تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی نبرد

0

شماره لوله بازکنی نبرد

چاه بازکنی نبرد یکی دیگر از خدمات شبانه روزی و فوری آقای لوله بازکن می باشد که توسط بهترین سرویسکاران با تجربه انجام می شود تا کیفیت عالی داشته باشد. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی خیابان نبرد میتوانید از طریق دکمه زیر با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کاری در محیط

لوله بازکنی 24 ساعته

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

لوله بازکنی تضمینی

تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن راه آب

لوله بازکنی تهران با دستگاه فنر برقی حرفه ای

انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

اعزام فوری سرویسکار در سراسر شهر تهران

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:حداقل ممکن
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی نبرد از جمله خدمات ویژه شرکت آقای لوله بازکن در شرق تهران می باشد که بصورت شبانه روزی و با کمترین حد کثیف کاری به مشتریان ارائه می شود.

در زمان گرفتگی لوله های فاضلاب می توانید با یک تماس نزدیکترین چاه بازکن در نبرد را بیابید و مشکلتان را سریع برطرف نمایید.

سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات لوله بازکنی خیابان نبرد با کیفیت عالی می باشند.

اگر به این خدمات نیاز دارید می توانید با شماره شرکت لوله بازکنی آقای لوله بازکن تماس بگیرید و درخواست اعزام نیروی فنی به محل را ثبت نمایید.

در ادامه این مطلب از لوله بازکنی تهران قصد داریم شما را با خدمات لوله بازکنی شبانه روزی نبرد آشنا نماییم.

خدمات لوله بازکنی در خیابان نبرد تهران

خدمات لوله بازکنی در خیابان نبرد تهران

هر ساختمانی با بهترین سیستم لوله کشی فاضلاب باز هم به دلایل گوناگون مسدود می شود و باعث بوجود آمدن مشکل برای ساکنین آن می شود.

وقتی که راه آب فاضلاب دچار گرفتگی می شود آب و فاضلاب از لوله ها پس می زند و موجب تولید بوی بد فاضلاب می گردد. برای رفع مشکل کافی است از خدمات لوله بازکنی در خیابان نبرد تهران استفاده نمایید.

لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن با تجربه و مهارت بالا در زمینه لوله بازکنی خیابان نبرد، می توانند هر نوع گرفتگی اعم از ساده و پیچیده را باز کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند.

روش کار به این صورت است که به محض تماس مشتری، نیروی فنی به موقعیت مورد نظر اعزام می شود و بعد از بررسی علت و محل گرفتگی، راه حل مناسب را جهت رفع گرفتگی انتخاب می کند.

چاه بازکن در وهله اول به وسیله فنر برقی شروع به باز کردن لوله می کند، فنر توانایی از بین بردن اغلب گرفتگی ها را دارد. فنر دارای آلیاژی انعطاف پذیر است به همین دلیل بدون رساندن آسیب به لوله ها مشکل را رفع می کند.

ناگفته نماند چون فنر بدون ضربه زدن مسیر خروجی فاضلاب را باز می کند پس فاضلاب به اطراف پخش نمی شود و کار با کمترین حد کثیف کاری انجام می شود.

اگر به هر علتی فنر قادر به باز کردن لوله نباشد از سایر دستگاه های موجود در لوله بازکنی خیابان نبرد مثل تراکم هوا استفاده می نماییم.

ما سعی می کنیم لوله را بطور کامل باز کنیم تا دغدغه گرفتگی مجدد را نداشته باشید.

خدمات لوله بازکنی نبرد شمالی و جنوبی بصورت شبانه روزی

خدمات لوله بازکنی نبرد شمالی و جنوبی بصورت شبانه روزی

شاید بارها برایتان پیش آمده که لوله های فاضلاب ساختمان در ساعات پایانی شب بطور ناگهانی یا یهویی مسدود شده و فاضلاب از لوله ها بالا بزند. شما قطعا در این شرایط دوست دارید که هر چه زودتر یک شرکت لوله بازکنی معتبر پیدا کنید تا از شر آلودگی خلاص شوید.

شرکت آقای لوله بازکن برای رفاه حال مشتریان عزیز، اقدام به استقرار سرویسکاران حرفه ای خود در تمام مناطق تهران بزرگ از جمله نبرد شمالی و جنوبی نموده است تا به محض تماس مشتری به موقعیت جهت رفع مشکل اعزام شوند و خدمات لوله بازکنی شرق تهران را با کیفیت ارائه نمایند.

شاید بارها پس زدن لوله فاضلاب برایتان اتفاق افتاده و قسمتهایی از منزلتان نیز کثیف شده باشد و شما در آن لحظه نمی دانید که چکار باید انجام دهید.

در این شرایط حتما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در نبرد را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض وقوع مشکل سریعا تماس بگیرید تا به مشکلتان رسیدگی شود.

شرکت آقای لوله بازکن با توجه به این مسئله، چاه بازکن های شیفت شب خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده است تا فوری و با کیفیت مطلوب به مشتریان خود خدمات ارائه نمایند.

اگر در محدوده خیابان نبرد تهران هستید و مشکل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دارید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی مورد اعتماد خود را به محل شما اعزام نماییم.

اگر ساکن نبرد شمالی یا جنوبی هستید، بدون دغدغه در هر ساعت از شبانه روز که به مشکل خوردید با شماره پشتیبانی تماس بگیرید تا مطمئن ترین نیروی متخصص به آدرس شما اعزام گردد.

لوله بازکنی نبرد شمالی و جنوبی با اعزام قابل اعتمادترین چاه بازکن ها را با شرکت آقای لوله بازکن تجربه نمایید.

روش های رفع گرفتگی فاضلاب در میدان نبرد

روش های رفع گرفتگی در میدان نبرد

 برای برطرف کردن گرفتگی ابتدا باید علت گرفتگی بررسی شود تا روش مناسب برای باز کردن لوله توسط لوله بازکن نبرد مشخص گردد.

سرویسکاران شرکت آقای لوله بازکن با بکارگیری جدیدترین تجهیزات توانسته اند بهترین روش را جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب انتخاب کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند.

این دستگاهها عبارتند از:

فنر برقی: فنر برقی بهترین ابزار برای لوله بازکنی در نبرد می باشد، چون فنر قادر است همه نوع گرفتگی حتی گرفتگی با سیمان را رفع نماید. در ضمن فنر برقی نیاز به کنده کاری ندارد و کار با کمترین حد کثیف کاری انجام می شود.

تراکم هوا: زمانی که فنر قادر به باز کردن گرفتگی نباشد از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم. در این روش هوا با فشار وارد لوله ها می شود و هر آنچه در لوله گیر کرده است را از بین می برد. این دستگاه بیشتر برای رفع شن و ماسه بکار می رود.

ساکشن: از این وسیله برای درآوردن اشیا از چاه توالت استفاده می شود.

رسیدن فوری سرویسکار به محل جهت لوله بازکنی در خیابان نبرد

زمانی که راه فاضلابتان مسدود می شود موضوع مهم اقدام سریع شما در استفاده از لوله بازکنی نبرد می باشد چون هر لحظه تعلل در این کار موجب ایجاد مشکلات زیادی می شود.

شرکت معتبر آقای لوله بازکن برای این منظور، سرویسکاران متعددی را در تمام مناطق تهران از جمله محدوده نبرد مستقر نموده است تا چاه بازکنی فوری را به مشتری ارائه دهد. ازین به بعد تنها با یک تماس نزدیکترین لوله بازکن نبرد در محل شما جهت رفع مشکل حاضر می شود.

دلیل اصلی مسدود شدن راه آب فاضلاب چیست؟

دلیل اصلی مسدود شدن راه آب فاضلاب چیست؟ لوله بازکنی نبرد

حتما تا به حال با گرفتگی لوله فاضلاب، کیپ شدن سینک ظرفشویی، تخلیه کند آب و مسدود شدن چاه توالت مواجه شده اید. این عوامل باعث بالا زدن آب و ایجاد بوی بد فاضلاب در ساختمان می شوند. در این شرایط تنها راه حل ممکن استفاده از سرویس لوله بازکنی نبرد شمالی و جنوبی است.

در ادامه با اصلی ترین علل مسدود شدن لوله های فاضلاب آشنا می شویم:

گرفتگی لوله با اشیا: گاهی اوقات ممکن است وسایلی مانند موبایل، کیف پول و … از جیبمان داخل چاه توالت بیفتند و باعث ایجاد گرفتگی توالت شوند. برای جلوگیری از ورود اشیا به درون چاه، بهتر است اجسام اضافی را از خود جدا کنید. در غیر اینصورت چنانچه لوله مسدود شود نیاز به استفاده از خدمات لوله بازکنی منطقه نبرد دارید.

گرفتگی لوله با مو: یکی از رایج ترین دلایلی که باعث انسداد لوله فاضلاب حمام می شود مو است.

موها چه بلند و چه کوتاه زمانی که وارد چاه می شوند به سایر فضولات می چسبند و همین امر سبب مسدود شدن لوله ها می شود. برای اینکه از این مشکل خودداری کنید کافی است توری های مناسب را درون لوله قرار دهید.

گرفتگی لوله با چربی و روغن: همانطور که می دانید روزانه ظروف زیادی درون سینک ظرفشویی شسته می شوند و خواه ناخواه روغن و چربی بسیاری هم وارد لوله می گردد. چون روغن ها خاصیت چسبندگی دارند و به مواد موجود در لوله می چسبند و همچنین در اثر تماس با آب سرد و جامد شده و سدی در برابر عبور آب و فاضلاب ایجاد می نمایند.

برای پیشگیری از گرفتگی زود هنگام لوله، پیشنهاد می کنیم ظروف روغنی را ابتدا با دستمال تمیز کنید و سپس بشویید.

کلیه خدمات شرکت آقای لوله بازکن

کلیه خدمات شرکت آقای لوله بازکن ، خدمات لوله بازکنی در خیابان نبرد

خدمات مهم این شرکت عبارتند از:

  • رفع بوی بد فاضلاب از ساختمان
  • رفع گرفتگی لوله های حمام، آشپزخانه و لباسشویی
  • درآوردن اشیا از چاه توالت
  • نصب و تعمیر فرنگی
  • لوله بازکنی با استفاده از دستگاه های مخصوص نظیر فنر برقی و تراکم هوا و … در سراسر شهر تهران

در هر زمان که با مسدود شدن راه آب فاضلاب در منطقه نبرد تهران مواجه شدید و نیاز به لوله بازکنی تخلیه چاه تهران داشتید کافی است با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در اسرع وقت نیروی فنی مربوطه را به موقعیت اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی خیابان نبرد

ضمانت لوله بازکنی خیابان نبرد چیست؟

تمامی لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن موظف هستند گرفتگی لوله فاضلاب را کامل بصورت تضمینی باز شده تحویل مشتری دهند. برای اطمینان از این موضوع، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می گردد. پس خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی کاملا راحت باشد.

زمان رسیدن لوله بازکن به خیابان نبرد چقدر است؟

به خاطر اینکه لوله بازکن های متعددی را در محله های مختلف قرار داده ایم، زمان رسیدن سرویسکار به محل کم می باشد. به طور معمول 30 دقیقه زمان میبرد اما در شرایط عادی میتواند کمتر هم باشد.

کثیف کاری فنر زنی فاضلاب چقدر است؟

ما همیشه تلاش می کنیم هنگام استفاده از دستگاه فنر برقی و دستگاه های دیگر در خدمات چاه بازکنی نبرد، کثیف کاری کمی در کار ایجاد شود. رضایت شما از خدمات ما، یکی از اولویت های ماست و میدانیم یکی از دغدغه های شما کثیف نشدن محیط است. پس سرویسکارانمان موظف به انجام کار با کمترین حد کثیف کاری هستند، خیالتان راحت باشد.

ایا لوله بازکنی نبرد در شرایط حاد کرونایی چطور انجام می شود؟

درست است که خدمات لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد اما علاوه بر اینکه با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز میکنیم، لوله بازکن های خیابان نبرد موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط حاد کرونایی هستند.

نحوه استفاده از خدمات شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی نبرد، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (1 امتیاز)

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+