لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی، شبانه روزی، فوری و تضمینی
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی کامرانیه

شرکت لوله بازکنی کامرانیه شبانه روزی در تمام روزهای سال فعال است. جهت استفاده از خدمات و اعزام لوله بازکن در منطقه کامرانیه میتوانید همین حالا با شماره 09197565465 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا سریعا نیروی نزدیک به شما در محل حضور یابد. انجام کار با نهایت کیفیت، بدون کثیف کاری، بدون تخریب و کاملا حرفه ای می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی کامرانیه فوری بدون کثیف کاری با قیمت ارزان و سرویسکاران حرفه ای انجام می شود. لوله بازکنی محدوده کامرانیه شمالی و کامرانیه جنوبی شبانه روزی توسط بهترین سرویسکاران حرفه ای با کیفیت عالی انجام می شود. هر زمان نیاز به رفع گرفتگی توالت، حمام یا آشپزخانه داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید تا سریعا نزدیکترین نیروی آماده به کار به محل اعزام شود.

لوله بازکنی کامرانیه شمالی و کامرانیه جنوبی

کامرانیه محله ای در منطقه شمیران واقع در شمال تهران واقع می باشد. کامرانیه شمالی که در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد، از شمال با نیاوران، از جنوب با کامرانیه جنوبی، از شرق با فرمانیه و از غرب با دزاشیب همسایه است.

لوله بازکنی کامرانیه توسط شرکت آقای لوله بازکن در تمامی کوچه ها و خیابان های اصلی این منطقه انجام می شود و این محله کاملا تحت پوشش شبانه روزی خدمات لوله بازکنی شمال تهران است.

در هر کدام از خیابان ها، کوچه ها و بن بست های کامرانیه شمالی و کامرانیه جنوبی زیر که باشید، میتواند کاملا فوری به چاه بازکنی کامرانیه دسترسی داشته باشید و سریعا درخواست اعزام سرویسکار دهید.

خیابان کامرانیه شمالی (بازدار)، دیباجی، کوچه گلناز، کوچه سرو، کوچه ساسان، کوچه دکتر شریفی، کوچه کریمی (فروغ)، کوچه ریحانه، کوچه فرهاد، کوچه ناهید، خیابان تاجیکی (حدفاصل خیابان ثروتی و کامرانیه شمالی)، کوچه باغ گل میثم، کوچه سرخس، خیابان داریوش، کوچه شیبانی، خیابان مینا، کوچه یاسمن، بن‌بست اول، کوچه ترکاشوند، خیابان مروارید، بن‌بست دوم، کوچه فاتح، خیابان فریماه، خیابان ثروتی (بالای خیابان تاجیکی)، کوچه صیرفیان، کوچه همایون فرخ، کوچه وارسته، کوچه شهبازنژاد، کوچه فیروزه، کوچه کامران، کوچه کاوه

کلیه خدمات این شرکت بصورت تضمینی و بدون کثیف کاری توسط بهترین و مجرب ترین لوله بازکن ها انجام می شود.

لوله بازکن حرفه ای کامرانیه چه ویژگی هایی دارد؟

لوله بازکنی کامرانیه

حرفه ای بودن یک سرویسکار از لحاظ تجربه و روش های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در کامرانیه سنجیده می شود. در شرکت آقای لوله بازکن معیارهای بسیار زیادی برای حرفه ای بودن یک سرویسکار داریم که هنگام استخدام نیروی فنی، باید تمامی موارد دارا باشد تا فردی در مجموعه آقای لوله بازکن استخدام شود.

 • اخلاق خوب
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • داشتن تاییدیه صلاحیت
 • تجربه بیش از 15 سال در زمینه لوله بازکنی شبانه روزی تهران
 • تسلط کامل بر روی دستگاه های رفع گرفتگی فاضلاب (تراکم هوا، واترجت، پمپ و فنر برقی)
 • متعهد بودن به قوانین شرکت
 • استفاده از فنرهای مناسب و مخصوص لوله های فاضلابی مختلف
 • باز کردن تضمینی گرفتگی لوله
 • استفاده نکردن از مواد شیمیایی و اسید
 • رعایت اصول بهداشتی و انجام کار بدون کثیف کاری
 • گذراندن آموزش های لازم جهت انجام هر چه بهتر کار

و موارد بسیار زیاد دیگر که همگی تنها به خاطر رضایت مشتریان عزیز ما در لوله بازکنی کامرانیه می باشد.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی دزاشیب

چرا لوله فاضلاب ساختمان های کامرانیه میگیرد؟

چرا لوله فاضلاب ساختمان های کامرانیه میگیرد؟

با توجه به اینکه اغلب ساختمان های محله کامرانیه تهران نوساز می باشد، شاید از نظر خیلی از ساکنین این محله گرفتگی لوله فاضلاب امری غیر ممکن به نظر برسد و نباید این اتفاق حداقل برای چندین سال سکونت اولیه بیفتد و نیازی به چاه بازکنی کامرانیه نداشته باشد.

اما باید گفت که اصلا اینطور نیست و لوله های فاضلاب به دلیل استفاده بسیار زیاد و همچنین مشترک بودن در یک ساختمان می تواند به سرعت دچار مشکل شود که مهمترین آنها گرفتگی می باشد.

گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان های نوساز: در ساختمان های نوساز معمولا هنگام کف سابی و تحویل آن به مشتری تمامی نخاله ها داخل لوله های فاضلاب می ریزد و همچنین امکان وجود چربی، روغن، رسوب، دوغاب، شن، ماسه و موادی شبیه به این ها نیز وجود دارد.

این مواد به سرعت می توانند باعث گرفتگی شوند و لوله را مسدود نمایند که در چنین شرایطی باید حتما از لوله بازکنی کامرانیه استفاده نمایید. البته مشترک بودن لوله های فاضلاب هم دلیل دیگری بر بروز این مشکل است. چون امکان دارد ساکنین ساختمان چیزهایی داخل لوله بریزند که باعث گرفتگی سریع شود.

گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان های قدیمی: در ساختمان های قدیمی هم لوله های فاضلاب میتواند به خاطر چربی، روغن، رسوب، جرم، موی بلند، اشیا و هر چیز دیگری دچار گرفتگی شود.

روش های لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی کامرانیه ، گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان های نوساز

اگر با مشکل گرفتگی فاضلاب مواجه شده باشید، می دانید که دلایل مختلفی وجود دارد که باعث مسدود شدن لوله ها می شود. این دلایل گاهی لوله را با گرفتگی سطحی مواجه می کند، گاهی باعث گرفتگی شدید و بالا زدن چاه فاضلاب می گردد.

هنگام بازدید از محل توسط سرویسکار مجرب و حرفه ای، دلیل گرفتگی مشخص می شود و سپس نوبت به انتخاب بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب می رسد که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • دستگاه واترجت
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه پمپ ساکشن

بارها گفته شده که به توصیه کارشناسان و مهندسان آب و فاضلاب بهترین روش برای لوله بازکنی کامرانیه و دیگر مناطق تهران، استفاده از فنر برقی است چون مزایای بسیار زیادی دارد که برخی از آنها عبارتند از:

 • ارزان بودن خدمات
 • رفع گرفتگی سریع و فوری
 • بدون نیاز به کنده کاری
 • بدون کثیف کاری
 • توان باز کردن انواع گرفتگی
 • باز کردن گرفتگی بر اثر سیمان، قیر، دوغاب و مواد سخت
 • کوچک بودن دستگاه
 • بدون ایجاد سر و صدا

لوله بازکنی ارزان در کامرانیه

روش های لوله بازکنی کامرانیه

همانطور که گفته شد لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی ارزانتر از سایر روش هاست و خیلی سریع هم انجام می شود. علاوه بر این حمل آسان دستگاه به دلیل کوچک بودن سایز آن، ارائه خدمات شبانه روزی نیز به سادگی امکان پذیر است.

ما همواره سعی میکنیم براساس شرایط کار و شدت و نوع گرفتگی، قیمت لوله بازکنی تخلیه چاه کامرانیه را تعیین کنیم و به مشتری اعلام نماییم. همواره هدفمان هم این است که گرفتگی لوله با بهترین کیفیت رفع شود تا مشتری رضایت کامل از نحوه انجام کار را داشته باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی کامرانیه

گرفتگی لوله فاضلاب دارای نشانه هایی است که قبل از اتفاق افتادن مانند یک زنگ خطر هشدار می دهند اما یک فرد عادی بدون داشتن تخصص در زمینه لوله بازکنی کامرانیه نمیتواند آنها را تشخیص دهد. این هشدارها عبارتند از:

 • کند شدن تخلیه آب (هر چند وقت یکبار ممکن است طول بکشد تا آب تخلیه شود)
 • هنگام تخلیه فاضلاب صدای عجیب و غریبی از لوله به گوش میرسد.
 • جمع شدن آب در سینک و اطراف لوله
 • بوی بد فاضلاب

هر کدام از این نشانه ها را که دیدید لازم نیست نگرانی از بابت ساعت انجام کار داشته باشید، کافی است با همکاران ما تماس بگیرید تا نیروی فنی مجرب به محل اعزام شود. ما شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم تا مشکلتان را به خوبی رفع کنیم و از دغدغه های شما مشتریان بزرگوار کم نماییم.

شاید بارها پس زدن لوله فاضلاب برایتان اتفاق افتاده و قسمتهایی از منزلتان نیز کثیف شده باشد و شما در آن لحظه نمی دانید که چکار باید انجام دهید.

در این شرایط حتما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در کامرانیه را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض وقوع مشکل سریعا تماس بگیرید تا به مشکلتان رسیدگی شود.

شرکت آقای لوله بازکن با توجه به این مسئله، چاه بازکن های شیفت شب خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده است تا فوری و با کیفیت مطلوب به مشتریان خود خدمات ارائه نمایند.

اگر در منطقه کامرانیه تهران هستید و مشکل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دارید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی مورد اعتماد خود را به محل شما اعزام نماییم.

می توانید با آسودگی خاطر از خدمات لوله بازکنی محدوده کامرانیه استفاده کنید، چون سرویسکارانی که در ساعات پایانی شب به منزل و یا محل کار مشتریان اعزام می شوند بسیار مطمئن می باشند.

آیا چاه بازکنی کامرانیه ضمانت انجام کار دارد؟

لوله بازکنی کامرانیه ، چاه بازکنی کامرانیه

قطعا هر کار خدماتی باید ضمانت انجام کار را داشته باشد، اما متاسفانه در لوله بازکنی کامرانیه اغلب شرکت ها این تعهد را به مشتری نمی دهند و باعث می شوند مشتریان به تمام شرکت های لوله بازکن در کامرانیه اطمینان نداشته باشند.

اما خبر خوب این است که شرکت آقای لوله بازکن نه تنها خدمات لوله بازکنی بلکه کلیه خدمات خود را اعم از رفع بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه فوری، رفع نم و رطوبت، تشخیص ترکیدگی لوله، تشخیص محل چاه و غیره را ضمانت می کند.

برای رفع گرفتگی جز فنر از چه دستگاهی میتوان استفاده کرد؟

روش های بسیار زیادی برای رفع گرفتگی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. به عنوان مثال دستگاه تراکم هوا، تلمبه لاستیکی، دیلم، پمپ و غیره کارساز هستند اما به اندازه فنر برقی توان باز کردن تضمینی گرفتگی را ندارند.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به جای اینکه در مدت زمان کوتاه با چند مورد گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شوید، یکبار از فنر زنی کامرانیه استفاده نمایید تا برای چند سال از شر بالا زدن آب چاه خلاص شوید.

لوله بازکنی کامرانیه چطور انجام می شود؟

لوله بازکنی کامرانیه
 • تماس شما با شرکت آقای لوله بازکن
 • ثبت درخواست اعزام سرویسکار
 • اعزام نزدیکترین لوله بازکن به محل
 • انتخاب بهترین روش لوله بازکنی
 • اقدام برای رفع گرفتگی
 • باز کردن گرفتگی و تحویل لوله باز شده به مشتری

چه زمانی نیاز به لوله بازکنی کامرانیه دارید؟

اگر با هر یک از مشکلات زیر رو به رو شدید باید از لوله بازکنی کامرانیه استفاده نمایید:

 • تخلیه کند آب: اگر آب در مدت زمان زیادی تخلیه شود.
 • جمع شدن آب اطراف لوله: هنگامی که آب چاه بالا زده باشد.

تنها در این دو مورد باید از فنر زنی یا دستگاه ها و روش های دیگر استفاده نمایید تا بتوانید مشکل را از ریشه و کاملا تضمینی حل کنید.

برای استفاده از خدمات آقای لوله بازکنی میتوانید همین حالا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و سفارش خود را جهت اعزام سرویسکار به محل ثبت نمایید. همکاران ما سریعا لوله بازکن کامرانیه را به محل اعزام می کنند.

سوالات متداول لوله بازکنی کامرانیه

خدمات لوله بازکنی کامرانیه در شرایط کرونایی چگونه ارائه می شود؟

ما همواره در این شرایط سعی می کنیم سرویسکارانمان را ملزم به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک نماییم. از بابت تمیز بودن نحوه کار هم خیالتان راحت باشد، تا حد ممکن رعایت می شود.

تضمین فنر زنی و لوله بازکنی یعنی چه؟

یعنی ما تضمین می دهیم لوله را کاملا باز کنیم. نیروهای فنی ما لوله گرفته شده را کاملا باز شده به مشتری تحویل می دهند. برای اطمینان خاطر شما عزیزان، سرویسکاران باز بودن مسیر لوله را تست می کنند.

فنر زدن لوله با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر میتوانیم به شما بگوییم که در این شرکت با استفاده از دستگاه های جدید و تجربه سرویسکاران مجرب خود، توانسته ایم کثیف کاری لوله بازکنی کامرانیه را به حداقل برسانیم.

ساعات کاری شرکت

همه روزه حتی در اعیاد و تعطیلات رسمی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم

نحوه درخواست اعزام سرویسکار به محل

برای این کار کافی است با شماره پشتیبانی 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام می کنند.

5/5 - (4 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید