تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی هروی

2

شماره لوله بازکنی هروی

چاه بازکنی هروی در شرکت آقای لوله بازکن توسط بهترین سرویسکاران با تجربه و دستگاه های حرفه ای با کمترین کثیف کاری انجام می شود. برای انجام لوله بازکنی محدوده هروی میتوانید از طریق دکمه زیر با نزدیکترین لوله بازکن هروی شبانه روزی تماس بگیرید.

لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کاری در محیط

لوله بازکنی 24 ساعته

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

لوله بازکنی تضمینی

تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن راه آب

لوله بازکنی تهران با دستگاه فنر برقی حرفه ای

انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

اعزام فوری سرویسکار در سراسر شهر تهران

لوله بازکنی هروی از جمله خدمات شرکت آقای لوله بازکن می باشد که در منطقه 4 تهران ارائه داده می شود. خدمات لوله بازکنی هروی بصورت شبانه روزی (24 ساعته) در تمامی روزهای سال، فوری و با تضمین تحویل لوله باز شده به مشتری انجام می شود. هر زمان نیاز به خدمات لوله بازکنی در هروی داشتید میتوانید هر ساعت از شبانه روز با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار به محل اعزام شود.

خدمات لوله بازکنی تضمینی در منطقه هروی

خدمات لوله بازکنی تضمینی در منطقه هروی

لوله های مسدود شده، بالا زدن آب فاضلاب از لوله ها، جمع شدن آب در حمام، توالت و آشپزخانه باعث کاهش سرعت انجام کارهای روزانه و همچنین کثیف کارهایی که در پی آن به وجود می آید می شود و این یک مزاحمت جدی محسوب می شود. اما راه حل این مضوع چیست؟

برای خدمات با کیفیت، سریع و فوری همچنین نتایج موثر بهترین راه کار استفاده از خدمات لوله بازکنی هروی شرکت آقای لوله بازکن است.

طرز کار ما تضمین شده است و ما به طور کامل لوله را باز شده تحویل شما میدهیم. همینطور با خیالی آسوده از اینکه کثیف کاری در کمترین حد می باشد، میتوانید از خدمات لوله بازکنی میدان هروی استفاده نمایید. تضمین ما تحویل لوله باز شده به مشتری می باشد.

برای جلوگیری از گرفتگی و مسدود شدن کامل لوله در صورت مشاهده کند شدن تخلیه فاضلاب، بالا زدن آب و علائمی از این قبیل میتوانید با شماره تکنسین های لوله بازکنی در هروی که شماره سیار آن در سایت درج شده تماس بگیرید.

لوله بازکنی در هروی

لوله بازکنی در هروی

هروی در منطقه 4 شهرداری و در شمال شرق تهران قرار دارد که اتوبان شهید بابایی در شمال، اتوبان زین‌الدین در جنوب، اتوبان امام علی (ع) در شرق، اتوبان صیاد شیرازی در غرب 4 مرز آن را تشکیل میدهد.

به همین خاطر است که شرکت آقای لوله بازکن خدمات لوله بازکنی هروی را فوری و سریع در کلیه مناطق این محله از جمله خیابان های زیر انجام می دهد:

پناهی نيا، ساقدوش، استاد حسن بنا شمال، گلستان پنجم، خيابان وفامنش، خيابان دکتر آزادي، خيابان جوانشير و …

همچنین همسایگی هروی با پاسداران، مجیدیه و سیدخندان سبب شده تا سرویسکاران زیادی را در این مناطق مستقر کنیم تا بعد از تماس مشتری بتوانیم به موقع تکنسین لوله بازکن هروی را به محل اعزام نماییم.

آشنایی با انواع گرفتگی لوله فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب دلایل مختلفی دارد که در این بخش قصد داریم مهمترین و شایع ترین دلایلی که سبب مسدود شدن لوله فاضلاب و همچنین بالا زدن آب از چاه می شود را توضیح دهیم:

 • مدفوع: زمانی که فاضلاب خروجی سفت یا حجم زیادی داشته باشد به راحتی میتواند شترگلو را مسدود کند و باعث گرفتگی شود.
 • دستمال کاغذی: انداختن دستمال کاغذی در توالت ایرانی و فرنگی نیز مانند مدفوع به سادگی در مدت زمان کوتاه میتواند باعث رسوب گرفتگی و یا کم شدن قطر لوله و نهایتا گرفتگی شود.
 • اشیا کوچک و بزرگ: گاهی اوقات ندانسته و یا با آگاهی شی ای را داخل لوله می اندازیم که لوله را مسدود میکند و مسیر خروج فاضلاب را میگیرد و همین مسئله چاه را با مشکل رو به رو مینماید.
 • مصالح ساختمانی: در بسیاری از ساختمان های نوساز و یا ساختمان های قدیمی که بازسازی شده اند امکان ورود هرگونه چسب، دوغاب و مصالح ساختمانی دیگر نظیر قیر و ملات سیمان وجود دارد. این نوع گرفتگی جز سخت ترین گرفتی هاست که تنها راه حل آن لوله بازکنی هروی با فنر برقی است.
 • مو: ریختن هر گونه موی بلند یا ریز بعد از اصلاح درون لوله توالت یا حمام متواند به سرعت هر چیزی را به خود بچسباند و سبب بالا زدن آب چاه فاضلاب شود.

دلایل دیگر گرفتگی فاضلاب را میتوان شکستگی لوله، نداشتن شیب مناسب و استاندارد، کم شدن قطر لوله، چربی، روغن و رسوب عنوان نمود که همگی به وسیله دستگاه فنر برقی لوله بازکنی در هروی قابل رفع شدن هستند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی هروی با فنر برقی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی هروی با فنر برقی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی تهران هروی با فنر برقی توسط بهترین و مجرب ترین تکنسین های فنی شرکت آقای لوله بازکن که سابقه ای بیش از 20 سال دارند انجام می شود.

این تجربه بی نظیر سبب شده تا در مواردی که مشتریان درخواست اعزام سرویسکار لوله بازکن هروی ثبت کرده اند، نیروهای فنی ما بتوانند لوله هایی که برخی شرکت ها موفق به باز کردن آنها به دلیل وجود اشیا درون لوله نشده اند، باز کنند.

این یک ادعا نیست و میتوانید با یک بار امتحان کردن، تجربه بی نظیری در استفاده از خدمات لوله بازکنی هروی آقای لوله بازکن داشته باشید. ویژگی های این شرکت عبارتند از:

 • انجام کار بدون کثیف کاری تا حد ممکن
 • لوله بازکنی هروی با فنر برقی بدون تخریب
 • باز کردن انواع گرفتگی با قیر یا ملات سیمان
 • باز کردن گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی
 • لوله بازکنی شبانه روزی تهران
 • تمامی سرویسکاران این مجموعه بدون سوء پیشینه هستند.
 • اعزام سریع و فوری نیروی فنی به محل
 • ارائه فاکتور در صورت لزوم

تمامی دستگاه های این مجموعه جدید هستند و به همین دلیل با استفاده از دستگاه لوله بازکنی هروی با فنر برقی جدید توانسته ایم کثیف کاری را به حداقل برسانیم و رضایت مشتریان عزیزمان را جلب نماییم.

لوله بازکنی فوری منطقه هروی

رسیدن سریع سرویسکار و ارائه فوری خدمات لوله بازکنی هروی یکی از ویژگی های مهم شرکت آقای لوله بازکن است. خیلی کم پیش می آید که ما با تاخیر به منزل مشتری برسیم. در واقع میتوان گفت در 95% خدماتی که ارائه داده ایم، مشتری از زمان رسیدن نیروی فنی و همچنین زمان انجام کار بسیار رضایت داشته است.

لازم به ذکر است رسیدن به موقع لوله بازکن هروی مربوط به ارائه خدمات در روز نمی شود بلکه در طول شبانه روز سعی ما بر این است که همواره اعزام سرویسکار با سرعت بالا انجام شود.

امیدواریم شما مشتریان عزیز نیز با حمایت از مجموعه آقای لوله بازکن به ما در بهبود این ویژگی بارز یاری رسانید.

لوله بازکنی شبانه روزی میدان هروی

لوله بازکنی هروی شبانه روزی با دستگاه فنر برقی

لوله بازکنی میدان هروی شبانه روزی باز است! ما در تلاش هستیم تا برای رفع مشکل شما 24 ساعته فعال باشیم و بتوانیم در تمامی ساعات شبانه روز کمک رسان شما عزیزان باشیم.

از این پس اگر در هر ساعتی با مشکل گرفتگی و بالا زدن آب چاه فاضلاب رو به رو شدید بدون در نظر گرفتن ساعت، میتوانید با شماره لوله بازکنی سیار تماس بگیرید که زیر نظر شرکت آقای لوله بازکن فعالیت میکند و بدون دغدغه درخواست اعزام تکنسین فنی را ثبت نمایید.

پس از تماس با شماره ثبت شده در سایت، کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و بعد از اعلام آدرس توسط شما، نزدیکترین لوله بازکن هروی به محل اعزام خواهد شد تا سریعا در آنجا حاضر باشد.

چطور از خدمات شرکت آقای لوله بازکن استفاده کنیم؟

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی هروی ابتدا باید بدانید لوله شما مسدود شده یا خیر. دانستن این موضوع بسیار ساده است، کافی است یکی از نشانه های زیر را ببینید:

 • انتشار بوی بد فاضلاب
 • بالا زدن آب یا فاضلاب از لوله
 • جمع شدن آب یا فاضلاب اطراف لوله
 • پس زدن فاضلاب
 • تخلیه کند آب حین خروج از لوله

هر موقع یکی از نشانه های بالا را دیدید میتوانید با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید تا همکاران ما سریعا نیروی فنی مورد نظر را جهت انجام لوله بازکنی منطقه هروی اعزام نمایند. ثبت درخواست اعزام لوله بازکن هروی بصورت شبانه روزی و فوری انجام می شود.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی در هروی

زمان رسیدن لوله بازکن هروی به محل چقدر است؟

از زمانی که مشتری سفارش انجام خدمات لوله بازکنی هروی را ثبت می کند، حدودا 30 دقیقه زمان لازم است تا سرویسکار به محل برسد.

آیا لوله بازکنی هروی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

با توجه به اینکه در حال حاضر شرکت آقای لوله بازکن از سرویسکاران با تجربه و دستگاه های حرفه ای استفاده می کند، کثیف کاری در محیط، کمترین حد ممکن را دارد. پس خیالتان از بابت کثیف نشدن منزل یا محیط کارتان راحت باشد.

ضمانت خدمات چاه بازکنی چیست؟

لوله بازکنی هروی با تضمین باز شدن لوله و تحویل لوله باز شده به مشتری انجام می شود. یه این ترتیب خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی باید آسوده باشد.

آیا در شرایط کرونا، لوله بازکنی هروی با رعایت بهداشت انجام می شود؟

در شرایط کرونایی، لوله بازکن های این مجموعه، همگی موظف هستند بهداشت را در زمان انجام کار رعایت کنند و از ماسک هم استفاده نمایند.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی هروی، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (2 امتیاز)
2 پاسخ
 1. homa

  سلام
  خسته نباشید. همینکه سریعا به محل میرسید خیلی خوبه. از وقتی زنگ زدم برای لوله بازکنی هروی اونقدری زمان نبرد تا سرویسکار برسه.
  ازتون ممنونم

  1. آقای لوله بازکن

   سلام
   خواهش میکنم انجام وظیفه بوده
   خوشحالیم که رضایت داشتید

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+