تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی

آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با 6 مرحله ، خدمات باز کردن گرفتگی لباسشویی ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی ابتدا میتوانید از 9 مرحله ای که ایجا توضیح دادیم استفاده کنید تا مشکلتان رفع شود. در غیر اینصورت باید از خدمات باز کردن لوله فاضلاب با فنر استفاده نمایید.

ماشین های لباسشویی هم میتوانند با برخی از مشکلات مانند گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شوند. هنگامی که آب فاضلاب ماشین لباسشویی به خوبی تخلیه نمیشود، غالبا در اثر ماندن صابون، خشک شدن چربی و روغن هایی که از ماشین لباسشویی خارج می شوند و پرز لباس ها ایجاد می گردد.

برای رفع این مشکل شما نیاز به تمیز کردن و باز کردن لوله فاضلاب دارید. این کار به طور معمول با روش های خانگی یا یک دستگاه فنر برقی دارد. با کمی وقت و تلاش می توانید گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی را رفع کنید.

استفاده از تمیز کننده برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با نمیزکننده های لوله فاضلاب
باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی با مواد تمیز کننده

1- شیلنگ تخلیه لباسشویی را پیدا کنید

رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با آب گرم

معمولا شیلنگ تحلیه، در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد. لوله خرطومی شکل که در اکثر اوقات به رنگ خاکستری یا نوک مدادی می باشد. این شیلنگ گاهی اوقات محکم به لوله فاضلاب متصل می شود و در برخی مواقع هم به آرامی درون آن قرار می گیرد.

این کار را به آرامی و با دقت انجام دهید تا هنگام دراوردن لوله تخلیه لباسشویی، کثیف کاری نشود. پس از خارج کردن بهتر است آن را درون سطل قرار دهید تا آب های مانده در شیلنگ داخل سطل ریخته شود.

2- آب گرم را درون شیلنگ تخلیه بریزید

اگر گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی کامل نیست و فقط تخلیه آن کند است، میتوانید یک کتری آب جوش آماده کنید و در شیلنگ تخلیه بریزید. اینکار میتواند باعث رفع گرفتگی هایی شود که بر اثر صابون، چربی، پرز و … ایجاد شده اند و قطر لوله را کم کرده اند.

آب گرم در بسیاری از موارد کارساز است و مشکل را به کل حل میکند، البته اگر همانطور که گفته شد، گرفتگی شدید نباشد و فقط با تخلیه کند مواجه باشد.

3- ریختن مایع تمیز کننده در لوله فاضلاب لباسشویی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با مایه تمیز کننده

گاهی اوقات امکان دارد گرفتگی در لوله فاضلاب باشد، به همین دلیل میتوانید از انواع مایع تمیز کننده ساده مثل مایع ظرفشویی، دستشویی و … استفاده نمایید.

برای اینکار مقداری مایع درون لوله بریزید و اجازه دهید 30 دقیقه بگذرد. سپس دوباره با استفاده از آب جوش لوله را شستشو دهید. این کار باعث می شود اگر چربی یا چیزی داخل لوله باعث گرفتگی شده باشد، از بین برود و راه آب لباسشویی در آشپزخانه باز شود.

استفاده از فنر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با فنر برقی
لوله بازکنی ماشین لباسشویی با فنر

4- شیلنگ تخلیه را از دستگاه جدا کنید

این بهترین راه است تا از مواد شیمایی و اسیدهای خطرناک استفاده نکنید. برای اینکار نیاز به فنر لوله بازکنی ماشین لباسشویی دارید و جهت انجام آن باید شیلنگ تخلیه را برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی از دستگاه جدا کنید.

این شیلنگ در پشت دستگاه قرار دارد و برای جدا کردن آن کافی است بست فلزی یا گیره ای که به وسیله آن به ماشین وصل شده را باز کنید.

هنگام جدا کردن شیلنگ مقداری آب از داخل لوله به زمین میریزد، پس بهتر است قبل از باز کردن بست فلزی یک سطل آماده کنید.

5- فنر لوله بازکنی را داخل لوله قرار دهید

رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی با فنر لوله بازکنی

اگر شیلنگ تخلیه آزاد است میتوانید فنر را داخل شیلنگ وارد کنید. فنر ابزاری است که از آلیاژ قوی درست شده و قادر است هر نوع گرفتگی را باز کند. البته نوع دستی آن قدرت چندانی ندارد و فقط میتواند گرفتگی های سطحی را از بین ببرد اما فنر برقی هر چیزی را باز میکند.

زمانی که فنر را داخل لوله وارد کردید، باید تا جایی که احساس کردید به گرفتگی برخورد کرده آن را هل دهید. سپس با برخورد به گرفتگی باید فنر را بچرخانید تا گرفتگی را باز کند.

اندازه فنر ها در بازار متفاوت است و باید با توجه به نیاز خودتان فنر مناسبی را تهیه کنید.

6- تا زمانی که گرفتگی باز نشده فنر زنی را انجام دهید

فنر زنی شیلنگ نخلیه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ماشین لباسشویی

زمانی که فنر میزنید، امکان دارد برخی از گرفتگی ها از بین برود. به همین خاطر باید پس از چند بار چرخاندن، فنر را بیرون بکشید و فضولاتی که از آن بیرون میریزند را تمیز کنید.

بعد از اینکار دوباره باید فنر را به داخل شیلنگ تخلیه وارد کنید و عمل فنر زنی را دوباره تکرار کنید تا گرفتگی به خوبی باز شود.

برای اینکه مطمئن شوید راه آب شیلنگ کاملا باز شده میتوانید قبل از نصب و بستن آن به دستگاه، داخل شیلنگ آب بریزید تا ببینید راه باز است یا خیر.

حالا دوباره شیلنگ را وصل کنید و اگر گرفتگی رفع شده بود که مشکل حل شده، اما در غیر اینصورت قطعا گرفتگی سخت و پیچیده است و حتما باید از دستگاه فنر برقی استفاده شود.

لوله بازکنی لباسشویی با ضمانت 100%

شرکت آقای لوله بازکن زیر نظر اتحادیه با بیش از 15 سال سابقه واقعی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران، آماده خدمات رسانی در سراسر استان تهران می باشد.

این مرکز بصورت شبانه روزی 7 روز هفته فعال است و حتی روزهای تعطیل رسمی نیز به کار خود ادامه می دهد. شما عزیزان اگر با گرفتگی لوله لباسشویی در آشپزخانه مواجه شده اید میتوانید همینک با شماره متخصصین ما تماس بگیرید.

هر جای تهران که باشید، نزدیکترین سرویسکار به شما سریعا به محل اعزام می شود.

ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن

 • زیر نظر اتحادیه
 • شبانه روزی
 • فوری و سریع
 • استفاده از دستگاه های جدید
 • بدون کثیف کاری
 • سرویسکارن بدون سوء پیشینه
 • صدور فاکتور جهت تضمین کیفیت
 • متخصص در زمینه باز کردن انواع گرفتگی های سخت و پیچیده
2 پاسخ
 1. مهسا

  سلام دلیل اینکه لوله فاضلاب ماشین لباسشویی میگیره چیه؟ الان لوله لباسشویی ما دو روزه گرفته هر کاری کردیم باز نشد، شما میتونید بازش کنید؟

یک دیدگاه بگذارید

10 − چهار =

تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵