تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی ولنجک

2

لوله بازکنی ولنجک یکی از خدمات ویژه شرکت آقای لوله بازکن در منطقه 1 تهران می باشد. زمانی که یکی از لوله های فاضلاب با مشکل گرفتگی و انسداد راه آب فاضلاب مواجه شود به این سرویس نیاز پیدا می کنید. برای رهایی از این وضعیت می بایست از خدمات چاه بازکنی خیابان ولنجک استفاده نمایید. شرکت آقای لوله بازکن با اعزام نیروی ماهر و مجرب و با استفاده از تجهیزات بروز می تواند مسیر خروجی لوله را باز نماید.

در این مطلب از لوله بازکنی 24 ساعته تهران قصد داریم شما را با نحوه ارائه خدماتمان در لوله بازکنی ولنجک آشنا نماییم.

نحوه ارائه خدمات لوله بازکنی در منطقه ولنجک

خدمات لوله بازکنی منطقه ولنجک وقتی کارساز است که لوله فاضلاب مسدود شده و یا شی ای درون آن گیر کرده که موجب گرفتگی و بالا زدن آب از لوله می گردد. سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن با تجربه و سابقه بالا می توانند هر نوع گرفتگی را باز کنند. چاه بازکن در ابتدای کار علت گرفتگی را بررسی کرده و با فنر برقی (ژنراتور) شروع به باز کردن لوله می کند فنر از عهده هر نوع گرفتگی اعم از ساده و سخت (حتی گرفتگی با سیمان) بر می آید.

روش کار با فنر به این صورت  است که نیروی فنی موتور را با دور کم روشن می کند و سر فنر را درون لوله قرار می دهد با چرخش موتور، فنر به داخل لوله حرکت می کند و تا جایی پیش می رود که با گرفتگی برخورد نماید. سپس با افزایش دور موتور فشار فنر بر گرفتگی بیشتر شده و در نتیجه آنها را از بین می برد. لازم به ذکر است این وسیله دارای آلیاژی انعطاف پذیر است که به لوله هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند. در پاره ای موارد فنر توانایی رفع گرفتگی را ندارد، بنابراین سرویسکاران چاه بازکنی ولنجک از دستگاه های دیگر نظیر تراکم هوا استفاده می نمایند.

علت گرفتگی چاه فاضلاب چیست؟ چگونه می توان از مسدود شدن دوباره آن جلوگیری کرد؟

علت گرفتگی چاه فاضلاب در ولنجک چیست؟ چگونه می توان از مسدود شدن دوباره آن جلوگیری کرد؟

گرفتگی لوله های فاضلاب امری طبیعی در دنیای آب و فاضلاب به شمار می رود روزانه در تهران با انسداد تعداد زیادی از لوله ها رو به رو هستیم. عوامل مختلفی در گرفتگی راه آب فاضلاب نقش دارند مثلا در گرفتگی لوله آشپزخانه عواملی چون تفاله چای، پوست میوه و سبزیجات مؤثر هستند. با توجه به نوع و شدت گرفتگی، میزان دردسری هم که برای ما درست می شود متفاوت است. ولی چیزی که در این بین حائز اهمیت است این است که دلیل گرفتگی چاه فاضلاب را بدانیم و در صدد رفع یا جلوگیری از آن برآییم.

اصلی ترین عللی که منجر به گرفتگی لوله های فاضلاب  می گردند عبارتند از:

 • تجمع مو، پرز و نخ در لوله های فاضلاب
 • انباشته شدن دستمال کاغذی، دستمال توالت و پوشک بچه در مسیر عبور فاضلاب توالت
 • تجمع پسماند مواد غذایی و چربی در راه آب فاضلاب آشپزخانه
 • ورود اجسامی چون گوشی، جواهرات، مسواک و خمیر دندان به درون لوله 
 • گرفتگی لوله در منازل نوساز و بازسازی شده با سیمان، قیر، شن، ماسه و ….
 • شیب نامناسب لوله ها
 • وجود جرم و رسوب در جداره لوله
 • اشکال در لوله کشی ساختمان

همانطور که می دانید لوله های فاضلاب طوری ساخته شده اند که مکانی برای عبور آب و فاضلاب باشند پس قاعدتا ورود هر یک از مواردی که ذکر شد باعث مسدود شدن مسیر خروجی فاضلاب می گردد، بدون تردید در چنین وضعیتی باید از یک فنر زن ماهر و شرکت چاه بازکنی ولنجک استفاده نمایید تا مشکل را به طور کامل رفع کند. 

چگونه می توان از مسدود شدن دوباره لوله ها جلوگیری کرد؟

با انجام راهکارهای زیر می توان از گرفتگی مداوم لوله ها پیشگیری کرد:

1) قرار دادن صافی های ریز درون سینک ظرفشویی و کفشورها.

2) به هیچ وجه تفاله چای، روغن، پسماند مواد غذایی و مو را درون لوله نریزید.

3) از ریختن دستمال کاغذی به درون لوله توالت جدا خودداری کنید و در عوض آنها را درون سطل زباله بریزید.

4) از ورود اشیای خارجی به داخل لوله جلوگیری کنید.

5) می توانید برای از بین بردن چربی های موجود در لوله، از یک کتری آب جوش  هفته ای یک بار نیز استفاده نمایید.

با انجام موارد بالا، این اطمینان را به شما می دهیم که لوله های فاضلابتان تا مدت زمان طولانی دچار گرفتگی نشود و شما هم به خدمات لوله بازکنی ولنجک احتیاج نداشته باشید.

کمترین حد کثیف کاری در لوله بازکنی خیابان ولنجک

کمترین حد کثیف کاری در لوله بازکنی خیابان ولنجک

مهمترین موضوعی که در زمان انسداد لوله های فاضلاب برای بیشتر افراد اولویت دارد این است که شرکت لوله بازکنی انتخاب کنند که خدمات خود را با کمترین میزان کثیف کاری ارائه دهد. در همین راستا شرکت آقای لوله بازکن در سرویس لوله بازکنی خیابان ولنجک ، همواره سعی  می کند با استفاده از فنی کاران کار کشته و مجرب و تجهیزات پیشرفته ای چون فنر برقی میزان کثیف کاری را به حداقل برساند. در واقع اگر گرفتگی در حمام و سرویس بهداشتی باشد بدون کثیف کاری می باشد، و در آشپزخانه نیز تا جای ممکن مقدار کثیفی بسیار ناچیز و کم است.

خدمات لوله بازکنی در ولنجک تهران با کمترین حد کثیف کاری و رعایت نکات بهداشتی را می توانید با مجموعه آقای لوله بازکن تجربه کنید.

ویژگی های سرویسکار منطقه ولنجک

ویژگی های سرویسکار منطقه ولنجک

شرکت آقای لوله بازکن در لوله بازکنی منطقه ولنجک، چاه بازکن هایی که دارای ویژگی های زیر هستند استخدام می نماید تا مشتریان از بابت ارائه سرویس خیالشان آسوده باشد:

 • چاه بازکن خیابان ولنجک بدون سوء پیشینه باشد.
 • دارای سابقه و تجربه بالا
 • مهارت کار کردن با انواع دستگاههای مخصوص لوله بازکنی ولنجک
 • توانایی تشخیص علت گرفتگی و چگونگی برطرف کردن آن
 • کار کردن با کمترین حد کثیف کاری
 • انجام کار حتی الامکان با رعایت اصول بهداشتی
 • رفع گرفتگی لوله به صورت تضمینی

خدمات مرتبط: لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی کاملا تضمینی در محدوده ولنجک

ضمانت در هر کاری لازم و واجب است مخصوصا در کارهای خدماتی از جمله لوله بازکنی. شرکت آقای لوله بازکن با سابقه درخشان در امر لوله بازکنی، این تضمین را به مشتریان خود می دهد که لوله باز شده را تحویل ایشان دهد، بنابراین همواره لوله بازکن هایی را جهت باز کردن لوله به محل می فرستد که ابتدا بتوانند علت گرفتگی را تشخیص داده و سپس با استفاده از وسیله مناسب، گرفتگی را باز کرده و در صورت لزوم راه آب فاضلاب را در حضور مشتری آزمایش کنند.

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی

لوله بازکنی ولنجک شبانه روزی

گرفتگی لوله فاضلاب در هر ساعت از شبانه روز می تواند اتفاق بیفتد و زمان مشخصی ندارد اقدام سریع و به موقع، شما را از شر کثیفی ها نجات می دهد. به همین منظور خدمات لوله بازکنی محدوده ولنجک به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمام مناطق تهران ارائه داده می شود. کافی است هنگام بروز مشکل با شماره موجود در سایت تماس بگیرید کارشناسان شرکت آقای لوله بازکن به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی مشتریان عزیز می باشند و پیگیری های لازم را جهت اعزام سرویسکار به محل در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهند.

در صورت مشاهده گرفتگی در یکی از لوله های فاضلاب و استفاده از خدمات لوله بازکنی ولنجک بدون فوت وقت با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید همکاران ما در مجموعه آقای لوله بازکن در اسرع وقت فنی کار ماهر را به محل اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی ولنجک

شرایط انجام کار لوله بازکنی ولنجک در شرایط کرونایی چگونه است؟

در انجام کار لوله بازکنی ولنجک همواره سعی ما رعایت بهداشت است. به همین منظور کلیه سرویسکارانمان موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط کرونایی هستند.

کثیف کاری در انجام فنر زنی خدمات ولنجک چقدر است؟

در شرکت آقای لوله بازکن در حال حاضر کثیف کاری به میزان کمی است. هنگام فنر زدن فاضلاب جایی پاشیده نمی شود و فنر نیز ضربه خاصی نمی زند به همین خاطر حداقل کثیف کاری در انجام کار وجود دارد. لازم به ذکر است که ما از دستگاه های جدید به نام ژنراتور به جای دریل استفاده می کنیم.

تضمین خدمات چاه بازکنی ولنجک چیست؟

برای لوله بازکنی ولنجک ما تضمین می دهیم لوله را باز کنیم. این ضمانت مربوط به تحویل لوله باز شده به مشتری است. یعنی شما با خیال راحت میتوانید از خدمات آقای لوله بازکن استفاده کنید و لوله فاضلاب را باز شده تحویل بگیرید.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی ولنجک، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (9 امتیاز)
2 پاسخ
 1. حیدری

  سلام برای لوله بازکنی ولنجک یه سوال دارم اگه میشه راهنمایی کنید
  اگر فنر بزنیم لوله باز نشه راهکار چیه؟

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+