لوله بازکنی پیروزی

لوله بازکنی پیروزی با فنر برقی، کمترین حد کثیف کاری، لوله بازکن پیروزی شبانه روزی
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی پیروزی

جهت ثبت درخواست اعزم لوله بازکن در پیروزی میتوانید با شماره 09197565465 تماس بگیرید. انجام کار با رعایت بهداشت، کیفیت عالی، بدون تخریب و تمیز می باشد. شرکت لوله بازکنی پیروزی با متخصصین مجرب و چاه بازکن های حرفه ای بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی پیروزی با استفاده از دستگاه جدید پایه دار، با حداقل کثیف کاری و 100% تضمینی انجام می شود. لوله بازکنی در محدوده خیابان پیروزی کمتر از 20 دقیقه صورت میگیرد. زمانی که گرفتگی توالت، حمام، آشپزخانه یا تراس شما با گرفتگی مواجه شود، میتوانید از لوله بازکنی شبانه روزی تهران منطقه پیروزی استفاده کنید.

در این خدمات، گرفتگی هر چیزی که باشد با استفاده از فنر برقی یا ابزارهای مورد نیاز دیگر، به خوبی باز می شود. گاهی اوقات گرفتگی به دلیل افتادن اشیا در لوله می باشد که در این شرایط هم پس از باز کردن لوله توسط لوله بازکن پیروزی، اگر امکان خارج کردن شی با ابزار وجود داشته باشد، سرویسکار اقدام به درآوردن آن خواهد کرد.

پس خیالتان بابت باز کردن کامل لوله مسدود شده باید راحت باشد، چون ما لوله را از هر نوع گرفتگی بصورت کامل باز می کنیم. اگر نیاز به لوله بازکنی در پیروزی دارید، میتوانید همین حالا با آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

لوله بازکنی منطقه پیروزی

لوله بازکنی منطقه پیروزی

محدوده پیروزی یکی از خوش مسیرترین مناطق تهران محسوب می شود که با وجود بافت قدیمی و جدید ساختمان ها در کنار هم باز هم طرفداران بسیار زیادی برای سکونت دارد.

پیروزی در ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران واقع شده و دسترسی خوبی از همسایه های محلی از شرق به بزرگراه بسیج (میدان شهید کلاهدوز سابق) ، غرب به میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) ، از شمال با خیابان 5/31 ، جنوب با بزرگراه محلاتی دارد.

علاوه بر این وجود دسترسی از بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بزرگراه محلاتی سبب شده تا لوله بازکنی پیروزی با سرعت بالا و کاملا فوری توسط بهترین سرویسکاران حرفه ای شرکت آقای لوله بازکن انجام شود.

بهتر است قبل از توضیح در مورد کیفیت نحوه خدمات لوله بازکنی و خدمات تخلیه چاه در محدوده پیروزی ابتدا نکاتی را در مورد علت گرفتگی و نحوه رفع آن خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

علت اینکه به یکباره لوله بدون هیچ دلیل میگیرد چیست؟

علت اینکه به یکباره لوله بدون هیچ دلیل میگیرد چیست؟ لوله بازکنی پیروزی تهران

خیلی از مشتریان زمانی که با شرکت تماس میگیرند اولین چیزی که به متخصصین و پشتیبانی شرکت می گویند این است که تا الان اصلا گرفتگی نداشته ایم و یکباره لوله گرفت بدون اینکه دلیلی داشته باشد.

این گفته کمی غیر معقول است چون امکان ندارد لوله بدون دلیل بگیرد. با توجه به تجربه چندین ساله شرکت آقای لوله بازکن هنگام لوله بازکنی در نقاط مختلف تهران متوجه شده ایم که این مشکل زمانی رخ میدهد که گرفتگی از قبل در لوله بوده است.

اگر بخواهیم این مشکل را ساده توضیح دهیم به این صورت است که وقتی پسماند از لوله فاضلاب تخلیه میشود مقداری از آن در لوله میماند. این مسئله در ابتدا مشکلی به وجود نمی آورد اما بعد از گذشت چند ماه، حجم پسماند زیاد می شود و علاوه بر روسب گرفتگی، قطر لوله را هم کم می کند.

همین مسئله در ابتدا باعث تخلیه کند آب می شود و اگر از خدمات لوله بازکنی سمت پیروزی استفاده نکنید قطعا پس از چند روز یا نهایتا چند هفته، لوله کاملا مسدود خواهد شد و آب فاضلاب بالا خواهد زد.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

دلایل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب عبارتند از:

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب ، لوله بازکنی در خیابان پیروزی
 • رسوب و جرم
 • موی بلند
 • روغن و چربی
 • دستمال کاغذی
 • پسماند غذا و میوه جات
 • افتادن اشیا در لوله فاضلاب
 • کم شدن قطر لوله به دلایل مختلف مثل رسوب و فاضلاب
 • ریختن قیر، سیمان، دوغاب و گچ هنگام بازسازی یا تعمیر منزل

گرفتگی لوله فاضلاب را چطور باز کنیم؟

تمام دلایلی که در بالا گفته شد میتواند مشکل ساز باشد و باعث گرفتگی لوله یا حتی بالا زدن چاه فاضلاب شود. برای رفع آن لازم است که از خدمات لوله بازکنی پیروزی استفاده کنید تا 100% تضمینی لوله باز شود.

با استفاده از این خدمات تا چند سال از شر بالا زدن آب فاضلاب راحت خواهید شد، چون در خدمات باز کردن لوله از دستگاه فنر برقی استفاده میشود که بهترین دستگاه موجود برای اینکار است.

مراحل باز کردن لوله در پیروزی با فنر برقی

 • تماس مشتری با شرکت
 • درخواست اعزام لوله بازکن پیروزی
 • اعزام نزدیکترین لوله بازکن به محل
 • انتخاب فنر مناسب برای باز کردن لوله
 • روشن کردن دستگاه
 • اقدام برای باز کردن لوله
 • باز شدن تضمینی لوله
 • ریختن آب با حجم زیاد برای اطمینان از باز بودن راه آب

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی فرجام

اگر برای توالت ایرانی و فرنگی از فنر برقی استفاده شود به لوله یا کاسه آسیب میرسد؟

لوله بازکنی با فنر سمت پیروزی تهران
لوله بازکنی سمت خیابان پیروزی

اصلا اینطور نیست و اگر شنیده اید که فنر برقی به لوله چدنی یا پولیکا آسیب میرساند کاملا اشتباه است. قطعا این را کسی گفته که هیچ تخصصی در زمینه آب و فاضلاب نداشته و نمیدانسته که به گفته کارشناسان آب و فاضلاب، بهترین دستگاه برای رفع گرفتگی فنر برقی است.

در شرکت آقای لوله بازکن روش های بسیار خوبی برای جلوگیری از آسیب خوردن به کاسه یا حتی لوله استفاده می شود تا مشتریان عزیز متحمل هیچگونه خسارتی نباشند و این گفته ما کاملا تضمینی است.

لازم به ذکر است حتی در خدمات رفع بوی فاضلاب توالت فرنگی در مواقعی که نیاز به فنر زدن برای تمیز کردن لوله ها می باشد، ما از همان دستگاه های لوله بازکنی استفاده می کنیم.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی نبرد

لوله بازکنی شبانه روزی محدوده پیروزی

لوله بازکنی شبانه روزی محدوده پیروزی

در لوله بازکنی پیروزی، شرکت آقای لوله بازکن بصورت شبانه روزی و 24 ساعته فعال می باشد. نیروهای شیف شب این شرکت در تمام نقاط تهران مستقر شده اند تا در صورت تماس مشتری و درخواست اعزام سرویسکار، سریع به محل اعزام شوند. چون گرفتگی لوله فاضلاب هیچ وقت خبر نمیکند و به یکباره لوله مسدود می شود، پس امکان دارد در ساعات پایانی شب با این معضل رو به رو شوید، در این زمان شاید جایی را پیدا نکنید که جهت رفع مشکلتان تماس بگیرید. اما شرکت آقای لوله بازکن شبانه روزی در خدمت شماست تا خدمات لوله بازکنی پیروزی را با کیفیت عالی به شما ارائه دهد.

به این ترتیب اگر در ساعات پایانی شب با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید، کافی است با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار را به شما اعزام کنند.

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن پیروزی به محل برسد؟

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن پیروزی به محل برسد؟

لوله بازکن های پیروزی معمولا در سریع ترین زمان به محل میرسند. این سرعت به خاطر استفاده از موتور سیکلت برای تردد بدون ترافیک میباشد.

در این چند سال خدمت شرکت آقای لوله بازکن معمولا در کمتر از 30 دقیقه به محل رسیده ایم و در حال حاضر نیز در تلاش هستیم تا با حمایت شما عزیزان این زمان را بهبود ببخشیم و کمتر نماییم.

اگر نیاز به تخلیه چاه لوله بازکنی پیروزی دارید، میتوانید جهت درخواست اعزام لوله بازکن با همکاران ما تماس بگیرید. پس از ثبت درخواستتان نزدیکترین سرویسکار به شما به محل اعزام خواهد شد تا سریعا مشکلتان را رفع کند.

پاسخ سوالات متداول

تضمین لوله بازکنی در پیروزی چیست؟

هر کدام از لوله های فاضلاب شما که مسدود شده باشد، ما با بهترین کیفیت بصورت کامل آن را را باز کرده و لوله باز شده را به شما تحویل می دهیم. ضمانت ما باز کردن کامل لوله از هر نوع گرفتگی فاضلاب می باشد.

کثیف کاری فنر زنی در چه حدی است؟

میتوان گفت بسیار ناچیز! ما با استفاده از دستگاه های جدید و با تکیه بر تخصص و تجربه بالای سرویسکاران خود، تلاش می کنیم انجام کارمان با حداقل کثیف کاری باشد. پس با خیالی راحت میتوانید از خدمات لوله بازکنی پیروزی با کمترین حد کثیف کاری استفاده نمایید.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی پیروزی چه کار کنیم؟

برای استفاده از لوله بازکنی پیروزی، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

4.7/5 - (12 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید