لوله بازکنی توانیر

لوله بازکنی توانیر
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی توانیر

شرکت لوله بازکنی توانیر با تیم حرفه ای چاه بازکنی، بصورت شبانه روزی در خدمت شماست. اگر نیاز به رفع گرفتگی لوله فاضلاب دارید میتوانید همین حالا با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا بهترین سرویسکاری که نزدیک شماست به محل اعزام شود. انجام کار با فنر برقی توسط سرویسکار حرفه ای بدون تخریب، بدون کثیفی و 100% تضمینی می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی توانیر یکی دیگر از خدمات شرکت آقای لوله بازکن در منطقه 6 تهران می باشد که بصورت 24 ساعته و بدون کثیف کاری به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

زمانی که با گرفتگی لوله های فاضلاب، پر شدن چاه و بوی بد فاضلاب روبه رو شدید می توانید از خدمات لوله بازکنی تهران در منطقه توانیر استفاده نمایید.

چاه بازکن توانیر با استفاده از بهترین دستگاه های لوله بازکنی مانند فنر برقی، گرفتگی لوله را هر چیزی که باشد رفع می کند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهد.

شما عزیزان می توانید از طریق پشتیبانی شرکت بابت اعزام سرویسکار تماس بگیرید تا نیروی فنی فورا در محل حاضر شود.

لوله بازکنی توانیر تهران با بهترین کیفیت

لوله بازکنی توانیر تهران با بهترین کیفیت

کیفیت انجام خدمات در کار لوله بازکنی نشان دهنده تجربه و تخصص سرویسکار می باشد.

چاه بازکن ها تجربه لازم را در تشخیص نوع و محل گرفتگی دارند و می توانند با انتخاب بهترین روش به راحتی راه آب فاضلاب را با بهترین کیفیت باز کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند.

هر وقت که به لوله بازکنی توانیر نیاز داشتید کافی است با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا نزدیکترین چاه بازکن بابت انجام لوله بازکنی مرکز تهران در منطقه توانیر به محل اعزام شود.

ما ضمانت می کنیم که لوله بازکن های توانیر لوله را از هر نوع گرفتگی باز می کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی آرژانتین

چاه بازکنی محدوده توانیر با کمترین حد کثیف کاری

همانطور که اطلاع دارید کار لوله بازکنی مانند دیگر مشاغل خدماتی کثیف کاری دارد، اما مهمترین نکته این است که برای دریافت خدمات، شرکتی را انتخاب کنید که به رعایت بهداشت اهمیت می دهد. ما رعایت بهداشت را اولویت کارمان قرار داده ایم چون رضایت مشتری هدف ماست.

متخصصین این مجموعه از تجهیزات جدید مثل ژنراتور استفاده می کنند، این ابزار مانند دستگاه های قدیمی (دریل) ضربه نمی زنند بنابراین فاضلاب به جایی پخش نمی شود و میزان کثیف کاری به حداقل می رسد.

 فنر زنی در حمام و سرویس بهداشتی بدون کثیف کاری خواهد بود و در بخشهای دیگر از جمله آشپزخانه فقط دور لوله خیلی کم کثیف می شود که آن هم با ریختن آب هنگام آزمایش باز بودن راه آب فاضلاب، تمیز می شود.

اگر می خواهید لوله فاضلاب منزل یا محیط کارتان با کمترین حد کثیف کاری انجام شود همین حالا با ما تماس بگیرید. لوله بازکن های ما آماده خدمات رسانی در چاه بازکنی توانیر هستند.

این مجموعه با استفاده از سرویسکاران با تجربه و جدیدترین دستگاه ها، لوله بازکنی توانیر تهران را با کمترین حد کثیف کاری انجام می دهد.

چرا لوله های فاضلاب مسدود می شود؟

گرفتگی لوله فاضلاب جزء آن دسته از مشکلاتی است که امکان دارد در هر زمان و هر ساختمانی و به دلایل گوناگون رخ دهد.

این نکته را همواره به یاد داشته باشید که لوله های فاضلاب محلی برای عبور آب و فاضلاب می باشند، پس ورود هر گونه مواد اضافی موجب مسدود شدن فاضلاب می شود.

معمولا اکثر مردم برای خلاصی از این مشکل، بهترین گزینه را استفاده از اسید لوله بازکن می دانند چون بنظرشان روشی کم هزینه و سریع برای باز کردن لوله می باشد اما اسید روش مناسبی نیست زیرا:

 • موجب پوسیدگی و خراب شدن لوله های فاضلاب می شود.
 • به بدن انسان آسیب می رساند.
 • اسید لوله را سطحی و موقتی باز می کند و پس از مدتی دوباره لوله ها کیپ می شوند.

مهمترین دلایلی که منجر به مسدود شدن راه آب فاضلاب می شوند عبارتند از:

 • افتادن اشیا داخل لوله
 • مو
 • چربی و روغن
 • دستمال کاغذی
 • مصالح ساختمانی
 • اشکال در شترگلو
 • استاندارد نبودن لوله
 • تفاله چای و قهوه
 • پسماند مواد غذایی
 • مشترک بودن لوله ها

هر کدام از موارد بالا می توانند سبب گرفتگی لوله های فاضلاب شوند. اما فراموش نکنید که همه نوع گرفتگی چه ساده و چه سخت در لوله بازکنی توانیر قابل رفع می باشد.

ما از بهترین و بروزترین دستگاه های لوله بازکنی برای رفع مشکل استفاده می کنیم تا مسیر خروجی فاضلاب کاملا تضمینی باز شود.

لوله بازکنی محله توانیر شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی محله توانیر شبانه روزی بدون تعطیلی

مسدود شدن لوله های فاضلاب احتمال دارد هر لحظه برای شما اتفاق بیفتد. در واقع انسداد لوله ها زمان مشخصی ندارد، تصور کنید ساعت 24 با گرفتگی چاه توالت مواجه شده اید در این شرایط چکار باید بکنید؟ آیا شرکتی را می شناسید که خدمات خود را شبانه روزی ارائه دهد و مشکلتان را فوری حل نماید؟

با مد نظر قرار دادن این مسئله، توانسته ایم بسیاری از لوله بازکن های مورد اعتماد خود را در سراسر شهر تهران از جمله توانیر مستقر نماییم.

چاه بازکن های شیفت شب محله توانیر به محض تماس مشتری سریعا در محل حضور پیدا می کنند تا مشکل مشتری را با کیفیت عالی رفع نمایند.

اگر ساکن محله توانیر هستید و با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده اید همین حالا با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما بهترین و مطمئن ترین نیروی فنی را به محل اعزام نمایند.

ازین پس با اطمینان خاطر از خدمات لوله بازکنی محله توانیر استفاده نمایید، چون سرویسکاران اعزامی به منازل مشتریان بسیار قابل اعتماد می باشند.

راه های باز کردن لوله فاضلاب

راه های باز کردن لوله فاضلاب

دستگاه های مختلفی برای انجام سرویس لوله بازکنی در توانیر وجود دارد که هر یک با توجه به شرایط موجود و همچنین بسته به نوع و شدت گرفتگی توسط سرویسکار انتخاب می شوند.

یکی از این ابزار، فنر برقی می باشد که برای اکثر گرفتگی ها مثل گرفتگی توالت فرنگی، گرفتگی لوله حمام، گرفتگی سینک ظرفشویی، گرفتگی کفشورها و حتی گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر و گچ بهترین و مؤثرترین روش است.

لازم به ذکر است که فنر برقی قیمت مناسبتری نسبت به سایر روشها دارد و انجام کار با کمترین حد کثیف کاری است.

دستگاه های دیگر در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند، ولی برای لوله بازکنی در توانیر از فنر استفاده می شود.

هر گاه فنر نتواند گرفتگی را رفع کند از روشهای زیر برای باز کردن لوله استفاده می کنیم:

تراکم هوا: در این روش هوا به یکباره با قدرت بالا وارد لوله ها شده و هر چیزی که درون لوله گیر کرده است را از بین می برد. دستگاه تراکم هوا بیشتر برای رفع شن و ماسه کارایی دارد.

ساکشن: از دستگاه ساکشن هم برای درآوردن اجسام از چاه توالت استفاده می شود.

چرا شرکت آقای لوله بازکن را برای خدمات چاه بازکنی انتخاب می کنیم؟

مواردی هستند که باعث می شوند تا شما شرکت آقای لوله بازکن را برای دریافت خدمات چاه بازکنی تهران انتخاب کنید از جمله:

 • شبانه روزی (24 ساعته)
 • اعزام لوله بازکن در سریعترین زمان ممکن
 • فعال در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل
 • لوله بازکنی توانیر با فنر برقی با کمترین میزان کثیف کاری
 • رفع گرفتگی کاملا تضمینی
 • دارای سرویسکاران مجرب و حرفه ای
 • انجام کار با کیفیت عالی
 • باز کردن گرفتگی های پیچیده و شدید
 • انجام کار با رعایت اصول بهداشتی

در هر ساعت از شبانه روز که به تخلیه چاه تهران و لوله بازکنی محله توانیر نیاز داشتید می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما پس از دریافت آدرس پستی، نزدیکترین نیروی فنی را به محل اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی توانیر

آیا لوله بازکنی در توانیر تضمینی انجام می شود؟

تمامی لوله بازکن های توانیر موظف هستند گرفتگی لوله فاضلاب را کامل بصورت تضمینی باز شده تحویل مشتری دهند. برای اطمینان از این موضوع، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می گردد. پس خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی کاملا راحت باشد.

چقدر طول میکشد تا سرویسکار به محل برسد؟

به خاطر اینکه لوله بازکن های متعددی را در محله های مختلف قرار داده ایم، زمان رسیدن سرویسکار به محل کم می باشد. به طور معمول 30 دقیقه زمان میبرد اما در شرایط عادی میتواند کمتر هم باشد.

آیا فنر زدن فاضلاب کثیف کاری دارد؟

ما همیشه تلاش می کنیم هنگام استفاده از دستگاه فنر برقی و دستگاه های دیگر در خدمات چاه بازکنی توانیر، کثیف کاری کمی در کار ایجاد شود. رضایت شما از خدمات ما، یکی از اولویت های ماست و میدانیم یکی از دغدغه های شما کثیف نشدن محیط است. پس سرویسکارانمان موظف به انجام کار با کمترین حد کثیف کاری هستند، خیالتان راحت باشد.

ایا لوله بازکنی توانیر در شرایط حاد کرونایی چطور انجام می شود؟

درست است که خدمات لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد اما علاوه بر اینکه با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز میکنیم، لوله بازکن های محدوده توانیر موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط حاد کرونایی هستند.

نحوه استفاده از خدمات لوله بازکنی توانیر

برای استفاده از لوله بازکنی توانیر، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

3/5 - (2 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید