لوله بازکنی تهران نو

لوله بازکنی تهران نو ، لوله بازکنی در تهران نو ، خدمات لوله بازکنی تهران نو
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی تهران نو

هر زمان نیاز به لوله بازکنی تهران نو داشتید میتوانید شبانه روزی در تمام ایام سال به شماره 09197565465 تماس بگیرید تا سرویسکار حرفه ای از محدوده شما فورا اعزام شود. انجام کار با دستگاه پیشرفته، بدون کثیفی و 100% تضمینی است.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی تهران نو و تخلیه چاه تهران نو از جمله خدماتی هستند که توسط شرکت آقای لوله بازکن در شرق تهران به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

لوله بازکن های تهران نو می توانند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها گرفتگی توالت، لباسشویی، آشپزخانه و حمام را تضمینی و با کیفیت عالی باز کنند.

برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی به شما اعزام گردد و مشکلتان را اصولی حل نماید.

لوله بازکنی تهران نو با کمترین میزان کثیف کاری

لوله بازکنی تهران نو با کمترین میزان کثیف کاری

یکی از نگرانی های مشتریان شرکت آقای لوله بازکن این است که تمام مراحل انجام کار لوله بازکنی تهران نو کثیف کاری نداشته باشد.

سرویسکاران این مجموعه از دستگاه فنر برقی جهت باز کردن راه آب فاضلاب استفاده می نمایند، چون دستگاه فنری که این مجموعه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب استفاده می کند، بدون ضربه زدن و بصورت دورانی گرفتگی را باز می کند، در نتیجه فاضلاب به اطراف پخش نمی شود.

ما به شما قول می دهیم که لوله بازکن های تهران نو با استفاده از دستگاه های پیشرفته، گرفتگی توالت و حمام را بدون کثیف کاری انجام می دهند و لوله بازکنی آشپزخانه هم با کمترین حد کثیف کاری ارائه می گردد.

به دلیل اینکه شرکت اقای لوله بازکن از دستگاه های جدید فنر برقی به اسم ژنراتور استفاده میکند، کثیف کاری به مراتب کمتر از دستگاه های قدیمی شده و دیگر نباید نگران کثیف منزل خود باشید.

اعزام لوله بازکن تهران نو به محل در کوتاهترین زمان

اعزام لوله بازکن تهران نو به محل در کوتاهترین زمان

زمانی که لوله فاضلابتان مسدود می شود هر آن نگران این موضوع هستید که نکند فاضلاب به منزل یا محیط کارتان راه پیدا کند و شما را با مشکلات زیادی مواجه نماید. مسلما در چنین وضعیتی باید با لوله بازکنی در تهران نو جهت رفع مشکل تماس بگیرید.

در راستای ارائه لوله بازکنی فوری، بسیاری از نیروهای فنی خود را در تمام مناطق تهران از جمله تهران نو مستقر نموده ایم تا به محض تماس مشتری، سریعا در محل حاضر شوند تا شما بیش از حد، منتظر رسیدن نیروی متخصص نباشید.

در صورت بروز مشکل می توانید با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار به محل را ثبت نمایید. کارشناسان ما متخصصینی که در لوله بازکنی شرق تهران فعالیت می کنند را به محل اعزام می نمایند.

ازین به بعد با خیالی آسوده فقط با یک تماس، نزدیکترین لوله بازکن تهران نو را بیابید تا کار شما را فوری و تضمینی انجام دهد.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی دماوند

خدمات شبانه روزی چاه بازکنی محله تهران نو

خدمات شبانه روزی چاه بازکنی محله تهران نو

لوله بازکنی محله تهران نو بصورت 24 ساعته فعال است. مزیت شبانه روزی بودن خدمات چاه بازکنی آقای لوله بازکن به شما کمک می کند تا در زمان وقوع مشکل سریعا با این شرکت تماس بگیرید تا مطمئن ترین سرویسکار به محل خودتان را بیابید.

مسدود شدن لوله های فاضلاب می تواند در هر ساعت از شبانه روز  اتفاق بیفتد و شما را با مشکل جدی مواجه کند. اصلا نگران نباشید چون شرکت آقای لوله بازکن شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد تا سرویس چاه بازکنی تهران نو را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه نماید.

لازم به ذکر است که چاه بازکن هایی که در اواخر شب به محل اعزام می شوند کاملا قابل اعتماد می باشند بنابراین با خیال آسوده درخواست اعزام لوله بازکن به تهران نو را ثبت نمایید.

بدین ترتب در هر زمان که با پس زدن چاه فاضلاب و حتی مشکل انتشار بوی بد فاضلاب مواجه شدید می توانید با لوله بازکنی شبانه روزی تهران نو تماس بگیرید.

تشخیص دلیل گرفتگی و رفع آن توسط سرویسکار مجرب

یکی ازویژگی های مهم چاه بازکن های شرکت آقای لوله بازکن تشخیص دلیل گرفتگی می باشد.

نیروهای محدوده تهران نو با سالها تجربه در این زمینه، قادر هستند علت مسدود شدن لوله های فاضلاب را به درستی تشخیص دهند و به راحتی مسیر خروجی فاضلاب را باز کنند.

مهمترین عللی که سبب انسداد راه آب فاضلاب می شوند و شما را مجبور به استفاده از لوله بازکنی تهران نو می نمایند عبارتند از:

 • افتادن اشیا داخل لوله
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله
 • روغن و چربی
 • دستمال کاغذی و دستمال توالت
 • شکستگی لوله
 • مو و پرز
 • استاندارد نبودن لوله

محل گرفتگی هم متفاوت می باشد. هر کدام از عوامل بالا در 2 قسمت زیر رخ می دهند:

1. شتر گلو(سیفون): تمامی لوله های داخل واحدها دارای شترگلو هستند که کاربرد آن نگهداری آب و جلوگیری از بوی بد فاضلاب به داخل ساختمان است. اغلب گرفتگی ها هم در این نقطه اتفاق می افتند، در صورت مسدود شدن شترگلو نیاز به استفاده از لوله بازکنی در تهران نو دارید تا مشکل بطور اساسی رفع شود.

2. لوله اصلی (مشاع): لوله اصلی لوله ای است که تمامی لوله های واحدها به آن متصل است که از بالای ساختمان تا سر چاه (فاضلاب شهری) کشیده شده است. چنانچه لوله مشاع مسدود شود آب و فاضلاب از نزدیکترین نقطه پس می زند که تنها راه حل، استفاده از سرویس چاه بازکنی تهران نو با دستگاه فنر برقی است.

روش های باز کردن گرفتگی فاضلاب در تهران نو کدام است؟

روش های باز کردن گرفتگی فاضلاب در تهران نو کدام است؟

برای باز کردن لوله مسدود شده ابتدا باید نوع گرفتگی توسط لوله بازکن تهران نو معلوم شود. سپس با استفاده از دستگاه های لوله بازکنی مشکل ریشه کن گردد.

لوله بازکنی شرق تهران در تهران نو از راه های زیر برای رفع گرفتگی استفاده می نماید:

1. فنر برقی: فنر توانایی باز کردن تمام گرفتگی ها اعم از سخت و ساده را دارد، فنر در مقایسه با سایر روشها کم هزینه تر است و انجام کار با سرعت بالا صورت می گیرد. به همین علت شرکت چاه بازکنی تهران نو برای باز کردن لوله از این ابزار استفاده می نماید.

لازم به ذکر است که فنر هیچ آسیبی به لوله ها نمی رساند و نیاز به تخریب و کنده کاری ندارد و گرفتگی را تضمینی برطرف می کند.

اگر فنر به هر دلیلی نتواند مشکل را رفع کند از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم.

2. تراکم هوا: دستگاه تراکم هوا در موارد خاص بکار می رود. در این روش هوای فشرده یک دفعه وارد لوله ها می شود و هر آنچه که در لوله گیر کرده است را از بین می برد. اغلب برای برطرف کردن شن و ماسه کاربرد دارد.

3. ساکشن: دستگاه ساکشن هم برای خروج اشیا از چاه توالت کارایی دارد. این وسیله در لوله بازکنی تهران نو کمترین استفاده را دارد.

4. محلول های شیمیایی: ما به هیچ عنوان محلول های شیمیایی را پیشنهاد نمی کنیم زیرا:

 • باعث پوسیدگی و از بین رفتن اتصالات می شوند.
 • برای سلامت انسان خطرناک است.
 • در صورت استفاده مکرر خسارت های زیادی را به همراه دارد.
 • سرویسکاران منطقه تهران نو، هر نوع گرفتگی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته به راحتی رفع می کنند و لوله تمیز و باز شده را تحویل مشتری می دهند.

چطور از شرکت آقای لوله بازکن خدمات دریافت نماییم؟

استفاده از خدمات شرکت آقای لوله بازکن کار آسانی است شما می توانید تنها با انجام 3 فرآیند زیر لوله بازکن تهران نو را در سریعترین زمان ممکن در محل بیابید.

1. با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

2. مشکلتان را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

3. آدرس دقیق پستی خود را به همکاران ما بگویید.

پس از انجام این 3 فرآیند، همکاران ما به سرعت نیروی فنی مجرب شرکت را جهت تخلیه چاه و چاه بازکنی تهران نو به محل اعزام می نمایند.

ما همواره سعی می کنیم تا خدمات لوله بازکنی تهران نو را با کیفیت مطلوب به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی در تهران نو:

تضمین چاه بازکنی در تهران نو چیست؟

تمامی لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن موظف هستند گرفتگی لوله فاضلاب را کامل بصورت تضمینی باز شده تحویل مشتری دهند. برای اطمینان از این موضوع، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می گردد. پس خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی کاملا راحت باشد.

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن به منطقه تهران نو برسد؟

به دلیل اینکه لوله بازکن های زیادی را در نقاط مختلف قرار داده ایم، زمان رسیدن لوله بازکن به محل کم می باشد. به طور معمول 30 دقیقه زمان میبرد اما در شرایط عادی میتواند کمتر هم باشد.

آیا فنر زنی فاضلاب کثیف کاری دارد؟

تلاش ما همیشه این است که هنگام استفاده از دستگاه فنر برقی در خدمات چاه بازکنی تهران نو، کثیف کاری کمی در محیط ایجاد شود. رضایتمندی شما از خدمات ما، یکی از اولویت های ماست و میدانیم یکی از دغدغه های شما کثیف نشدن محیط است. پس سرویسکارانمان موظف هستند کار را با کمترین حد کثیف کاری انجام دهند، خیالتان راحت باشد.

آیا لوله بازکنی تهران نو در شرایط حاد کرونایی چطور انجام می شود؟

درست است که خدمات لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد اما علاوه بر اینکه با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز میکنیم، لوله بازکن های محدوده تهران نو موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط حاد کرونایی هستند.

نحوه استفاده از خدمات شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی تهران نو، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

4/5 - (4 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید