن لوله فاضلاب می آید وحشت دارند.

خبر خوب این است که در حال حاضر در مرکز لوله بازکنی شبانه روزی تهران توانسته ایم از ابزارها و دستگاهایی استفاده کنیم که جدید هستند و کاملا حرفه ای می باشند. دیگر مانند گذشته کثیف کاری زیادی ندارند و فاضلاب به اطراف پاشیده نمی شود.

علاوه بر این، ما سرویسکارانی را استخدام کرده ایم که تجربه بالایی در این کار دارند و با انجام پروژه های بسیار زیاد در تهران، لوله بازکنی شبانه روزی را با کمترین حد کثیف کاری انجام می دهند.

اگر شما هم به دنبال کار با کیفیت و تضمینی هستید و نمیخواهید از کثیف شدن خانه خود وحشت داشته باشید میتوانید به آقای لوله بازکن اعتماد کنید.

لوله بازکنی با قیمت مناسب

ارزان بودن قیمت در هر خدماتی از جمله خدمات لوله بازکنی در تهران یک مزیت عالی برای مشتریان عزیز محسوب می شود.

در این شرکت خدمات بدون کثیف کاری و با هزینه مناسب انجام می شود تا مشتری از خدمات ما رضایت داشته باشد.

اگر به دنبال شرکتی معتبر هستید که خدمات خود را با قیمت مناسب انجام دهد، میتوانید یکبار از خدمات ما استفاده کنید.

نحوه تعیین قیمت

قیمت لوله بازکنی شبانه روزی در شمال، غرب، شرق، جنوب تهران

معمولا قیمت ها براساس برخی فاکتورها که در ادامه ذکر میکنیم تعیین می شود و نمیتوان گفت هزینه برای انجام تمام کارها یکسان است.

فاکتورهایی که در تعیین تعرفه دخیل هستند عباتند از:

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • وجود اشیا درون لوله
 • نوع گرفتگی
 • قطر فنر استفاده شده
 • فنر زدن از چند ورودی لوله های فاضلاب
 • وجود گِل، شن، ماسه، خاک و مصالح ساختمانی در لوله

با این فاکتورها می توان قیمت دقیق را تعیین نمود. لازم به ذکر است بگوییم که قیمتی که پشتیبانی شرکت در تماس تلفنی اعلام می کند حدودی است و امکان تغییر هنگام انجام کار را دارد. چون همانطور که گفتیم فاکتورهای زیادی وجود دارد که باعث می شوند نرخ دقیق مشخص شود.

بهترین لوله بازکن های حرفه ای و با تجربه

بهترین لوله بازکن های شبانه روزی بدون سوء پیشینه و فوری

به دلیل شبانه روزی بودن خدمات لوله بازکنی تهران، ما سعی کردیم نیروهای فنی خود را از میان افراد مورد اطمینان انتخاب نماییم.

در همین راستا تمامی سرویسکاران این مجموعه با اخلاق و کاملا قابل اعتماد هستند و تنها هدفشان انجام خدمات و دستورات برای مشتریان عزیز می باشد.

این مرکز با استفاده از لوله بازکن های حرفه ای در در تهران هر نوع گرفتگی را تضمینی و فوری رفع می کند.

سرویسکاران حرفه ای ما با توجه به سابقه طولانی و مهارت فوق العاده، می توانند هر نوع گرفتگی را با فنر زنی لوله فاضلاب باز کنند و برای اطمینان از باز بودن راه آب فاضلاب، آن را در حضور مشتری تست نمایند.

این مجموعه دارای بهترین دستگاه ها میباشد. لوله بازکن ها با استفاده از آنها در کوتاهترین زمان ممکن عامل انسداد لوله را از بین میبرند.

سرویسکاران حرفه ای ما در تهران قادر هستند هر نوع گرفتگی را با هر شدتی باز کنند و لوله باز شده و تمیز را تحویل مشتری دهند.

مناطق تحت پوشش خدمات

شرکت لوله بازکنی تهران بصورت 24 ساعته در تمام نقاط شهر تهران انجام می شود. این مناطق شامل محله های زیر می باشد:

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

در هر کدام از این مناطق که هستید می توانید در 24 ساعت 7 روز هفته، با شماره لوله بازکنی تهران در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن در تهران را ثبت نمایید.

چه زمانی از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم؟

چه زمانی از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده کنیم؟

هر زمان یکی از موارد زیر برای شما در خانه، دفتر کار و یا شرکت اتفاق افتاد، بهتر است برای استفاده از سرویس لوله بازکنی شبانه روزی با پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید و مشکل را شرح دهید تا با توجه به اطلاعاتی که شما بازگو می کنید بهترین روش را برای رفع مشکلتان انتخاب نمایند:

1- استشمام بوی بد فاضلاب

2- تخلیه کند آب در لوله فاضلاب

3- بالا زدن آب فاضلاب

4- صدای عجیب هنگام تخلیه آب

5- افتادن جسم درون لوله فاضلاب

در چنین شرایطی اغلب افراد با استفاده از اسید و یا اجسامی مانند شیلنگ سعی در باز کردن لوله دارند، غافل از اینکه اقداماتی که از روی نا آگاهی و بی تجرگی انجام می دهند، می تواند خرج اضافی بر روی دوش شما بگذارند و کار را از آن چیزی که هست بدتر نمایند.

به همین خاطر پیشنهاد ما در صورت بروز چنین مشکلاتی این است که حتما با یک متخصص و شرکت معتبر تماس بگیرید و از آنها مشاوره دریافت نمایید تا ببینید صحیح ترین کار کدام است.

فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی

فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی در خدمات لوله بازکنی تهران

یکی از بهترین راه های باز کردن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی، فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی است.

فنر قادر است هر چیزی که در چاه افتاده است و مانع عبور آب و فاضلاب می شود را به سادگی رفع نماید. به عنوان مثال دستمال کاغذی که در سرویس میفتد و ممکن است موجب انسداد لوله شود که میتوان با فنر آن را باز کرد.

ناگفته نماند که رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی به یک متخصص ماهر و با تجربه نیاز دارد، چون جنس این توالت ها از چینی است پس در صورت استفاده نادرست از فنر و ناشی بودن فرد مورد نظر ممکن است دچار آسیب شوند.

سرویسکاران ما از فنرهایی با متراژ مناسب برای باز کردن انواع گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی استفاده می کنند، و به این ترتیب دیگر دغدغه ای بابت باز کردن چاه فاضلاب ندارید.

در صورت وقوع هر گونه مشکل بلافاصله با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریعا نیروی فنی را به محل اعزام نمایند.

برای بازکردن توالت ابتدا سرویسکار بعد از بررسی علت  و محل گرفتگی، فنر را به دستگاه وصل می کند و سر فنر را درون لوله قرار می دهد. سپس دستگاه را روشن می کند در مرحله بعد با چرخاندن فنر به صورت دورانی هر چیزی که داخل لوله توالت گیر کرده است را از بین می برد و مسیر خروجی فاضلاب را باز می نماید.

ناگفته نماند که دستگاه های جدید (ژنراتور) مانند دریل ضربه نمی زنند و  در نتیجه فاضلاب به جایی پخش نمی شود و کار با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد.

بهترین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران مناسب کسانی است که یکی از لوله های فاضلاب ساختمانشان با گرفتگی مواجه شود. در چنین مواقعی امکان دارد بخشی از لوله گرفته شده باشد و یا ممکن است لوله کاملا مسدود گردد (این کاملا بستگی به نوع گرفتگی دارد که در بخش ابتدایی این مطلب کاملا توضیح دادیم). هر دو این اتفاقات میتواند در لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت و بالکن رخ دهند.

متاسفانه هنگام گرفتگی لوله فاضلاب خیلی از مردم خیال می کنند با ریختن مواد و محلول لوله بازکن، گرفتگی باز خواهد شد. اما همیشه اینطور نیست و خیلی مواقع امکان دارد گرفتگی بدتر شود و حتی فاضلاب پس بزند و بالا بیاید.

بهترین روش موقع مسدود شدن راه آب فاضلاب این است که با فنر راه آب فاضلاب را باز کرد. با فنر میتوان اکثر گرفتگی ها را با هر شدتی که دارند باز کرد.

هر زمان و هر مکان نیاز به لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران داشتید، میتوانید با یک تماس در شمال، شرق، غرب و جنوب تهران، نزدیکترین سرویسکار را یافته و درخواست خود را جهت اعزام به محل ثبت نمایید.

از چه روشی برای بازکردن لوله استفاده می شود؟

از چه روشی برای لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می شود؟

روش های مختلفی برای لوله بازکنی در تهران وجود دارد که ما معمولا بهترین روش و موثرترین آنها را انتخاب می کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است با روش های مختلف و همچنین دستگاه ها آشنا شوید که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن یا دستگاه مکنده

دستگاهی که ما از آن استفاده می کنیم، فنر برقی است. البته این اولین مرحله است. یعنی اگر فنر نتواند لوله مسدود شده را باز کند، مرحله بعد استفاده از دستگاه های دیگر است.

چون فنر قادر است تمام گرفتگی ها را اعم از:

 • موی بلند
 • رسوب
 • چربی
 • مصالح ساختمانی مثل سیمان
 • اشیا

به سادگی و کاملا تضمینی باز کند و هیچ مشکلی هم به وجود نیاید. قدرت فنر به قدری بالاست که میتواند سیمان، گچ و قیر را از بین ببرد که سخت ترین گرفتگی ها در لوله فاضلاب است.

لازم است بدانید فنر نه آسیبی به لوله های فاضلاب وارد می کند و نه به کاسه توالت ایرانی و فرنگی، که این ویژگی سبب شده بهترین روش برای باز کردن فاضلاب باشد.

امکان ارائه سریع خدمات و زمان انتظار کم

لوله بازکنی اسنپ لوله با ارائه سریع خدمات

از آنجا که گرفتگی لوله فاضلاب میتواند به سرعت همه جا را کثیف کند، به ویژه اگر لوله فاضلاب توالت یا آشپزخانه باشد، پس باید سریعا راه آب را باز کرد تا با رفع فوری مشکل از کثیف شدن خانه جلوگیری کرد.

ما با سرعت بالا، در کمتر از 20 دقیقه مشکل شما را برطرف میکنیم. همانطور که گفتیم چون نیروهای فنی از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند به همین خاطر فوری به محل می رسند. ارائه سریع سرویس تنها به دلیل رضایتمندی شما از خدماتمان است.

چرا باید شرکت آقای لوله بازکن را برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟

همانطور که گفتیم اغلب سرویسکاران این مجموعه سابقه ای بیش از 15 سال دارند.

همچنین کلیه سرویسکاران خود را از میان بهترین و مجرب ترین لوله بازکن های تهران استخدام نموده تا کار با کیفیت بالا و عالی انجام شود.

علاوه بر این کلیه نیروهای متخصص این مجموعه کاملا مطمئن هستند که این یعنی اطمینان کامل برای ورود به منزل مشتریان گرامی، کلیه نیروهای فنی تنها هدفشان انجام خدمات باکیفیت برای مشتریان گرامی می باشد.

این ویژگی شرکت به شما آسودگی خاطر میدهد تا با اعتماد کامل از ما خدمات دریافت نمایید.

دیگر ویژگی های لوله بازکنی در تهران:

 • شبانه روزی و 24 ساعته
 • بدون تعطیلی حتی در اعیاد
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • بدون کثیف کاری
 • باز کردن 100% تضمینی لوله
 • قیمت های تعیین شده براساس گرفتگی و متراژ فنر
 • استفاده از دستگاه های جدید و حرفه ای
 • استفاده از سرویسکاران لوله بازکن مجرب و با سابقه
 • اعزام فوری سرویسکار و انجام کار زیر 20 دقیقه
 • انجام کار فنر زنی بدون نیاز به جابجایی وسایل و حتی جمع کردن موکت و فرش
 • رفع تمامی مشکلات مربوط به فاضلاب ساختمان ها

لوله بازکنی با پمپ هوا

لوله بازکنی با پمپ هوا

از دستگاه پمپ هوا می توان برای باز کردن گرفتگی انواع لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا درون آن ذخیره شده تا با فشردن دکمه، هوا را جهت باز کردن گرفتگی آزاد نمود.

هنگام آزاد شدن هوا، امکان دارد صدای مهیبی شنیده شود. این صدا به علت آزاد شدن یکباره هوای ذخیره شده درون مخزن پمپ می باشد.

چون دستگاه پمپ هوا دارای قدرت و اندازه مختلفی است، ابتدا باید نوع گرفتگی و لوله ای که قرار است کار روی آن انجام شود مشخص گردد.

سرویسکار بر اساس نوع کار، دستگاه مورد نیاز را آماده می نماید و برای انجام کار به بهترین شکل ممکن از آن استفاده می کند.

مزایای دستگاه پمپ هوا

 • دارای قدرت بالا در باز کردن گرفتگی های شدید
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی لوله بر اثر افتادن اشیا
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی بر اثر شن و ماسه

معایب دستگاه پمپ هوا

 • هنگام استفاده از این دستگاه باید تمام خروجی های لوله فاضلاب بسته شوند و فقط ورودی که گرفتگی در آن است باز باشد.
 • کثیف کاری بسیار زیاد، چون زمان تخلیه هوا از مخزن، امکان دارد فاضلاب از لوله های دیگر بیرون بزند.
 • اصلا برای گرفتگی هایی مثل سیمان، دوغاب یا قیر مناسب نیست.
 • اغلب مناسب برای مصارف صنعتی

لوله بازکنی با فنر برقی

لوله بازکنی با فنر برقی

متداول ترین و حتی میتوان گفت بهترین روش لوله بازکنی، استفاده از فنر برقی است.

امروزه بر خلاف دستگاه های قدیمی که از دریل و فنر جهت باز کردن گرفتگی استفاده میشد، از دستگاه های پایه دار استفاده می شود که به مراتب مزایای بسیار بیشتری دارد.

اگر اطلاع داشته باشید فنرهایی که بر روی دریل نصب می شدند به دلیل داشتن سرعت دور بالا و نداشتن کنترل بر روی سرعت، علاوه بر کثیف کاری امکان ترک برداشتن و شکستن لوله و کاسه توالت نیز وجود داشت.

اما با ساخت دستگاه های پایه دار جدید با نام ژنراتور، این امکان به وجود آمده که بتوان سرعت دور موتور را کنترل کرد و آن را به فنر انتقال داد تا با وارد کردن ضربه به عامل گرفتگی لوله فاضلاب، بتوان راحت تر و سریعتر لوله را باز کرد.

با این دستگاه دیگر کاسه توالت و لوله فاضلاب نمیشکند.

براساس قانون هوک هر چه طول فنر بیشتر باشد، به همان میزان قدرت آن نیز بیشتر می شود.

مزایای فنر برقی

 • این دستگاه برای تمامی گرفتگی ها مناسب و کار آمد است.
 • توان باز کردن انواع گرفتگی سخت و پیچیده
 • پیروی از قوانین فیزیک برای خرد کردن گرفتگی هایی که با شیشه یا اشیا می باشد.
 • امکان رسوب زدایی با دستگاه فنر برقی وجود دارد.
 • گیر کردن پرز، مو و ریشه درختان به فنر و باز شدن راه آب
 • نیاز نداشتن به برق فشار قوی
 • دستگاه کوچک و قابل حمل آسان
 • کمترین حد کثیف کاری
 • انجام کار فوری
 • مخصوص لوله های فاضلاب صنعتی و خانگی
 • دارای متراژ 1 الی 30 متر
 • باز کردن گرفتگی لوله با سیمان، قیر، دوغاب و ملات و گچ

معایب فنر برقی

تا به حال معایبی برای دستگاه های جدید پایه دار گزارش نشده است. در واقع این دستگاه از سوی شرکت های معتبر و بزرگ نیز برای باز کردن انواع گرفتگی فاضلاب و چاه پیشنهاد شده است.

اگر نیاز به لوله بازکنی تهران دارید میتوانید همین حالا با شماره 09197565465 که در سایت ثبت شده تماس بگیرید. همکاران ما گوش به زنگ شما هستند تا سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام کنند.

4.8/5 – (396 امتیاز)

سوالات متداول

در زمان استفاده از خدمات امکان دارد سوالاتی در ذهن شما باشد که پاسخ آنها قبل از انجام کار، برایتان مهم باشند. در این بخش، ما سعی کرده ایم سوالات پرتکرار و مهمی که از کارشناسان و و متخصصین لوله بازکنی پرسیده می شود را پاسخ دهیم. اگر سوال دیگری در مورد خدمات ما دارید، میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

بله 100% تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود. این یعنی لوله را کاملا باز شده تحویل مشتری می دهیم.

خیر کثیف کاری ندارد. ما در لوله بازکنی تهران، به شما قول میدهیم تمام مراحل انجام کار را با حداقل کثیف کاری انجام دهیم.

ما در سراسر شهر تهران لوله بازکن مستقر کرده ایم تا به محض تماس مشتری سریعا به محل اعزام شود. این کار معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد.

اصلا نگران نباشید گاهی اوقات گرفتگی شدید است و نیاز به متخصص دارد. با توجه به تجربه بیش از 15 سال سرویسکاران و دستگاه های قوی این شرکت، به راحتی هر نوع گرفتگی حتی سیمان یا قیر را باز می کنیم.

تمامی لوله بازکن های این شرکت موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها تمیز و شسته شده هستند.

این کار ساده است، هر جای تهران که هستید فقط کافی است با شماره پشتیبانی (09197565465) تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

دیدگاه و پرسش

207 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید
  لوله فاضلاب نمیدونیم با چی گرفته احتملا مصالح ریخته توش. اسید ریختیم هیچی نشد. میتونید باز کنید؟

 2. سلام اگه داخل لوله حمام لیف افتاده باشه میشه با فنر زدن درش آورد یا روش دیگه باید انجام بشه؟

 3. درود و خسته نباشید. لوله چدنی با چربی مسدود شده اگه فنر بازش نکنه بهترین راه چی هستش. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام
   معمولا برای بازکردن لوله های چدنی قدیمی که گرفتگی شدیدی دارن راهی جز تعویض لوله ندارید.

 4. سلام
  ممنون از خدمات خوبتون. کاش به سرویسکاری که میفرستید تاکید کنید آب و تاید بیشتری بریزن تو لوله که ادم خیالش راحت باشه

 5. طبقه دو ما خیلی خونه نیستن ولی میگن اب چاه اشپزخانه بالا میزنه. یعنی وقتی میان خونه میبینن اب جمع شده
  مشکل از کجا هستش؟

  1. سلام
   این نشانه برای گرفتگی لوله اصلی ساختمان است که چون نزدیک طبقه دو اتفاق افتاده آبی که از بالا ریخته میشه از طبقه دو بالا میزنه. با فنر زدن و باز کردن گرفتگی لوله اصلی مشکل حل میشه.

 6. بسیار عالی
  یکی از بهترین شرکت های لوله بازکنی در تهران که میشه کار رو بهشون سپرد و از حرفه ای بودن کار خیالت راحت باشه

  1. سلام
   سعید جان خوشحالیم خدمات ما برای شما مفید واقع شده

 7. سلام و خسته نباشید از خدمات لوله بازکنی تهران فوری شما ممنونم

 8. سلام
  ببخشید اگه تیغ تو چاه دستشویی بره
  چاه دستشویی میگیره

  1. سلام
   معمولا چون در شترگلو گیر میکنن امکان گرفتگی وجود داره. اما در مورد تیغ خیلی بیعده

 9. توضیحات در مورد لوله بازکنی تهران بسیار کامل بود. اینجوری ادم میدونه اگه بیاید قرار هست چه کاری انجام بدهید.
  با تشکر

 10. سلام و خسته نباشید
  هزینه خدمات لوله بازکنی تهران فوری بخواد بیاد چقدر میشه؟

 11. واقعا کیفیت و سرعت مجموعه شما عالیه
  لوله بازکن هاتون بسیار با تجربه هستن

 12. سلام لوله حموم گرفته محلول لوله باز کن هم دوتا ریختم انگار نه انگار جواب نداده

  هزینه باز کردنش چقدره

  1. سلام
   برای اطلاع از هزینه لوله بازکنی لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

 13. سلام بزرگوار
  طبقات بالا وقتی آب رو باز میکنن از لوله کفشور آشپزخانه ما بالا میزنه
  لوله گرفتگی داره دیگه درسته؟
  انجام لوله بازکنی چقدر قیمت داره؟

 14. سلام خسته نباشید میگم
  اگه لوله ای فنر بخوره و بعد از یک یا دو روز دوباره بگیره مشکل از لوله هستش یا فنر زنی؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید بزرگوار

  1. سلام
   کسی نمیتونه بگه مشکل از کدوم هستش. از هر دو مورد هم میتونه باشه باید بررسی بشه
   گاهی اوقات فنر به درستی نمیخوره و گرفتگی کامل باز نمیشه و گاهی اوقات هم مشکل از لوله هستش

 15. سلام خسته نباشید
  پاسخگویی عالی و سریع٫ فرستادن نفر لوله بازکن هم به موقع و خوب بود
  ازتون تشکر میکنم

 16. درود وقتتون بخیر
  عید قربان بر شما مبارک
  از خدمات شما ممنونم تو روز تعطیل و عید کار میکنید. اعزام به موقع سرویسکار عالی

  1. سلام
   انجام وظیفه کردیم. خیلی خوشحالیم که از خدمات شرکت آقای لوله بازکن رضایت دارید.

 17. سلام
  میخوام یک تشکر ویژه از مجموعه آقای لوله بازکن برای خدمات لوله بازکنی کنم که تو این وضعیت بد اقتصادی حداقل شما از روش های کلاهبرداری مثل سه نظام و غیره استفاده نمیکنید تا هر چقدر زورتون میرسه قیمت رو ببرید بالا
  واقعا خسته نباشید میگم بهتون که به دور از کلاهبرداری دارید تلاش میکنید.
  امیدوارم کسب و کارتون همیشه موفق باشه

 18. سلام و درود خدمت شما
  پاسخگویی شبانه روزی واقعا عالیه برای امثال بنده که اگر یه موقعی ساعتی به مشکل خوردم که نمیدونستم چه کنم، بتوانم با لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیریم.
  از خدمات خوبتان تشکر میکنم و خسته نباشید میگم به شما
  امیدوارم موفق و پیروز باشید

 19. خسته نباشید
  فنر 30 متری دارید برای باز کردن لوله فاضلاب اصلی؟

  1. سلام
   بله داریم.
   برای انجام کار لطفا تماس بگیرید.

 20. درود و وقت بخیر
  لوله ای که وقتی ما اب نریختیم توش همینحوری داره فاضلاب پس میزنه مشکلش چیه؟

  1. سلام
   گرفتگی لوله اصلی (مشاع) و با فنر زدن مشکل حل میشه

 21. واقعا تشکر میکنم که سریع خودتون رو میرسونید و مشکلمون رو رفع می کنید

   1. سلام
    برای اعلام هزینه لطفا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

 22. سلام
  همه دستگاه هاتون ژنراتور هست
  میخوام مطمئن باشم کثیف کاری نداره!

  1. سلام
   بله تمام دستگاه ها ژانراتور هست و با حداقل کثیف کاری لوله بازکنی انجام میشه

 23. لوله حمام گرفته اب همه جا رو برداشته همینجوری اب میزنه بالا یکی اومد از واحد ما فنر زد ولی باز نشد مشکل از چیه
  خواهشا کمک کنید

  1. سلام
   اگر بدون اینکه شما آب بریزید، از لوله آب و فاضلاب بالا میزنه مشکل گرفتگی لوله اصلی هست که با لوله بازکنی مشکل حل میشه

 24. سلام یک سوال دارم
  اگه از کف اشپزخانه کف بالا بزنه بدون اینکه اب ریخته باشیم لوله گرفته؟ ایا داخل واحد خودمون گرفتگی داریم؟
  با لوله بازکنی میشه مشکل رو رفع کرد؟
  ممنون میشم سریع جواب بدید

  1. سلام لوله اصلی گرفته و با لوله بازکنی به وسیله فنر مشکل حل میشه

 25. سرویسکار واقعا به موقع رسید و مشکل رو حل کرد از همه مهمتر چون خیلی روی کثیفی این کار حساس بودم اقای لوله بازکنی که اومده بود وسایل رو داخل سرویس برد و اصلا چیزی بیرون نیومد و همونجا هم بعد از انجام کار جمع کرد و بیرون رفت. راستی ماسک هم زده بود
  بابت خدماتتون ازتون تشکر میکنم

 26. خسته نباشید
  انگشترم افتاده بود تو لوله کف اشپزخانه متاسفانه اب هم ریختم روش خودم نتونستم در بیارم با شما تماس گرفتم واقعا از شما ممنونم سرویسکارتون اومد و انگشتر رو با ابزارش در اورد

  1. سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم انجام وظیفه بوده

 27. خسته نباشید
  دو ماه پیش فنر زدیم الان دوباره گرفته میگن باید تراکم هوا بخوره
  به نظر شما تراکم میتونه باز کنه؟

  1. سلام
   معمولا زمانی که فنر لوله رو باز نمیکنه از تراکم هوا استفاده می شه و روش خوبی هست

 28. خداوکیلی یه چیز بپرسم راستش رو میگید؟
  فنر زدن شما کثیف کاری هم داره؟ انصافا حقیقت رو بگید

  1. سلام دوست عزیز
   میزان کثیف کاری بستگی به شدت و نوع گرفتگی داره. در حالت عادی واقعا لوله بازکنی مجموعه آقای لوله بازکن با کمترین میزان کثیف کاری و رضایت بخش برای مشتری هستش.
   اما بعضی جاها چیزهایی داخل لوله ریخته شده که باید تخلیه شه در غیر اینصورت نمیشه لوله رو باز کرد. به عنوان مثال فکر کنید داخل توالت یکی از مشتری ها شن و ماسه ریخته شده و سرویسکار شن و ماسه رو تخلیه میکنه، مسلما اینکار شاید یخورده کثیف کاری داشته باشه. اما برای کم کردن کثیف کاری، سرویسکار شن و ماسه رو داخل کیسه میریزه.
   به طور کلی سرویسکاران آقای لوله بازکن همیشه تلاششون این هست که با حداقل کثیف کاری کار رو انجام بدن تا مشتری رضایت داشته باشه.

 29. آقای لوله بازکن درجه یک دمتون گرم با این کارتون
  تراکم بهتر از فنر هستش؟ فنر زدیم جواب نداده الان تراکم بزنیم خوبه به نظرت؟

  1. سلام
   در وهله اول خیر. بهترین کار فنر زدن هست ولی اگه فنر جواب نده در وهله دوم تراکم بهترین روش هست.

 30. اگه یه لوله بگیره و فنر بلند لوله بازکنی هم بخوره امکان داره بعد از دو روز دوباره بگیره؟
  اگه میشه توضیح بدید چه دلیلی داره اینجوری بشه ممنون میشم
  لوله هم تو کف اشپزخانه هست

  1. سلام
   دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
   1- شاید گرفتگی به درستی باز نشده
   2- شاید چیز داخل لوله افتاده
   3- شاید لوله مشکل داره
   4- شاید گرفتگی باز شده اما رفته تو عمق بیشتر دوباره گیر کرده

 31. خسته نباشید
  دستگاه دیگه جز ژنرانور هست؟
  چرا دیگه با دریل لوله بازکنی انجام نمیدن

  1. سلام ممنون
   بله تو همین مطلب پرکاربردترین دستگاه های لوله بازکنی رو نام بردیم و در موردشون توضیح دادیم

 32. سلام
  سرویسکار شما سریع رسید و کار را انجم داد. واقعا به موقع رسیدن از شما ممنونم.

  1. سلام
   مطمئنا فنر، چون اسید خورندگی داره و به لوله ها اسیب می زنه در طول زمان

 33. سلام خدمت نیروهای زحمت کش اقای لوله بازکن
  ممنون میشم سوالم رو جواب بدید
  بازسازی داشتیم و اشتباها دوغاب سیمان سفید داخل توالت ریخته شده و مسیر لوله کیپ شده
  چطور باید گرفتگی رو برطرف کنیم؟ ایا با لوله بازکنی فنر میشه؟

 34. من مسعودیه هستم یکی از لوله ها تو اشپزخانه گرفته و هر سری لباسشویی میخواد تخلیه کنه اب و کف بالا میزنه ازش
  میتونید لوله بازکن بفرستید بازش کنه؟

 35. عرض ادب
  بنده امروز هنگام استفاده از سرویس بهداشتی عذرخواهی میکنم دیدم کاسه پر شده و آب و فاضلاب بالا و اومده و همینجور داره میاد بالا
  لطفا بفرمایید علت چیست و چه راهکاری پیشنهاد میدید؟

  1. سلام
   لوله گرفته و باید با فنر مسیر لوله باز بشه
   میتونید از خدمات لوله بازکنی تهران آقای لوله بازکن استفاده کنید.

 36. آقای لوله بازکن ممنون از زحماتتون 💖💖💖💖💖💖💖💖💖

 37. درود و خسته نباشید
  یدونه ای اقای لوله بازکن
  بدون مشکل گرفتی فرنگی رو همکارانتون باز کردن و رفتن
  تشکر تشکر تشکر

 38. سلام اقای لوله بازکن
  میخواستم بگم چند وقت پیش چند تا سایت دیدم از اسم شما دارن استفاده میکنند و وقتی اومدم تو سایت اصلی شما دیدم یه متن بالای صفحه نوشتید که بقیه شرکت های کلاهبردار دارن از اسم شما سوء استفاده میکنند فهمیدم قضیه چیه.
  متاسفانه کار ناجوانمردانه میتونه تو هر صنفی باشه و البته که تو صنف لوله بازکنی کلاهبرداری از هر نوعش زیاد شده.
  خوشبختانه تو این بازار لوله بازکنی پر از کلاهبردار باز هم شما هستید که ادم با اطمینان از اینکه با عناوین مختلف سر مشتری کلاه نذارید بتونه از خدماتتون استفاده کنه.
  امیدوارم این شرکت ها هم بتونن جوانمردانه کار کنند و نان حلال ببرن سر سفره زن و بچشه شان.
  موفق باشید

  1. سلام
   این نظر لطف ماست که به ما اعتماد دارید و خوشحالیم که تونستیم به اندازه خودمون تو این بازار اعتماد مشتریان عزیزمون رو جلب کنیم.

 39. وقت بخیر
  لوله ای که با قیر گرفته را میتونید باز کنید؟ سایز لوله ۶ هست

  1. سلام
   بله باز می کنیم، اگر ساکن تهران هستید لطفا تماس بگیرید

 40. سلام آقای لوله بازکن خسته نباشید
  خدمات لوله بازکنی تهران که انجام میدید با نرخ سال 1400 هست؟

  1. سلام
   اگر ساکن تهران هستید لطفا تماس بگیرید. توضیح بدید دقیقا مشکلتون چه تا همکاران ما راهنماییتون بکنند. معمولا مشکل قابل رفع باشه تضمین میدیم.

  1. یکی از بهترین مجموعه هایی که برای من لوله بازکن فرستاد
   از اقای لوله بازکن ممنونم
   لوله کف شوی اشپزخانه باز شد تمام چربی های داخلش هم از بین رفت
   از سرویسکارتون خواستم لوله زو برام تست کنه که باز شده یا نه

  2. من هم از این شرکت خدمات گرفتم به موقع میرسن و کار را هم درست و حسابی انجام می دهن
   تشکر از پرسنل خوب شما

  3. به نظر من هم به موقع میان و فوری انجام میدن و میرن. تو شرایط کرونایی همین که زود کار رو انجام میدن و از خونه میرن خیلی خوبه

  4. اره منم اقای لوله بازکن رو میشناسم واقعا سریع هستن و هر ساعتی هم بگی سرویسکار دارن که برای لوله بازکنی بفرستند. واقعا از زحمات شما سپاسگزارم. همینکه انقدر پیشرفت کردیم با یک جستجو و یک تماس هر جای تهران باشیم لوله بازکن سریعا میاد خیلی خوب و عالی هست

  5. واقعا به موقع میرسید
   من مهمان داشتم که سرویس بهداشتیمون گرفت و نمیدونستم جلوی مهمان ها چیکار کنم. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که تو گوگل جستجو کنم. با جستجوی لوله بازکنی تهران شما را پیدا کردم و با شما آشنا شدم که تماس گرفتم و همون لحظه برای من لوله بازکن فرستادید امد کار رو سریع انجام داد و رفت
   تشکر از زحمات شما و اینکه انقدر ساده و سریع در دسترس هستید

  6. منم همین نظر را دارم
   از وقتی زنگ زدم درخواست دادم تا بیان و باز کنن فکر کنم ۱ ساعت هم نشد

 41. واقعا وقت شناسید
  ساعت 11 شب تماس گرفتم شخصی که فرستادید به موقع رسید واقعا جای تشکر داره

 42. درود
  روزتون بخیر
  اقای لوله بازکن واقعا تشکر میکنم از خدماتی که ارائه دادید
  گرفتگی لوله زیر فرنگی رو به طور کامل بازکردید
  شی ای که داخلش افتاده بود رو هم دراوردید
  موفق باشید

  1. سلام
   خیلی خوشحالیم که از خدمات اقای لوله بازکن رضایت دارید.

 43. سلام
  واقعا دمتون گرم موقع عوض کردن توالت منزل؛ کارگر سیمان و دوغاب ریخته بود تو لوله؛ لوله هم چدن بود فکرشم نمیکردم بدون کندن بشه بازش کرد. شما زحمت کشیدید اقای مختاری رو فرستادید مشکلمون رو خیلی حرفه ای بدون تخریب و بدون اسیب رسوندن به لوله؛ سیمان رو از بین برد و لوله رو باز کرد.
  خیلی خیلی ممنونم

 44. سلام واقعا واقعا واقعا تشکر میکنم از نیروهای شرکت آقای لوله بازکن که مثل خیلی از شرکت های دیگه از ترفند سه نظام استفاده نمی کنند که یه مشت اراجیف تحویل مشتری بدبخت بدن و بی دلیل قیمت رو افزایش بدن. من تجربه داشتم و شنیدم خیلی از لوله بازکن ها چه کارایی انجام میدن و با اوردن اسم سه نظام هزینه میلیونی دریافت می کنند. آقای لوله بازکن همین که از دروغ سه نظام استفاده نمیکنه واقعا جای تشکر داره که صادقانه کار میکنه.

 45. با عرض سلام و خسته نباشید و عرض تشکر ویژه از دست اندکاران آقای لوله بازکن که شبانه روزی در خدمت مردم هستند و مشکل مارو در عرض چند دقیقه حل کردند اونم ۱۲ شب

  1. سلام
   خواهش میکنیم انجام وظیفه بوده. خوشحالیم که از خدمات آقای لوله بازکن رضایت دارید.

 46. عرض سلام و وقت بخیر
  بنده از زمان رسیدن سرویسکار واقعا رضایت داشتم به موقع و خوش قول بودن آقای مختاری ازشون تشکر میکنم.
  به ایشون هم گفتم حتما توی وبسایتتون نظر میزارم
  موفق و موید باشید

 47. اقا ممنون واقعا عالی یود کار لوله بازکنی که فرستادید

 48. سلام
  خسته نباشید. چند روز پیش بابت خارج کردن یه وسیله از توالتمون سرویسکار فرستادید. خانم بنده خیلی نگران بود فکر میکرد دیگه نمیشه درآوردتش .لی وقتی نیروی فنی شما رسید و خیلی سریع و حرفه ای وسیله رو خارج کرد اصلا باورش نمیشد. چون واقعا عمق چاه توالت خیلی زیاد بود اصلا تهش دیده نمیشد. از شما و سرویسکار حرفه ایتون تشکر میکنم.

  1. سلام جناب مهندس
   خواهش میکنم سرویسکارا ما انجام وظیفه کردن. خدارو شکر مشکلتون حل شده

 49. سلام من تو منطقه 17 هستم خدمات دارید اینجا؟
  با همین شماره تلفن چاه بازکنی که تو سایت زدید تماس بگیرم؟

  1. سلام بله شماره پشتیبانی هستش که میتوید تماس بگیرید.

 50. سلام امیدوارم عبادات شما در این ماه پر برکت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه
  ضمن تشکر از اینکه مشگل گرفتگی ما توسط لوله بازکن شما حل شد یک سوال داشتم. آیا لازم هست بعد از فنر زدن و باز کردن رگفتگی توسط همکاران شما، ما کاری انجام بدهیم تا لوله دوباره نگیرد؟
  پیشاپیش تشکر از راهنمایی شما

  1. سلام جناب مرندی ممنون امیدوارم عبادات شما هم قبول باشه
   معمولا نیازی نیست ولی برای پیشگیری میتونید کارهایی که توضیح میدم خدمتتون رو انجام بدید:
   1- سعی کنید روغن و چربی داخل سینک نریزید
   2- از افتادن وسیله و اشیا داخل لوله جلوگیری کنید و اگر افتاد حتما برای خارج کردنش اقدام کنید
   3- حتما همه خروجی های فاضلاب توری داشته باشند
   4- بعد از استفاده از توالت حتما سیفون بکشید

 51. سلام
  آقا میشه کمک کنید یک سوال دارم ممنون میشم.
  یکی از لوله های اشپزخانه ما چند روز پیش گرفته بود و ما زنگ زدیم لوله بازکن محل امد برای باز کردنش. فنر زد باز شد. بعد از دو روز دوباره گرفت. چرا این اتفاق افتاده؟ من چیزی تو لوله نریختم. الان که از بالا آب میریزند تو واحد ما از لوله اشپزخانه آب و کف میزند بالا؟
  میشه راهنمایی کنید چه کار کنیم؟ دوباره نیاز به لوله بازکنی داره؟

  1. سلام خانم
   با توضیحاتی که دادید، گرفتگی لوله اصلی هست و باید از فنر با متراژ بلند برای لوله بازکنی استفاده کرد.
   بله دوباره نیاز به فنر زدن هست. اگر ساکن تهران هستید میتونید با شماره پشتیبانی داخل سایت تماس بگیرید شما رو بهتر راهنمایی کنند.

 52. خسته نباشید و تشکر میکنم بابت خدمات خوبتون
  یک سوال هم دارم. همکار شما زحمت کشیدن لوله سرویس بهداشتیمون را باز کردن. الان دیگه نمیگیره؟ اخه چند وقت پیش چند بار پشت سر هم گرفت مشخص شد توش سیمان هست همکار شما گفت بازش کرده

  1. سلام قربان
   ممنون از نظر مثبتتون
   نه چرا باید بگیره چون لوله بازکن کامل بازش کرده اگه چیزی توش نریزید مثل دستمال کاغذی یا هر شی دیگه تا مدت ها نمیگیره
   موفق و پیروز باشید.

 53. با سلام عید نوروز رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشه. از خدمت خوبتان هم میخواستم تشکر کنم. واقعا ممنون که تو تعطیلات عید هم لوله بازکنی انجام میدهید.

  1. واقعا عالیه که تو تعطیلات رسمی بخصوص عید نوروز خدمات میدن. وقتی لوله کفشورمون گرفت نمیدونستیم چیکار کنیم ولی وقتی دیدیم این شرکت تو عید هم کار میکنه خیالمون راحت شد. واقعا دست مریزاد به همکاران شما که تمام روز سال فعال هستند تا مشکل امثال من رو حل کنند.

 54. درود و عرض ادب خدمات استاد محترم
  یک کف شوی در منزل واقع در خیابان دربند (تجریش) داریم که چند وقت پیش به علت ورود مصالح ساختمانی به دلیل بازسازی ساختمان مسدود شده و در حال حاضر از کف شوی آبی خارج نمی شود. از شما تقاضا دارم در صورت امکان راهنمایی لطفا بفرمایید چه کاری باید انجام بدهیم و مورد دوم اینکه آیا خودتان برای رفع مشکل سرویسکاران اعزام میفرمایید یا خیر؟

  1. سلام و عرض ادب
   بله میشه بازش کرد و سروییسکار هم برای تجریش اعزام می کنیم.
   لطفا تماس بگیرید و درخواست سرویسکار ثبت کنید.

 55. سلام شبتون بخیر دیدم نوشتید شبانه روزی یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدهید.
  خانمم سینک را که باز میکنه از کف پوش آشپزخانه آب و فاضلاب میزنه بالا. لباسشویی هم که کار میکند این اتفاق می افته. به نظر شما مشکل از چیه لوله گرفته؟

  1. سلام
   گرفتگی لوله کف آشچزخانه با فنر زدن مشکل حل خواهد شد

 56. واقعا ازتون ممنونم مشکل مارو حل کردید و توالتمون رو باز کردید

 57. با پمپ هوا هم میشه گرفتگی لوله رو باز کرد؟ لوله با سیمان گرفته

  1. فشار هوا چطور میتونه سیمان به اون سفتی رو باز کنه؟؟؟؟؟

 58. درود بر شما بسیار عالی تشکر میکنم از خدماتی ارائه میدهید.

 59. چرا ساعت 12:35 دقیقه دیشب زنگ زدیم جواب ندادید؟ مگه تبلیغ نکردید شبانه روزی پس این چه وضعشه؟؟؟؟!!!!!!!!

  1. سلام سجاد جان بابت این اتفق عذرخواهی میکنم
   گاهی اوقات پیش میاد. پشتیبانی این شرکت هم ربات نیست 24 ساعت رو بدون لحظه ای استراحت یا … پاسخگو باشه. اگر زنگ زده باشید و جواب نداده باشن، خودشون باهاتون تماس میگیرن. ممنون از صبر و شکیبایی شما مشتری عزیز.

 60. باسلام و آرزوی عاقبت بخیری برای شما در شب لیه الرغایب،ضمن تشکر از زحمات شما و همکارانتان که به صورت مرتب و با رعایت نظافت لازم و حسن اخلاق و با هزینه مناسب در درآوردن انگشتر طلا از لوله و جلوگیری از ضرر و زیان به ما،خدا قوت

  1. سلام جناب محمدی ممنون از دعای خیر شما
   خوشحالیم که مشکلتون حل شده و از خدمات این شرکت رضایت دارید.

 61. با سلام ممنون از توضیحات بسیار خوب و کاملتون که همه چیز رو توضیح دادید تا ما درست تصمیم بگیریم.

 62. سلام تشکر میکنم بابت لوله بازکنی ینفر رو فرستادید فرنگیمون رو باز کنه. فقط یخورده دیکر کرد.

  1. سلام بابت تاخیر از طرف مجموعه اقای لوله بازکن عذر خواهی میکنم. گاهی اوقات به دلایل به خصوصی امکان داره سرویسکار کمی تاخیر داشته باشه.

 63. عرض ادب خسته نباشید. گرفتگی کف شوی آشپزخانه را هم میشه با فنر باز کرد؟ شما عزیزان این کار را انجام میدهید؟
  در شریعی خیابان معلم هستیم.

  1. سلام بله میشه. شریعتی هم سرویس داریم میتونید تماس بگیرید درخواست اعزام لوله بازکن بدید.
   موفق باشید.

 64. سلام و خسته نباشید. غرب تهران برای لوله بازکنی هم میاید؟ چقدر زمان میبره؟ از قبل باید هماهنگ کنیم یا لازم نیست؟

  1. سلام خانم ممنون.
   بله غرب تهران هم تحت پوشش خدمات لوله بازکنی هست. معمولا 30 دقیقه زمان میبره سرویسکارمون برسه. میتونید از قبل هماهنگ کنید.

 65. اقا سلام ترو خدا کمک کنید لوله ما سیمان ریخت آب نریختیم الان خشک شده دیگه اب پایین نمیره
  میشه اینو کاری کرد چط.ری بازش کینم؟

  1. سلام برای باز کردن گرفتگی لوله با سیمان میتونید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا سرویسکار مجرب برای شما اعزام بشه.

 66. سلام خسته نباشید
  با اینکه نوشتید بدون کثیف کاری ولی داخل آشپزخانه لوله گرفته بود و دور لوله کثیف شد! البته فاضلاب به جایی نپاشید. در کل بد نبود.

  1. سلام
   واقعا دیگه دور لوله رو نمیشه کاری کرد. شما خودتون رو بزارید جای سرویسکار ما اون فقط میتونه کاری بکنه فاضلاب به جایی پاشیده نشه و کثیف کاری زیادی اتفاق نیوفته. دور لوله طبیعی هستش چون یه مقدار آب همیشه برمیگرده چون لوله گرفته و کاریش نمیشه کرد. در ضمن ما نوشتیم و خیلی جاها توضیح دادیدم سرویس بهداشتی و حمام بدون کثیف کاری هست و آشپزخانه با حداقل کثیف کاری.

 67. اسنپ لوله شرکت شما میشه؟ منظورم اینه لوله بازکنی اسنپ لوله شما هستید؟

  1. سلام نه اسم این شرکت آقای لوله بازکن هست که لوله بازکنی شبانه روزی ارائه میده. خدمات ما هم مانند لوله بازکنی اسنپ هست چون سریع و فوری انجام میشه.

 68. از زمانی که زنگ زدم و ادرس دادم تا نیروی لوله بازکن شما برسه خیابان جیحون کلا 1 ساعت هم نشد و انجام کار هم خیلی فوری و تمیز و خوب بود. خدا به کسب و کارتان رونق و برکت بدهد.

  1. سلام ممنون از نظر شما مشتری عزیز و وفادار. ما همیشه سعی کردیم مشتری راضی باشه.

 69. واقعا از مجموعه آقای لوله بازکن ممنون هستم که انقدر زمان برای شما مهم است که سرویسکارتان خیلی سریع همانطور که فرموده بودید به منزل ما در مقدس اردبیلی رسید. اگر چند دقیقه دیرتر میرسید آب به داخل پذیرایی میرسید. دقیق سر وقت رسید.

 70. کارتان خوب بود دست سرویسکاری که برای ما فرستاده بودید درد نکنه. محمد علی خانی از خیابان جشنواره تهرانپارس.

 71. سلام اقا سینک را باز میکنیم آب از کفپوش آشپزخانه بالا میزند از چی هست؟ کف هم دارد.

  1. سلام گرفتگی در کف شوی آشپزخانه هست که با فنر زدن مشکلش حل میشه و مسیر خروجی فاضلاب باز میشه.

 72. توالت خونمون بی دلیل امروز ابش زد بالا! از چی میتونه باشه؟

  1. سلام لوله اصلی یا مشاع گرفته که با فنر زدن مشکلش حل میشه.

 73. مچکرم دیروز تو اون بارندگی خیلی سریع اومدید لوله رو باز کردید. از سرویسکاری هم که فرستادید نهایت تشکر رو دارم کارش خوب بود. بنده خدا تو اون بارون با موتور هم اومده بود.

  1. سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم خوشحالیم که از خدمات ما رضایت کامل دارید.

 74. ما یک فرنگی داریم دیروز گرفته بود. بی دلیل یهو زد بالا، یک لوله بازکن از محل آوردیم نتوانست باز کند گفت باید فرنگی بلند شود. یعنی چی فرنگی باید بلند شود؟ شما میتوانید این کار را انجام بدهید؟

  1. سلام فرنگی بلند بشه یعنی اینکه گرفتگی تو سیفون سنگ فرنگی نیست و در لوله پایین گرفتگی ایجاد شده و باید چسب فرنگی جدا بشه تا سنگ کنار گذاشته بشه و فنر زده بشه. بعد دوباره فرنگی نصب بشه.
   بله انجام میدیم. لطفا تماس بگیرید تا پشتیبانی کارهاتون رو انجام بده.

 75. یک کفپوش داریم که با سیمان گرفته شده. این گرفتگی را میتوانید باز کنید؟

  1. سلام بله میتونیم باز کنیم. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

 76. اقای لوله بازکن خیلی ممنون که شب ساعت ۱ لوله بازکن میفرستید.
  مشکلمان حل شد از شما ممنونم.

  1. سلام اقا کمال خودتون درجه یک هستید ما انجام وظیفه میکنیم.

  1. سلام بله
   میتونید با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

  1. سلام بله برای باز کردن هر نوع گرفتگی خدمات داریم.

 77. دیروز نیروتون اومد خونه مادرم لوله رو هم باز کرد ولی میتونست بهتر باشه

  1. سلام مشکل چی بوده؟ لطفا کاملتر توضیح بدید تا بررسی کنیم و ارائه سرویسمون رو بهتر از قبل کنیم. نظرات شما مشتریان عزیز میتونه تو روند انجام کار شرکت آقای لوله بازکن رو کمک کنه.

 78. اقای لوله بازکن خوبی بود دمتون گرم دیشب ساعت 11 نفر فرستادید برای لوله بازکنی قسمت آشپزخونمون کثیف کاری زیادی هم نداشت.

  1. سلام خدا رو شکر که مشکلتون حل شده و راضی هستید.

 79. سلام اقا خسته نباشید من تعریف شما رو شنیدم. خداوکیلی بدون کثیف کاری لوله بازکنی رو انجام میدین؟

  1. سلام بله تا حد ممکن سعیمون بر این هست که کار رو بدون کثیف کاری انجام بدیم تا مشتری اذیت نشه.

 80. سلام شبتون بخیر ۱ ساعت پیش تماس گرفتم سرویسکار فرستادید ما سمت نیرو هوایی هستیم نیم ساعته رسید. خیلی سریع بود ممنون از شرکت شم که خدمات فوری ارائه میده.

  1. با سلام خدمت شما دوست بزرگوار. خرسندیم که از خدمات لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن رضایت دارید.

 81. ممنون از شما و دوست عزیزی که اومدن و زحمت کشیدن واقعا
  خواستم ازتون تشکر کنم از این طریق

  1. سلام خوشحالیم که از خدمات لوله بازکنی راضی هستید.

 82. همه چیز خوب بود واقعا کثیف کاری نداشت و خانمم خیلی راحت بود ولی فقط با ۱۵ دقیقه تاخیر ساعت ۱۲ و نیم شب رسیدن. البته ما ساعت 11:45 دقیقه شب درخواست خدمات کردیم.

  1. سلام جناب غلامرضایی ممنون از انتقاد شما مشتری عزیز.
   در مورد اینکه سرویسکار ما 15 دقیقه تاخیر داشته اولا عذرخواهی میکنیم و دوما معمولا توی کار پیش میاد که گاهی اوقات تاخیر وجود داشته باشه. و این موضوع رو هم در نظر بگیرید که شما اخر شب خدمات دریافت کردید و معمولا خیلی از شرکت ها اصلا تو این ساعت خدماتی ارائه نمیدن ولی شرکت آقای لوله بازکن برای رفاه حال مشتریان عزیز بصورت 24 ساعته سرویس ارائه میده. امیدوارم عذرخواهی مارو بپذیرید.

 83. اقا سلام خیلی تشکر میکنم دیشب زنگ زدم بهتون لوله بازکن فرستادید. فنر و دستگاه رو تو همون سرویس بهداشتی باز کرد و همونجا جمع کرد برد بیرون. خیرتون بده.

  1. سلام دوست عزیز ممنون از نظر شما.
   خوشحالیم که از ارائه خدمات ما راضی هستید.

 84. اقا دست مریزاد واقعا
  تا الان همچین سرویسی ندیده بودم
  ساعت ده و نیم شب تماس گرفتم، یازده نشده تشریف اوردن سرویس کارتون و مشکل رو سریع حل کردن
  خدایی شرکت هایی مثل شما که به کارشون اهمیت میدن واقعا نعمت بزرگی هستن برای ما
  قطع به یقین شما کار شما بسیار پیشرفت خواهد کرد
  ممنونم
  خداقوت

  1. سلام دوست عزیز.
   ما فقط به وظیفمون عمل میکنیم و رضایت شما بزرگواران برامون خیلی مهمه. خوشحالیم که از خدمات ارائه داده شده کاملا راضی هستید.

  2. والا راست گفتید واقعا لوله بازکنی فوری که میگن همینه. دیروز تهران انقدر بارون بارید فکر کنم همه مثل ما ناودونشون گرفته بود و سریعا احتیاج به یه نفر داشتن بیاد فنر بزنه گرفتگی رو باز کنه. ممنون که تو این شرایط آب و هوایی هم سرویسکار رو به موقع میفرستید. البته قبلش تو تماس تبفنی پشتیبانی شرکت گفت که امکان داره با تاخیر برسه بخاطر بارندگی که خب قابل قبول بود حرفشون.

 85. سلام خدا قوت
  ممنون از خدمات سریعتون. درخواست لوله بازکنی داشتیم که نیم ساعته رسیدن و مشکل رو حل کردنو تشکر از شما

 86. سلام عرض میکنم خدمت شما. اقا واقعا دستتون درد نوشتید با ماسک وارد خونه میشن بازم ادم میترسید رعایت نکنن و تو این شرایط کرونایی به مشکل خوریم. ولی سرویسکارتون که اومد ماسک زده بود و رفت سرویس بهداشتی همونجا کارش رو انجام داد و چیزی بیرون سرویس نیاورد.

 87. سلام سرویسکاری که برای ما فرستاده بودید خیلی زود گرفتگی رو باز کرد. میخواستم از طرف من ازش تشکر کنید.

  1. سلام ممنون از نظر مثبت شما. ایشون فقط وظیفشون رو انجام دادن.

 88. خسته نباشید, سمت نیاوران چقدر زمان میبره برسید؟

 89. سلام و خسته نباشید… چند دقیقه ای هست سرویسکارتون از منزل ما رفته. برای باز کردن گرفتگی لوله کف اشپزخانه اومده بودن. دستشون درد نکنه خیلی زحمت کشیدن کار سخت بود تا باز بشه. ولی سریع انجام دادن و کثیف کاری انچنانی هم نداشت

  1. سلام ممنون.
   از رضایت شما مشتری گرامی خرسندیم.

 90. سلام دیروز از خدمات لوله بازکنی شرکت شما استفاده کردیم. زمان رسیدن سرویسکار از وقتی تماس گرفتیم فقط 40 دقیقه طول کشید که بسیار عالی بود. انجام کار هم که خیلی خوب بود سریع انجام شد خیلی هم کثیف نشد جایی. تشکر از شرکتا خوب آقای لوله بازکن.

  1. سلام خوشحالیم که از خدمات لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن راضی هستید.

 91. سلام خسته نباشید. برای محدوده اسلامشهر هم سرویس لوله بازکنی دارید؟

  1. سلام ممنون.
   خیر متاسفانه فعالا فقط داخل تهران و در 22 منطقه خدمات ارائه میدیم.

 92. سلام ببخشید یه سوال دارم من میخوام از لوله بازکنی شما استفاده کنم ولی قبلش میخوام بپرسم سرویسکاری که میفرستید رعایت بهداشت رو میکنن؟

  1. سلام تمام سرویسکاران ما هم ماسک دارن و هم رعایت میکنن.

 93. سلام ممنون از اینکه تو شرایط کرونایی ماسک زدن را رعایت میکنید من اولین بار بود از این شرکت درخواست خدمات کردم. خیلی خوب و سریع انجام دادید.

  1. سلام خواهش میکنم. از رضایتمندی شما خوشحالیم.

 94. سلام ممنون که مشکل مارو تو این تعطیلات و قرنطینه سریعا حل کردید. لوله خونمون گرفته بود و به محض تماس خیلی فوری کسی ر برای انجام کار فرستاید.

  1. سلام خواهش میکنم وظیفه ماست که در شرایط سخت هم برای مشتری خدمات لوله بازکنی ارائه بدیم.

 95. سلام خدمات خوبی دارید، ممنون که تو تعطیلات دم عید هم فعالیت میکنید و مشکل مارو حل میکنید.

  1. سلام از اینکه از خدمات ما رضایت دارید خرسندیم.

 96. سلام توالت ما گرفته بود اب زده بود بالا یه وضعیت بدی بود فکر نمیکردیم تو این وضعیت کرونایی بیاید برای لوله بازکنی ولی بعد از اینکه زنگ زدم یکی رو فرستادید اومد مشکل رو حل کرد.
  واقعا ازتون تشکر میکنم دمتون گرم.

  1. سلام جناب گندم کار
   خوشحالیم از اینکه از خدمات ما رضایت دارید.
   موفق و پیروز باشید.

 97. سلام لوله بازکنی شبانه روزی شما ساعت 3 بامداد هم میان؟ من تا 12 سر کار هستم تا بیام خونه و یخورده استراحت کنم همین حدودا میشه. تو این ساعت تشریف میارید؟

  1. هر ساعتی بگی میان من یسری ساعت ۱ونیم گفتم اومدن خیلی سریع رسیدن کارو انجام دادن

  2. سلام من دیدم سایت شما رو تو سایت خبری جام جم آنلاین معرفی کرده بود. دمتون گرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *