تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات تخلیه چاه > لوله بازکنی اختیاریه – تخلیه چاه اختیاریه
لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی اختیاریه و تخلیه چاه اختیاریه در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود. این خدمات فوری، شبانه روزی، تضمینی و ارزان می باشد که در منطقه اختیاریه تهران بدون کثیف کاری توسط شرکت آقای لوله بازکن صورت می گیرد.

خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی اختیاریه

همین که اینجا در حال خواندن این مطلب هستید یعنی برای شما هم پیش آمده که وارد سرویس بهداشتی، حمام یا آشپزخانه شوید و به یک لوله فاضلاب گرفته و یا آب چاه بالا زده خیره شوید.

در چنین شرایطی همه خانم ها دوست دارند آشنایی داشته باشند و یا حداقل همسرشان بتواند کارهایی که برای لوله بازکنی اختیاریه و تخلیه چاه اختیاریه انجام می دهند را سریعا به کار ببرد تا بتواند لوله فاضلاب را باز کند و آنها را از شر کثیف کاری و بوی خیلی بد فاضلاب خلاص کند.

اما فارغ از اینکه همیشه خیلی از کارها نیاز به تخصص و ابزارهای مخصوصی دارد و به همین خاطر هر کسی نمی تواند آنها را انجام دهد.

با در نظر گرفتن مشکلات اساسی شهروندان عزیز استان تهران به ویژه منطقه اختیاریه، خدمات لوله بازکنی اختیاریه و تخلیه چاه اختیاریه را بصورت شبانه روزی راه اندازی کرده ایم.

ازین پس به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز (24 ساعته) بدون تعطیلی با سرویسکاران شرکت بزرگ آقای لوله بازکن تماس بگیرید و مشکل خود را تنها در کمتر از 20 دقیقه برطرف کنید.

اما قبل از اینکار بهتر است ابتدا بدانید که چه عاملی باعث شده لوله فاضلاب بگیرید و یا آب چاه بالا بزند و بوی بد فاضلاب و کثیف کاری های بعد از آن پیش آید و بهترین روش لوله بازکنی اختیاریه کدام است.

لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

علت گرفتگی لوله های فاضلاب

گرفتگی لوله فاضلاب اختیاریه و یا هر منطقه دیگر از تهران بزرگ به خاطر خیلی چیزهاست که ما در اینجا مهمترین آنها را بصورت تفکیک شده عنوان کرده ایم:

  • گرفتگی توالت: رسوب، لجن، مدفوع، دستمال کاغذی، نوار بهداشتی، اشکال در لوله کشی، اشکال در سیفون، افتادن اشیا درون لوله
  • گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه: پسماند مواد غذایی، میوه و سبزیجات، پرز فرش، موکت و مو و رسوب
  • گرفتگی لوله حمام: موی بلند، رسوب

توجه: در بسیاری از ساختمان های نوساز یا تازه تعمیر شده، علت گرفتگی می تواند علاوه بر موارد بالا به خاطر ورود سیمان، دوغاب، شن، ماسه و حتی گِل باشد.

بهترین روش لوله بازکنی اختیاریه

لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

لوله بازکنی در اختیاریه روش های مختلفی دارد که عبارتند از:

  • لوله بازکنی با فنر برقی
  • لوله بازکنی با تراکم هوا
  • لوله بازکنی با ژنراتور
  • لوله بازکنی با پمپ

از نظر مهندسان لوله کشی و تاسیسات بهترین روش ممکن که هم از نظر اقتصادی برای مردم به صرفه است و هم از نظر رفع گرفتگی تضمینی، لوله بازکنی با فنر برقی می باشد.

فنر برقی می تواند هر گرفتگی را رفع کند حتی اگر گرفتگی به خاطر سیمان، دوغاب، قیر، رسوب، چربی و روغن باشد.

اما دستگاه های دیگر قادر به رفع گرفتگی با سیمان، دوغاب و قیر نیستند که این مزیت سبب شده تا بهترین روش لوله بازکنی استفاده از دستگاه فنر برقی باشد.

علاوه بر این قیمت این خدمات نیز به مراتب از دیگر روش ها کمتر و همچنین باز کردن گرفتگی کاملا تضمینی است.

لازم به ذکر است که فنر برقی هیچ کثیف کاری ندارد.

لوله بازکنی اختیاریه ، تخلیه چاه اختیاریه

تخلیه چاه اختیاریه

تخلیه چاه اختیاریه زمانی انجام می شود که تشخیص پر شدن چاه فاضلاب 100% باشد. در چنین شرایطی برای تخلیه چاه اختیاریه باید از تانکرهای مکنده آب و فاضلاب استفاده نمود.

البته قبل از انجام این کار ابتدا باید محل دقیق چاه مشخص شود و پس از باز کردن دهانه چاه توسط فرد متخصص، شلنگ تخلیه وارد چاه شود و هر آنچه داخل چاه وجود دارد را به تانکر منتقل نماید.

در بعضی از موارد زمانی که چاه تخلیه کی شود نیاز به لایروبی هم می باشد که اینکار برای افزایش عمر چاه و بازدهی بیشتر آن بسیار پیشنهاد می شود.

هشدار: با تشخیص به موقع برای تخلیه چاه از خطر ریزش چاه و نشت فاضلاب در امان باشید.

یک دیدگاه بگذارید

15 − 6 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵