تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
طبق فاکتورهای اتحادیه
بیش از 20 سال سابقه واقعی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران

123
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > لوله بازکنی شبانه روزی تهران
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با رعایت بهداشت

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی شبانه روزی تهران بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعال می باشد. اگر نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی شبانه روزی دارید همین حالا می توانید با شماره پشتیبانی (09197565465) تماس بگیرید تا هر کجای تهران که باشید برای رفع مشکلتان سرویسکار مجرب اعزام شود.

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی جهت پیشگیری از انتقال ویروس کرونا

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با رعایت نکات بهداشتی بدون کثیف کاری با دستگاه فنر برقی

این شرکت سابقه ای بیش از 20 سال در لوله بازکنی تهران دارد و همواره سعی کرده تابع قوانین اتحادیه باشد. در حال حاضر نیز با توجه به تاکید وزارت بهداشت جهت رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در زمینه پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا، مجموعه آقای لوله بازکن خود را موظف میداند تا جهت حفاظت از جان مشتریان عزیز خود و همچنین نیروهای فنی این شرکت، کلیه نکات بهداشتی پیشگیری انتقال ویروس کرونا در ارائه خدمات لوله بازکنی تهران را بصورت 24 ساعته رعایت نماید.

رعایت نکات بهداشتی شرکت آقای لوله بازکن عبارتند از:

 • کلیه سرویسکاران بررسی می شوند تا ناقل ویروس نباشند.
 • تمامی لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن موظف هستند هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده کنند.
 • تمامی تجهیزات تمیز هستند.
 • تمامی مراحل انجام کار لوله بازکنی شبانه روزی تهران در محیط سرویس بهداشتی، حمام و یا آشپزخانه با حداقل کثیف کاری انجام می شود.
 • نکات بهداشتی به سرویسکاران توصیه شده تا آنها را رعایت کنند.
 • خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران خیلی سریع و فوری انجام می شود تا سرویسکاران بیش از حد در منزل شما نباشند.

جان شما هموطنان عزیزمان برای ما اهمیت دارد و ما تلاش میکنیم تا نه تنها در این شرایط سخت مشکلات مشتریانمان را برطرف کنیم و خدمات را شبانه روزی ارائه دهیم، بلکه زنجیره ی ویروس کرونا را با رعایت بهداشت قطع کنیم. با خیالی آسوده جهت باز کردن لوله فاضلاب منزلتان اقدام نمایید.

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران با ضمانت 100% باز کردن گرفتگی بصورت شبانه روزی ارائه می شود. زدن ماسک و رعایت بهداشت در انجام این خدمات در اولویت ما می باشد.

با توجه به اینکه امکان دارد گرفتگی لوله آخر شب اتفاق بیفتد، شرکت آقای لوله بازکن نیروهای فنی شیفت شب خود را در سراسر شهر تهران مستقر نموده تا لوله بازکنی شبانه روزی را با بهترین کیفیت ممکن ارائه دهد.

این خدمات شامل مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران می باشد. شما در هر نقطه تهران که باشید می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان از لوله بازکنی 24 ساعته تهران استفاده کنید.

لوله بازکنی 24 ساعته و فوری با ضمانت کیفیت صورت می گیرد. هر قسمت منزل شما مثل آشپزخانه، توالت، حمام و غیره که به مشکل خورده باشد سریعا توسط بهترین سرویسکاران شرکت به همراه دستگاه های پیشرفته رفع می گردد و کاملا تضمینی باز شده تحویل شما مشتریان گرامی داده می شود.

لوله بازکنی شبانه روزی و ارزان

ارزان بودن قیمت در هر خدماتی از جمله لوله بازکنی شبانه روزی یک مزیت عالی برای مشتریان عزیز محسوب می شود.

در لوله بازکنی ارزان شرکت آقای لوله بازکن خدمات بدون کثیف کاری و با هزینه مناسب انجام می شود تا مشتری از خدمات ما رضایت داشته باشد.

شما نیز هم اکنون می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار را ثبت نمایید تا به سرعت مشکلتان را حل کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران

قیمت لوله بازکنی شبانه روزی

همه ساله نرخ لوله بازکنی تهران طبق فاکتورهای موجود در تعیین هزینه لوله بازکنی توسط اتحادیه مشخص می گردد.

فاکتورهایی که در تعیین تعرفه دخیل هستند عباتند از:

 • شدت و مکان گرفتگی
 • طول فنر
 • وجود اشیا درون لوله
 • نوع گرفتگی
 • قطر فنر استفاده شده
 • فنر زدن از چند ورودی لوله های فاضلاب
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله

با این فاکتورها می توان قیمت دقیق را تعیین نمود. لازم به ذکر است بگوییم که قیمتی که پشتیبانی شرکت در تماس تلفنی اعلام می کند حدودی است و امکان تغییر هنگام انجام کار را دارد. چون همانطور که گفتیم فاکتورهای زیادی وجود دارد که باعث می شوند نرخ دقیق مشخص شود.

لوله بازکن شبانه روزی

لوله باز کن شبانه روزی شرکت آقای لوله بازکن موظف است طبق قوانین تعریف شده خدمات را ارائه دهد و براساس فاکتورهای موجود هزینه آن را خدمت مشتریان گرامی اعلام نماید.

این لوله بازکن ها همگی دارای تجربه بسیار عالی در زمینه تخلیه چاه لوله بازکنی 24 ساعته هستند و هر نوع گرفتگی را بدون آسیب رساندن به تجهیزات خانه انجام میدهند. شما عزیزان میتوانید هر جای شهر تهران که هستید با یک تماس بصورت شبانه روزی سریعا به لوله بازکن دسترسی داشته باشید.

بهترین لوله بازکن های شبانه روزی بدون سوء پیشینه

چون خدمات لوله بازکنی شبانه روزی 24 ساعته است ما سعی کردیم نیروهای فنی خود را از میان افراد بدون سوء پیشینه و دارای تاییدیه صلاحیت انتخاب نماییم.

در همین راستا تمامی لوله بازکن های شبانه روزی شرکت آقای لوله بازکن با اخلاق و کاملا قابل اعتماد هستند و تنها هدفشان انجام خدمات و دستورات برای مشتریان عزیز می باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی شبانه روزی تهران

مزایای لوله بازکنی شبانه روزی

در این شرکت ویژگی های لوله بازکنی عبارت است از:

 • فعالیت شبانه روزی بدون تعطیلی
 • اعزام سریع و فوری سرویسکار به محل
 • لوله بازکنی با حداقل کثیف کاری
 • سرویسکاران زیر نظر شرکت معتبر آقای لوله بازکن
 • باز کردن انواع گرفتگی با دستگاهی پیشرفته
 • انجام کار تمامی مراحل کار با رعایت بهداشت
 • اعزام فوری نیروی حرفه ای و مجرب بصورت 24 ساعته در سراسر شهر تهران

لوله بازکنی فوری تهران

لوله بازکنی فوری این شرکت با مستقر نمودن سرویسکاران زیاد در سراسر تهران توانسته زمان رسیدن لوله بازکن به محل را به حداقل برساند. تلاش ما این است که در لوله بازکنی فوری ، نیروی فنی در کوتاهترین زمان ممکن در محل حاضر باشد و کار را انجام دهد.

با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران لوله بازکنی شبانه روزی دارای موتور سیکلت می باشند، پس زمان رسیدن به محل بسیار اندک است.

اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده اید، همین حالا با شماره لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا 100% تضمینی مشکل شما را رفع کنیم. تمامی لوله بازکنی های این شرکت با تجربه بالا به راحتی میتوانند انواع گرفتگی لوله های مسدود شده را با دستگاه فنر برقی بدون کثیف کاری و کاملا تضمینی باز کنند. لوله بازکنی فوری در خدمت شماست تا سریعا مشکلتان را حل کند.

مزایای لوله بازکنی فوری:

 • مستقر نمودن لوله بازکنی فوری مجرب در سراسر تهران جهت اعزام سریع نیرو
 • سرویسکاران با اخلاق و بدون سوء پیشینه
 • اعزام فوری نیرو تنها کمتر از 30 دقیقه
 • انجام کار بسیار فوری
 • لوله بازکنی فوری با کثیف کاری کم
 • پوشش سراسری شهر تهران
 • لوله بازکنی شبانه روزی بدون تعطیلی

مراحل انجام لوله بازکنی فوری

 1. ابتدا باید درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن فوری را از طریق شماره درج شده در شرکت آقای لوله بازکن ثبت نمایید.
 2. پس از ثبت درخواست شما، نزدیکترین سرویسکار به آدرس شما برای رفع گرفتگی اعزام خواهد شد.
 3. در کوتاهترین زمان ممکن، لوله بازکن به محل میرسد و پس از بررسی گرفتگی، کار خود را آغاز می کند. با استفاده از دستگاه فنر برقی حرفه ای، بدون کثیف کاری اقدام به باز کردن گرفتگی می نماید.
 4. زمان کمی لازم است تا گرفتگی باز شود.
 5. پس از باز کردن گرفتگی محل آن شستشو داده می شود.

در همین زمینه بخوانید: تشخیص ترکیدگی لوله

خدمات باز کردن لوله فاضلاب 24 ساعته در چه مناطقی از تهران انجام می شود؟

لوله بازکنی تهران بصورت 24 ساعته در تمام نقاط شهر تهران انجام می شود. این مناطق شامل محله های زیر می باشد:

ارائه سرویس لوله بازکنی در سراسر تهران بزرگ

شمال تهران: تجریش، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌ آباد_مبارک‌ آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب، ونک و جنت آباد.

شرق تهران: تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌ آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصور آباد.

غرب تهران: شهرک آزادی، ستارخان، آریاشهر، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، کوی بیمه، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن و وردآورد.

جنوب تهران: مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌ آباد، شهرک رسالت بازار چینی فروش هاکیان شهر، یافت آباد بازار موبایل و مبل ایران.

مرکز تهران: یوسف آباد، امیرآباد، عباس‌آباد، جلفا، خواجه عبدالله، بهارشیراز، زرتشت، بهجت آباد، تخت جمشید (طالقانی)، تخت طاووس، سهروردی، آپادانا، توحید، جمهوری (نادری)، استانبول، توپخانه، لاله زار، باغ صبا، فاطمی، آرژانتین، آذربایجان.

در هر کدام از این مناطق که هستید می توانید در 24 ساعت 7 روز هفته، با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن در تهران را ثبت نمایید.

از چه روشی برای لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می شود؟

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی

روش های مختلفی برای باز کردن لوله فاضلاب در تهران وجود دارد که ما معمولا بهترین روش و موثرترین آنها را انتخاب می کنیم.

اما قبل از هر چیز بهتر است با روش های مختلف و همچنین دستگاه های لوله بازکنی آشنا شوید که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن یا دستگاه مکنده

دستگاهی که ما برای خدمات لوله بازکنی شبانه روزی استفاده می کنیم، فنر برقی است. البته این اولین مرحله است. یعنی اگر فنر نتواند لوله مسدود شده را باز کند، مرحله بعد استفاده از دستگاه های دیگر است.

چون فنر قادر است تمام گرفتگی ها اعم از:

 • موی بلند
 • رسوب
 • چربی
 • مصالح ساختمانی مثل سیمان
 • اشیا

به سادگی و کاملا تضمینی باز کند و هیچ مشکلی هم به وجود نیاید. قدرت فنر به قدری بالاست که میتواند سیمان، گچ و قیر را از بین ببرد که سخت ترین گرفتگی ها در لوله فاضلاب است.

لازم است بدانید فنر نه آسیبی به لوله های فاضلاب وارد می کند و نه به کاسه توالت ایرانی و فرنگی، که این ویژگی سبب شده بهترین روش برای باز کردن فاضلاب باشد.

لوله بازکنی اسنپ لوله با ارائه سریع خدمات

آیا با خدمات لوله بازکنی اسنپ لوله آشنا هستید؟ آیا با معنی و مفهوم لوله بازکنی اسنپ لوله آشنا هستید؟ اسنپ لوله در واقع ارائه خدمات باز کردن گرفتگی فاضلاب با سرعت بالاست. اسنپ به معنی سرعت بالا و یا به اصطلاح در یک چشم به هم زدن می باشد. در حقیقت این خدمات ما همان لوله بازکنی فوری محسوب می شود.

ما در شرکت آقای لوله بازکن خدمات لوله بازکنی اسنپ لوله را با سرعت بالا، در کمتر از 20 دقیقه انجام می دهیم. همانطور که گفتیم چون نیروهای فنی از نزدیکترین منطقه به شما اعزام می شوند به همین خاطر فوری به محل می رسند. ارائه سریع سرویس تنها به دلیل رضایتمندی شما از آقای لوله بازکن است. برای تجربه لوله بازکنی اسنپ لوله با ارائه سرویس سریع و فوری در تهران می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چرا باید شرکت آقای لوله بازکن را برای انجام خدمات انتخاب کنیم؟

این شرکت بیش از 20 سال سابقه واقعی در زمینه لوله بازکنی شبانه روزی و تخلیه چاه تهران دارد.

همچنین کلیه سرویسکاران خود را از میان بهترین و مجرب ترین لوله بازکن های تهران استخدام نموده تا کار با کیفیت بالا و عالی انجام شود.

علاوه بر این کلیه نیروهای متخصص این مجموعه دارای تاییدیه صلاحیت و همچنین گواهی عدم سوء پیشینه هستند که این یعنی اطمینان کامل برای ورود به منزل مشتریان گرامی، چون تمامی مشخصات نیروهای شرکت آقای لوله بازکن در شرکت ثبت شده و حق انجام کار اضافه جز خدمت و وظیفه خود را ندارند.

این ویژگی شرکت به شما آسودگی خاطر میدهد تا با اعتماد کامل از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران استفاده نمایید.

دیگر ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن:

 • شبانه روزی و 24 ساعته
 • بدون تعطیلی حتی در اعیاد
 • سرویسکاران بدون سوء پیشینه
 • لوله بازکنی بدون کثیف کاری
 • باز کردن 100% تضمینی لوله
 • قیمت های تعیین شده براساس گرفتگی و متراژ فنر
 • استفاده از دستگاه های جدید و حرفه ای
 • استفاده از سرویسکاران لوله بازکن مجرب و با سابقه
 • اعزام فوری سرویسکار و انجام کار زیر 20 دقیقه
 • انجام کار فنر زنی بدون نیاز به جابجایی وسایل و حتی جمع کردن موکت و فرش
 • رفع تمامی مشکلات مربوط به فاضلاب ساختمان ها

لوله بازکنی شبانه روزی با پمپ هوا

لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با پمپ هوا

از دستگاه پمپ هوا می توان برای باز کردن گرفتگی انواع لوله فاضلاب توالت ایرانی و فرنگی، آشپزخانه و حمام استفاده کرد.

پمپ هوا دارای مخزنی است که هوا درون آن ذخیره شده تا با فشردن دکمه، هوا را جهت باز کردن گرفتگی آزاد نمود.

هنگام آزاد شدن هوا، امکان دارد صدای مهیبی شنیده شود. این صدا به علت آزاد شدن یکباره هوای ذخیره شده درون مخزن پمپ می باشد.

چون دستگاه پمپ هوا دارای قدرت و اندازه مختلفی است پس برای لوله بازکنی با پمپ هوا ابتدا باید نوع گرفتگی و لوله ای که قرار است کار روی آن انجام شود مشخص گردد.

لوله بازکنی آقای لوله بازکن بر اساس نوع کار، دستگاه مورد نیاز را آماده می نماید و برای انجام کار به بهترین شکل ممکن از آن استفاده می کند.

مزایا دستگاه پمپ هوا

 • دارای قدرت بالا در باز کردن گرفتگی های شدید
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی لوله بر اثر افتادن اشیا
 • مناسب برای باز کردن گرفتگی بر اثر شن و ماسه

معایب دستگاه پمپ هوا

 • هنگام استفاده از دستگاه باید تمام خروجی های لوله فاضلاب بسته شوند و فقط ورودی که گرفتگی در آن است باز باشد.
 • کثیف کاری بسیار زیاد، چون زمان تخلیه هوا از مخزن، امکان دارد فاضلاب از لوله های دیگر بیرون بزند.
 • اصلا برای گرفتگی هایی مثل سیمان، دوغاب یا قیر مناسب نیست.
 • مناسب برای مصارف صنعتی

لوله بازکنی شبانه روزی با فنر برقی

لوله بازکنی شبانه روزی تهران با فنر برقی

متداول ترین و حتی میتوان گفت بهترین روش لوله بازکنی با فنر برقی است.

امروزه بر خلاف دستگاه های قدیمی که از دریل و فنر جهت باز کردن گرفتگی استفاده میشد، از دستگاه های پایه دار لوله بازکنی استفاده می شود که به مراتب مزایای بسیار بیشتری دارد.

اگر اطلاع داشته باشید فنرهایی که بر روی دریل نصب می شدند به دلیل داشتن سرعت دور بالا و نداشتن کنترل بر روی سرعت، علاوه بر کثیف کاری امکان ترک برداشتن و شکستن لوله و کاسه توالت نیز وجود داشت.

اما با ساخت دستگاه های پایه دار جدید، این امکان به وجود آمده که بتوان سرعت دور موتور را کنترل کرد و آن را به فنر انتقال داد تا با وارد کردن ضربه به عامل گرفتگی لوله فاضلاب، بتوان راحت تر و سریعتر لوله را باز کرد.

با این دستگاه دیگر کاسه توالت و لوله فاضلاب نمیشکند.

براساس قانون هوک هر چه طول فنر بیشتر باشد، به همان میزان قدرت آن نیز بیشتر می شود.

مزایای لوله بازکنی با فنر برقی

 • این دستگاه برای تمامی گرفتگی ها مناسب و کار آمد است.
 • توان باز کردن انواع گرفتگی سخت و پیچیده
 • پیروی از قوانین فیزیک برای خرد کردن گرفتگی هایی که با شیشه یا اشیا می باشد.
 • امکان رسوب زدایی فقط با دستگاه فنر برقی وجود دارد.
 • گیر کردن پرز، مو و ریشه درختان به فنر و باز شدن راه آب
 • دارای سر فنرهای مختلف برای انواع گرفتگی
 • نیاز نداشتن به برق فشار قوی
 • دستگاه کوچک و قابل حمل
 • بدون کوچکترین کثیف کاری
 • سریع و فوری
 • مخصوص لوله های فاضلاب صنعتی و خانگی
 • دارای متراژ 1 الی 30 متر
 • باز کردن گرفتگی لوله با سیمان، قیر، دوغاب و ملات و گچ

معایب لوله بازکنی با فنر برقی

تا به حال معایبی برای دستگاه های جدید پایه دار گزارش نشده است. در واقع این دستگاه از سوی شرکت های معتبر و بزرگ نیز برای باز کردن انواع گرفتگی فاضلاب و چاه پیشنهاد شده است.

اگر نیاز به لوله بازکنی تهران دارید میتوانید همین حالا با شماره لوله بازکنی تخلیه چاه تهران که در سایت ثبت شده تماس بگیرید. همکاران ما در مجموعه آقای لوله بازکن گوش به زنگ شما هستند تا سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام کنند.

پاسخ به سوالات متداول در مورد لوله بازکنی

در ادامه به پرسش هایی که احتمال دارد سوال شما عزیزان هم باشد پاسخ داده می شود.

ارائه خدمات لوله بازکنی در شرایط کرونایی به چه صورت است؟

تمامی لوله بازکن های این شرکت موظف هستند بهداشت و نظافت را رعایت نمایند. همچنین لوله بازکن های این مجموعه هنگام ورود به منزل مشتری و حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند و تمامی مراحل کار بدون کثیف کاری انجام می شود. علاوه بر این تمامی فنرها تمیز و شسته شده هستند.

آیا لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

خیر کثیف کاری ندارد. لوله بازکنی تهران شرکت آقای لوله بازکن، به شما قول میدهد تمام مراحل انجام کار را بدون کثیف کاری و کاملا بهداشتی انجام دهد.

آیا لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن تضمینی است؟

بله 100% تضمینی گرفتگی لوله فاضلاب را باز می کنیم و برای اطمینان شما، رفع گرفتگی تست می شود. همچنین لوله را کاملا باز شده تحویل مشتری می دهیم.

اعزام لوله بازکن به محل چقدر زمان می برد؟

ما در سراسر شهر تهران لوله بازکن مستقر کرده ایم تا به محض تماس مشتری سریعا به محل اعزام شود. این کار معمولا 30 دقیقه زمان لازم دارد.

لوله منزل ما گرفته و هر کاری کردیم باز نمیشه، چکار کنیم؟

اصلا نگران نباشید گاهی اوقات گرفتگی شدید است و نیاز به متخصص دارد. با توجه به تجربه بیش از 20 سال سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن و دستگاه های قوی این شرکت، به راحتی هر نوع گرفتگی حتی سیمان یا قیر را باز می کنیم.

چطور درخواست استفاده از خدمات لوله بازکنی بدهیم؟

این کار ساده است، هر جای تهران که هستید فقط کافی است با شماره پشتیبانی (09197565465) تماس بگیرید و درخواست خودتان را ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

123 پاسخ
  1. م. جلالی

   یکی از بهترین مجموعه هایی که برای من لوله بازکن فرستاد
   از اقای لوله بازکن ممنونم
   لوله کف شوی اشپزخانه باز شد تمام چربی های داخلش هم از بین رفت
   از سرویسکارتون خواستم لوله زو برام تست کنه که باز شده یا نه

  2. رستمی

   من هم از این شرکت خدمات گرفتم به موقع میرسن و کار را هم درست و حسابی انجام می دهن
   تشکر از پرسنل خوب شما

  3. سعید

   به نظر من هم به موقع میان و فوری انجام میدن و میرن. تو شرایط کرونایی همین که زود کار رو انجام میدن و از خونه میرن خیلی خوبه

 1. reza

  واقعا وقت شناسید
  ساعت 11 شب تماس گرفتم شخصی که فرستادید به موقع رسید واقعا جای تشکر داره

 2. سنایی

  درود
  روزتون بخیر
  اقای لوله بازکن واقعا تشکر میکنم از خدماتی که ارائه دادید
  گرفتگی لوله زیر فرنگی رو به طور کامل بازکردید
  شی ای که داخلش افتاده بود رو هم دراوردید
  موفق باشید

  1. آقای لوله بازکن

   سلام
   خیلی خوشحالیم که از خدمات اقای لوله بازکن رضایت دارید.

 3. منصوری

  سلام
  واقعا دمتون گرم موقع عوض کردن توالت منزل؛ کارگر سیمان و دوغاب ریخته بود تو لوله؛ لوله هم چدن بود فکرشم نمیکردم بدون کندن بشه بازش کرد. شما زحمت کشیدید اقای مختاری رو فرستادید مشکلمون رو خیلی حرفه ای بدون تخریب و بدون اسیب رسوندن به لوله؛ سیمان رو از بین برد و لوله رو باز کرد.
  خیلی خیلی ممنونم

 4. ابراهیم مشیری

  سلام واقعا واقعا واقعا تشکر میکنم از نیروهای شرکت آقای لوله بازکن که مثل خیلی از شرکت های دیگه از ترفند سه نظام استفاده نمی کنند که یه مشت اراجیف تحویل مشتری بدبخت بدن و بی دلیل قیمت رو افزایش بدن. من تجربه داشتم و شنیدم خیلی از لوله بازکن ها چه کارایی انجام میدن و با اوردن اسم سه نظام هزینه میلیونی دریافت می کنند. آقای لوله بازکن همین که از دروغ سه نظام استفاده نمیکنه واقعا جای تشکر داره که صادقانه کار میکنه.

 5. امیدی

  با عرض سلام و خسته نباشید و عرض تشکر ویژه از دست اندکاران آقای لوله بازکن که شبانه روزی در خدمت مردم هستند و مشکل مارو در عرض چند دقیقه حل کردند اونم ۱۲ شب

  1. آقای لوله بازکن

   سلام
   خواهش میکنیم انجام وظیفه بوده. خوشحالیم که از خدمات آقای لوله بازکن رضایت دارید.

 6. مهاجرانی

  عرض سلام و وقت بخیر
  بنده از زمان رسیدن سرویسکار واقعا رضایت داشتم به موقع و خوش قول بودن آقای مختاری ازشون تشکر میکنم.
  به ایشون هم گفتم حتما توی وبسایتتون نظر میزارم
  موفق و موید باشید

 7. مهندس حسینی

  سلام
  خسته نباشید. چند روز پیش بابت خارج کردن یه وسیله از توالتمون سرویسکار فرستادید. خانم بنده خیلی نگران بود فکر میکرد دیگه نمیشه درآوردتش .لی وقتی نیروی فنی شما رسید و خیلی سریع و حرفه ای وسیله رو خارج کرد اصلا باورش نمیشد. چون واقعا عمق چاه توالت خیلی زیاد بود اصلا تهش دیده نمیشد. از شما و سرویسکار حرفه ایتون تشکر میکنم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب مهندس
   خواهش میکنم سرویسکارا ما انجام وظیفه کردن. خدارو شکر مشکلتون حل شده

 8. حامد

  سلام من تو منطقه 17 هستم خدمات دارید اینجا؟
  با همین شماره تلفن چاه بازکنی که تو سایت زدید تماس بگیرم؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله شماره پشتیبانی هستش که میتوید تماس بگیرید.

 9. هادی مرندی

  سلام امیدوارم عبادات شما در این ماه پر برکت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه
  ضمن تشکر از اینکه مشگل گرفتگی ما توسط لوله بازکن شما حل شد یک سوال داشتم. آیا لازم هست بعد از فنر زدن و باز کردن رگفتگی توسط همکاران شما، ما کاری انجام بدهیم تا لوله دوباره نگیرد؟
  پیشاپیش تشکر از راهنمایی شما

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب مرندی ممنون امیدوارم عبادات شما هم قبول باشه
   معمولا نیازی نیست ولی برای پیشگیری میتونید کارهایی که توضیح میدم خدمتتون رو انجام بدید:
   1- سعی کنید روغن و چربی داخل سینک نریزید
   2- از افتادن وسیله و اشیا داخل لوله جلوگیری کنید و اگر افتاد حتما برای خارج کردنش اقدام کنید
   3- حتما همه خروجی های فاضلاب توری داشته باشند
   4- بعد از استفاده از توالت حتما سیفون بکشید

 10. مرجان

  سلام
  آقا میشه کمک کنید یک سوال دارم ممنون میشم.
  یکی از لوله های اشپزخانه ما چند روز پیش گرفته بود و ما زنگ زدیم لوله بازکن محل امد برای باز کردنش. فنر زد باز شد. بعد از دو روز دوباره گرفت. چرا این اتفاق افتاده؟ من چیزی تو لوله نریختم. الان که از بالا آب میریزند تو واحد ما از لوله اشپزخانه آب و کف میزند بالا؟
  میشه راهنمایی کنید چه کار کنیم؟ دوباره نیاز به لوله بازکنی داره؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام خانم
   با توضیحاتی که دادید، گرفتگی لوله اصلی هست و باید از فنر با متراژ بلند برای لوله بازکنی استفاده کرد.
   بله دوباره نیاز به فنر زدن هست. اگر ساکن تهران هستید میتونید با شماره پشتیبانی داخل سایت تماس بگیرید شما رو بهتر راهنمایی کنند.

 11. محمد حسین

  خسته نباشید و تشکر میکنم بابت خدمات خوبتون
  یک سوال هم دارم. همکار شما زحمت کشیدن لوله سرویس بهداشتیمون را باز کردن. الان دیگه نمیگیره؟ اخه چند وقت پیش چند بار پشت سر هم گرفت مشخص شد توش سیمان هست همکار شما گفت بازش کرده

  1. آقای لوله بازکن

   سلام قربان
   ممنون از نظر مثبتتون
   نه چرا باید بگیره چون لوله بازکن کامل بازش کرده اگه چیزی توش نریزید مثل دستمال کاغذی یا هر شی دیگه تا مدت ها نمیگیره
   موفق و پیروز باشید.

 12. مازیار همتی

  با سلام عید نوروز رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشه. از خدمت خوبتان هم میخواستم تشکر کنم. واقعا ممنون که تو تعطیلات عید هم لوله بازکنی انجام میدهید.

  1. حسام سلیمانی

   واقعا عالیه که تو تعطیلات رسمی بخصوص عید نوروز خدمات میدن. وقتی لوله کفشورمون گرفت نمیدونستیم چیکار کنیم ولی وقتی دیدیم این شرکت تو عید هم کار میکنه خیالمون راحت شد. واقعا دست مریزاد به همکاران شما که تمام روز سال فعال هستند تا مشکل امثال من رو حل کنند.

 13. محمد صالح منتظری

  درود و عرض ادب خدمات استاد محترم
  یک کف شوی در منزل واقع در خیابان دربند (تجریش) داریم که چند وقت پیش به علت ورود مصالح ساختمانی به دلیل بازسازی ساختمان مسدود شده و در حال حاضر از کف شوی آبی خارج نمی شود. از شما تقاضا دارم در صورت امکان راهنمایی لطفا بفرمایید چه کاری باید انجام بدهیم و مورد دوم اینکه آیا خودتان برای رفع مشکل سرویسکاران اعزام میفرمایید یا خیر؟

 14. صالح

  سلام شبتون بخیر دیدم نوشتید شبانه روزی یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدهید.
  خانمم سینک را که باز میکنه از کف پوش آشپزخانه آب و فاضلاب میزنه بالا. لباسشویی هم که کار میکند این اتفاق می افته. به نظر شما مشکل از چیه لوله گرفته؟

 15. مبینا

  واقعا ازتون ممنونم مشکل مارو حل کردید و توالتمون رو باز کردید

 16. محمد عباسی

  با پمپ هوا هم میشه گرفتگی لوله رو باز کرد؟ لوله با سیمان گرفته

 17. سجاد

  چرا ساعت 12:35 دقیقه دیشب زنگ زدیم جواب ندادید؟ مگه تبلیغ نکردید شبانه روزی پس این چه وضعشه؟؟؟؟!!!!!!!!

  1. آقای لوله بازکن

   سلام سجاد جان بابت این اتفق عذرخواهی میکنم
   گاهی اوقات پیش میاد. پشتیبانی این شرکت هم ربات نیست 24 ساعت رو بدون لحظه ای استراحت یا … پاسخگو باشه. اگر زنگ زده باشید و جواب نداده باشن، خودشون باهاتون تماس میگیرن. ممنون از صبر و شکیبایی شما مشتری عزیز.

 18. محمدی

  باسلام و آرزوی عاقبت بخیری برای شما در شب لیه الرغایب،ضمن تشکر از زحمات شما و همکارانتان که به صورت مرتب و با رعایت نظافت لازم و حسن اخلاق و با هزینه مناسب در درآوردن انگشتر طلا از لوله و جلوگیری از ضرر و زیان به ما،خدا قوت

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب محمدی ممنون از دعای خیر شما
   خوشحالیم که مشکلتون حل شده و از خدمات این شرکت رضایت دارید.

 19. علوی

  با سلام ممنون از توضیحات بسیار خوب و کاملتون که همه چیز رو توضیح دادید تا ما درست تصمیم بگیریم.

 20. سعید

  سلام تشکر میکنم بابت لوله بازکنی ینفر رو فرستادید فرنگیمون رو باز کنه. فقط یخورده دیکر کرد.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بابت تاخیر از طرف مجموعه اقای لوله بازکن عذر خواهی میکنم. گاهی اوقات به دلایل به خصوصی امکان داره سرویسکار کمی تاخیر داشته باشه.

 21. حبیب مهاجر

  عرض ادب خسته نباشید. گرفتگی کف شوی آشپزخانه را هم میشه با فنر باز کرد؟ شما عزیزان این کار را انجام میدهید؟
  در شریعی خیابان معلم هستیم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله میشه. شریعتی هم سرویس داریم میتونید تماس بگیرید درخواست اعزام لوله بازکن بدید.
   موفق باشید.

 22. shima

  سلام و خسته نباشید. غرب تهران برای لوله بازکنی هم میاید؟ چقدر زمان میبره؟ از قبل باید هماهنگ کنیم یا لازم نیست؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام خانم ممنون.
   بله غرب تهران هم تحت پوشش خدمات لوله بازکنی هست. معمولا 30 دقیقه زمان میبره سرویسکارمون برسه. میتونید از قبل هماهنگ کنید.

 23. ماهان

  اقا سلام ترو خدا کمک کنید لوله ما سیمان ریخت آب نریختیم الان خشک شده دیگه اب پایین نمیره
  میشه اینو کاری کرد چط.ری بازش کینم؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام برای باز کردن گرفتگی لوله با سیمان میتونید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا سرویسکار مجرب برای شما اعزام بشه.

 24. سلطان زاده

  سلام خسته نباشید
  با اینکه نوشتید بدون کثیف کاری ولی داخل آشپزخانه لوله گرفته بود و دور لوله کثیف شد! البته فاضلاب به جایی نپاشید. در کل بد نبود.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام
   واقعا دیگه دور لوله رو نمیشه کاری کرد. شما خودتون رو بزارید جای سرویسکار ما اون فقط میتونه کاری بکنه فاضلاب به جایی پاشیده نشه و کثیف کاری زیادی اتفاق نیوفته. دور لوله طبیعی هستش چون یه مقدار آب همیشه برمیگرده چون لوله گرفته و کاریش نمیشه کرد. در ضمن ما نوشتیم و خیلی جاها توضیح دادیدم سرویس بهداشتی و حمام بدون کثیف کاری هست و آشپزخانه با حداقل کثیف کاری.

 25. سمیرا

  اسنپ لوله شرکت شما میشه؟ منظورم اینه لوله بازکنی اسنپ لوله شما هستید؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام نه اسم این شرکت آقای لوله بازکن هست که لوله بازکنی شبانه روزی ارائه میده. خدمات ما هم مانند لوله بازکنی اسنپ هست چون سریع و فوری انجام میشه.

 26. محمدرضا

  از زمانی که زنگ زدم و ادرس دادم تا نیروی لوله بازکن شما برسه خیابان جیحون کلا 1 ساعت هم نشد و انجام کار هم خیلی فوری و تمیز و خوب بود. خدا به کسب و کارتان رونق و برکت بدهد.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام ممنون از نظر شما مشتری عزیز و وفادار. ما همیشه سعی کردیم مشتری راضی باشه.

 27. جوانمرد

  واقعا از مجموعه آقای لوله بازکن ممنون هستم که انقدر زمان برای شما مهم است که سرویسکارتان خیلی سریع همانطور که فرموده بودید به منزل ما در مقدس اردبیلی رسید. اگر چند دقیقه دیرتر میرسید آب به داخل پذیرایی میرسید. دقیق سر وقت رسید.

 28. محمد

  کارتان خوب بود دست سرویسکاری که برای ما فرستاده بودید درد نکنه. محمد علی خانی از خیابان جشنواره تهرانپارس.

 29. gorbani

  سلام اقا سینک را باز میکنیم آب از کفپوش آشپزخانه بالا میزند از چی هست؟ کف هم دارد.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام گرفتگی در کف شوی آشپزخانه هست که با فنر زدن مشکلش حل میشه و مسیر خروجی فاضلاب باز میشه.

 30. قاسم همدانی

  توالت خونمون بی دلیل امروز ابش زد بالا! از چی میتونه باشه؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام لوله اصلی یا مشاع گرفته که با فنر زدن مشکلش حل میشه.

 31. mohamad

  مچکرم دیروز تو اون بارندگی خیلی سریع اومدید لوله رو باز کردید. از سرویسکاری هم که فرستادید نهایت تشکر رو دارم کارش خوب بود. بنده خدا تو اون بارون با موتور هم اومده بود.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام دوست عزیز
   خواهش میکنم خوشحالیم که از خدمات ما رضایت کامل دارید.

 32. خانم پور حسینی

  ما یک فرنگی داریم دیروز گرفته بود. بی دلیل یهو زد بالا، یک لوله بازکن از محل آوردیم نتوانست باز کند گفت باید فرنگی بلند شود. یعنی چی فرنگی باید بلند شود؟ شما میتوانید این کار را انجام بدهید؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام فرنگی بلند بشه یعنی اینکه گرفتگی تو سیفون سنگ فرنگی نیست و در لوله پایین گرفتگی ایجاد شده و باید چسب فرنگی جدا بشه تا سنگ کنار گذاشته بشه و فنر زده بشه. بعد دوباره فرنگی نصب بشه.
   بله انجام میدیم. لطفا تماس بگیرید تا پشتیبانی کارهاتون رو انجام بده.

 33. hani

  یک کفپوش داریم که با سیمان گرفته شده. این گرفتگی را میتوانید باز کنید؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله میتونیم باز کنیم. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

 34. Kamal

  اقای لوله بازکن خیلی ممنون که شب ساعت ۱ لوله بازکن میفرستید.
  مشکلمان حل شد از شما ممنونم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام اقا کمال خودتون درجه یک هستید ما انجام وظیفه میکنیم.

 35. fg2s

  دیروز نیروتون اومد خونه مادرم لوله رو هم باز کرد ولی میتونست بهتر باشه

  1. آقای لوله بازکن

   سلام مشکل چی بوده؟ لطفا کاملتر توضیح بدید تا بررسی کنیم و ارائه سرویسمون رو بهتر از قبل کنیم. نظرات شما مشتریان عزیز میتونه تو روند انجام کار شرکت آقای لوله بازکن رو کمک کنه.

 36. hasheminejad

  اقای لوله بازکن خوبی بود دمتون گرم دیشب ساعت 11 نفر فرستادید برای لوله بازکنی قسمت آشپزخونمون کثیف کاری زیادی هم نداشت.

 37. saheb89

  سلام اقا خسته نباشید من تعریف شما رو شنیدم. خداوکیلی بدون کثیف کاری لوله بازکنی رو انجام میدین؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام بله تا حد ممکن سعیمون بر این هست که کار رو بدون کثیف کاری انجام بدیم تا مشتری اذیت نشه.

 38. عبدلی

  سلام شبتون بخیر ۱ ساعت پیش تماس گرفتم سرویسکار فرستادید ما سمت نیرو هوایی هستیم نیم ساعته رسید. خیلی سریع بود ممنون از شرکت شم که خدمات فوری ارائه میده.

  1. آقای لوله بازکن

   با سلام خدمت شما دوست بزرگوار. خرسندیم که از خدمات لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن رضایت دارید.

 39. تهران المنت

  ممنون از شما و دوست عزیزی که اومدن و زحمت کشیدن واقعا
  خواستم ازتون تشکر کنم از این طریق

 40. محمد غلامرضایی

  همه چیز خوب بود واقعا کثیف کاری نداشت و خانمم خیلی راحت بود ولی فقط با ۱۵ دقیقه تاخیر ساعت ۱۲ و نیم شب رسیدن. البته ما ساعت 11:45 دقیقه شب درخواست خدمات کردیم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب غلامرضایی ممنون از انتقاد شما مشتری عزیز.
   در مورد اینکه سرویسکار ما 15 دقیقه تاخیر داشته اولا عذرخواهی میکنیم و دوما معمولا توی کار پیش میاد که گاهی اوقات تاخیر وجود داشته باشه. و این موضوع رو هم در نظر بگیرید که شما اخر شب خدمات دریافت کردید و معمولا خیلی از شرکت ها اصلا تو این ساعت خدماتی ارائه نمیدن ولی شرکت آقای لوله بازکن برای رفاه حال مشتریان عزیز بصورت 24 ساعته سرویس ارائه میده. امیدوارم عذرخواهی مارو بپذیرید.

 41. Fathalipoor

  اقا سلام خیلی تشکر میکنم دیشب زنگ زدم بهتون لوله بازکن فرستادید. فنر و دستگاه رو تو همون سرویس بهداشتی باز کرد و همونجا جمع کرد برد بیرون. خیرتون بده.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام دوست عزیز ممنون از نظر شما.
   خوشحالیم که از ارائه خدمات ما راضی هستید.

 42. آراز

  اقا دست مریزاد واقعا
  تا الان همچین سرویسی ندیده بودم
  ساعت ده و نیم شب تماس گرفتم، یازده نشده تشریف اوردن سرویس کارتون و مشکل رو سریع حل کردن
  خدایی شرکت هایی مثل شما که به کارشون اهمیت میدن واقعا نعمت بزرگی هستن برای ما
  قطع به یقین شما کار شما بسیار پیشرفت خواهد کرد
  ممنونم
  خداقوت

  1. آقای لوله بازکن

   سلام دوست عزیز.
   ما فقط به وظیفمون عمل میکنیم و رضایت شما بزرگواران برامون خیلی مهمه. خوشحالیم که از خدمات ارائه داده شده کاملا راضی هستید.

  2. saman

   والا راست گفتید واقعا لوله بازکنی فوری که میگن همینه. دیروز تهران انقدر بارون بارید فکر کنم همه مثل ما ناودونشون گرفته بود و سریعا احتیاج به یه نفر داشتن بیاد فنر بزنه گرفتگی رو باز کنه. ممنون که تو این شرایط آب و هوایی هم سرویسکار رو به موقع میفرستید. البته قبلش تو تماس تبفنی پشتیبانی شرکت گفت که امکان داره با تاخیر برسه بخاطر بارندگی که خب قابل قبول بود حرفشون.

 43. kiarash alinezhad

  سلام خدا قوت
  ممنون از خدمات سریعتون. درخواست لوله بازکنی داشتیم که نیم ساعته رسیدن و مشکل رو حل کردنو تشکر از شما

 44. حاجی بیگی

  سلام عرض میکنم خدمت شما. اقا واقعا دستتون درد نوشتید با ماسک وارد خونه میشن بازم ادم میترسید رعایت نکنن و تو این شرایط کرونایی به مشکل خوریم. ولی سرویسکارتون که اومد ماسک زده بود و رفت سرویس بهداشتی همونجا کارش رو انجام داد و چیزی بیرون سرویس نیاورد.

 45. دانشور

  سلام سرویسکاری که برای ما فرستاده بودید خیلی زود گرفتگی رو باز کرد. میخواستم از طرف من ازش تشکر کنید.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام ممنون از نظر مثبت شما. ایشون فقط وظیفشون رو انجام دادن.

 46. سلیمانی

  سلام و خسته نباشید… چند دقیقه ای هست سرویسکارتون از منزل ما رفته. برای باز کردن گرفتگی لوله کف اشپزخانه اومده بودن. دستشون درد نکنه خیلی زحمت کشیدن کار سخت بود تا باز بشه. ولی سریع انجام دادن و کثیف کاری انچنانی هم نداشت

 47. نیک منش

  سلام دیروز از خدمات لوله بازکنی شرکت شما استفاده کردیم. زمان رسیدن سرویسکار از وقتی تماس گرفتیم فقط 40 دقیقه طول کشید که بسیار عالی بود. انجام کار هم که خیلی خوب بود سریع انجام شد خیلی هم کثیف نشد جایی. تشکر از شرکتا خوب آقای لوله بازکن.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام خوشحالیم که از خدمات لوله بازکنی شرکت آقای لوله بازکن راضی هستید.

 48. Jabari

  سلام خسته نباشید. برای محدوده اسلامشهر هم سرویس لوله بازکنی دارید؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام ممنون.
   خیر متاسفانه فعالا فقط داخل تهران و در 22 منطقه خدمات ارائه میدیم.

 49. شرافتی

  سلام ببخشید یه سوال دارم من میخوام از لوله بازکنی شما استفاده کنم ولی قبلش میخوام بپرسم سرویسکاری که میفرستید رعایت بهداشت رو میکنن؟

  1. آقای لوله بازکن

   سلام تمام سرویسکاران ما هم ماسک دارن و هم رعایت میکنن.

 50. طاهری فر

  سلام ممنون از اینکه تو شرایط کرونایی ماسک زدن را رعایت میکنید من اولین بار بود از این شرکت درخواست خدمات کردم. خیلی خوب و سریع انجام دادید.

 51. جمشیدی

  سلام ممنون که مشکل مارو تو این تعطیلات و قرنطینه سریعا حل کردید. لوله خونمون گرفته بود و به محض تماس خیلی فوری کسی ر برای انجام کار فرستاید.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام خواهش میکنم وظیفه ماست که در شرایط سخت هم برای مشتری خدمات لوله بازکنی ارائه بدیم.

 52. شمس آبادی

  سلام خدمات خوبی دارید، ممنون که تو تعطیلات دم عید هم فعالیت میکنید و مشکل مارو حل میکنید.

 53. افشین گندم کار

  سلام توالت ما گرفته بود اب زده بود بالا یه وضعیت بدی بود فکر نمیکردیم تو این وضعیت کرونایی بیاید برای لوله بازکنی ولی بعد از اینکه زنگ زدم یکی رو فرستادید اومد مشکل رو حل کرد.
  واقعا ازتون تشکر میکنم دمتون گرم.

  1. آقای لوله بازکن

   سلام جناب گندم کار
   خوشحالیم از اینکه از خدمات ما رضایت دارید.
   موفق و پیروز باشید.

 54. جمالی

  سلام لوله بازکنی شبانه روزی شما ساعت 3 بامداد هم میان؟ من تا 12 سر کار هستم تا بیام خونه و یخورده استراحت کنم همین حدودا میشه. تو این ساعت تشریف میارید؟

  1. مجید عباسی

   هر ساعتی بگی میان من یسری ساعت ۱ونیم گفتم اومدن خیلی سریع رسیدن کارو انجام دادن

  2. پرهیزکار

   سلام من دیدم سایت شما رو تو سایت خبری جام جم آنلاین معرفی کرده بود. دمتون گرم.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب جدید

لوله بازکنی ازگل 24 ساعته شبانه روزی، لوله بازکنی محدوده ازگل شمال تهران با فنر برقی
لوله بازکنی ازگل
2021-09-08
علت بالا زدن چاه فاضلاب، 13 روش جلوگیری از بالا زدن چاه فاضلاب
13 روش طلایی برای جلوگیری از بالا زدن چاه فاضلاب
2021-08-25
لوله بازکنی خیابان بلوار فردوس شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی بلوار فردوس
2021-08-17
لوله بازکنی جنت آباد با فنر برقی، شبانه روزی با کمترین حد کثیف کاری
لوله بازکنی جنت آباد
2021-08-08
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام با فنر برقی، فوری، تضمینی در سراسر شهر تهران
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام
2021-07-30
لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی کامرانیه
2021-07-24
لوله بازکنی شریعتی در تهران با رعایت بهداشت، فنر زنی تضمینی با باز کردن کامل لوله
لوله بازکنی شریعتی تهران
2021-07-18
لوله بازکنی قیطریه با فنر برقی و کمترین حد کثیف کاری توسط سرویسکار مجرب
لوله بازکنی قیطریه
2021-07-10
لوله بازکنی زعفرانیه با فنر برقی با کمترین حد کثیف کاری، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی زعفرانیه
2021-07-02
لوله بازکنی الهیه با کمترین حد کثیف کاری توسط بهترین لوله بازکن در الهیه
لوله بازکنی الهیه
2021-06-28
بوبه بازکنی شهران شمالی و جنوبی با بهترین کیفیت به وسیله فنر برقی
لوله بازکنی شهران
2021-06-23
لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی و رعایت بهداشت
لوله بازکنی یوسف آباد
2021-06-15
لوله بازکنی ستارخان با فنر برقی، با کمترین کثیف کاری و تضمین باز شدن لوله
لوله بازکنی ستارخان
2021-06-02
لوله بازکنی پونک با فنر برقی
لوله بازکنی پونک
2021-05-26
لوله بازکنی خیابان آزادی با ضمانت باز کردن کامل گرفتگی
لوله بازکنی آزادی
2021-05-17
لوله بازکنی ونک 24 ساعته شبانه روزی بدو تعطیلی، چاه بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک – ضمانت 100% – شبانه روزی
2021-05-12
لوله بازکنی گیشا شبانه روزی با رعایت بهداشت
لوله بازکنی گیشا
2021-05-02
لوله بازکنی سعادت آباد با بهترین کیفیت بصورت شبانه روزی و فوری و تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی سعادت آباد
2021-05-01
لوله بازکنی ارزان و سریع
2021-04-22
لوله بازکنی نیاوران با رعایت بهداشت بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
لوله بازکنی نیاوران
2021-04-20
رفع گرفتگی اگو ، رفع گرفتگی فاضلاب شهری، رفع گرفتگی منهول فاضلاب
رفع گرفتگی اگو (فاضلاب شهری)
2021-04-07
لوله بازکنی خیابان آفریقا ، لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا
لوله بازکنی خیابان آفریقا
2021-04-06
لوله بازکنی بریانک شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت بهداشت در شرایط کرونایی
لوله بازکنی بریانک – فوری و تضمینی
2021-03-24
لوله بازکنی جیحون با فنر برقی بدون کثیف کاری
لوله بازکنی جیحون – تخلیه چاه جیحون
2021-03-14
لوله بازکنی حکیمیه ، لوله بازکنی منطقه جکیمیه تهران با رعایت بهداشت و شبانه روزی و فوری
لوله بازکنی حکیمیه
2021-03-08
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
2021-03-01
چاه بازکنی ، چاه بازکنی تهران ، چاه بازکنی شبانه روزی با رعایت بهداشت
چاه بازکنی فوری در تهران – بدون کثیف کاری
2021-02-27
لوله بازکنی تجریش ، لوله بازکنی تخلیه چاه تحریش با رعایت بهداشت، شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش
2021-02-25
لوله بازکنی مرزداران با دستگاه فنر برقی. لوله بازکنی در مرزداران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی مرزداران
2021-02-24
لوله بازکنی اختیاریه
لوله بازکنی اختیاریه – تخلیه چاه اختیاریه
2021-02-23
لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران
لوله بازکنی شرق تهران
2021-02-22
لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی تخلیه چاه در غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران
2021-02-21
لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی محدوده شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران
2021-02-19
لوله بازکنی خیابان رسالت
لوله بازکنی خیابان رسالت
2021-02-08
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.
لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
2021-02-06
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، نشت یابی آب و فاضلاب ، خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران
تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته
2021-01-21
افتادن گوشی در چاه توالت ، درآوردن گوشی از توالت
درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
2021-01-15
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
2021-01-09
لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب
2020-12-27
لوله بازکنی خیابان قزوین
لوله بازکنی خیابان قزوین
2020-12-14
تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و رعایت کامل بهداشت جهت پیشگیری از ویروس کرونا
+