تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
زیر نظر شرکت معتبر
بیش از 20 سال سابقه واقعی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

58
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > لوله بازکنی شبانه روزی تهران
لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی بدون کثیف کاری با دستگاه فنر برقی

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی شبانه روزی تهران بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعالیت می کند. اگر نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی شبانه روزی دارید همین حالا می تواند با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا هر کجای تهران که باشید برای شما سرویسکار مجرب اعزام شود.

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا در شرکت آقای لوله بازکن

این شرکت سابقه ای بیش از 20 سال در لوله بازکنی تهران دارد و همواره سعی کرده تابع قوانین آن باشد. در حال حاضر نیز با توجه به تاکید وزارت بهداشت جهت رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در زمینه پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا، مجموعه آقای لوله بازکن خود را موظف میداند تا جهت حفاظت از جان مشتریان عزیز خود و همچنین نیروهای فنی این شرکت، کلیه نکات بهداشتی پیشگیری انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات لوله بازکنی تهران را بصورت 24 ساعته رعایت نماید.

رعایت نکات بهداشتی شرکت آقای لوله بازکن عبارتند از:

 • کلیه سرویسکاران بررسی می شوند تا ناقل ویروس نباشند.
 • سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن، الکل ضد عفونی کننده همراه دارند تا خود را ضد عفونی کنند.
 • تمامی لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن موظف هستند هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات بهداشتی هستند و فنر لوله بازکنی همیشه شسته می شود.
 • تمامی مراحل انجام کار لوله بازکنی شبانه روزی تهران در محیط سرویس بهداشتی، حمام و یا آشپزخانه بدون ذره ای کثیف کاری انجام می شود.
 • نکات بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده تا آنها را رعایت کنند.
 • خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران خیلی سریع و فوری انجام می شود تا سرویسکاران بیش از حد در منزل شما نباشند.

جان شما هموطنان عزیزمان برای ما اهمیت دارد و ما تلاش میکنیم تا نه تنها در این شرایط سخت مشکلات مشتریانمان را برطرف کنیم و خدمات را شبانه روزی ارائه دهیم، بلکه زنجیره ی ویروس کرونا را با رعایت بهداشت قطع کنیم. با خیالی آسوده جهت باز کردن لوله فاضلاب منزلتان اقدام نمایید.

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

با توجه به اینکه امکان دارد گرفتگی لوله آخر شب اتفاق بیفتد، شرکت آقای لوله بازکن نیروهای فنی شیفت شب خود را در سراسر استان تهران مستقر نموده تا لوله بازکنی شبانه روزی را با بهترین کیفیت ممکن ارائه دهد.

این خدمات شامل مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران می باشد. شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از لوله بازکنی 24 ساعته تهران استفاده کنید.

لوله بازکنی 24 ساعته و فوری زیر نظر شرکت معتبر آقای لوله بازکن می باشد و با ضمانت کیفیت صورت می گیرد. هر قسمت منزل شما مثل آشپزخانه، توالت، حمام و غیره که به مشکل خورده باشد سریعا توسط بهترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه های پیشرفته رفع می گردد.

لوله بازکنی شبانه روزی و ارزان

ارزان بودن قیمت در هر خدماتی از جمله لوله بازکنی شبانه روزی یک مزیت عالی برای مشتریان عزیز محسوب می شود.

در لوله بازکنی ارزان شرکت آقای لوله بازکن خدمات بدون کثیف کاری و با هزینه مناسب انجام می شود تا مشتری از خدمات ما رضایت داشته باشد.

شما نیز هم اکنون می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار را ثبت نمایید تا به سرعت مشکلتان را حل کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران

قیمت لوله بازکنی شبانه روزی

همه ساله اتحادیه لوله بازکنی تهران طبق فاکتورهای موجود در تعیین هزینه لوله بازکنی شبانه اقدام به ارائه تعرفه های مصوب می نماید.

فاکتورهایی که در تعیین تعرفه دخیل هستند عباتند از:

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • وجود اشیا درون لوله

با این فاکتورها می توان قیمت دقیق را تعیین نمود.

لوله بازکن شبانه روزی

لوله باز کن شبانه روزی شرکت آقای لوله بازکن موظف است طبق قوانین تعرفه شده خدمات را ارئه دهد و براساس فاکتورهای موجود هزینه آن را خدمت مشتریان گرامی اعلام نماید.

این لوله بازکن ها همگی دارای تجربه بسیار عالی در زمینه تخلیه چاه لوله بازکنی 24 ساعته هستند و هر نوع گرفتگی را بدون آسیب رساندن به تجهیزات خانه انجام میدهند.

بهترین لوله بازکن های شبانه روزی بدون سوء پیشینه

چون خدمات لوله بازکنی شبانه روزی 24 ساعته است ما سعی کردیم نیروهای فنی خود را از میان افراد بدون سوء پیشینه و دارای تاییدیه صلاحیت انتخاب نماییم.

در همین راستا تمامی لوله بازکن های شبانه روزی شرکت آقای لوله بازکن با اخلاق و کاملا قابل اعتماد هستند و تنها هدفشان انجام خدمات و دستورات برای مشتریان عزیز شرکت می باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران

مزایای لوله بازکنی شبانه روزی

در این شرکت ویژگی های لوله بازکنی عبارت است از:

 • فعالیت شبانه روزی بدون یک روز تعطیلی
 • اعزام سریع و فوری سرویسکار به محل
 • ارائه خدمات بدون کثیف کاری
 • سرویسکاران زیر نظر شرکت معتبر آقای لوله بازکن
 • باز کردن انواع گرفتگی با دستگاهی پیشرفته
 • انجام کار بدون کثیف کاری

لوله بازکنی فوری تهران

با توجه به اینکه این خدمات نیاز به ارائه انجام کار بصورت فوری و سریع دارد، اقدام به مستقر نمودن چندین لوله بازکنی فوری در هر منطقه از تهران نموده ایم تا به این ترتیب کلیه پرسنل شرکت آقای لوله بازکن سریعا به محل برسند.

با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران لوله بازکنی شبانه روزی دارای موتور سیکلت می باشند، پس زمان رسیدن به محل بسیار اندک است.

اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده اید، همین حالا با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید تا 100% تضمینی مشکل شما را رفع کنیم. تمامی لوله بازکنی های این شرکت با تجربه بالا به راحتی میتوانند انواع گرفتگی لوله های مسدود شده را با دستگاه فنر برقی بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی باز کنند.

مزایای لوله بازکنی فوری:

 • مستقر نمودن لوله بازکنی فوری مجرب در سراسر تهران جهت اعزام سریع نیرو
 • سرویسکاران با اخلاق و بدون سوء پیشینه
 • اعزام فوری نیرو تنها کمتر از 20 الی 30 دقیقه
 • انجام کار بسیار فوری
 • لوله بازکنی فوری بدون کثیف کاری
 • پوشش سراسری تهران بزرگ
 • لوله بازکنی شبانه روزی بدون تعطیلی

مراحل انجام لوله بازکنی فوری

 1. ابتدا باید درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن فوری را از طریق شماره درج شده در شرکت آقای لوله بازکن ثبت نمایید.
 2. پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام خواهد شد.
 3. در کوتاهترین زمان ممکن، لوله بازکن به محل میرسد و پس از بررسی گرفتگی، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه ای، بدون کثیف کاری اقدام به باز کردن گرفتگی می نماید.
 4. زمان کمی لازم است تا گرفتگی باز شود.
 5. پس از باز کردن گرفتگی محل آن شستشو داده می شود.

خدمات باز کردن لوله فاضلاب شبانه روزی در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

لوله بازکنی تهران بصورت 24 ساعته در تمام نقاط استان تهران انجام می شود. این مناطق شامل محله های زیر می باشد:

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

در هر کدام از این مناطق که هستید می توانید در 24 ساعت 7 روز هفته، با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن در تهران را صبت نمایید.

از چه روشی برای لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می شود؟

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی

روش های مختلفی برای باز کردن لوله فاضلاب در تهران وجود دارد که ما معمولا بهترین روش و موثرترین آنها را انتخاب می کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است با روش های مختلف و همچنین دستگاه های لوله بازکنی آشنا شوید که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • تراکم هوا
 • پمپ هوا
 • ساکشن یا دستگاه مکنده

دستگاهی که ما برای خدمات لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می کنیم، فنر برقی است.

چون فنر قادر است تمام گرفتگی ها اعم از:

 • موی بلند
 • رسوب
 • چربی
 • مصالح ساختمانی مثل سیمان
 • اشیا

به سادگی و کاملا تضمینی باز کند و هیچ مشکلی هم به وجود نیاید. قدرت فنر به قدری بالاست که میتواند سیمان، گچ و قیر را از بین ببرد که سخت ترین گرفتگی ها در لوله فاضلاب است.

لازم است بدانید فنر نه آسیبی به لوله های فاضلاب وارد می کند و نه به کاسه توالت ایرانی و فرنگی، که این ویژگی سبب شده بهترین روش برای باز کردن فاضلاب باشد.

لوله بازکنی اسنپ لوله با ارائه سریع خدمات

آیا با خدمات لوله بازکنی اسنپ لوله آشنا هستید؟ آیا با معنی و مفهوم لوله بازکنی اسنپ لوله آشنا هستید؟ اسنپ لوله در واقع ارائه خدمات باز کردن گرفتگی فاضلاب با سرعت بالاست. اسنپ به معنی سرعت بالا و یا به اصطلاح در یک چشم به هم زدن می باشد.

ما در شرکت آقای لوله بازکن خدمات لوله بازکنی اسنپ لوله را با سرعت بالا، در کمتر از 20 دقیقه انجام می دهیم. همانطور که گفتیم چون نیروهای فنی از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند به همین خاطر فوری به محل می رسند. ارائه سریع سرویس تنها به دلیل رضایتمندی شما از آقای لوله بازکن است. برای تجربه لوله بازکنی اسنپ لوله با ارائه سرویس سریع و فوری در تهران می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چرا باید شرکت آقای لوله بازکن را برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟

این شرکت بیش از 20 سال سابقه واقعی در زمینه لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه تهران دارد.

همچنین کلیه سرویسکاران خود را از میان بهترین و مجرب ترین لوله بازکن های تهران استخدام نموده تا کار با کیفیت بالا و عالی انجام شود.

علاوه بر این کلیه نیروهای متخصص این مجموعه دارای تاییدیه صلاحیت و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه هستند که این یعنی اطمینان کامل برای ورود به منزل مشتریان گرامی، چون تمامی مشخصات نیروهای شرکت آقای لوله بازکن در شرکت ثبت شده و حق انجام کار اضافه جز خدمت و وظیفه خود را ندارند.

این ویژگی شرکت به شما آسودگی خاطر میدهد تا با اعتماد کامل از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران استفاده نمایید.

دیگر ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن:

 • شبانه روزی و 24 ساعته
 • بدون تعطیلی حتی در اعیاد
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • باز کردن 100% تضمینی لوله
 • قیمت های تعیین شده براساس گرفتگی و متراژ فنر
 • استفاده از دستگاه های جدید و حرفه ای
 • استفاده از سرویسکاران لوله بازکن مجرب و با سابقه
 • اعزام فوری سرویسکار و انجام کار زیر 20 دقیقه
 • انجام کار فنر زنی بدون نیاز به جابجایی وسایل و حتی جمع کردن موکت و فرش

لوله بازکنی شبانه روزی با پمپ هوا

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با پمپ هوا

از دستگاه پمپ هوا می توان برای باز کردن گرفتگی انواع لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا درون آن ذخیره شده تا با فشردن دکمه، هوا را جهت باز کردن گرفتگی آزاد نمود.

هنگام آزاد شدن هوا، امکان دارد صدای مهیبی شنیده شود. این صدا به علت آزاد شدن یکباره هوای ذخیره شده درون مخزن پمپ می باشد.

چون دستگاه پمپ هوا دارای قدرت و اندازه مختلفی است پس برای لوله بازکنی با پمپ هوا ابتدا باید نوع گرفتگی و لوله ای که قرار است کار روی آن انجام شود مشخص گردد.

لوله بازکنی آقای لوله بازکن براساس نوع کار، دستگاه مورد نیاز را آماده می نماید و برای انجام کار به بهترین شکل ممکن از آن استفاده می کند.

مزایا دستگاه پمپ هوا

 • دارای قدرت بالا در باز کردن گرفتگی های شدید
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی لوله بر اثر افتادن اشیا
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی بر اثر شن و ماسه

معایب دستگاه پمپ هوا

 • هنگام استفاده از دستگاه باید تمام خروجی های لوله فاضلاب بسته شوند و فقط ورودی که گرفتگی در آن است باز باشد.
 • کثیف کاری بسیار زیاد، چون زمان تخلیه هوا از مخزن، امکان دارد فاضلاب از لوله های دیگر بیرون بزند.
 • اصلا برای گرفتگی هایی مثل سیمان، دوغاب یا قیر مناسب نیست.
 • مناسب برای مصارف صنعتی

لوله بازکنی شبانه روزی با فنر برقی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با فنر برقی

متداول ترین و حتی میتوان گفت بهترین روش لوله بازکنی با فنر برقی است.

امروزه بر خلاف دستگاه های قدیمی که از دریل و فنر جهت باز کردن گرفتگی استفاده میشد، از دستگاه های پایه دار لوله بازکنی استفاده می شود که به مراتب مزایای بسیار بیشتری دارد.

اگر اطلاع داشته باشید فنرهایی که بر روی دریل نصب می شدند به دلیل داشتن سرعت دور بالا و نداشتن کنترل بر روی سرعت، علاوه بر کثیف کاری امکان ترک برداشتن و شکستن لوله و کاسه توالت نیز وجود داشت.

اما با ساخت دستگاه های پایه دار جدید، این امکان به وجود آمده که بتوان سرعت دور موتور را کنترل کرد و آن را به فنر انتقال داد تا با وارد کردن ضربه به عامل گرفتگی لوله فاضلاب، بتوان راحت تر و سریعتر لوله را باز کرد.

با اسن دستگاه دیگر کاسه توالت و لوله فاضلاب نمیشکند.

براساس قانون هوک هر چه طول فنر بیشتر باشد، به همان میزان قدرت آن نیز بیشتر می شود.

مزایای لوله بازکنی با فنر برقی

 • این دستگاه برای تمامی گرفتگی ها مناسب و کار آمد است.
 • توان باز کردن انواع گرفتگی سخت و پیچیده
 • پیروی از قوانین فیزیک برای خرد کردن گرفتگی هایی که با شیشه یا اشیا می باشد.
 • امکان رسوب زدایی فقط با دستگاه فنر برقی وجود دارد.
 • گیر کردن پرز، مو و ریشه درختان به فنر و باز شدن راه آب
 • دارای سر فنرهای مختلف برای انواع گرفتگی
 • نیاز نداشتن به برق فشار قوی
 • دستگاه کوچک و قابل حمل
 • بدون کوچکترین کثیف کاری
 • سریع و فوری
 • مخصوص لوله های فاضلاب صنعتی و خانگی
 • دارای متراژ 1 الی 25 متر
 • باز کردن گرفتگی لوله با سیمان، قیر، دوعاب و ملات و گچ

معایب لوله بازکنی با فنر برقی

تا به حال معایبی برای دستگاه های جدید پایه دار گزارش نشده است. در واقع این دستگاه از سوی شرکت های معتبر و بزرگ نیز برای باز کردن انواع گرفتگی فاضلاب و چاه پیشنهاد شده است.

پاسخ به سوالات متداول در مورد لوله بازکنی

در ادامه به پرسش هایی که احتمال دارد سوال شما عزیزان هم باشد پاسخ داده می شود.

در شرکت آقای لوله بازکن برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا چه کاری انجام می شود؟

تمامی سرویسکاران لوله بازکن این شرکت موظف هستند قبل و بعد از لوله بازکنی خود را با الکل ضدعفونی کنند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار با رعایت بهداشت انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها بعد از کار شسته می شوند.

آیا لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

خیر کثیف کاری ندارد. لوله بازکنی تهران شرکت آقای لوله بازکن، به شما قول میدهد تمام مراحل انجام کار را بدون کثیف کاری و کاملا بهداشتی انجام دهد.

اعزام لوله بازکن به محل چقدر زمان می برد؟

معمولا زیر 30 دقیقه به محل میرسیم.

آیا لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن تضمینی است؟

بله 100% تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود.

لوله منزل ما گرفته و هر کاری کردیم باز نشد، چکار کنیم؟

اصلا نگران نباشید، با توجه به تجربه چندین ساله سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن و دستگاه های قوی این شرکت، به راحتی هر نوع گرفتگی حتی سیمان یا قیر را باز می کنیم.

58 پاسخ
 1. جمالی

  سلام لوله بازکنی شبانه روزی شما ساعت 3 بامداد هم میان؟ من تا 12 سر کار هستم تا بیام خونه و یخورده استراحت کنم همین حدودا میشه. تو این ساعت تشریف میارید؟

 2. افشین گندم کار

  سلام توالت ما گرفته بود اب زده بود بالا یه وضعیت بدی بود فکر نمیکردیم تو این وضعیت کرونایی بیاید برای لوله بازکنی ولی بعد از اینکه زنگ زدم یکی رو فرستادید اومد مشکل رو حل کرد.
  واقعا ازتون تشکر میکنم چون خیلی خوش اخلاق بودن و تو اون حجم فاضلاب اومدن و کار رو انجام دادن. دمتون گرم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب گندم کار
   خوشحالیم از اینکه از خدمات ما رضایت دارید.
   موفق و پیروز باشید.

 3. شمس آبادی

  سلام خدمات خوبی دارید، ممنون که تو تعطیلات دم عید هم فعالیت میکنید و مشکل مارو حل میکنید.

 4. جمشیدی

  سلام ممنون که مشکل مارو تو این تعطیلات و قرنطینه سریعا حل کردید. لوله خونمون گرفته بود تنها جایی که سریعا سرویسکار میفرستاد شما بودید.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام خواهش میکنم وظیفه ماست که در شرایط سخت هم برای مشتری خدمات لوله بازکنی ارائه بدیم.

 5. طاهری فر

  سلام ممنون از اینکه نکات بهداشتی رو رعایت میکنید من اولین بار بود از این شرکت درخواست خدمات کردم. خیلی خوب و سریع انجام دادید.

 6. شرافتی

  سلام ببخشید یه سوال دارم من میخوام از لوله بازکنی شما استفاده کنم ولی قبلش میخوام بپرسم سرویسکاری که میفرستید خودش رو ضد عفونی میکنه؟

 7. Jabari

  سلام خسته نباشید. برای محدوده اسلامشهر هم سرویس لوله بازکنی دارید؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام ممنون.
   خیر متاسفانه فعالا فقط داخل تهران و در 22 منطقه خدمات ارائه میدیم.

 8. نیک منش

  سلام دیروز از خدمات لوله بازکنی شرکت شما استفاده کردیم. زمان رسیدن سرویسکار از وقتی تماس گرفتیم فقط 20 دقیقه طول کشید که بسیار عالی بود. انجام کار هم که خیلی خوب بود سریع انجام شد و کثیف کاری هم نداشت. تشکر از شرکتا خوب آقای لوله بازکن.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام خوشحالیم که از خدمات لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن راضی هستید.

 9. سلیمانی

  سلام و خسته نباشید… چند دقیقه ای هست سرویسکارتون از منزل ما رفته. برای باز کردن گرفتگی لوله کف اشپزخانه اومده بودن. دستشون درد نکنه خیلی زحمت کشیدن کار سخت بود تا باز بشه. ولی سریع انجام دادن و کثیف کاری هم نداشت.

 10. قشلاقی

  سلام تشکر همه چی عالی بود
  اخلاق
  برخورد
  کار تمیز
  خیلی سریع رسید

 11. دانشور

  سلام خدمات درجه یک و عالی. ممنون از خدمات لوله بازکنی شما و تشکر از سرویسکار با اخلاقی که فرستادی. برای باز کردن توالت منزل ما.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام ممنون از نظر مثبت شما و خوشحالیم که از خدمات ما رضایت دارید.

 12. حاجی بیگی

  سلام عرض میکنم خدمت شما. اقا واقعا دستتون درد نکنه خانم من از این ویروس کرونا انقدر میترسید که لوله خونمون گرفته بود نمیذاشت کسی رو بگم بیاد لوله رو باز کنه.. زنگ زدیم با سرویسکار شرکت شما صحبت کردیم گفتن قبل و بعد کار خودشون رو ضد عفونی میکنن و فنر رو هم بعد از هر کار میشورن خیالش راحت شد. کسی رو که فرستادید واقعا تمیز کار کرد یذره کثیفی جایی مالیده نشده بود. دمتون گرم

 13. kiarash alinezhad

  سلام واقعا سریعترین لوله بازکنی تهران هستید. چندین بار از شرکت های مختلف مثل شرکت لوله بازکنی ف**** یا شرکت لو***** استفاده کردیم نه اینکه راضی نباشیم ولی دیر میرسیدن. با شما از طریق جستجو تو گوگل اشنا شدیم. سرویسکارتون ۲۰ دقیقه ای رسید و کار رو سریع انجام داد واقعا عالی بود. من که مشتری همیشگی شما شدم با این روش خدماتتون.

 14. آراز

  اقا دست مریزاد واقعا
  تا الان همچین سرویسی ندیده بودم
  ساعت ده و نیم شب تماس گرفتم، یازده نشده تشریف اوردن سرویس کارتون و مشکل رو سریع حل کردن
  خدایی شرکت هایی مثل شما که به کارشون اهمیت میدن واقعا نعمت بزرگی هستن برای ما
  قطع به یقین شما کار شما بسیار پیشرفت خواهد کرد
  ممنونم
  خداقوت

  1. آقای لوله بازکن

   سلام دوست عزیز.
   ما فقط به وظیفمون عمل میکنیم و رضایت شما بزرگواران برامون خیلی مهمه. خوشحالیم که از خدمات ارائه داده شده کاملا راضی هستید.

  2. saman

   والا راست گفتید واقعا لوله بازکنی فوری که میگن همینه. دیروز تهران انقدر بارون بارید فکر کنم همه مثل ما ناودونشون گرفته بود و سریعا احتیاج به یه نفر داشتن بیاد فنر بزنه گرفتگی رو باز کنه. ما که هر جا زنگ زدیم گفتن کم کم 1 ساعت و نیم زمان میبره برسن کارو انجام بدن. ولی وقتی با شرکت آقای لوله بازکن تماس گرفتیم نیم ساعته رسیدن. واقعا عالی بود هر چقدر تشکر کنم بازم کمه. دمتون گرم.

 15. Fathalipoor

  اقا سلام خیلی تشکر میکنم دیشب زنگ زدم بهتون لوله بازکن فرستادید تمیز کار کرد با اخلاق خوب برخورد خوب همه چی عالی. فنر و دستگاه رو هم تو همون سرویس بهداشتی باز کرد و همونجا جمع کرد برد بیرون بدون اینکه قطره ای اب بریزه تو پذیرایی واقعا خدا خیرتون بده.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام دوست عزیز ممنون از نظر شما.
   خوشحالیم که از ارائه خدمات ما راضی هستید.

 16. محمد غلامرضایی

  همه چیز خوب بود واقعا کثیف کاری نداشت و خانمم خیلی راحت بود ولی فقط با ۱۵ دقیقه تاخیر ساعت ۱۲ و نیم شب رسیدن. البته ما ساعت 11:45 دقیقه شب درخواست خدمات کردیم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب غلامرضایی ممنون از انتقاد شما مشتری عزیز.
   در مورد اینکه سرویسکار ما 15 دقیقه تاخیر داشته اولا عذرخواهی میکنیم و دوما معمولا توی کار پیش میاد که گاهی اوقات تاخیر وجود داشته باشه. و این موضوع رو هم در نظر بگیرید که شما اخر شب خدمات دریافت کردید و معمولا خیلی از شرکت ها اصلا تو این ساعت خدماتی ارائه نمیدن ولی شرکت آقای لوله بازکن برای رفاه حال مشتریان عزیز بصورت 24 ساعته سرویس ارائه میده. امیدوارم عذرخواهی مارو بپذیرید.

 17. Fathizadeh

  اسم شرکتتون خیلی باحاله کارتونم که ازون باحالتر. دیروز از خدمات لوله بازکنی شما استفاده کردیم همونطور که نوشتیم سرویسکارتون ماسک زده بود و کاملا رعایت میکرد. دمتون گرم که صادقانه کار میکنید.

 18. تهران المنت

  ممنون از شما و دوست عزیزی که اومدن و زحمت کشیدن واقعا
  خواستم ازتون تشکر کنم از این طریق

 19. آقابالازاده

  سلام و عرض ادب چند وقت پیش یه تجربه بد داشتیم که یه نفری اومد خونمون برای لوله بازکنی کف آشپزخونه، اول فنر زد بعد از چند دقیقه گفت باز نمیشه و بعدش گفت باید بزنم دور تند و نمیدونم چی بزنم اسمش رو یادم نیست یه چیز عجیب غریب گفت باید وصل کنه به دستگاهش که قیمت هر کدوم خیلی بالا بود. بعد اون رو گفتیم بره و با شرکت شما تماس گرفتیم که یه سرویسکار فرستادید اومد خیلی راحت و البته خیلی تمیز مشکل رو حل کرد. میخواستم بگم کیفیت کارتون خیلی خوبه و من شمارو به خونوادم معرفی کردم وامیدوار همیشه کسب و کارتون رونق داشته باشه که مشکل مارو حل کردید.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام متاسفانه از این موارد زیاد اتفاق میوفته و همچین افرادی باعث میشن اعتماد مشتریانی مثل شما نسبت به همه از بین بره.
   واقعا خوشحالیم که از خدمات شرکت آقای لوله بازکن در زمینه لوله بازکنی راضی هستید و رضایت کامل شما سبب شده تا ما رو به دوستان و آشنایان معرفی کنید.

 20. عبدلی

  سلام شبتون بخیر ۱ ساعت پیش تماس گرفتم سرویسکار فرستادید ما سمت نیرو هوایی هستیم واقعا لوله بازکنتون خیلی زود رسید کارو انجام داد و رفت. خیلی تمیز کار کرد و لوله واقعا کار زیادی داشت که خیلی به کارشون مسلط بودن و راحت انجام دادن. ازتون ممنونم که مشکلمون رو به این سرعت انجام دادید.

  1. آقای لوله بازکن

   با سلام خدمت شما دوست بزرگوار. خرسندیم که از خدمات لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن رضایت دارید.

 21. saheb89

  سلام اقا خسته نباشید من خیلی تعریف شما رو شنیدم. خداوکیلی بدون کثیف کاری لوله بازکنی رو انجام میدین؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله تا حد ممکن سعیمون بر این هست که کار رو بدون کثیف کاری انجام بدیم تا مشتری اذیت نشه.

 22. hasheminejad

  اقای لوله بازکن خوبی بود دمتون گرم دیشب ساعت 11 نفر فرستادید برای لوله بازکنی قسمت آشپزخونمون کثیف کاری آنچنانی نداشت و خانمم خیلی راضی بود. ممنون از شما

 23. fg2s

  دیروز نیروتون اومد خونه مادرم لوله رو هم باز کرد ولی میتونست بهتر باشه

  1. آقای لوله بازکن

   سلام مشکل چی بوده؟ لطفا کاملتر توضیح بدید تا بررسی کنیم و ارائه سرویسمون رو بهتر از قبل کنیم. نظرات شما مشتریان عزیز میتونه تو روند انجام کار شرکت آقای لوله بازکن رو کمک کنه.

 24. Kamal

  اقای لوله بازکن خیلی درجه یک هستید که شب ساعت ۱ لوله بازکن میفرستید.
  مشکلمان حل شد از شما ممنونم.

 25. hani

  یک کفپوش داریم که با سیمان گرفته شده. این گرفتگی را میتوانید باز کنید؟

 26. خانم پور حسینی

  ما یک فرنگی داریم دیروز گرفته بود. بی دلیل یهو زد بالا، یک لوله بازکن از محل آوردیم نتوانست باز کند گفت باید فرنگی بلند شود. یعنی چی فرنگی باید بلند شود؟ شما میتوانید این کار را انجام بدهید؟

یک دیدگاه بگذارید

مطالب جدید

لوله بازکنی نارمک ، لوله بازکنی شبانه روزی منطقه نارمک فوری و تضمینی
لوله بازکنی نارمک
2020-09-07
لوله بازکنی هروی توسط بهترین سرویسکاران لوله بازکن هروی آقای لوله بازکن انجام می شود.
لوله بازکنی هروی
2020-08-31
فیلم نصب توالت فرنگی ، نصب توالت فرنگی ، نحوه نصب توالت فرنگی
آموزش نصب توالت فرنگی – کاملترین راهنما
2020-08-07
لوله بازکنی الهیه با رعایت بهداشت توسط بهترین سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن در الهیه انجام می شود.
لوله بازکنی الهیه
2020-08-03
لوله بازکنی شهرک محلاتی
لوله بازکنی شهرک محلاتی
2020-07-19
لوله بازکنی چیتگر با استفاده از فنر برقی امکان باز کردن تمامی گرفتگی ها را در منطقه چیتگر فراهم نموده است.
لوله بازکنی چیتگر
2020-06-29
لوله بازکنی سهروردی تهران بصورت شبانه روزی، ارزان و کاملا تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی سهروردی
2020-06-15
لوله بازکنی سردار جنگل ، لوله بازکنی در خیابان سردار جنگل شبانه روزی و فوری
لوله بازکنی سردار جنگل
2020-05-19
لوله بازکنی ونک ، لوله بازکنی در منطقه ونک بصورت شبانه روزی
لوله بازکنی ونک – ضمانت 100% – شبانه روزی
2020-05-05
لوله بازکنی تهرانسر ، لوله بازکنی در منطقه تهرانسر، میدان تهرانسر و بلوار تهرانسر
لوله بازکنی تهرانسر – 24 ساعته و تضمینی
2020-04-21
لوله بازکن سیار، لوله بازکنی سیار تهران، لوله بازکنی سیار با رعایت بهداشت بدون کثیف کاری
لوله بازکنی سیار تهران با رعایت بهداشت بدون کثیف کاری
2020-04-07
لوله بازکنی مجیدیه تهران
لوله بازکنی مجدیدیه شمالی – لوله بازکنی مجیدیه جنوبی
2020-03-23
گرفتگی روشویی ، رفع گرفتگی روشویی ، گرفتگی سیفون روشویی
گرفتگی روشویی – 4 روش آسان رفع گرفتگی روشویی
2020-02-18
افتادن صابون در چاه دستشویی ، افتادن صابون در چاه توال فرنگی و ایرانی
افتادن صابون در چاه دستشویی و روش های فوری در اوردن آن
2020-02-04
باز کردن لوله فاضلاب با فنر برقی جدید و دستگاه حرفه ای
لوله بازکنی با فنر برقی در تهران
2020-01-20
لوله بازکنی امیرآباد با قیمت مناسب طبق مصوبه اتحادیه تهران توسط بهترین سرویسکاران لوله بازکن منطقه امیر آباد انجام می شود.
لوله بازکنی امیرآباد
2019-12-16
رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با 6 مرحله ، خدمات باز کردن گرفتگی لباسشویی ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی
2019-12-06
لوله بازکنی زعفرانیه ، لوله بازکنی منطقه زعفرانیه ، لوله بازکنی محدوده زعفرانیه با فنر برقی شبانه روزی و فوری
لوله بازکنی زعفرانیه – فوری و بدون کثیف کاری
2019-11-25
لوله بازکنی پیروزی ، تخلیه چاه پیروزی ، رفع گرفتگی لوله در پیروزی با فنر برقی بصورت شبانه روزی با قیمت ارزان
لوله بازکنی و تخلیه چاه پیروزی
2019-11-10
افتادن وسیله در چاه توالت ، درآوردن وسیله از دستشویی
افتادن وسیله در چاه توالت – در آوردن اشیا 100% تضمینی
2019-10-30
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، دوغاب و گچ کاملا تضمینی با قیمت اتحادیه و با استفاده از دستگاه فنر برقی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با سیمان ، دوغاب و گچ
2019-10-24
آموزش تعویض فلنج توالت فرنگی به زبان ساده به همراه فیلم آموزش تعویض فلنج و حلقه ژله ای بو گیر
آموزش تعویض فلنج توالت فرنگی
2019-10-10
رفع گرفتگی توالت
8 روش فوری رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
2019-10-05
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.
لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
2019-10-03
گرفتگی سینک ظرفشویی ، چگونه چاه سینک ظرفشویی را باز کنیم
چگونه چاه سینک ظرفشویی را باز کنیم؟
2019-09-26
تعمیر نشتی فلاش تانک توالت فرنگی
تعمیر نشتی فلاش تانک توالت فرنگی
2019-09-21
لوله بازکنی جردن ، لوله بازکنی آفریقا ، لوله بازکنی نلسون ماندلا
لوله بازکنی جردن – چاه بازکنی آفریقا
2019-09-15
لوله بازکنی ازگل
لوله بازکنی ازگل و چاه بازکنی ازگل
2019-09-11
لوله بازکنی تهرانپارس
لوله بازکنی تهرانپارس – چاه بازکنی تهرانپارس
2019-09-07
لوله بازکنی جنت آباد
لوله بازکنی جنت آباد
2019-09-03
لوله بازکنی کامرانیه
لوله بازکنی کامرانیه
2019-09-01
لوله بازکنی در محله شریعتی تهران
لوله بازکنی شریعتی تهران
2019-08-28
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام ، گرفتگی لوله فاضلاب حمام
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام
2019-08-24
گرفتگی لوله فاضلاب حیاط ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حیاط
2019-08-22
رفع گرفتگی توالت با مدفوع
رفع گرفتگی توالت با مدفوع – فرنگی و ایرانی
2019-08-19
برای از بین بردن سوسک
برای از بین بردن سوسک چه کار کنیم؟
2019-08-17
تشخیص محل چاه فاضلاب
تشخیص محل دقیق چاه فاضلاب
2019-08-14
لوله بازکنی ارزان سریع
لوله بازکنی ارزان سریع
2019-08-05
لوله بازکنی یوسف آباد
لوله بازکنی یوسف آباد
2019-08-03
لوله بازکنی پونک
لوله بازکنی پونک
2019-08-02
تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و الکل ضد عفونی کننده جهت پیشگیری از ویروس کرونا
+