لوله بازکنی اختیاریه

لوله بازکنی اختیاریه
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی اختیاریه

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی اختیاریه میتوانید شبانه روزی با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا سرویسکار فوری از محدوده شما اعزام شود. انجام کار با فنر برقی پیشرفته، لوله بازکن حرفه ای، 100% تضمینی و بدون کثیفی می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی اختیاریه و تخلیه چاه اختیاریه در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود. این خدمات فوری، شبانه روزی، تضمینی و ارزان می باشد که در منطقه اختیاریه تهران با حداقل کثیف کاری توسط شرکت آقای لوله بازکن صورت می گیرد.

لوله بازکن های اختیاریه آماده انجام کار هنگام گرفتگی لوله های فاضلاب اعم از توالت، آشپزخانه، حمام، حیاط، تراس، پارکینگ و … هستند. شما میتوانید با وقوع هر یک از این مشکلات بدون در نظر گرفتن موقعیت و زمان با پشتیبانی تماس بگیرید تا نیروی فنی مورد نظر سریعا به محل اعزام شود.

لوله بازکنی در اختیاریه شمالی و جنوبی

لوله بازکنی اختیاریه در منطقه 3 شهرداری تهران یکی از خدمات شرکت آقای لوله بازکن می باشد. با توجه به دسترسی های عالی از طریق دو بزرگراه صدر و صیاد شیرازی میتوانیم به سرعت خدمات لوله بازکنی اختیاریه شمالی و لوله بازکنی اختیاریه جنوبی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

شرکت آقای لوله بازکن، لوله بازکن اختیاریه را در مسیرهای نوبنیاد، خیابان پاسداران، میدان اختیاریه، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، خیابان شریعتی، میدان قدس، خیابان شهرداری و میدان تجریش، بلوار ارتش، اراج، خیابان لنگری، میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران، سه راه اختیاریه تا چهارراه پاسداران، ادامه خیابان پاسداران، حسینه ارشاد، خیابان شریعتی، ابتدای بزرگراه همت و زین الدین، بلوار ارتش، بزرگراه‌های امام علی، شهید بابایی، ایستگاه متروی نوبنیاد، بزرگراه صدر، پل صدر و دستواره، ضلع شمالی محله اختیاریه ، ادامه بزرگراه صدر و مدرس مستقر نموده تا این منطقه را به طور کامل تحت پوشش قرار دهد.

در هر نقطه از محله اختیاریه که باشید میتوانید همین حالا با شرکت تماس بگیرید و درخواست فوری اعزام سرویسکار لوله بازکن به محل را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، لوله بازکنی اختیاریه اعزام شود.

لوله بازکن های اختیاریه با دستگاه فنر برقی جدید اقدام به باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت، آشپزخانه، حمام و … می نمایند. تمامی مراحل انجام کار با کمترین میزان کثیف کاری و کاملا تضمینی و فوری است.

پیشنهاد می کنیم فیلم لوله بازکنی زیر را ببینید.

فیلم زیر نمونه ای از روش فنر زنی لوله فاضلاب در شرکت آقای لوله بازکن توسط سرویسکاران حرفه ای و مجرب می باشد. در این ویدئو مشاهده خواهید کرد که فنر زدن با حداقل کثیف کاری انجام می شود.

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی اختیاریه

همین که اینجا در حال خواندن این مطلب هستید یعنی برای شما هم پیش آمده که وارد سرویس بهداشتی، حمام یا آشپزخانه شوید و به یک لوله فاضلاب گرفته و یا آب چاه بالا زده خیره شوید.

در چنین شرایطی همه خانم ها دوست دارند آشنایی داشته باشند و یا حداقل همسرشان بتواند کارهایی که برای لوله بازکنی اختیاریه و تخلیه چاه اختیاریه انجام می دهند را سریعا به کار ببرد تا بتواند لوله فاضلاب را باز کند و آنها را از شر کثیف کاری و بوی خیلی بد فاضلاب خلاص کند.

اما فارغ از اینکه همیشه خیلی از کارها نیاز به تخصص و ابزارهای مخصوصی دارد و به همین خاطر هر کسی نمی تواند آنها را انجام دهد.

با در نظر گرفتن مشکلات اساسی شهروندان عزیز استان تهران به ویژه منطقه اختیاریه، خدمات لوله بازکنی اختیاریه و تخلیه چاه اختیاریه را بصورت شبانه روزی راه اندازی کرده ایم.

ازین پس به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز (24 ساعته) بدون تعطیلی برای انجام لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران با سرویسکاران شرکت بزرگ آقای لوله بازکن تماس بگیرید و مشکل خود را تنها در کمتر از 20 دقیقه برطرف کنید.

اما قبل از اینکار بهتر است ابتدا بدانید که چه عاملی باعث شده لوله فاضلاب بگیرید و یا آب چاه بالا بزند و بوی بد فاضلاب و کثیف کاری های بعد از آن پیش آید و بهترین روش لوله بازکنی اختیاریه کدام است.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی فرمانیه

علت گرفتگی لوله های فاضلاب

لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

گرفتگی لوله فاضلاب اختیاریه و یا هر منطقه دیگر از تهران بزرگ به خاطر خیلی چیزهاست که ما در اینجا مهمترین آنها را بصورت تفکیک شده عنوان کرده ایم:

 • گرفتگی توالت: رسوب، لجن، مدفوع، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، اشکال در لوله کشی، اشکال در سیفون، افتادن اشیا درون لوله
 • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه: پسماند مواد غذایی، میوه و سبزیجات، پرز فرش، موکت و مو و رسوب
 • گرفتگی لوله حمام: موی بلند، رسوب

توجه: در بسیاری از ساختمان های نوساز یا تازه تعمیر شده، علت گرفتگی می تواند علاوه بر موارد بالا به خاطر ورود سیمان، دوغاب، شن، ماسه و حتی گِل باشد.

بهترین روش لوله بازکنی اختیاریه

لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

لوله بازکنی شبانه روزی تهران در اختیاریه روش های مختلفی دارد که عبارتند از:

 • لوله بازکنی با فنر برقی
 • لوله بازکنی با تراکم هوا
 • لوله بازکنی با ژنراتور
 • لوله بازکنی با پمپ

از نظر مهندسان لوله کشی و تاسیسات بهترین روش ممکن که هم از نظر اقتصادی برای مردم به صرفه است و هم از نظر رفع گرفتگی تضمینی، لوله بازکنی با فنر برقی می باشد.

فنر برقی می تواند هر گرفتگی را رفع کند حتی اگر گرفتگی به خاطر سیمان، دوغاب، قیر، رسوب، چربی و روغن باشد.

اما دستگاه های دیگر قادر به رفع گرفتگی با سیمان، دوغاب و قیر نیستند که این مزیت سبب شده تا بهترین روش لوله بازکنی استفاده از دستگاه فنر برقی باشد.

علاوه بر این قیمت این خدمات نیز به مراتب از دیگر روش ها کمتر و همچنین باز کردن گرفتگی کاملا تضمینی است.

لازم به ذکر است که فنر برقی هیچ کثیف کاری ندارد.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

تخلیه چاه اختیاریه

تخلیه چاه اختیاریه زمانی انجام می شود که تشخیص پر شدن چاه فاضلاب 100% باشد. در چنین شرایطی برای تخلیه چاه اختیاریه باید از تانکرهای مکنده آب و فاضلاب استفاده نمود.

البته قبل از انجام این کار ابتدا باید محل دقیق چاه مشخص شود و پس از باز کردن دهانه چاه توسط فرد متخصص، شلنگ تخلیه وارد چاه شود و هر آنچه داخل چاه وجود دارد را به تانکر منتقل نماید.

در بعضی از موارد زمانی که چاه تخلیه کی شود نیاز به لایروبی هم می باشد که اینکار برای افزایش عمر چاه و بازدهی بیشتر آن بسیار پیشنهاد می شود.

هشدار: با تشخیص به موقع برای تخلیه چاه از خطر ریزش چاه و نشت فاضلاب در امان باشید.

تخلیه چاه لوله بازکنی اختیاریه شبانه روزی در خدمات شماست

شاید بارها پس زدن لوله فاضلاب برایتان اتفاق افتاده و قسمتهایی از منزلتان نیز کثیف شده باشد و شما در آن لحظه نمی دانید که چکار باید انجام دهید.

در این شرایط حتما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در اختیاریه را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض وقوع مشکل سریعا تماس بگیرید تا به مشکلتان رسیدگی شود.

شرکت آقای لوله بازکن با توجه به این مسئله، چاه بازکن های شیفت شب خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده است تا فوری و با کیفیت مطلوب به مشتریان خود خدمات ارائه نمایند.

اگر در منطقه اختیاریه تهران هستید و مشکل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دارید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی مورد اعتماد خود را به محل شما اعزام نماییم.

تمامی نیروهای فنی منطقه 3 شهرداری و اختیاریه شمالی و جنوبی بصورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند. همانطور که گفتیم ما 24 ساعته در تمامی روزهای سال فعال هستیم و هر موقع مشکلی در زمینه گرفتگی لوله های فاضلاب و یا بالا زدن آب چاه فاضلاب داشتید، میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست اعزام لوله بازکن در اختیاریه بسیار ساده است و برای اینکار کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید و مشکلتان را توضیح دهید. کارشناسان آقای لوله بازکن به سرعت با توجه به مشکل شما، نیروی متخصص لازم را به محل اعزام می کنند.

می توانید با آسودگی خاطر از خدمات لوله بازکنی محدوده اختیاریه استفاده کنید، چون سرویسکارانی که در ساعات پایانی شب به منزل و یا محل کار مشتریان اعزام می شوند بسیار مطمئن می باشند.

کلیه خدمات شرکت آقای لوله بازکن در یک نگاه:

 • لوله بازکنی
 • تخلیه چاه
 • لایروبی چاه
 • رفع نشتی توالت
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • رسوب زدایی لوله فاضلاب
 • باز کردن گرفتگی لوله با سیمان
 • تشخیص دقیق محل چاه فاضلاب
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی

سوالات متداول در مورد لوله بازکنی اختیاریه

آیا خدمات لوله بازکنی اختیاریه کثیف کاری دارد؟

به هیچ وجه. کلیه کارهای لازم با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد. سرویسکاران این مجموعه دارای تجربه عالی در ارائه خدمات هستند و همچنین از دستگاه های بروز و پیشرفته استفاده می کنند.

آیا خدمات شرکت آقای لوله بازکن ضمانت دارد؟

بله تضمین این شرکت تحویل لوله باز شده به مشتری است. یعنی تنها در صورت باز شدن لوله هزینه خدمات دریافت خواهد شد. سرویسکاران این مجموعه کاملا مجرب هستند و هر نوع گرفتگی سختی را به راحتی بصورت کامل باز می کنند.

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن به محل برسد؟

معمولا 30 دقیقه ای لوله بازکن به محله اختیاریه میرسد.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی اختیاریه، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (9 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید