لوله بازکنی تهران

بهترین شرکت خدمات لوله بازکنی شبانه روزی با پوشش 22 منطقه تهران

هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

شماره لوله بازکنی تهران

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران میتوانید شبانه روزی با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا نزدیکترین لوله بازکن به محل اعزام شود. انجام کار بدون تخریب، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی است.

خدمات لوله بازکنی تهران در مناطق شمال تهران، شرق تهران، غرب تهران، جنوب تهران انجام می شود.

لوله بازکنی ، لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران ، لوله بازکنی فوری تهران آقای لوله بازکن
time-stopwatch-solid

زمان انجام کار لوله بازکنی

15 دقیقه

time-stopwatch-solid

زمان اعزام لوله بازکن

30 دقیقه

دستگاه مورد استفاده

فنر برقی، تراکم هوا و...

میزان کثیفی محیط

بدون کثیف کاری

مراحل ونحوه انجام لوله بازکنی

اطلاعات بیشتر در مورد لوله بازکنی تهران

شرکت لوله بازکنی تهران شبانه روزی بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعال می باشد. اگر نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی شبانه روزی دارید، میتوانید جهت اعزام سرویسکار به محل با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

هر زمان با گرفتگی توالت، آشپزخانه، حمام، پارکینگ، تراس، بالکن، پاسیو، حیاط، پشت بام، ناودان و … مواجه شدید میتوانید از خدمات لوله بازکنی استفاده کنید. در سرویس لوله بازکنی تهران بهترین سرویسکاران مجرب ما آماده خدمت به شما عزیزان هستند تا با دستگاه های پیشرفته مشکلتان را رفع کنند.

بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا با بعترین لوله بازکن

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با ضمانت 100% باز کردن گرفتگی بصورت شبانه روزی ارائه می شود. ارائه سرویس با کیفیت عالی، بدون تخریب و بدون کثیف کاری در اولویت ماست.

با توجه به اینکه امکان دارد گرفتگی لوله آخر شب اتفاق بیفتد، نیروهای فنی خود را در سراسر شهر تهران مستقر نموده ایم تا لوله بازکنی تهران را با بهترین کیفیت ممکن ارائه دهیم.

این خدمات شامل مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران می باشد. شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از بهترین شرکت لوله بازکنی تهران استفاده کنید.

لوله بازکنی تهران فوری با ضمانت کیفیت صورت می گیرد. هر قسمت منزل شما مثل آشپزخانه، توالت، حمام و غیره که به مشکل خورده باشد سریعا توسط بهترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه های پیشرفته رفع می گردد و کاملا تضمینی باز شده تحویل شما مشتریان گرامی داده می شود.

نحوه لوله بازکنی تهران به این صورت است که پس از تماس شما، به سرعت نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام می شود. نیروی متخصص با بررسی شدت گرفتگی بهترین روش برای لوله بازکنی انتخاب کرده، و اقدام به رفع گرفتگی لوله فاضلاب بصورت تضمینی و با کمترین حد کثیف کاری می کند.

✅ ضمانت کار: تحویل لوله باز شده 100% تضمینی
✅ میزان کثیف کاری: حداقل کثیف کاری در کار
✅ اعزام لوله بازکن: از نزدیکترین محدوده
✅ شماره پشتیبانی: 09197565465

لوله بازکن شبانه روزی

لوله باز کن شبانه روزی این مجموعه موظف است طبق قوانین تعریف شده خدمات را ارائه دهد و براساس فاکتورهای موجود هزینه آن را خدمت مشتریان گرامی اعلام نماید.

این لوله بازکن ها همگی دارای تجربه بسیار عالی در زمینه تخلیه چاه لوله بازکنی تهران هستند و هر نوع گرفتگی را بدون آسیب رساندن به تجهیزات خانه انجام میدهند. شما عزیزان میتوانید هر جای شهر تهران که هستید با یک تماس بصورت شبانه روزی سریعا به لوله بازکن دسترسی داشته باشید.

مزایای لوله بازکنی شبانه روزی

در این شرکت ویژگی های لوله باز کنی عبارت است از:

 • فعالیت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • اعزام سریع و فوری سرویسکار به محل
 • لوله بازکنی تهران با حداقل کثیف کاری
 • تجربه بالا در زمینه لوله بازکنی
 • باز کردن انواع گرفتگی با دستگاهی پیشرفته
 • انجام کار تمامی مراحل کار با رعایت بهداشت
 • اعزام فوری نیروی حرفه ای و مجرب بصورت 24 ساعته در سراسر شهر تهران

لوله بازکنی فوری

برای دسترسی به لوله بازکنی فوری تهران میتوانید با شماره 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید تا خیلی فوری بهترین سرویسکار با دستگاه پیشرفته به محل اعزام شود.

لوله بازکنی فوری این شرکت با مستقر نمودن سرویسکاران زیاد در سراسر تهران توانسته زمان رسیدن لوله بازکن به محل را به حداقل برساند. تلاش ما این است که در لوله بازکنی فوری ، نیروی فنی در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر باشد و کار را انجام دهد.

با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران لوله بازکنی تهران دارای موتور سیکلت می باشند، پس زمان رسیدن به محل بسیار اندک است.

اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده اید، همین حالا با شماره لوله بازکنی تهران فوری تماس بگیرید تا 100% تضمینی مشکل شما را رفع کنیم. تمامی لوله بازکنی های این شرکت با تجربه بالا به راحتی میتوانند انواع گرفتگی لوله های مسدود شده را با دستگاه فنر برقی بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی باز کنند. لوله بازکنی تهران فوری در خدمت شماست تا سریعا مشکلتان را حل کند.

لوله بازکنی با فنر در تهران

مزایای لوله بازکنی فوری:

 • مستقر نمودن لوله بازکنی فوری مجرب در سراسر تهران جهت اعزام سریع نیرو
 • سرویسکاران با اخلاق و کاربلد
 • اعزام فوری نیرو تنها کمتر از 30 دقیقه
 • انجام کار بسیار فوری
 • لوله بازکنی فوری با کثیف کاری کم
 • پوشش سراسری شهر تهران
 • لوله بازکنی شبانه روزی بدون تعطیلی

مراحل انجام لوله بازکنی فوری

 1. ابتدا باید درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن فوری را از طریق شماره درج شده در سایت ثبت نمایید.
 2. پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام خواهد شد.
 3. در کوتاهترین زمان ممکن، لوله بازکن به محل میرسد و پس از بررسی گرفتگی، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه ای، بدون کثیف کاری اقدام به باز کردن گرفتگی می نماید.
 4. زمان کمی لازم است تا گرفتگی باز شود.
 5. پس از باز کردن گرفتگی محل آن شستشو داده می شود.

انجام لوله بازکنی تهران برای گرفتگی انواع لوله فاضلاب

گرفتگی لوله برای هر فاضلابی میتواند اتفاق بیفتد. فرقی نمیکند لوله شما سایز بزرگی داشته باشد یا کوچک باشد. جلوگیری از گرفتگی لوله اجتنبا ناپذیر است. خوشبختانه در این مجموعه ما لوله بازکنی شبانه روزی تهران را برای انواع گرفتگی لوله فاضلاب انجام می دهیم. فرقی نمیکند کدام قسمت خانه شما به مشکل خورده باشد، ما به کمک شما می آییم.

برخی از گرفتگی لوله هایی که ما خدمات لوله بازکنی تهران را برای آنها انجام می دهیم عبارتند از:

 • لوله کفشور آشپزخانه
 • چاه توالت ایرانی و فرنگی
 • لوله سینک ظرفشویی
 • لوله سینک روشویی
 • لوله فاضلاب حمام
 • لوله پارکینگ
 • لوله ناودان
 • لوله فاضلاب اگو
 • و غیره

هر زمان نیاز به لوله بازکنی تهران برای هر کدام از این لوله ها داشتید، کافی است فقط با یک تماس درخواست خود را ثبت کنید تا لوله بازکن سریعا از نزدیکترین محدوده به شما اعزام شود.

لوله بازکنی تهران بدون کثیف کاری

همه میدانیم گرفتگی لوله فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارد. به همین دلیل است که خیلی از مردم تا نام فنر زدن لوله فاضلاب یا لوله بازکنی می آید وحشت دارند.

خبر خوب این است که در حال حاضر در این مرکز لوله بازکنی تهران توانسته ایم از ابزارها و دستگاهایی استفاده کنیم که جدید هستند و کاملا حرفه ای می باشند. دیگر مانند گذشته کثیف کاری زیادی ندارند و فاضلاب به اطراف پاشیده نمی شود.

علاوه بر این، ما سرویسکارانی را استخدام کرده ایم که تجربه بالایی در این حوزه دارند و با انجام پروژه های بسیار زیاد در تهران، امروزه لوله بازکنی شبانه روزی را با کمترین حد کثیف کاری انجام می دهند.

اگر شما هم به دنبال کار با کیفیت و تضمینی هستید و نمیخواهید از کثیف شدن خانه خود وحشت داشته باشید میتوانید به آقای لوله بازکن اعتماد کنید.

لوله بازکنی با قیمت مناسب

ارزان بودن قیمت در هر خدماتی از جمله خدمات لوله بازکنی تهران یک مزیت عالی برای مشتریان عزیز محسوب می شود.

در لوله بازکنی تهران این شرکت خدمات بدون کثیف کاری و با هزینه مناسب انجام می شود تا مشتری از خدمات ما رضایت داشته باشد.

شما نیز هم اکنون می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار را ثبت نمایید تا به سرعت مشکلتان را حل کنید.

قیمت لوله بازکنی تهران

قیمت لوله بازکنی شبانه روزی در شمال، غرب، شرق، جنوب تهران

همه ساله نرخ سرویس لوله بازکنی تهران طبق فاکتورهای موجود در تعیین هزینه لوله بازکنی توسط اتحادیه مشخص می گردد.

فاکتورهایی که در تعیین تعرفه دخیل هستند عباتند از:

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • وجود اشیا درون لوله
 • نوع گرفتگی
 • قطر فنر استفاده شده
 • فنر زدن از چند ورودی لوله های فاضلاب
 • وجود گِل، شن، ماسه ، خاک و مصالح ساختمانی در لوله

با این فاکتورها می توان قیمت دقیق لوله بازکنی تهران را تعیین نمود. لازم به ذکر است بگوییم که قیمتی که پشتیبانی شرکت در تماس تلفنی اعلام می کند حدودی است و امکان تغییر هنگام انجام کار را دارد. چون همانطور که گفتیم فاکتورهای زیادی وجود دارد که باعث می شوند نرخ دقیق مشخص شود.

بهترین لوله بازکن های حرفه ای و با تجربه

بهترین لوله بازکن های شبانه روزی بدون سوء پیشینه و فوری

چون خدمات لوله بازکنی تهران شبانه روزی است ما سعی کردیم نیروهای فنی خود را از میان افراد مورد اطمینان انتخاب نماییم.

در همین راستا تمامی لوله بازکن های شبانه روزی این مجموعه با اخلاق و کاملا قابل اعتماد هستند و تنها هدفشان انجام خدمات و دستورات برای مشتریان عزیز می باشد.

این مرکز با استفاده از لوله بازکن های حرفه ای در در تهران هر نوع گرفتگی را تضمینی و فوری رفع می کند.

سرویسکاران حرفه ای این مجموعه با سابقه و مهارت بالا و انجام فعالیت های مختلف در زمینه لوله بازکنی تهران، می توانند هر نوع گرفتگی را با فنر زنی لوله فاضلاب باز کنند و برای اطمینان از باز بودن راه آب فاضلاب، آن را در حضور مشتری تست نمایند.

این مجموعه دارای بهترین دستگاه های لوله بازکنی می باشد. لوله بازکن های این مجموعه با استفاده از این ابزار در کوتاهترین زمان ممکن می توانند عامل انسداد لوله را از بین ببرند.

سرویسکاران حرفه ای ما در تهران قادر هستند هر نوع گرفتگی را با هر شدتی باز کنند و لوله باز شده و تمیز را تحویل مشتری دهند.

لوله بازکنی تهران در چه مناطقی انجام می شود؟

شرکت لوله بازکنی تهران بصورت 24 ساعته در تمام نقاط شهر تهران انجام می شود. این مناطق شامل محله های زیر می باشد:

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

در هر کدام از این مناطق که هستید می توانید در 24 ساعت 7 روز هفته، با شماره لوله بازکنی تهران موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن در تهران را ثبت نمایید.

چه زمانی از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده کنیم؟

چه زمانی از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده کنیم؟

هر زمان یکی از موارد زیر برای شما در خانه، دفتر کار و یا شرکت اتفاق افتاد، بهتر است برای استفاده از سرویس لوله بازکنی شبانه روزی کافی است با پشتیبانی این مجموعه تماس بگیرید و مشکل را شرح دهید تا با توجه به اطلاعاتی که شما بازگو می کنید بهترین روش را برای رفع مشکلتان انتخاب نمایند:

1- استشمام بوی بد فاضلاب

2- تخلیه کند آب در لوله فاضلاب

3- بالا زدن آب فاضلاب

4- صدای عجیب هنگام تخلیه آب

5- افتادن جسم درون لوله فاضلاب

در چنین شرایطی اغلب افراد با استفاده از اسید و یا اجسامی مانند شیلنگ سعی در انجام لوله بازکنی دارند و یا هر مشکل دیگری که به وجود آمده را برطرف نمایند، غافل از اینکه اقداماتی که از روی نا آگاهی و بی تجرگی انجام می شوند، می توانند خرج اضافی بر روی دوش شما بگذارند و کار را از آن چیزی که هست بدتر نمایند.

به همین خاطر پیشنهاد ما در صورت بروز چنین مشکلاتی این است که حتما با یک متخصص و شرکت معتبر تماس بگیرید و از آنها مشاوره دریافت نمایید تا ببینید صحیح ترین کار کدام است. لازم به ذکر است در لوله بازکنی تهران، تمامی نقاط تحت پوشش خدمات ما هستند.

فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی

فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی در خدمات لوله بازکنی تهران

یکی از بهترین راه های باز کردن لوله فاضلاب سرویس بهداشتی، فنر زنی توالت ایرانی و فرنگی است.

فنر قادر است هر چیزی که در چاه افتاده است و مانع عبور آب و فاضلاب می شود را به سادگی رفع نماید. به عنوان مثال دستمال کاغذی که در سرویس می باشد و موجب انسداد لوله شده است با خدمات لوله بازکنی تهران رفع می گردد.

ناگفته نماند که لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی به یک متخصص ماهر و با تجربه نیاز دارد، چون جنس این توالت ها از سرامیک است پس در صورت استفاده نادرست از فنر و ناشی بودن فرد مورد نظر ممکن است دچار آسیب شوند.

سرویسکاران لوله بازکنی تهران از فنرهایی با متراژ مناسب برای باز کردن انواع گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی استفاده می کنند، و به این ترتیب دیگر دغدغه ای بابت باز کردن چاه فاضلاب ندارید.

در صورت وقوع هر گونه مشکل بلافاصله با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما در سریعا نیروی فنی را به محل اعزام نمایند.

نحوه اجرای لوله بازکنی سرویس بهداشتی در تهران به این صورت است که ابتدا سرویسکار بعد از بررسی علت  و محل گرفتگی، فنر را به دستگاه وصل می کند و سر فنر را درون لوله قرار می دهد. سپس دستگاه را روشن می کند در مرحله بعد با چرخاندن فنر به صورت دورانی هر چیزی که داخل لوله توالت گیر کرده است را از بین می برد و مسیر خروجی فاضلاب را باز می نماید.

ناگفته نماند که دستگاه های جدید (ژنراتور) مانند دریل ضربه نمی زنند و  در نتیجه فاضلاب به جایی پخش نمی شود و کار با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد.

لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران مناسب کسانی است که یکی از لوله های فاضلاب ساختمانشان با گرفتگی مواجه شود. در چنین مواقعی امکان دارد بخشی از لوله گرفته شده باشد و یا ممکن است لوله کاملا مسدود گردد (این کاملا بستگی به نوع گرفتگی دارد که در بخش ابتدایی این مطلب کاملا توضیح دادیم). هر دو این اتفاقات میتواند در لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت، بالکن و … رخ دهند.

متاسفانه هنگام گرفتگی لوله فاضلاب خیلی از مردم خیال می کنند با ریختن مواد و محلول لوله بازکن، گرفتگی باز خواهد شد. اما همیشه اینطور نیست و خیلی مواقع امکان دارد گرفتگی بدتر شود و حتی فاضلاب پس بزند و بالا بیاید.

بهترین روش موقع مسدود شدن راه آب فاضلاب این است که از خدمات شرکت لوله بازکنی شبانه روزی در تهران استفاده نمایید. این مجموعه از جمله شرکت های فعال در این حوزه می باشد که جزء برترین شرکت های خدماتی در تهران می باشد. یکی از ویژگی های مهم این مجموعه نسبت به مراکز دیگر، تعیین قیمت های مناسب و به دور از کلاهبرداری در کلیه کارها می باشد تا مشتری خیالی آسوده از تعرفه لوله بازکنی تهران داشته باشد.

هر زمان و هر مکان نیاز به لوله بازکنی تخلیه چاه در تهران داشتید، میتوانید با یک تماس در شمال، شرق، غرب و جنوب تهران نزدیکترین سرویسکار را یافته و درخواست خود را جهت اعزام به محل ثبت نمایید.

از چه روشی برای لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می شود؟

از چه روشی برای لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می شود؟

روش های مختلفی برای لوله بازکنی در تهران وجود دارد که ما معمولا بهترین روش و موثرترین آنها را انتخاب می کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است با روش های مختلف و همچنین دستگاه های لوله بازکنی آشنا شوید که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن یا دستگاه مکنده

دستگاهی که ما برای خدمات لوله بازکنی تهران استفاده می کنیم، فنر برقی است. البته این اولین مرحله است. یعنی اگر فنر نتواند لوله مسدود شده را باز کند، مرحله بعد استفاده از دستگاه های دیگر است.

چون فنر قادر است تمام گرفتگی ها را اعم از:

 • موی بلند
 • رسوب
 • چربی
 • مصالح ساختمانی مثل سیمان
 • اشیا

به سادگی و کاملا تضمینی باز کند و هیچ مشکلی هم به وجود نیاید. قدرت فنر به قدری بالاست که میتواند سیمان، گچ و قیر را از بین ببرد که سخت ترین گرفتگی ها در لوله فاضلاب است.

لازم است بدانید فنر نه آسیبی به لوله های فاضلاب وارد می کند و نه به کاسه توالت ایرانی و فرنگی، که این ویژگی سبب شده بهترین روش برای باز کردن فاضلاب باشد. پس با خیالی آسوده میتوانید از لوله بازکنی تهران استفاده نمایید.

لوله بازکنی تهران با ارائه سریع خدمات و زمان انتظار کم

لوله بازکنی اسنپ لوله با ارائه سریع خدمات

از آنجا که گرفتگی لوله فاضلاب میتواند به سرعت همه جا را کثیف کند، به ویژه اگر لوله فاضلاب توالت یا آشپزخانه باشد، باید سریعا از لوله بازکنی تهران استفاده کرد تا با رفع فوری مشکل از کثیف شدن خانه نیز جلوگیری کرد.

ما خدمات لوله بازکنی را با سرعت بالا، در کمتر از 20 دقیقه انجام می دهیم. همانطور که گفتیم چون نیروهای فنی از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند به همین خاطر فوری به محل می رسند. ارائه سریع سرویس تنها به دلیل رضایتمندی شما از خدماتمان است. برای تجربه لوله بازکنی تهران با ارائه سرویس فوری می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چرا باید شرکت آقای لوله بازکن را برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟

همانطور که گفتیم اغلب سرویسکاران این مجموعه سابقه بیش از 15 سال در زمینه لوله بازکنی تهران دارند.

همچنین کلیه سرویسکاران خود را از میان بهترین و مجرب ترین لوله بازکن های تهران استخدام نموده تا کار با کیفیت بالا و عالی انجام شود.

علاوه بر این کلیه نیروهای متخصص این مجموعه کاملا مطمئن هستند که این یعنی اطمینان کامل برای ورود به منزل مشتریان گرامی، کلیه نیروهای فنی تنها هدفشان انجام خدمت لوله بازکنی برای مشتریان گرامی می باشد.

این ویژگی شرکت به شما آسودگی خاطر میدهد تا با اعتماد کامل از خدمات لوله بازکنی تهران استفاده نمایید.

دیگر ویژگی های لوله بازکنی تهران:

 • شبانه روزی و 24 ساعته
 • بدون تعطیلی حتی در اعیاد
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • لوله بازکنی تهران بدون کثیف کاری
 • باز کردن 100% تضمینی لوله
 • قیمت های تعیین شده براساس گرفتگی و متراژ فنر
 • استفاده از دستگاه های جدید و حرفه ای
 • استفاده از سرویسکاران لوله بازکن مجرب و با سابقه
 • اعزام فوری سرویسکار و انجام کار زیر 20 دقیقه
 • انجام کار فنر زنی بدون نیاز به جابجایی وسایل و حتی جمع کردن موکت و فرش
 • رفع تمامی مشکلات مربوط به فاضلاب ساختمان ها

لوله بازکنی تهران با پمپ هوا

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با پمپ هوا

از دستگاه پمپ هوا می توان برای باز کردن گرفتگی انواع لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا درون آن ذخیره شده تا با فشردن دکمه، هوا را جهت باز کردن گرفتگی آزاد نمود.

هنگام آزاد شدن هوا، امکان دارد صدای مهیبی شنیده شود. این صدا به علت آزاد شدن یکباره هوای ذخیره شده درون مخزن پمپ می باشد.

چون دستگاه پمپ هوا دارای قدرت و اندازه مختلفی است پس برای لوله بازکنی با پمپ هوا ابتدا باید نوع گرفتگی و لوله ای که قرار است کار روی آن انجام شود مشخص گردد.

لوله بازکنی بر اساس نوع کار، دستگاه مورد نیاز را آماده می نماید و برای انجام کار به بهترین شکل ممکن از آن استفاده می کند.

مزایا دستگاه پمپ هوا

 • دارای قدرت بالا در باز کردن گرفتگی های شدید
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی لوله بر اثر افتادن اشیا
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی بر اثر شن و ماسه

معایب دستگاه پمپ هوا

 • هنگام استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا باید تمام خروجی های لوله فاضلاب بسته شوند و فقط ورودی که گرفتگی در آن است باز باشد.
 • کثیف کاری بسیار زیاد، چون زمان تخلیه هوا از مخزن، امکان دارد فاضلاب از لوله های دیگر بیرون بزند.
 • اصلا برای گرفتگی هایی مثل سیمان، دوغاب یا قیر مناسب نیست.
 • مناسب لوله بازکنی تهران برای مصارف صنعتی

لوله بازکنی تهران با فنر برقی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با فنر برقی

متداول ترین و حتی میتوان گفت بهترین روش لوله بازکنی، استفاده از فنر برقی است.

امروزه بر خلاف دستگاه های قدیمی که از دریل و فنر جهت باز کردن گرفتگی استفاده میشد، از دستگاه های پایه دار لوله بازکنی تهران استفاده می شود که به مراتب مزایای بسیار بیشتری دارد.

اگر اطلاع داشته باشید فنرهایی که بر روی دریل نصب می شدند به دلیل داشتن سرعت دور بالا و نداشتن کنترل بر روی سرعت، علاوه بر کثیف کاری امکان ترک برداشتن و شکستن لوله و کاسه توالت نیز وجود داشت.

اما با ساخت دستگاه های لوله بازکنی پایه دار جدید با نام ژنراتور، این امکان به وجود آمده که بتوان سرعت دور موتور را کنترل کرد و آن را به فنر انتقال داد تا با وارد کردن ضربه به عامل گرفتگی لوله فاضلاب، بتوان راحت تر و سریعتر لوله را باز کرد.

با این دستگاه لوله بازکنی دیگر کاسه توالت و لوله فاضلاب نمیشکند.

براساس قانون هوک هر چه طول فنر بیشتر باشد، به همان میزان قدرت آن نیز بیشتر می شود.

مزایای لوله بازکنی با فنر برقی

 • این دستگاه برای تمامی گرفتگی ها مناسب و کار آمد است.
 • توان باز کردن انواع گرفتگی سخت و پیچیده
 • پیروی از قوانین فیزیک برای خرد کردن گرفتگی هایی که با شیشه یا اشیا می باشد.
 • امکان رسوب زدایی فقط با دستگاه لوله بازکنی فنر برقی وجود دارد.
 • گیر کردن پرز، مو و ریشه درختان به فنر و باز شدن راه آب
 • نیاز نداشتن به برق فشار قوی
 • دستگاه کوچک و قابل حمل آسان
 • کمترین حد کثیف کاری
 • لوله بازکنی فوری
 • مخصوص لوله های فاضلاب صنعتی و خانگی
 • دارای متراژ 1 الی 30 متر
 • باز کردن گرفتگی لوله با سیمان، قیر، دوغاب و ملات و گچ

معایب لوله بازکنی با فنر برقی

تا به حال معایبی برای دستگاه های جدید پایه دار گزارش نشده است. در واقع این دستگاه از سوی شرکت های معتبر و بزرگ نیز برای باز کردن انواع گرفتگی فاضلاب و چاه پیشنهاد شده است.

اگر نیاز به لوله بازکنی تهران دارید میتوانید همین حالا با شماره تخلیه چاه لوله بازکنی تهران که در سایت ثبت شده تماس بگیرید. همکاران ما گوش به زنگ شما هستند تا سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام کنند.

نمایش

در مورد خدمات لوله بازکنی آقای لوله بازکن چه میشنویم؟

این ها، بخش کوچکی از نظراتی است که مشتریان در مجموعه مورد آقای لوله بازکن گفته اند.

سوالات متداول

در زمان استفاده از خدمات لوله بازکنی تهران امکان دارد سوالاتی در ذهن شما باشد که پاسخ آنها قبل از انجام کار، برایتان مهم باشند. در این بخش، ما سعی کرده ایم سوالات پرتکرار و مهمی که از کارشناسان و و متخصصین لوله بازکنی پرسیده می شود را پاسخ دهیم. اگر سوال دیگری در مورد خدمات ما دارید، میتوانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید.

بله 100% تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود. این یعنی لوله را کاملا باز شده تحویل مشتری می دهیم.

خیر کثیف کاری ندارد. ما در لوله بازکنی تهران، به شما قول میدهیم تمام مراحل انجام کار را با حداقل کثیف کاری انجام دهیم.

ما در سراسر شهر تهران لوله بازکن مستقر کرده ایم تا به محض تماس مشتری سریعا به محل اعزام شود. این کار معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد.

اصلا نگران نباشید گاهی اوقات گرفتگی شدید است و نیاز به متخصص دارد. با توجه به تجربه بیش از 15 سال سرویسکاران و دستگاه های قوی این شرکت، به راحتی هر نوع گرفتگی حتی سیمان یا قیر را باز می کنیم.

تمامی لوله بازکن های این شرکت موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها تمیز و شسته شده هستند.

این کار ساده است، هر جای تهران که هستید فقط کافی است با شماره پشتیبانی (09197565465) تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.