تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی شهرآرا

1

لوله بازکنی شهرآرا یکی دیگر از خدماتی است که در غرب تهران توسط سرویسکاران مجرب شرکت آقای لوله بازکن به مشتریان ارائه داده می شود. اگر با مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله آشپزخانه، حمام، لباسشوئی، توالت، تراس و … مواجه شده اید می توانید با یک تماس در کمترین زمان از بهترین خدمات چاه بازکنی شهرآرا استفاده نمایید. شرکت آقای لوله بازکن با چندین سال سابقه در امر تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران، گرفتگی لوله را کاملا تضمینی باز کرده و تحویل مشتری می دهد. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی شهرآرا می توانید با مجموعه آقای لوله بازکن تماس بگیرید تا مشکلتان با کیفیت عالی برطرف شود.

ضمانت باز کردن لوله در چاه بازکنی محدوده شهرآرا

ضمانت در هر کاری باعث می شود کیفیت آن کار بالا باشد، این موضوع در لوله بازکنی شهرآرا نیز صدق می کند. شرکت آقای لوله بازکن همواره از نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه استفاده می کند که می توانند علت هر نوع گرفتگی را تشخیص داده و با انتخاب بهترین روش گرفتگی را رفع نمایند. به همین دلیل ضمانت باز کردن لوله را به مشتریان خود می دهد.

ما ضمانت می کنیم که سرویسکاران اعزامی، گرفتگی را به طور کامل باز کرده و لوله را باز شده تحویل مشتری دهند، همچنین تمام تلاشمان را می کنیم تا خدمات را با کیفیت مناسب ارائه دهیم.

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:حداقل ممکن
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
🎯 روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

دلیل گرفتگی لوله چیست؟

دلیل گرفتگی لوله چیست؟ لوله بازکنی شهرآرا

انسداد لوله های فاضلاب ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد که قابل رفع شدن می باشند و در همه جای دنیا نیز اتفاق می افتد، بنابراین نباید نگران این موضوع باشیم که چرا لوله فاضلاب منزل ما دچار گرفتگی شده. به طور کلی ورود هر گونه شی خارجی به درون لوله در گرفتگی آن مؤثر است، به عنوان مثال ریختن تفاله مواد غذایی داخل سینک ظرفشویی باعث کیپ شدن لوله می گردد.

دلایل اصلی گرفتگی لوله عبار تند از:

گرفتگی با روغن: از مهمترین دلایل کیپ شدن لوله آشپزخانه ریختن روغن درون آن است، چون در ابتدا روغن مایع است ولی بعد از خنک شدن سفت و سرد شده و به دیواره لوله می چسبد و موجب انسداد لوله ها می شود. هرگز روغن و چربی را درون لوله نریزید، چون اگر با گرفتگی مواجه شوید باید از سرویس چاه بازکنی شهرآرا استفاده نمایید.

گرفتگی با مو: وجود مو در لوله های فاضلاب به ویژه حمام، می تواند سد محکمی در برابر خروج آب و فاضلاب ایجاد کند.

گرفتگی با مصالح ساختمانی مانند سیمان: از جمله شدیدترین نوع گرفتگی است که در زمان بازسازی و یا ساخت منزل در اثر بی احتیاطی مالک یا کارگر ساختمان رخ می دهد. برای رفع گرفتگی با سیمان بایستی از خدمات لوله بازکنی در شهرآرا استفاده کنید تا مشکل به طور اساسی توسط نیروی فنی حل شود.

گرفتگی با دستمال کاغذی: ریختن دستمال کاغذی در توالت به مرور زمان باعث بالا آمدن فاضلاب می گردد. برای پیشگیری از وقوع این اتفاق، بهتر است دستمال کاغذی را درون سطل زباله بریزید. در غیر این صورت اگر لوله بگیرد تنها راه حل فنر زدن می باشد.

گرفتگی با اشیا: افتادن اجسام بزرگ و کوچک در چاه باعث بسته شدن راه آب فاضلاب می شود.

با توجه به دلایل گرفتگی لوله، می توانیم نتیجه بگیریم که اگر از ریختن این مواد به داخل لوله جلوگیری کنید تا مدتها گرفتگی نداشته و نیازی هم به لوله بازکنی شهرآرا نخواهید داشت. یکی از راه حل های ساده برای پیشگیری از مسدود شدن لوله ها، استفاده از صافی های ریز درون سینک و کف شورها می باشد.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی شبانه روزی شهرآرا

لوله بازکنی شبانه روزی شهرآرا

لوله بازکنی شهرآرا جزء خدماتی است که باید فوری انجام شود، زیرا زمانی که لوله ها دچار گرفتگی می شوند راه آب فاضلاب مسدود می شود و فاضلاب از لوله ها بالا می زند، در نتیجه همه جا کثیف و آلوده می شود. در این شرایط شما باید یک شرکت معتبر و قانونی که در ساعات پایانی شب نیز خدمات ارائه می دهد را بشناسید.

شرکت آقای لوله بازکن سرویس لوله بازکنی شهرآرا را 24 ساعته ارائه می دهد تا شهروندان عزیز با خیالی آسوده از کلیه خدمات آن استفاده نمایند. ضمنا این اطمینان را به شما می دهیم سرویسکارانی که در شیفت شب به منازل می فرستیم مورد اعتماد می باشند، بنابراین بدون دغدغه هر زمان که نیاز داشتید می توانید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست اعزام لوله بازکن را ثبت کنید.

با وجود شرکت آقای لوله بازکن دیگر نگران زمان گرفتگی لوله فاضلابتان نباشید، کافی است با یک تماس مجرب ترین و با اعتمادترین چاه بازکن را در شهرآرا بیابید.

لوله بازکنی شهرآرا با اعزام سریع چاه بازکن

لوله بازکنی شهرآرا با اعزام سریع چاه بازکن

یکی از مهمترین مسائلی که شرکت لوله بازکنی در ارائه خدمات باید آن را در اولویت کار خود قرار دهد، زمان رسیدن سرویسکار به محل می باشد. اهمیت این موضوع به این دلیل است که اگر برای رفع مشکل دیر اقدام کنیم ممکن است آلودگی و فاضلاب به قسمتهای دیگر منزل نیز راه یابد.

شرکت آقای لوله بازکن با در نظر گرفتن این مسئله، چاه بازکن شهرآرا را از نزدیکترین نقطه به مشتری اعزام می نماید. کافی است با یک تماس نزدیکترین لوله بازکن در منطقه شهر آرا را پیدا کنید و درخواست خود مبنی بر اعزام برای باز کردن لوله مسدود شده را ثبت نمایید.

شرکت آقای لوله بازکن نیروهای فنی خود در نقاط مختلف غرب تهران قرار داده است که به محض تماس مشتری سریعا نزدیکترین لوله بازکن را به موقعیت مورد نظر اعزام نماید.

 اسید یا فنر برقی، کدام بهتر است؟

 اسید یا فنر برقی، کدام بهتر است؟ لوله بازکنی شهرارا

گاهی برخی از مردم به علت پرداخت هزینه کم جهت رفع گرفتگی از اسید و محلول های شیمیایی استفاده می کنند. باز کردن چاه فاضلاب با اسید به هیچ وجه توصیه نمی شود، زیرا این شیوه مشکل شما را به صورت موقتی حل می کند اما گرفتگی همچنان باقی است چون اسید نمی تواند لوله را کامل پاکسازی کند. کلیه محلول های اسیدی حاوی ماده ای به نام هیدروکلریک هستند که خاصیت خورندگی دارند و هم باعث پوسیده شدن لوله های فاضلاب می شوند و هم به خود شخص نیز آسیب می رساند. بنابراین استفاده از آن روش عقلانی و درست به نظر نمی رسد.

اما روش لوله بازکنی شهرآرا با فنر برقی روش مناسبی است، زیرا فنرها دارای آلیاژی انعطاف پذیر هستند که به لوله و کاسه توالت هیچ آسیبی نمی زنند. امروزه با توجه به پیشرفته شدن دستگاه های فنر برقی لرزش آنها کمتر شده و فاضلاب هم به جایی پاشیده نمی شود، در نتیجه کار با کمترین حد کثیف کاری صورت می گیرد. ناگفته نماند فنر قادر است هر نوع گرفتگی حتی گرفتگی با سیمان که سخت ترین نوع آن است را به راحتی باز کند.

سرویسکاران مجرب مجموعه آقای لوله بازکن در چاه بازکنی شهرآرا از این ابزار استفاده می نمایند.

ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن

 • 24 ساعته (شبانه روزی)
 • فعال در تمامی روزهای سال حتی ایام تعطیل
 • انجام کار با کیفیت عالی
 • رفع بوی فاضلاب با استفاده از دستگاههای بروز و پیشرفته
 • دارای نیروهای مجرب و معتمد
 • لوله بازکنی شهرآرا با فنر برقی با کمترین حد کثیف کاری
 • انجام کار کاملا تضمینی
 • باز کردن گرفتگی های سخت و شدید

برای استفاده از خدمات لوله بازکنی شهرآرا تهران کافی است با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما پس از دریافت آدرس، لوله بازکن حرفه ای را جهت رفع مشکل به محل اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی در شهرآرا

آیا در شرایط کرونایی لوله بازکنی شهرآرا با رعایت بهداشت انجام می شود؟

کلیه سرویسکاران مجموعه آقای لوله بازکن موظف به رعایت بهداشت هستند. همچنین در شرایط کرونایی حین انجام کار از ماسک استفاده می کنند.

لوله بازکنی شهرآرا با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

با توجه به اینکه از سرویسکاران حرفه ای و همچنین دستگاه های جدید استفاده می کنیم، میزان کثیف کاری به حداقل ممکن رسیده است. البته مقدار کثیف کاری به شدت و نوع گرفتگی هم مرتبط می باشد اما، معمولا کمترین حد کثیف کاری در کار ایجاد می شود.

ضمانت لوله بازکنی شهرآرا چیست؟

تضمین مجموعه آقای لوله بازکن در خدمات لوله بازکنی شهرآرا، تحویل لوله باز شده به مشتری می باشد. این یعنی خیالتان از بابت باز شدن لوله راحت باشد.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله بازکنی شهرآرا، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (3 امتیاز)
1 پاسخ
 1. روستایی

  سلام
  بسیار عالی خدماتتون رو توضیح دادید
  زمان رسیدن سریع واقعا خیلی خوبه برای کسایی که میخواهند خیلی زود مشکلشان حل بشه

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+