تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
لوله بازکنی شهرک غرب

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی شهرک غرب فوری، شبانه روزی و بدون کثیف کاری انجام می شود. لوله بازکنی منطقه شهرک غرب با استفاده از روش های جدید با کیفیت عالی و قیمت پایین می باشد.

لوله بازکنی منطقه شهرک غرب

تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرک غرب

شرکت لوله بازکنی آقای لوله بازکن با استفاده از چاه بازکن های حرفه ای و با تجربه توانسته لوله بازکنی در شهرک غرب را کاملا تحت پوشش خدمات خود قرار دهد. این مناطق عبارتند از:

خیابان ایران زمین، خیابان مهستان، خیابان گلستان، بلوار خوردین، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان، بلوار دادمان (پونک باختری)، بلوار پاک نژاد، خیابان شهید محمد مهدی فرحزادی، خیابان سیف (بدخشان)، خیابان سیمای ایران، خیابان زرافشان، بلوار ایوانک، خیابان گل افشان، خیابان سپهر، خیابان فلامک

دسترسی های محلی از بزرگراه همت، بزرگراه چمران، بزرگراه یادگار امام، بزرگراه نیایش، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و بزرگراه حکیم در لوله بازکنی تخلیه چاه شهرک غرب سبب شده تا به سرعت و در کمتر از نیم ساعت سرویسکاران خود را به محل اعزام نماییم و خدمات چاه بازکنی شهرک غرب را انجام دهند.

خدماتی که در این مناطق انجام می شود به شرح زیر می باشد:

 • لوله بازکنی آشپزخانه در شهرک غرب
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی در شهرک غرب
 • لوله بازکنی چاه حمام شهرک غرب
 • لوله بازکنی کفشور پشت بام، حیاط و پارکینگ شهرک غرب

لوله بازکنی شهرک غرب ، علل گرفتگی لوله فاضلاب

علل گرفتگی لوله فاضلاب در شهرک غرب

قبل از استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شهرک غرب، بهتر است ابتدا دلایل گرفتگی فاضلاب و پر شدن چاه در ساختمان را بدانید و سپس جهت رفع مشکل اقدام کنید.

از دلایل اصلی و بسیار مهم گرفتگی لوله فاضلاب در شهرک غرب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • موی بلند
 • رسوب
 • روغن و چربی
 • افتادن اشیا داخل لوله
 • وجود سیمان، شن، ماسه و قیر در لوله
 • ورود پسماند مواد غذایی، سبزیجات و میوه به داخل لوله

تمامی این موارد می توانند به مرور زمان باعث گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب در شهرک غرب شوند و شما را با مشکل مواجه نماید.

هنگام وقوع چنین مشکلاتی اصلا ناراحت نباشید چون سرویسکاران متخصص شرکت آقای لوله بازکن شهرک غرب به سرعت و به سادگی می توانند لوله فاضلاب گرفته شده شما را با استفاده از دستگاه های پیشرفته باز کنند.

لوله بازکنی شهرک غرب شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی شهرک غرب

شبانه روزی بودن لوله بازکنی شهرک غرب به شما عزیزان این امکان را می دهد که 24 ساعته بدون تعطیلی با مرکز تخلیه چاه شهرک غرب تماس بگیرید و درخواست اعزام نیرو دهید.

سرویسکاران ما موظف هستند در تمامی ساعات شبانه روز برای رفع مشکل شما در محل حاضر شوند و با قیمت و تعرفه اتحادیه دستورات شما را اجرا نمایند.

هدف ما رضایت و آسودگی خاطر شما بزرگواران جهت لوله بازکنی غرب تهران می باشد.

چاه بازکن در شهرک غرب

به هیچ عنوان از چاه بازکن های شیمیایی یا اسیدی استفاده نکنید چون تکرار در استفاده از این مواد به سرعت می تواند باعث پوسیدگی لوله های فاضلاب ساختمان شما شود و هزینه ای چند برابر نسبت به فنر زنی شهرک غرب روی دوش شما بگذارد.

اما استفاده از فنر لوله بازکن در شهرک غرب علاوه بر اینکه هزینه کمی دارد، می تواند کاملا اصولی و استاندارد مشکل شما را از ریشه برای چندین سال حل کند.

قیمت لوله بازکنی شهرک غرب

قیمت انجام خدمات در شرکت آقای لوله بازکن براساس تعرفه اتحادیه می باشد و افزایش یا کاهش قیمت و تعیین دقیق آن نیز براساس تعرفه مصوب مشخص می گردد که در ادامه توضیح داده شده است.

هزینه لوله بازکنی در شهرک غرب بستگی به موارد زیادی دارد که می توانید در ادامه آنها را مطالعه نمایید:

 • متراژ فنر: در برخی از قسمت های ساختمان مثل لوله کفشور پشت بام یا بعضی توالت ها که متراژ لوله زیاد است باید از فنرهای بلند که بالای 10 متر طول دارند استفاده کرد.
 • نوع فنر: فنرهای مختلفی برای انواع گرفتگی وجود دارد. به عنوان مثال توالت فرنگی و ایرانی اگر گرفتگی شدیدی داشته باشند از فنرهایی که مخصوص کاسه فرنگی است یا کاسه ایرانی است استفاده می شود.
 • میزان گرفتگی: شدت گرفتگی اگر زیاد باشد و کار برای باز کردن لوله سخت شود، قیمت کمی بیشتر می شود.
 • قطر لوله: گاهی اوقات لازم است از فنرهای حرفه ای و ریز برای مکان هایی مانند لوله فاضلاب تراس که قطر 2 اینچی دارد استفاده کرد.
 • وجود رسوب، سیمان، شن، ماسه و حتی گل در لوله فاضلاب
 • افتادن شی داخل لوله

لوله بازکنی شهرک غرب

تضمین کیفیت و پاکیزگی در لوله بازکنی شهرک غرب

ما همواره به مشتریان عزیز خود قول می دهیم که تمامی مراحل لوله بازکنی شهرک غرب بدون کثیف کاری و کاملا پاکیزه صورت گیرد.

استفاده از دستگاه های فنر زنی پیشرفته و جدید سبب شده تا سر و صدای انجام کار کمتر شود و هم باز کردن لوله حتی توالت هایی که آب چاه همراه با فضولات بالا زده بدون کثیف کاری انجام شود.

اگر می خواهید لوله بازکنی و تخلیه چاه شهرک غرب را بدون کثیف کاری، با کیفیت عالی و قیمت مناسب تجربه کنید با آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذارید

4 × 5 =

تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵