لوله بازکنی دزاشیب

لوله بازکنی دزاشیب
راهنمای مطالعه
شرکت لوله بازکنی دزاشیب شبانه روزی با بهترین تیم حرفه ای و متخصص در خدمت شماست. اگر نیاز به چاه بازکن در منطقه دزاشیب دارید میتوانید همین حالا با شماره پشتیبانی 09197565465 تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار به شما اعزام شود. انجام کار توسط سرویسکار باتجربه، بدون کثیف کاری، بدون تخریب و 100% تضمینی است.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی دزاشیب یکی دیگر از خدمات شرکت آقای لوله بازکن در منطقه 1 تهران می باشد که کاملا تضمینی و با رعایت نکات بهداشتی به مشتریان عزیز ارائه می شود.

زمانی که یکی از لوله های فاضلاب مانند حمام، توالت ایرانی یا فرنگی، روشویی، سینک و پارکینگ با گرفتگی مواجه شود، می توانید از لوله بازکنی تهران محدوده دزاشیب استفاده نمایید.

سرویسکاران دزاشیب می توانند تمام گرفتگی ها را با استفاده از دستگاه های جدید مانند فنر برقی سریعا برطرف نمایند.

در صورت وقوع مشکل می توانید با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید، تا کارشناسان ما هماهنگی های لازم را جهت اعزام نیروی فنی انجام دهند.

لوله بازکنی خیابان دزاشیب با چاه بازکن های مجرب

لوله بازکنی خیابان دزاشیب با چاه بازکن های مجرب

هر وقت که با مشکل انسداد لوله های فاضلاب رو به رو شدید می توانید برای رفع گرفتگی با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید تا بهترین چاه بازکن لوله بازکنی دزاشیب در محل حاضر باشد.

لوله بازکن های این مجموعه با تکیه بر تخصص و تجربه بالای خود، هر نوع گرفتگی را به راحتی باز می کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهند.

برای اعزام سرویسکار به محل، از طریق پشتیبانی شرکت درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما فورا به مشکل شما رسیدگی کنند.

ما همواره تلاش می کنیم تا خدمات با کیفیت را در لوله بازکنی دزاشیب ارائه دهیم و در این راه با کمک چاه بازکن های با تجربه، گرفتگی لوله فاضلاب را بطور کامل رفع می نماییم.

لوله بازکنی محله دزاشیب شبانه روزی

لوله بازکنی محله دزاشیب شبانه روزی

شرکت آقای لوله بازکن خدمات لوله بازکنی دزاشیب را بصورت شبانه روزی و در 7 روز هفته ارائه می دهد. سرویسکاران مجموعه آقای لوله بازکن که در شب فعالیت می کنند در تمام نقاط تهران بزرگ مستقر شده اند تا پس از تماس مشتری به موقع در محل حاضر باشند.

همانطور که می دانید مسدود شدن لوله های فاضلاب از قبل خبر نمیکند و به یکباره آب از لوله ها بالا می زند. در این شرایط ممکن است جایی را برای رفع مشکلتان سراغ نداشته باشید، اصلا نگران نباشید چون شرکت آقای لوله بازکن بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی دزاشیب با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز می باشد.

بدین ترتیب در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل انسداد راه آب فاضلاب مواجه شدید می توانید بصورت 24 ساعته با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید تا مطمئن ترین نیروی فنی خود را به محل اعزام نماییم.

بهترین روش باز کردن لوله در دزاشیب تهران

بهترین روش باز کردن لوله در دزاشیب تهران

برای رفع انسداد لوله اول باید محل و علت گرفتگی معلوم شود، سپس لوله بازکن دزاشیب روش متناسب با رفع گرفتگی را انتخاب می کند. اما در مجموع روشهای بسیاری برای برطرف کردن مشکل و انجام کار چاه بازکنی در دزاشیب وجود دارد که رایج ترین آن ها عبارتند از:

فنر برقی (ژنراتور): فنر برقی تقریبا اکثر گرفتگی لوله فاضلاب را رفع می نماید. یکی از بهترین ابزار لوله بازکنی در دزاشیب که عامل انسداد را بدون تخریب و کنده کاری از بین می برد. همچنین کار با سرعت بالا انجام می شود و از نظر اقتصادی نسبت به سایر روشها مقرون به صرفه است. هنگامی که فنر قادر به باز کردن لوله در موارد خاص نباشد از دستگاه های دیگر استفاده می کنیم.

تراکم هوا: در این روش هوا با قدرت بالا وارد لوله ها می شود و مسیر خروجی فاضلاب را باز می کند. بیشتر برای رفع خاک، شن و ماسه کارایی دارد.

ساکشن: دستگاه ساکشن برای درآوردن اشیا از چاه توالت بکار می رود که بندرت در لوله بازکنی دزاشیب استفاده می شود.

محلول های شیمیایی: این روش را خود مشتری انتخاب می نماید چون راه حل سریع و کم هزینه ای است که ما اصلا آن را پیشنهاد نمی کنیم زیرا بدلیل خاصیت خورندگی باعث از بین رفتن اتصالات لوله ها می شود.

چاه بازکن های محله دزاشیب هر نوع گرفتگی حتی گرفتگی با سیمان را با کیفیت عالی باز می کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی کامرانیه

دلایل مسدود شدن لوله های فاضلاب در ساختمان

همه ما می دانیم که دلایل مختلفی باعث مسدود شدن چاه فاضلاب در ساختمان می شوند. هر یک از این گرفتگی ها باید به وسیله لوله بازکن دزاشیب تشخیص داده شوند تا بتوان آن ها را بطور کامل و تضمینی برطرف نمود.

مهمترین علل گرفتگی لوله های فاضلاب در دزاشیب عبارتند از:

 • موی بلند
 • تفاله چای، قهوه و …..
 • دستمال کاغذی
 • افتادن اشیا کوچک و بزرگ
 • شیب کم لوله
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله نظیر سیمان و گچ
 • چربی و روغن

علت اصلی بالا زدن چاه فاضلاب می تواند یکی از موارد بالا باشد، که سرویسکاران مجموعه آقای لوله بازکن با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات می توانند هر مشکلی را به راحتی رفع کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند.

مسئله مهم بعدی این است که هر کدام از این گرفتگی ها معمولا در 2 قسمت از لوله فاضلاب رخ می دهند.

1. لوله اصلی(مشاع): لوله اصلی لوله ای است که تمام لوله های واحدها به آن متصل است که از بالای ساختمان تا سر چاه کشیده شده است. گاهی اوقات بدلیل رعایت نکردن ساکنین ساختمان در این نقطه، گرفتگی های پیچیده ایجاد می شود و باعث کیپ شدن لوله می گردد.

2. شترگلو(سیفون): همه لوله های داخل واحدها دارای شترگلو هستند. زمانی که این قسمت دچار گرفتگی می شود می توانید از خدمات لوله بازکنی با فنر دزاشیب استفاده کنید تا مشکلتان سریعا رفع گردد.

باز کردن لوله مسدود شده با کمترین حد کثیف کاری

باز کردن لوله مسدود شده با کمترین حد کثیف کاری

یکی از مهمترین مزیت های شرکت چاه بازکنی آقای لوله بازکن، باز کردن گرفتگی با کمترین میزان کثیف کاری است تا شما عزیزان دغدغه کثیف شدن منزل یا محیط کارتان را نداشته باشید.

در خدمات لوله بازکنی شمال تهران از نیروهای با تجربه و همچنین دستگاه های بروز و پیشرفته استفاده می کنیم، به همین علت کلیه مراحل انجام کار با کمترین حد کثیف کاری انجام می گردد تا مشتری اذیت نشود.

لازم به ذکر است دستگاه های جدید که ژنراتور نام دارند، بدون ضربه زدن گرفتگی را رفع می کنند و فاضلاب به جایی پخش نمی شود در نتیجه میزان کثیف کاری حین انجام کار کاهش می یابد.

ارائه سرویس لوله بازکنی در حمام و سرویس بهداشتی بدون کثیف کاری خواهد بود و در قسمتهایی مثل آشپزخانه فقط دور لوله کثیف می شود که چاه بازکن در انتهای کار با ریختن آب برای آزمایش باز بودن مسیر فاضلاب تمیز می کند.

خدمات لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری در محدوده دزاشیب را با مجموعه آقای لوله بازکن تجربه کنید.

ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن

 • رفع بوی بد فاضلاب
 • دارای سرویسکاران حرفه ای و مجرب
 • شبانه روزی بدون تعطیلی
 • اعزام فوری نیرو به محل در کوتاهترین زمان ممکن
 • باز کردن گرفتگی های سخت و پیچیده
 • لوله بازکنی دزاشیب با کمترین میزان کثیف کاری
 • فعال در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل
 • رفع هر نوع گرفتگی با جدیدترین دستگاه های لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران

در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب در منطقه دزاشیب مواجه شدید بلافاصله با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران مجموعه آقای لوله بازکن نزدیکترین سرویسکار به محل شما را اعزام خواهند کرد. ما بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول لوله بازکنی دزاشیب

آیا خدمات لوله بازکنی دزاشیب شبانه روزی است؟

بله ما 24 ساعت شبانه روز آماده خدمت به شما مشتریان عزیز هستیم. علاوه براین لوله بازکنی در دزاشیب بدون تعطیلی در تمام روزهای سال ارائه می شود.

تضمین فنر زنی و لوله بازکنی یعنی چه؟

یعنی ما تضمین می دهیم لوله را کاملا باز کنیم. نیروهای فنی ما لوله گرفته شده را کاملا باز شده به مشتری تحویل می دهند. برای اطمینان خاطر شما عزیزان، سرویسکاران باز بودن مسیر لوله را تست می کنند.

فنر زدن لوله با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر میتوانیم به شما بگوییم که در این شرکت با استفاده از دستگاه های جدید و تجربه سرویسکاران مجرب خود، توانسته ایم کثیف کاری لوله بازکنی دزاشیب را به حداقل برسانیم.

ساعات کاری شرکت

همه روزه حتی در اعیاد و تعطیلات رسمی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم

نحوه درخواست اعزام سرویسکار به محل

برای این کار کافی است با شماره پشتیبانی 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید