تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی و تخلیه چاه پیروزی

آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > لوله بازکنی و تخلیه چاه پیروزی
لوله بازکنی پیروزی ، تخلیه چاه پیروزی ، رفع گرفتگی لوله در پیروزی با فنر برقی بصورت شبانه روزی با قیمت ارزان

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی پیروزی با استفاده از دستگاه جدید پایه دار، بدون کثیف کاری و 100% تضمینی انجام می شود. لوله بازکنی در محدوده خیابان پیروزی کمتر از 20 دقیقه صورت میگیرد.

لوله بازکنی منطقه پیروزی

نقشه پیروزی تهران

محدوده پیروزی یکی از خوش مسیرترین مناطق تهران محسوب می شود که با وجود بافت قدیمی و جدید ساختمان ها در کنار هم باز هم طرفداران بسیار زیادی برای سکونت دارد.

پیروزی در ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران واقع شده و دسترسی خوبی از همسایه های محلی از شرق به بزرگراه بسیج (میدان شهید کلاهدوز سابق) ، غرب به میدان شهدا (خیابان 17 شهریور) ، از شمال با خیابان 5/31 ، جنوب با بزرگراه محلاتی دارد.

علاوه بر این وجود دسترسی از بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بزرگراه محلاتی سبب شده تا لوله بازکنی پیروزی با سرعت بالا و کاملا فوری توسط بهترین سرویسکاران حرفه ای شرکت آقای لوله بازکن انجام شود.

بهتر است قبل از توضیح در مورد کیفیت نحوه خدمات لوله بازکنی و خدمات تخلیه چاه در محدوده پیروزی ابتدا نکاتی را در مورد علت گرفتگی و نحوه رفع آن خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

علت اینکه به یکباره لوله بدون هیچ دلیل میگیرد چیست؟

خیلی از مشتریان زمانی که با شرکت تماس میگیرند اولین چیزی که به متخصصین و پشتیبانی شرکت می گویند این است که تا الان اصلا گرفتگی نداشته ایم و یکباره لوله گرفت بدون اینکه دلیلی داشته باشد.

این گفته کمی غیره معقول است چون امکان ندارد لوله بدون دلیل بگیرد. با توجه به تجربه چندین ساله شرکت آقای لوله بازکن هنگام لوله باکنی در نقاط مختلف تهران متوجه شده ایم که این مشکل زمانی رخ میدهد که گرفتگی از قبل در لوله بوده است.

اگر بخواهیم این مشکل را ساده توضیح دهیم به این صورت است که وقتی پسماند از لوله فاضلاب تخلیه میشود مقداری از آن در لوله میماند. این مسئله در ابتدا مشکلی به وجود نمی آورد اما بعد از گذشت چند ماه، حجم پسماند زیاد می شود و علاوه بر روسب گرفتگی، قطر لوله را هم کم می کند.

همین مسئله در ابتدا باعث تخلیه کند آب می شود و اگر از خدمات لوله بازکنی سمت پیروزی استفاده نکنید قطعا پس از چند روز یا نهایتا چند هفته، لوله کاملا مسدود خواهد شد و آب فاضلاب بالا خواهد زد.

دلایل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب عبارتند از:

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب ، لوله بازکنی در خیابان پیروزی

 • رسوب و جرم
 • موی بلند
 • روغن و چربی
 • دستمال کاغذی
 • پسماند غذا و میوه جات
 • افتادن اشیا در لوله فاضلاب
 • کم شدن قطر لوله به دلایل مختلف مثل رسوب و فاضلاب
 • ریختن قیر، سیمان، دوغاب و گچ هنگام بازسازی یا تعمیر منزل

گرفتگی لوله فاضلاب را چطور باز کنیم؟

تمام دلایلی که در بالا گفته شد میتواند مشکل ساز باشد و باعث گرفتگی لوله یا حتی بالا زدن چاه فاضلاب شود. برای رفع آن لازم است که از خدمات لوله بازکنی پیروزی استفاده کنید تا 100% تضمینی لوله باز شود.

با استفاده از این خدمات تا چند سال از شر بالا زدن آب فاضلاب راحت خواهید شد، چون در خدمات باز کردن لوله از دستگاه فنر برقی استفاده میشود که بهترین دستگاه موجود برای اینکار است.

مراحل باز کردن لوله در پیروزی با فنر برقی

 • تماس مشتری با شرکت
 • درخواست اعزام لوله بازکن پیروزی
 • اعزام نزدیکترین لوله بازکن به محل
 • انتخاب فنر مناسب برای باز کردن لوله
 • روشن کردن دستگاه
 • اقدام برای باز کردن لوله
 • باز شدن تضمینی لوله
 • ریختن آب با حجم زیاد برای اطمینان از باز بودن راه آب

اگر برای توالت ایرانی و فرنگی از فنر برقی استفاده شود به لوله یا کاسه آسیب میرسد؟

لوله بازکنی با فنر سمت پیروزی تهران
لوله بازکنی سمت خیابان پیروزی

اصلا اینطور نیست و اگر شنیده اید که فنر برقی به لوله چدنی یا پولیکا آسیب میرساند کاملا اشتباه است. قطعا این را کسی گفته که هیچ تخصصی در زمینه آب و فاضلاب نداشته و نمیدانسته که به گفته کارشناسان آب و فاضلاب، بهترین دستگاه برای رفع گرفتگی فنر برقی است.

در شرکت آقای لوله بازکن روش های بسیار خوبی برای جلوگیری از آسیب خوردن به کاسه یا حتی لوله استفاده می شود تا مشتریان عزیز متحمل هیچگونه خسارتی نباشند و این گفته ما کاملا تضمینی است.

لوله بازکنی شبانه روزی محدوده پیروزی

در لوله بازکنی پیروزی، شرکت آقای لوله بازکن بصورت شبانه روزی و 24 ساعته فعال می باشد. نیروهای شیف شب این شرکت در تمام نقاط تهران مستقر شده اند تا در صورت تماس مشتری و درخواست اعزام سرویسکار، سریع به محل اعزام شوند.

به این ترتیب اگر در ساعات پایانی شب با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شدید، کافی است با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار را به شما اعزام کنند.

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن پیروزی به محل برسد؟

لوله بازکن های پیروزی معمولا در سریع ترین زمان به محل میرسند. این سرعت به خاطر استفاده از موتور سیکلت برای تردد بدون ترافیک میباشد.

در این چند سال خدمت شرکت آقای لوله بازکن معمولا در کمتر از 30 دقیقه به محل رسیده ایم و در حال حاضر نیز در تلاش هستیم تا با حمایت شما عزیزان این زمان را بهبود ببخشیم و کمتر نماییم.

یک دیدگاه بگذارید

چهار + 6 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵