تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی آرژانتین

1

شماره لوله بازکنی آرژانتین

چاه بازکنی میدان آرژانتین با رعایت بهداشت، انجام فنر زنی با کیفیت عالی، سرویسکاران با تجربه، شبانه روزی و فوری بدون تعطیلی آماده خدمت به مشتریان عزیز می باشد. اگر نیاز به لوله بازکنی در آرژانتین دارید میتوانید همین حالا از طریق دکمه زیر با آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کاری در محیط

لوله بازکنی 24 ساعته

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

لوله بازکنی تضمینی

تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن راه آب

لوله بازکنی تهران با دستگاه فنر برقی حرفه ای

انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

اعزام فوری سرویسکار در سراسر شهر تهران

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:حداقل ممکن
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی آرژانتین یکی دیگر از خدمات شرکت آقای لوله بازکن در منطقه 6 تهران می باشد که بصورت شبانه روزی توسط سرویسکاران مجرب به مشتریان عزیز ارائه داده می شود.

هنگامی که لوله فاضلاب آشپزخانه، پارکینگ، تراس، حمام، توالت و … مسدود شود به خدمات لوله بازکنی میدان آرژانتین نیاز خواهید داشت.

چاه بازکن های محدوده آرژانتین با در اختیار داشتن جدید ترین دستگاه ها گرفتگی را با کمترین میزان کثیف کاری باز می کنند.

در زمان وقوع مشکل کافی است با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا همکاران ما نزدیکترین سرویسکار به محل را اعزام نمایند.

لوله بازکنی محله آرژانتین با ضمانت انجام کار

لوله بازکنی محله آرژانتین با ضمانت انجام کار

ضمانت در کار لوله بازکنی باعث می شود که کیفیت انجام کار هم افزایش پیدا کند. علاوه بر این رضایت مشتری را نیز به همراه دارد.

شرکت آقای لوله بازکن با تجربه و سابقه بالای سرویسکاران خود توانسته است هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب را تضمینی و با بهترین کیفیت باز کند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهد.

در ضمن ما هزینه خدمات را در ازای باز شدن کامل لوله دریافت می کنیم. پس مشتریان می توانند بدون نگرانی از باز شدن تضمینی چاه فاضلاب از لوله بازکنی محله آرژانتین استفاده نمایند.

هر زمان که به لوله بازکنی محله آرژانتین نیاز داشتید می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین چاه بازکن جهت لوله بازکنی مرکز تهران در محدوده آرژانتین به محل اعزام گردد.

شرکت آقای لوله بازکن در چاه بازکنی آرژانتین این تضمین را به شما می دهد که گرفتگی لوله هر چه که باشد لوله بازکن های این مجموعه با کیفیت مطلوب باز می کنند و لوله تمیز و باز شده را به مشتری تحویل می دهند.

لوله بازکنی خیابان آرژانتین شبانه روزی

لوله بازکنی خیابان آرژانتین شبانه روزی

وقتی که با گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه می شوید مهمترین چیزی که در وهله اول به ذهنتان می رسد این است که سریع مشکلتان برطرف گردد.

ممکن است این اتفاق در ساعات اولیه روز و یا اواخر شب برایتان پیش بیاید، در این مواقع باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در خیابان آرژانتین را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا از این وضعیت رهایی یابید.

شرکت آقای لوله بازکن با درک این موضوع، لوله بازکن های شیفت شب خود را در سراسر تهران از جمله محدوده خیابان آرژانتین مستقر کرده است تا به محض تماس مشتری، سریع در محل حاضر باشند و مشکل را حل نمایند.

در ضمن نیروهای فنی شرکت بسیار قابل اعتماد می باشند بنابراین با آسودگی خاطر از چاه بازکنی خیابان آرژانتین خدمات دریافت نمایید.

روشهای باز کردن لوله در آرژانتین تهران

روشهای باز کردن لوله در آرژانتین تهران

روشهای زیادی برای باز کردن لوله وجود دارد که پس از تشخیص نوع گرفتگی، بهترین راه برای لوله بازکنی در آرژانتین انتخاب می شود.

لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن بعد از بررسی مشکل، بهترین روش را برای رفع گرفتگی انتخاب می کنند:

1. فنر برقی: اغلب گرفتگی ها با دستگاه فنر برقی برطرف می شود. فنر قادر است تمام گرفتگی ها حتی گرفتگی با سیمان که سخت ترین نوع آن است را رفع نماید. در واقع فنر بیشترین استفاده را در لوله بازکنی آرژانتین دارد. اگر فنر به هر علتی نتواند لوله را باز کند از ابزار دیگر استفاده می نماییم.

2. تراکم هوا: وقتی که فنر نتواند گرفتگی را رفع نماید از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم. در این روش هوای فشرده به یکباره وارد لوله ها می شود و هر چیزی که درون لوله گیر کرده است را از بین می برد. معمولا برای رفع شن و ماسه کاربرد دارد.

3. ساکشن: ساکشن برای درآوردن اجسام از چاه توالت به کار می رود. این وسیله کمترین استفاده را در لوله بازکنی آرژانتین دارد.

سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن در لوله بازکنی آرژانتین تهران با استفاده از دستگاه های مخصوص همه نوع گرفتگی را باز می کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهند.

اعزام سریع نیرو به محل جهت باز کردن لوله مسدود شده

اعزام سریع نیرو به محل جهت باز کردن لوله مسدود شده

در صورت مسدود شدن لوله های فاضلاب باید فورا برای رفع آن اقدام کنید چون تعلل در برطرف کردن مشکل باعث می شود کثیفی وارد قسمتهای مختلف منزل شود.

شرکت آقای لوله بازکن با در نظر گرفتن این مسئله، سرویسکاران خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده است تا در صورت وقوع مشکل از نزدیکترین نقطه به محل اعزام گردند. به این ترتیب شما می توانید با یک تماس نزدیکترین چاه بازکن را در منطقه آرژانتین پیدا کنید و درخواست خود را ثبت نمایید.

علت مسدود شدن راه آب فاضلاب چیست؟

مسدود شدن راه آب فاضلاب دغدغه اکثر مردم می باشد. گاهی اوقات این گرفتگی ها جزیی بوده و با روش های خانگی برطرف می شوند اما گاهی هم این گرفتگی ها باعث به وجود آمدن دردسرهای زیادی از جمله تخلیه کند آب، ایجاد بوی بد فاضلاب می شوند.

در چنین شرایطی مردم به دنبال راه هایی هستند تا از گرفتگی لوله جلوگیری نمایند اما باید بگوییم این امری محال است، چون نه تنها در ایران بلکه در هیچ جای دنیا نمی توان از انسداد لوله جلوگیری کرد ولی می توان با انجام برخی از کارها مانند قرار دادن صافی درون سینک و کف شوی ها تا مدتها با گرفتگی مواجه نشده و نیازی هم به استفاده از لوله بازکنی منطقه آرژانتین نداشته باشید.

اما مهمترین عواملی که موجب گرفتگی مسیر خروجی فاضلاب می شوند عبارتند از:

 • مدفوع
 • مشترک بودن لوله ها
 • پسماند مواد غذایی
 • پوست میوه و سبزیجات
 • شیب نامناسب لوله
 • چربی و روغن
 • دستمال کاغذی
 • وجود مصالح ساختمانی از جمله سیمان، قیر و دوغاب

اینها دلایلی هستند که موجب انسداد لوله های فاضلاب شهروندان تهرانی در محدوده آرژانتین می شوند. بهترین راه برطرف کردن آن ها استفاده از فنر برقی می باشد چون فنر می تواند اکثر گرفتگی ها را بدون نیاز به تخریب و کنده کاری باز کند.

محل گرفتگی هم می تواند متفاوت باشد. به طور کلی گرفتگی لوله در 2 نقطه اتفاق می افتد که عبارتند از:

شتر گلو(سیفون): شتر گلو یا سیفون که به شکل یو می باشد و وظیفه نگهداشتن آب را بر عهده دارد. چون شتر گلو دارای خمیدگی است پس امکان دارد هر چیزی که در لوله می افتد در آنجا گیر کند، بنابراین برای باز کردن لوله نیاز به لوله بازکنی آرژانتین دارید تا مشکل ریشه کن گردد.

لوله اصلی(مشاع): لوله اصلی یا مشاع لوله ای است که تمامی لوله های واحدها به آن متصل شده اند. اغلب در لوله اصلی گرفتگی های سخت رخ می دهد و موجب پس زدن آب از لوله ها می شود. در این شرایط بهترین راه استفاده از فنر زنی لوله فاضلاب به وسیله خدمات لوله بازکنی آرژانتین می باشد.

ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن

ویژگی های زیر شرکت آقای لوله بازکن را از شرکت های دیگر در این زمینه متمایز می نماید:

 • لوله بازکنی تهران شبانه روزی (24 ساعته)
 • انجام کار با رعایت نکات بهداشتی
 • فعال در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل
 • استفاده از دستگاه های بروز و جدید
 • باز کردن انواع گرفتگی های شدید و پیچیده
 • دارای سرویسکاران مجرب و حرفه ای
 • انجام کار با کمترین حد کثیف کاری
 • باز کردن لوله کاملا تضمینی

در صورت مشاهده گرفتگی در یکی از لوله های فاضلاب می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید و پس از مطرح کردن مشکل، کارشناسان ما نیروی فنی مربوطه را بدون فوت وقت جهت رفع مشکل به محل اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی آرژانتین

ضمانت لوله بازکنی آرژانتین چیست؟

تمامی لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن موظف هستند گرفتگی لوله فاضلاب را کامل بصورت تضمینی باز شده تحویل مشتری دهند. برای اطمینان از این موضوع، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می گردد. پس خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی کاملا راحت باشد.

زمان رسیدن لوله بازکن آرژانتین به محل چقدر است؟

به خاطر اینکه لوله بازکن های متعددی را در محله های مختلف قرار داده ایم، زمان رسیدن سرویسکار به محل کم می باشد. به طور معمول 30 دقیقه زمان میبرد اما در شرایط عادی میتواند کمتر هم باشد.

کثیف کاری فنر زنی فاضلاب چقدر است؟

ما همیشه تلاش می کنیم هنگام استفاده از دستگاه فنر برقی و دستگاه های دیگر در خدمات چاه بازکنی آرژانتین، کثیف کاری کمی در کار ایجاد شود. رضایت شما از خدمات ما، یکی از اولویت های ماست و میدانیم یکی از دغدغه های شما کثیف نشدن محیط است. پس سرویسکارانمان موظف به انجام کار با کمترین حد کثیف کاری هستند، خیالتان راحت باشد.

ایا لوله بازکنی آرژانتین در شرایط حاد کرونایی چطور انجام می شود؟

درست است که خدمات لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد اما علاوه بر اینکه با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز میکنیم، لوله بازکن های آرژانتین موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط حاد کرونایی هستند.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی آرژانتین، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (2 امتیاز)
1 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+