لوله بازکنی جردن

لوله بازکنی جردن ، لوله بازکنی آفریقا ، لوله بازکنی نلسون ماندلا، چاه بازکنی خیابان جردن
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی جردن

درصورت نیاز به لوله بازکنی جردن میتوانید شبانه روزی با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار حرفه ای به محل اعزام شود. انجام کار با دستگاه فنر برقی پیشرفته، بدون تخریب، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی جردن یا لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا با دستگاه پیشرفته با کمترین میزان کثیف کاری بصورت فوری انجام می شود. تخلیه چاه جردن توسط نیروهای مجرب و با اخلاق لوله بازکنی در شرکت آقای لوله بازکن صورت می گیرد.

این خدمات زمانی مورد نیاز شماست که یکی از لوله های فاضلاب منزل یا محل کارتان مسدود شود، و فاضلاب بالا بزند. در این شرایط باید لوله توسط یک متخصص و فرد با تجربه فنر زده شود تا گرفتگی بطور کامل برطرف شود.

هر زمان (24 ساعت شبانه روز) به مشکل خوردید میتوانید از طریق شماره پشتیبانی شرکت آقای لوله بازکن با ما در تماس باشید تا سریعا نیروی فنی مورد نظر به محل اعزام شود.

لوله بازکنی جردن تهران

در حال حاضر نام خیابان جردن یا آفریقا که نام های پیشین بوده اند به بلوار نلسون ماندلا تغییر نام داده شده. این خیابان یکی از محدوده های شناخته شده شمال شهر تهران می باشد که مردم بیشتر آن را با نام جردن میشناسند.

دسترسی به این خیابان برای لوله بازکنی جردن بسیار آسان شده و در حال حاضر شرکت آقای لوله بازکن، نیروهای فنی بسیار زیادی را در این محدوده مستقر نموده تا سریعا به محل برسند.

شما عزیزان در هر نقطه از بلوار نلسون ماندلا یا همان جردن که باشید کافی است با یک تماس درخواست اعزام لوله بازکن جردن را ثبت نمایید تا مشکلتان به سرعت رفع شود.

ویژگی های متخصص لوله بازکنی جردن چیست؟

لوله بازکنی محدوده جردن تهران

متخصص لوله بازکنی جردن ابتدا باید محل گرفتگی را به خوبی بررسی نماید و طبق مراحل زیر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب به خوبی اقدام نماید:

 • تشخیص نوع و شدت گرفتگی لوله
 • انتخاب بهترین روش لوله بازکنی در جردن
 • استفاده صحیح از دستگاه لوله بازکن
 • رفع گرفتگی بصورت کامل
 • شستشوی محل
 • با اخلاق
 • استفاده درست از دستگاه
 • انجام کار با حداقل کثیف کاری
 • دریافت هزینه طبق تعرفه

علاوه بر اینها، یک متخصص لوله بازکن باید با اخلاق و مشتری مدار باشد. در شرکت آقای لوله بازکن به این مسائل اهمیت بسیار زیادی داده می شود تا جایی که کلیه نیروهای تازه استخدام شده باید دوره های ویژه ای را بگذرانند تا هم نحوه مشتری مداری را آموزش ببینند و هم نحوه باز کردن لوله بصورت کامل و تضمینی را یاد بگیرند.

شاید به این خدمات نیاز داشته باشید: لوله بازکنی شمال تهران

تشخیص نوع و شدت گرفتگی لوله فاضلاب

تشخیص نوع و شدت گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی جردن

همیشه این را به خاطر بسپارید که اگر نوع گرفتگی تشخیص داده شود، شما تا مدت های بسیار زیاد مثلا چند سال از شر گرفتگی و بالا زدن فاضلاب خلاص خواهید شد. چون در این صورت لوله با روش اصولی و استاندارد باز خواهد شد.

به عنوان مثال فرض کنید از یک لوله بازکنی جردن درخواست کرده اید که به منزل شما بیاید و گرفتگی لوله را باز کند. در این شرایط معمولا دو نوع لوله بازکن وجود دارد که به طور خلاصه هر یک را تفکیک شده توضیح می دهیم.

1- لوله بازکن بی تجربه و غیر حرفه ای: معمولا چنین افرادی تنها به دنبال دریافت هزینه هستند و اصلا توجهی به باز کردن لوله، آن هم بصورت تضمینی نمی کنند. لوله بازکنی بلوار نلسون ماندلا اگر بی تجربه باشد تنها یاد گرفته که چگونه از فنر برقی جهت لوله بازکنی جردن استفاده کند بدون آنکه تجربه کافی یا اطلاعات درستی در این زمینه داشته باشد.

این افراد به اصطلاح ناشی، تنها گرفتگی را بصورت سطحی باز می کنند و همین مسئله سبب می شود تا در مدت کوتاهی که می تواند از یک هفته تا یک الی دو ماه باشد، مجدد سبب گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب شما عزیزان گردد.

2- لوله بازکن حرفه ای و با تجربه: این افراد ابتدا بصورت اصولی سعی در پیدا کردن ریشه مشکل دارند تا مشتری را از شر گرفتگی های مکرر و بالا زدن چاه فاضلاب خلاص کنند.

معمولا سرویسکاران آموزش دیده در شرکت آقای لوله بازکن می دانند که جلب رضایت مشتری از هر چیزی مهمتر است و به همین علت سعی در باز کردن لوله آن هم بصورت 100% تضمینی دارند.

این افراد گرفتگی را بصورت کامل باز میکنند چون می دانند چطور باید فنر بزنند، از چه فنری استفاده کنند و گرفتگی مورد نظر با کدام دستگاه بهتر باز می شود.

پس با خواندن این مطلب دریافتید که انتخاب لوله بازکنی تهران با تجربه و حرفه ای چقدر مهم است. هیچگاه از افراد بی تجربه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده نکنید.

بهترین روش برای باز کردن لوله در جردن کدام است؟

لوله بازکنی جردن با دستگاه حرفه ای فنر برقی

همانطور که گفته شد یک لوله بازکن باید بداند که از چه روشی برای باز کردن گرفتگی مورد نظر استفاده کند. این گفته نشان می دهد که روش های مختلفی برای لوله بازکنی آفریقا داریم که عبارتند از:

 • فنر برقی برای لوله بازکنی جردن
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه واترجت
 • پمپ ساکشن
 • روش های دستی که معمولا افراد در خانه انجام می دهند

میتوان گفت برای اکثر گرفتگی ها مثل گرفتگی توالت با مدفوع، گرفتگی لوله سینک ظرفشویی، گرفتگی کفشورها، گرفتگی لوله فاضلاب حمام و حتی گرفتگی لوله با موادی همچون سیمان، دوغاب یا قیر مناسب ترین و بهترین روش، استفاده از فنر برقی است.

دستگاه های دیگر نیز برای رفع گرفتگی مناسب هستند اما معمولا برای لوله بازکنی در جردن از فنر برقی استفاده می شود.

استفاده از دستگاه های دیگر تنها برای زمانی است که فنر برقی قادر به باز کردن گرفتگی نباشد که این مورد تنها زمانی کاربرد دارد که مثلا شی ای داخل لوله فاضلاب افتاده باشد یا شن داخل لوله بازشد بخواهیم آن را تخلیه کنیم که از ساکشن یا از تراکم هوا استفاده می شود.

شاید به این خدمات نیاز داشته باشید: رفع گرفتگی توالت

لوله بازکنی شبانه روزی جردن

لوله بازکنی شبانه روزی تهران از جمله خدمات شرکت آقای لوله بازکن است که در محدوده خیابان جردن ارائه داده می شود. این خدمات بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی در تمامی ایام سال حتی عید نوروز انجام می گردد.

اگر نیاز به تخلیه چاه جردن دارید، در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل مواجه شده اید، کافی است فقط با شماره لوله بازکنی جردن تماس بگیرید تا متخصص و سرویسکار برای شما اعزام  شود.

لوله بازکنی فوری جردن

لوله بازکنی فوری جردن

لوله بازکنی فوری خدمتی است که برای رفاه حال ساکنین محدوده این خیابان توسط شرکت آقای لوله بازکن ارائه داده می شود.

همانطور که در ابتدای این مطلب گفته شد، به دلیل دسترسی های محلی بسیار زیاد در این محدوده، لوله بازکن های بسیار زیادی را جهت انجام کار بصورت فوری مستقر نموده ایم.

این کار سبب شده تا معمولا زیر 20 دقیقه به محل برسیم و کار را سریعا انجام دهیم. اگر زمان برای شما هم مهم است، می توانید از لوله بازکنی فوری جردن استفاده نمایید.

قیمت لوله بازکنی جردن

تمامی قیمت های خدمات شرکت آقای لوله بازکن از جمله لوله بازکنی، تخلیه چاه، رفع نم و رطوب، تعمیر توالت فرنگی، تشخیص محل چاه و … با توجه با فاکتورهایی که در ادامه گفته می شود تعیین خواهد شد.

قیمت چاه بازکنی جردن با توجه به فاکتورهای زیر تعیین می شود:

 • نوع و شدت گرفتگی
 • طول لوله و فنر
 • وجود اشیا داخل لوله
 • نیاز به فنر زدی از چند ورودی
 • گرفتگی در چند نقطه

هر کدام از این موارد حین انجام کار مشخص می شود و طبق آنها قیمت اتحادیه خدمت مشتری اعلام می گردد.

هر زمان نیاز به لوله بازکنی و تخلیه چاه جردن داشتید میتوانید با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید. پرسنل شرکت آقای لوله بازکن پس از دریافت اطلاعات شما، نزدیکترین سرویسکار به محل را اعزام می کنند تا سریعا مشکلتان را رفع نماید.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی در جردن

زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر است؟

معمولا 30 دقیقه زمان لازم است تا نیروی فنی به حل برسد.

آیا چاه بازکنی جردن کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر با توجه به اینکه تمامی سرویسکاران ما تجربه بالایی در امر لوله بازکنی دارند و همچنین از دستگاه های حرفه ای استفاده می کنند، کثیف کاری در کمترین حد ممکن می باشد. همچنین نباید نگران کثیف کاری بیش از حد باشید چون فاضلاب به جایی پاشیده نخواهد شد.

ضمانت خدمات لوله بازکنی جردن چیست؟

ما تضمین می دهیم لوله بازکن این شرکت، گرفتگی فاضلاب را رفع نماید و لوله را باز شده به مشتری تحویل دهد. برای اطمینان خاطر شما، باز بودن مسیر خروجی فاضلاب آزمایش خواهد شد.

در شرایط کرونایی، لوله بازکنی جردن چطور انجام می شود؟

برای آسودگی خاطر شما عزیزان در شرایط حاد کرونایی، تمامی سرویسکاران موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در حین انجام کار هستند.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی جردن، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

4/5 - (8 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید