لوله بازکنی تهران

با لوله بازکن های نزدیک خود در سراسر تهران ارتباط بگیرید تا سریعتر مشکل گرفتگی لوله خود را توسط متخصص حرفه ای برطرف کنید.

+10 متخصص لوله بازکنی
+90 % رضایتمندی مشتری
+12 هزار خدمات انجام شده
با لوله بازکن های مورد اعتماد بیش از10 هزار مشتری ارتباط برقرار کنید

شماره لوله بازکنی تهران

اگر با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده اید و نیاز به لوله بازکنی تهران دارید، میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره پشتیبانی 09197565465 تماس بگیرید تا چاه بازکن نزدیک به خودتان به محل اعزام شود. یا میتوانید از لیست زیر با بهترین سرویسکاران نزدیک خودتان ارتباط بگیرید.

محمد مختاری
حرفه ای و کاربلد

مورد اعتماد

معتبر

احمد عزیزی می گوید: " آقای مختاری حرفه ای کار کرد، من مشکل گرفتگی لوله کفشور آشپزخانه داشتم که در چند دقیقه گرفتگی را باز کرد و باز بودن مسیر لوله را هم تست کرد... "
هم اکنون آماده به کار - زمان حدودی رسیدن سرویسکار 25 دقیقه
محمد مختاری
میلاد دوستی
حرفه ای و کاربلد

مورد اعتماد

معتبر

محمدی می گوید: "آقای دوستی کارشون خوب بود. مهم تر از همه اینکه خیلی از لوله بازکن ها از روش هایی برای افزایش قیمت استفاده میکنن اما ایشون صادقانه کار کردن ... "
هم اکنون آماده به کار - زمان حدودی رسیدن سرویسکار 20 دقیقه
رضا سهرابی
حرفه ای و کاربلد

مورد اعتماد

تایید شده

جمشید رمضانی می گوید: "سریع و به موقع رسید، کارش خوب و رفع گرفتگی را هم در حضور من تست کردند. آخر کار هم لطف کردند بعضی نکات رو برای جلوگیری از گرفتگی های شدید در آینده به ما گفتند... "
هم اکنون آماده به کار - زمان حدودی رسیدن سرویسکار 35 دقیقه
رضا سهرابی
سعید شابداغی
حرفه ای و کاربلد

مورد اعتماد

معتبر

همتی می گوید: "آقای شابداغی واقعا یک لوله بازکن ماهر و کاربلد هستند، گرفتگی با سیمان بود که بدون تخریب باز کردند. چند جا را فنر زدند مشکلی هم پیش نیامد ... "
هم اکنون آماده به کار - زمان حدودی رسیدن سرویسکار 40 دقیقه
سعید شابداغی
محمد سهرابی
حرفه ای و کاربلد

مورد اعتماد

معتبر

رضا نوروزی می گوید: " ایشان در عرض نیم ساعت در محل حاضر شدند و مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را حل کردند. هزینه‌ی خدمات ایشان هم مناسب بود.... "
هم اکنون آماده به کار - زمان حدودی رسیدن سرویسکار 25 دقیقه
محمد سهرابی
نعمت مختاری
حرفه ای و کاربلد

مورد اعتماد

تایید شده

حبیبی می گوید: "برای لوله بازکنی منزل مادرم درخواست لوله بازکنی داشتم. با حصوله به سوالات مادرم پاسخ دادند. کمی با تاخیر رسیدند اما از کارشان راضی هستیم.... "

هم اکنون آماده به کار - زمان حدودی رسیدن سرویسکار 1 ساعت
نعمت مختاری

نمونه کارهای انجام شده

مشاهده خدمات موفق ما

تصاویر پروژه‌های موفق ما در لوله بازکنی و درآوردن اشیا از توالت. با ما مشکل‌تان سریع حل می‌شود.

سوالات متداول

بله 100% تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود. این یعنی لوله را کاملا باز شده تحویل مشتری می دهیم.

خیر کثیف کاری ندارد. ما در لوله بازکنی تهران، به شما قول میدهیم تمام مراحل انجام کار را با حداقل کثیف کاری انجام دهیم.

ما در سراسر شهر تهران لوله بازکن مستقر کرده ایم تا به محض تماس مشتری سریعا به محل اعزام شود. این کار معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد.

بعضی از گرفتگی های سطحی و ساده را میتوان با روش هایی که در سایت توضیح دادیم باز کرد، اما پیشنهاد میکنیم برای گرفتگی های شدید و عمقی حتما از یک متخصص استفاده کنید

در هر جای تهران که باشید هزینه خدمات یکی است. اما قیمت بستگی به شدت گرفتگی، محل گرفتگی، متراژ فنر، وجود مصالح در لوله، وجود اسید در لوله و برخی موارد دیگر دارد که میتوانید در تماس تلفنی با سرویسکاران یا پشتیبانی آنها را بپرسید و از قیمت مطلع شوید.

اطلاعات بیشتر

لوله بازکنی ، لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران ، لوله بازکنی فوری تهران آقای لوله بازکن

شرکت لوله بازکنی تهران شبانه روزی بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعال می باشد. اگر نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی شبانه روزی دارید، میتوانید جهت اعزام سرویسکار به محل با شماره 09197565465 تماس بگیرید.

هر زمان با گرفتگی توالت، آشپزخانه، حمام، پارکینگ، تراس، بالکن، پاسیو، حیاط، پشت بام، ناودان و … مواجه شدید میتوانید جهت رفع مشکل اقدام نمایید. در این سرویس، بهترین سرویسکاران مجرب ما آماده خدمت به شما عزیزان هستند تا با دستگاه های پیشرفته مشکلتان را رفع کنند.

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با ضمانت 100% باز کردن گرفتگی بصورت شبانه روزی ارائه می شود. ارائه سرویس با کیفیت عالی، بدون تخریب و بدون کثیف کاری در اولویت ماست.

با توجه به اینکه امکان دارد گرفتگی لوله آخر شب اتفاق بیفتد، نیروهای فنی خود را در سراسر شهر تهران مستقر نموده تا هر زمان نیاز به کمک داشتید، بتوانیم نیرو به محل اعزام کنیم.

این خدمات شامل مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران می باشد. شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از آن استفاده کنید.

لوله بازکنی تهران فوری با ضمانت کیفیت صورت می گیرد. هر بخش از منزل شما مثل آشپزخانه، توالت و حمام به مشکل خورده باشد سریعا توسط بهترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه های پیشرفته رفع می گردد و کاملا تضمینی باز شده تحویل شما مشتریان گرامی داده می شود.

نحوه انجام خدمات به این صورت است که پس از تماس شما، به سرعت نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام می شود. نیروی متخصص با بررسی شدت گرفتگی بهترین روش را انتخاب کرده، و اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب بصورت تضمینی و با کمترین حد کثیف کاری می کند.

مناطق تحت پوشش ما:

✅ ضمانت کار: تحویل لوله باز شده 100% تضمینی
✅ میزان کثیف کاری: حداقل کثیف کاری در کار
✅ اعزام لوله بازکن: از نزدیکترین محدوده
✅ شماره پشتیبانی: 09197565465

لوله بازکنی شبانه روزی

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که موقع شستن دست ها در سینک روشویی ببینید آب پایین نمیرود، یا موقع حمام کردن ببینید آب زیر پاهای شما در حال جمع شدن است و بسیاری موارد دیگر که ممکن است تجربه کرده باشید. حال فرض کنید این اتفاقات ساعاتی از شب بیفتد که شما دسترسی به جایی ندارید و نمیدانید چه باید بکنید، مثلا ساعت 1 بامداد!

در چنین مواقعی مطمئنا داشتن شماره لوله بازکن شبانه روزی به شما کمک میکند تا بدون دردسر و فوری بدون در نظر گرفتن ساعت خدمات دریافت کنید و مشکلتان را برطرف نمایید.

تمیم متخصص ما همگی دارای تجربه بسیار عالی در زمینه تخلیه چاه لوله بازکنی تهران هستند و هر نوع گرفتگی را بدون آسیب رساندن به تجهیزات خانه باز میکنند. شما عزیزان میتوانید هر جای شهر تهران که هستید با یک تماس بصورت شبانه روزی سریعا به لوله بازکن دسترسی داشته باشید.

مزایای لوله بازکنی شبانه روزی

در این شرکت ویژگی های لوله باز کنی عبارتند از:

 • فعالیت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • اعزام سریع و فوری سرویسکار به محل
 • انجام کار با حداقل کثیف کاری
 • تجربه بالا در بازکردن لوله
 • باز کردن انواع گرفتگی با دستگاه حرفه ای
 • اعزام فوری نیروی حرفه ای و مجرب بصورت 24 ساعته در سراسر شهر تهران

لوله بازکنی فوری

برای دسترسی به لوله بازکنی فوری تهران میتوانید با شماره 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید تا خیلی فوری بهترین سرویسکار با دستگاه پیشرفته به محل اعزام شود.

لوله بازکنی فوری این شرکت با در اختیار داشتم تیمی از سرویسکاران در سراسر تهران، توانسته زمان رسیدن لوله بازکن به محل را به حداقل برساند. تلاش ما این است که، نیروی فنی در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر شود و کار را سریعا انجام دهد.

با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران دارای موتور سیکلت می باشند، پس زمان رسیدن به محل نیز بسیار اندک است.

اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده اید، همین حالا با شماره لوله بازکنی تهران فوری تماس بگیرید تا 100% تضمینی مشکل شما را رفع کنیم. تمامی نیروهای فنی این شرکت با تجربه بالا به راحتی میتوانند انواع گرفتگی لوله های مسدود شده را با دستگاه فنر برقی بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی باز کنند. آقای لوله بازکن در خدمت شماست تا سریعا مشکلتان را حل کند.

مزایای لوله بازکنی فوری:

 • مستقر نمودن نیروهای متخصص و مجرب در سراسر تهران جهت اعزام سریع نیرو
 • سرویسکاران با اخلاق و کاربلد
 • اعزام فوری نیرو تنها کمتر از 30 دقیقه
 • انجام کار بسیار فوری
 • کثیف کاری کم
 • پوشش سراسری شهر تهران
 • فنر زدن فوری با دستگاه پیشرفته

مراحل انجام کار توسط سرویسکار مجرب

 1. ابتدا باید درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن فوری را از طریق شماره درج شده در سایت ثبت نمایید.
 2. پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام خواهد شد.
 3. در کوتاهترین زمان ممکن، لوله بازکن به محل میرسد و پس از بررسی گرفتگی، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه ای، بدون کثیف کاری اقدام به باز کردن گرفتگی می نماید.
 4. زمان کمی لازم است تا گرفتگی باز شود.
 5. پس از باز کردن گرفتگی محل آن شستشو داده شده و رفع گرفتگی در حضور شما آزمایش می شود.

لوله بازکنی تضمینی

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تضمینی میتوانید بصورت شبانه روزی در تهران با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا چاه بازکن حرفه ای به محل اعزام شود. انجام کار با دستگاه پیشرفته، بدون کثیفی و بدون تخریب با ضمانت 100% می باشد.

باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله برای هر فاضلابی میتواند اتفاق بیفتد. فرقی نمیکند لوله شما سایز بزرگی داشته باشد یا کوچک باشد. جلوگیری از گرفتگی لوله اجتناب ناپذیر است. خوشبختانه در مجموعه ما، لوله بازکنی شبانه روزی تهران را برای انواع گرفتگی لوله فاضلاب انجام می دهیم. فرقی نمیکند کدام قسمت خانه شما به مشکل خورده باشد، ما به کمک شما می آییم.

برخی از گرفتگی لوله هایی که ما خدمات لوله بازکنی تهران را برای آنها انجام می دهیم عبارتند از:

 • لوله کفشور آشپزخانه
 • چاه توالت ایرانی و فرنگی
 • لوله سینک ظرفشویی
 • لوله سینک روشویی
 • لوله فاضلاب حمام
 • لوله پارکینگ
 • لوله ناودان
 • لوله فاضلاب اگو

هر زمان نیاز به رفع گرفتگی لوله با فنر برای هر کدام از این لوله ها داشتید، کافی است فقط با یک تماس درخواست خود را ثبت کنید تا لوله بازکن سریعا از نزدیکترین محدوده به شما اعزام شود.

لوله بازکنی تهران بدون کثیف کاری

همه میدانیم گرفتگی لوله فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارد. به همین دلیل است که خیلی از مردم تا نام فنر زدن لوله فاضلاب می آید وحشت دارند.

خبر خوب این است که در حال حاضر در مرکز لوله بازکنی شبانه روزی تهران توانسته ایم از ابزارها و دستگاهایی استفاده کنیم که جدید هستند و کاملا حرفه ای می باشند. دیگر مانند گذشته کثیف کاری زیادی ندارند و فاضلاب به اطراف پاشیده نمی شود.

علاوه بر این، ما سرویسکارانی را استخدام کرده ایم که تجربه بالایی در این کار دارند و با انجام پروژه های بسیار زیاد در تهران، لوله بازکنی شبانه روزی را با کمترین حد کثیف کاری انجام می دهند.

اگر شما هم به دنبال کار با کیفیت و تضمینی هستید و نمیخواهید از کثیف شدن خانه خود وحشت داشته باشید میتوانید به آقای لوله بازکن اعتماد کنید.

لوله بازکنی با قیمت مناسب

ارزان بودن قیمت در هر خدماتی از جمله خدمات لوله بازکنی در تهران یک مزیت عالی برای مشتریان عزیز محسوب می شود.

در این شرکت خدمات بدون کثیف کاری و با هزینه مناسب انجام می شود تا مشتری از خدمات ما رضایت داشته باشد.

اگر به دنبال شرکتی معتبر هستید که خدمات خود را با قیمت مناسب انجام دهد، میتوانید یکبار از خدمات ما استفاده کنید.

نحوه تعیین قیمت

معمولا قیمت ها براساس برخی فاکتورها که در ادامه ذکر میکنیم تعیین می شود و نمیتوان گفت هزینه برای انجام تمام کارها یکسان است.

فاکتورهایی که در تعیین تعرفه دخیل هستند عباتند از:

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • وجود اشیا درون لوله
 • نوع گرفتگی
 • قطر فنر استفاده شده
 • فنر زدن از چند ورودی لوله های فاضلاب
 • وجود گِل، شن، ماسه، خاک و مصالح ساختمانی در لوله

با این فاکتورها می توان قیمت دقیق را تعیین نمود. لازم به ذکر است بگوییم که قیمتی که پشتیبانی شرکت در تماس تلفنی اعلام می کند حدودی است و امکان تغییر هنگام انجام کار را دارد. چون همانطور که گفتیم فاکتورهای زیادی وجود دارد که باعث می شوند نرخ دقیق مشخص شود.

بهترین لوله بازکن های حرفه ای و با تجربه

به دلیل شبانه روزی بودن خدمات لوله بازکنی تهران، ما سعی کردیم نیروهای فنی خود را از میان افراد مورد اطمینان انتخاب نماییم.

در همین راستا تمامی سرویسکاران این مجموعه با اخلاق و کاملا قابل اعتماد هستند و تنها هدفشان انجام خدمات و دستورات برای مشتریان عزیز می باشد.

این مرکز با استفاده از لوله بازکن های حرفه ای در در تهران هر نوع گرفتگی را تضمینی و فوری رفع می کند.

سرویسکاران حرفه ای ما با توجه به سابقه طولانی و مهارت فوق العاده، می توانند هر نوع گرفتگی را با فنر زنی لوله فاضلاب باز کنند و برای اطمینان از باز بودن راه آب فاضلاب، آن را در حضور مشتری تست نمایند.

این مجموعه دارای بهترین دستگاه ها میباشد. لوله بازکن ها با استفاده از آنها در کوتاهترین زمان ممکن عامل انسداد لوله را از بین میبرند.

سرویسکاران حرفه ای ما در تهران قادر هستند هر نوع گرفتگی را با هر شدتی باز کنند و لوله باز شده و تمیز را تحویل مشتری دهند.

چه زمانی از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم؟

هر زمان یکی از موارد زیر برای شما در خانه، دفتر کار و یا شرکت اتفاق افتاد، بهتر است برای استفاده از سرویس لوله بازکنی شبانه روزی با پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید و مشکل را شرح دهید تا با توجه به اطلاعاتی که شما بازگو می کنید بهترین روش را برای رفع مشکلتان انتخاب نمایند:

1- استشمام بوی بد فاضلاب

2- تخلیه کند آب در لوله فاضلاب

3- بالا زدن آب فاضلاب

4- صدای عجیب هنگام تخلیه آب

5- افتادن جسم درون لوله فاضلاب

در چنین شرایطی اغلب افراد با استفاده از اسید و یا اجسامی مانند شیلنگ سعی در باز کردن لوله دارند، غافل از اینکه اقداماتی که از روی نا آگاهی و بی تجرگی انجام می دهند، می تواند خرج اضافی بر روی دوش شما بگذارند و کار را از آن چیزی که هست بدتر نمایند.

به همین خاطر پیشنهاد ما در صورت بروز چنین مشکلاتی این است که حتما با یک متخصص و شرکت معتبر تماس بگیرید و از آنها مشاوره دریافت نمایید تا ببینید صحیح ترین کار کدام است.

فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی

یکی از بهترین راه های باز کردن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی، فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی است.

فنر قادر است هر چیزی که در چاه افتاده است و مانع عبور آب و فاضلاب می شود را به سادگی رفع نماید. به عنوان مثال دستمال کاغذی که در سرویس میفتد و ممکن است موجب انسداد لوله شود که میتوان با فنر آن را باز کرد.

ناگفته نماند که رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی به یک متخصص ماهر و با تجربه نیاز دارد، چون جنس این توالت ها از چینی است پس در صورت استفاده نادرست از فنر و ناشی بودن فرد مورد نظر ممکن است دچار آسیب شوند.

سرویسکاران ما از فنرهایی با متراژ مناسب برای باز کردن انواع گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی استفاده می کنند، و به این ترتیب دیگر دغدغه ای بابت باز کردن چاه فاضلاب ندارید.

در صورت وقوع هر گونه مشکل بلافاصله با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریعا نیروی فنی را به محل اعزام نمایند.

برای بازکردن توالت ابتدا سرویسکار بعد از بررسی علت  و محل گرفتگی، فنر را به دستگاه وصل می کند و سر فنر را درون لوله قرار می دهد. سپس دستگاه را روشن می کند در مرحله بعد با چرخاندن فنر به صورت دورانی هر چیزی که داخل لوله توالت گیر کرده است را از بین می برد و مسیر خروجی فاضلاب را باز می نماید.

ناگفته نماند که دستگاه های جدید (ژنراتور) مانند دریل ضربه نمی زنند و  در نتیجه فاضلاب به جایی پخش نمی شود و کار با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد.

بهترین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران مناسب کسانی است که یکی از لوله های فاضلاب ساختمانشان با گرفتگی مواجه شود. در چنین مواقعی امکان دارد بخشی از لوله گرفته شده باشد و یا ممکن است لوله کاملا مسدود گردد (این کاملا بستگی به نوع گرفتگی دارد که در بخش ابتدایی این مطلب کاملا توضیح دادیم). هر دو این اتفاقات میتواند در لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت و بالکن رخ دهند.

متاسفانه هنگام گرفتگی لوله فاضلاب خیلی از مردم خیال می کنند با ریختن مواد و محلول لوله بازکن، گرفتگی باز خواهد شد. اما همیشه اینطور نیست و خیلی مواقع امکان دارد گرفتگی بدتر شود و حتی فاضلاب پس بزند و بالا بیاید.

بهترین روش موقع مسدود شدن راه آب فاضلاب این است که با فنر راه آب فاضلاب را باز کرد. با فنر میتوان اکثر گرفتگی ها را با هر شدتی که دارند باز کرد.

هر زمان و هر مکان نیاز به لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران داشتید، میتوانید با یک تماس در شمال، شرق، غرب و جنوب تهران، نزدیکترین سرویسکار را یافته و درخواست خود را جهت اعزام به محل ثبت نمایید.

از چه روشی برای بازکردن لوله استفاده می شود؟

روش های مختلفی برای لوله بازکنی در تهران وجود دارد که ما معمولا بهترین روش و موثرترین آنها را انتخاب می کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است با روش های مختلف و همچنین دستگاه ها آشنا شوید که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن یا دستگاه مکنده

دستگاهی که ما از آن استفاده می کنیم، فنر برقی است. البته این اولین مرحله است. یعنی اگر فنر نتواند لوله مسدود شده را باز کند، مرحله بعد استفاده از دستگاه های دیگر است.

چون فنر قادر است تمام گرفتگی ها را اعم از:

 • موی بلند
 • رسوب
 • چربی
 • مصالح ساختمانی مثل سیمان
 • اشیا

به سادگی و کاملا تضمینی باز کند و هیچ مشکلی هم به وجود نیاید. قدرت فنر به قدری بالاست که میتواند سیمان، گچ و قیر را از بین ببرد که سخت ترین گرفتگی ها در لوله فاضلاب است.

لازم است بدانید فنر نه آسیبی به لوله های فاضلاب وارد می کند و نه به کاسه توالت ایرانی و فرنگی، که این ویژگی سبب شده بهترین روش برای باز کردن فاضلاب باشد.

امکان ارائه سریع خدمات و زمان انتظار کم

از آنجا که گرفتگی لوله فاضلاب میتواند به سرعت همه جا را کثیف کند، به ویژه اگر لوله فاضلاب توالت یا آشپزخانه باشد، پس باید سریعا راه آب را باز کرد تا با رفع فوری مشکل از کثیف شدن خانه جلوگیری کرد.

ما با سرعت بالا، در کمتر از 20 دقیقه مشکل شما را برطرف میکنیم. همانطور که گفتیم چون نیروهای فنی از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند به همین خاطر فوری به محل می رسند. ارائه سریع سرویس تنها به دلیل رضایتمندی شما از خدماتمان است.

چرا باید شرکت آقای لوله بازکن را برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟

همانطور که گفتیم اغلب سرویسکاران این مجموعه سابقه ای بیش از 15 سال دارند.

همچنین کلیه سرویسکاران خود را از میان بهترین و مجرب ترین لوله بازکن های تهران استخدام نموده تا کار با کیفیت بالا و عالی انجام شود.

علاوه بر این کلیه نیروهای متخصص این مجموعه کاملا مطمئن هستند که این یعنی اطمینان کامل برای ورود به منزل مشتریان گرامی، کلیه نیروهای فنی تنها هدفشان انجام خدمات باکیفیت برای مشتریان گرامی می باشد.

این ویژگی شرکت به شما آسودگی خاطر میدهد تا با اعتماد کامل از ما خدمات دریافت نمایید.

دیگر ویژگی های لوله بازکنی در تهران:

 • شبانه روزی و 24 ساعته
 • بدون تعطیلی حتی در اعیاد
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • بدون کثیف کاری
 • باز کردن 100% تضمینی لوله
 • قیمت های تعیین شده براساس گرفتگی و متراژ فنر
 • استفاده از دستگاه های جدید و حرفه ای
 • استفاده از سرویسکاران لوله بازکن مجرب و با سابقه
 • اعزام فوری سرویسکار و انجام کار زیر 20 دقیقه
 • انجام کار فنر زنی بدون نیاز به جابجایی وسایل و حتی جمع کردن موکت و فرش
 • رفع تمامی مشکلات مربوط به فاضلاب ساختمان ها

لوله بازکنی با پمپ هوا

از دستگاه پمپ هوا می توان برای باز کردن گرفتگی انواع لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا درون آن ذخیره شده تا با فشردن دکمه، هوا را جهت باز کردن گرفتگی آزاد نمود.

هنگام آزاد شدن هوا، امکان دارد صدای مهیبی شنیده شود. این صدا به علت آزاد شدن یکباره هوای ذخیره شده درون مخزن پمپ می باشد.

چون دستگاه پمپ هوا دارای قدرت و اندازه مختلفی است، ابتدا باید نوع گرفتگی و لوله ای که قرار است کار روی آن انجام شود مشخص گردد.

سرویسکار بر اساس نوع کار، دستگاه مورد نیاز را آماده می نماید و برای انجام کار به بهترین شکل ممکن از آن استفاده می کند.

مزایای دستگاه پمپ هوا

 • دارای قدرت بالا در باز کردن گرفتگی های شدید
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی لوله بر اثر افتادن اشیا
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی بر اثر شن و ماسه

معایب دستگاه پمپ هوا

 • هنگام استفاده از این دستگاه باید تمام خروجی های لوله فاضلاب بسته شوند و فقط ورودی که گرفتگی در آن است باز باشد.
 • کثیف کاری بسیار زیاد، چون زمان تخلیه هوا از مخزن، امکان دارد فاضلاب از لوله های دیگر بیرون بزند.
 • اصلا برای گرفتگی هایی مثل سیمان، دوغاب یا قیر مناسب نیست.
 • اغلب مناسب برای مصارف صنعتی

لوله بازکنی با فنر برقی

متداول ترین و حتی میتوان گفت بهترین روش لوله بازکنی، استفاده از فنر برقی است.

امروزه بر خلاف دستگاه های قدیمی که از دریل و فنر جهت باز کردن گرفتگی استفاده میشد، از دستگاه های پایه دار استفاده می شود که به مراتب مزایای بسیار بیشتری دارد.

اگر اطلاع داشته باشید فنرهایی که بر روی دریل نصب می شدند به دلیل داشتن سرعت دور بالا و نداشتن کنترل بر روی سرعت، علاوه بر کثیف کاری امکان ترک برداشتن و شکستن لوله و کاسه توالت نیز وجود داشت.

اما با ساخت دستگاه های پایه دار جدید با نام ژنراتور، این امکان به وجود آمده که بتوان سرعت دور موتور را کنترل کرد و آن را به فنر انتقال داد تا با وارد کردن ضربه به عامل گرفتگی لوله فاضلاب، بتوان راحت تر و سریعتر لوله را باز کرد.

با این دستگاه دیگر کاسه توالت و لوله فاضلاب نمیشکند.

براساس قانون هوک هر چه طول فنر بیشتر باشد، به همان میزان قدرت آن نیز بیشتر می شود.

مزایای فنر برقی

 • این دستگاه برای تمامی گرفتگی ها مناسب و کار آمد است.
 • توان باز کردن انواع گرفتگی سخت و پیچیده
 • پیروی از قوانین فیزیک برای خرد کردن گرفتگی هایی که با شیشه یا اشیا می باشد.
 • امکان رسوب زدایی با دستگاه فنر برقی وجود دارد.
 • گیر کردن پرز، مو و ریشه درختان به فنر و باز شدن راه آب
 • نیاز نداشتن به برق فشار قوی
 • دستگاه کوچک و قابل حمل آسان
 • کمترین حد کثیف کاری
 • انجام کار فوری
 • مخصوص لوله های فاضلاب صنعتی و خانگی
 • دارای متراژ 1 الی 30 متر
 • باز کردن گرفتگی لوله با سیمان، قیر، دوغاب و ملات و گچ

معایب فنر برقی

تا به حال معایبی برای دستگاه های جدید پایه دار گزارش نشده است. در واقع این دستگاه از سوی شرکت های معتبر و بزرگ نیز برای باز کردن انواع گرفتگی فاضلاب و چاه پیشنهاد شده است.

اگر نیاز به لوله بازکنی تهران دارید میتوانید همین حالا با شماره 09197565465 که در سایت ثبت شده تماس بگیرید. همکاران ما گوش به زنگ شما هستند تا سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام کنند.

نظرات و تجربه مشتریان ما

4.8/5 - (407 امتیاز)