تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی کوی بیمه

2

لوله بازکنی کوی بیمه یکی دیگر از خدماتی است که در غرب تهران توسط مجموعه آقای لوله بازکن ارائه می شود. زمانی که با انسداد لوله های فاضلاب مواجه می شوید و آب از لوله ها بالا می زند می توانید با یک تماس نزدیکترین سرویسکار کوی بیمه را پیدا کنید و مشکلتان را از ریشه حل نمایید. شرکت آقای لوله بازکن با برخورداری از فنرزن های مجرب و خبره آماده ارائه خدمات به مشتریان، با کیفیت عالی می باشد. در صورت نیاز به این خدمات کافی است با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام نیرو را ثبت نمایید.

در این مطلب از لوله بازکنی تهران می خواهیم شما را با نحوه انجام کار لوله بازکنی کوی بیمه آشنا نماییم.

نحوه انجام کار لوله بازکنی کوی بیمه تهران

زمانی به لوله بازکنی کوی بیمه نیاز پیدا می کنید که راه آب فاضلابتان مسدود شده باشد و آب به سختی و کندی تخلیه شود، در این شرایط باید از شرکت آقای لوله بازکن کمک بگیرید. روال کار به این صورت است که پس از درخواست مشتری، نیروی فنی مجرب را به محل می فرستیم تا با استفاده از تجهیزات بروز و جدید گرفتگی را رفع نماید. سرویسکار پس از مشاهده علت و محل گرفتگی وسیله مناسبی را جهت باز کردن لوله به کار می گیرند.

لوله بازکن ابتدا فنر برقی را  برای این کار انتخاب می کند، زیرا بهترین روش از نظر کارکرد و هزینه محسوب می شود. معمولا فنر قادر است همه نوع گرفتگی را باز کند حتی گرفتگی با سیمان که شدیدترین نوع آن است. در ضمن کارکرد آن با کمترین میزان کثیف کاری و با کیفیت عالی انجام می شود. اگر به هر علتی فنر نتواند لوله را باز کند از سایر دستگاه ها نظیر تراکم هوا و … استفاده می نماید.

ما سعی می کنیم به هر نحوی که شده عامل انسداد لوله را از بین ببریم تا شما از ارائه سرویس لوله بازکنی کوی بیمه رضایت کامل را داشته باشید.

✅ ضمانت لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
✅ میزان کثیف کاری:حداقل کثیفی در کار
✅ ساعات کاری:همه روزه بدون تعطیلی
✅ روش انجام کار:فنر برقی، دستگاه دیگر در صورت نیاز

علت اصلی مسدود شدن لوله فاضلاب چیست؟

امروزه در اغلب ساختمان های تهران با گرفتگی لوله فاضلاب مختلفی رو به رو هستیم که در اکثر مواقع خودمان با بی احتیاطی و عدم رعایت برخی از نکات باعث می شویم آشغال و مواد زائد به درون لوله راه یافته در نتیجه منجر به مسدود شدن آن گردد،  برای از بین بردن عامل انسداد نیاز به خدمات لوله بازکنی آقای لوله بازکن در کوی بیمه داریم. لوله بازکن های این مجموعه با توجه به سابقه و تجربه بالای خود در این زمینه می توانند به آسانی هر نوع گرفتگی را برطرف کرده و مهمتر از همه علت و محل گرفتگی را نیز تشخیص دهند.

رسیدن سریع نیروی فنی در کوتاه ترین زمان ممکن در لوله بازکنی کوی بیمه

مهمترین عللی که منجر به انسداد لوله های فاضلاب می شوند و شما را وادار به استفاده از خدمات چاه بازکنی کوی بیمه می نمایند عبارتند از:

 • تجمع دستمال کاغذی، دستمال توالت، پوشک بچه و مدفوع در چاه توالت
 • افتادن اشیا خارجی از قبیل گوشی، زیورآلات، صابون، شامپو و اسپری در لوله فاضلاب
 • انباشته شدن روغن و چربی در لوله سینک و آشپزخانه
 • انسداد در لوله اصلی آپارتمان ها
 • تجمع مو و پرز در چاه حمام
 • وجود رسوب، جرم و لجن در دیواره لوله
 • مسدود شدن لوله با انواع مصالح ساختمانی نظیر سیمان، دوغاب و قیر در منازل نوساز و بازسازی شده
 • عدم استاندارد بودن لوله های فاضلاب

عمده ترین عوامل مسدود شدن لوله فاضلاب در کوی بیمه به دلیل وجود یکی از موارد بالا می باشد. اما در بسیاری از موارد قابل پیشگیری هستند، به عنوان مثال می توانید روغن را داخل سطل زباله خالی کنید، و یا دستمال کاغذی را درون چاه توالت نریزید، به جای آن می توانید آنها را درون سطل آشغال بیندازید. با انجام این کارهای ساده مطمئن باشید که تا مدتها با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه نشده و نیازی هم به استفاده از سرویس لوله بازکنی کوی بیمه نخواهید داشت.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی غرب تهران

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی در محدوده کوی بیمه

خدمات چاه بازکنی شبانه روزی در محدوده کوی بیمه

مسدود شدن لوله های فاضلاب امری طبیعی است و زمان مشخصی ندارد و امکان دارد که هر ساعت از شبانه روز نیز رخ دهد، بنابراین شما باید از شرکتی خدمات دریافت نمایید که به صورت شبانه روزی فعالیت می کند. لوله بازکنی کوی بیمه مجموعه آقای لوله بازکن برای رفع همین مشکل آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. برای استفاده از سرویس لوله بازکنی کوی بیمه می توانید شبانه روز با شماره پشتیبانی ثبت شده در سایت تماس بگیرید و پس از مطرح کردن مشکلتان، در اسرع وقت نیروی فنی ماهر به محل اعزام شود.

در ضمن خیالتان از بابت لوله بازکن هایی که در شیفت شب به محل اعزام می شوند آسوده باشد، زیرا مجموعه آقای لوله بازکن کلیه نیروهای خود را از بین بهترین لوله بازکن های تهران استخدام می نماید.

تمامی چاه بازکن های کوی بیمه که در شرکت آقای لوله بازکن به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند جزء بهترین سرویسکاران و هم چنین مورد اعتماد این مجموعه می باشند. پس با خیالی آسوده و بدون نگرانی از خدمات لوله بازکنی کوی بیمه استفاده نمایید.

لوله بازکنی محله کوی بیمه با ضمانت باز کردن گرفتگی

لوله بازکنی محله کوی بیمه با ضمانت انجام کار

لوله بازکنی محله کوی بیمه برای از بین بردن گرفتگی و تمیز کردن راه آب فاضلاب می باشد. لوله های فاضلابی که دچار گرفتگی می شوند عبارتند از: حمام، سرویس بهداشتی، سینک ظرفشویی، پارکینگ، تراس و …. است. برای رفع این معضل بایستی از سرویس چاه بازکنی کوی بیمه استفاده نمایید.

شرکت آقای لوله بازکن این تضمین را به شما می دهد که با استفاده از سرویسکاران با تجربه و با سابقه و همچنین با بکارگیری ابزارآلات جدید و حرفه ای هر نوع گرفتگی را تشخیص داده و آن را سریعا رفع کنند.

در لوله بازکنی محله کوی بیمه با تکیه بر تخصص نیروی فنی، ضمانت می کنیم که گرفتگی هر چیزی که باشد ما برای رفع آن تمام تلاشمان را به کار گیریم و لوله باز شده و تمیز را تحویل مشتری دهیم.

رسیدن سریع نیروی فنی در کوتاه ترین زمان ممکن

یکی از مهمترین مشکلاتی که اکثر افراد با آن رو به رو هستند پس زدن فاضلاب از لوله هاست. چنانچه برای رفع گرفتگی دیر اقدام کنید کثیفی و آلودگی تمام قسمت های ساختمان را در برمی گیرد.

شرکت معتبر آقای لوله بازکن با در نظر گرفتن این موضوع، اقدام به اعزام سریع و فوری چاه بازکن کوی بیمه به محل نموده است. بنابراین شما می توانید با یک تماس نزدیکترین لوله بازکن در محدوده کوی بیمه را بیابید و درخواست اعزام ایشان را جهت باز کردن لوله مسدود شده ثبت نمایید.

از این پس شما می توانید با خیالی آسوده فقط با یک تماس نزدیکترین سرویسکار کوی بیمه را پیدا کنید تا مشکلتان را به طور اساسی حل نماید.

کلیه خدمات شرکت آقای لوله بازکن

خدماتی که در شرکت آقای لوله بازکن علاوه بر لوله بازکنی کوی بیمه انجام می شود به شرح زیر می باشد:

 • انجام خدمات لوله بازکنی کوی بیمه با کمترین حد کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله حمام
 • رفع بوی بد و نامطبوع فاضلاب از ساختمان
 • درآوردن اشیا از چاه توالت
 • باز کردن کف شوی آشپزخانه، سینک ظرفشویی و لباسشویی
 • رفع گرفتگی لوله پارکینگ، حیاط و تراس
 • نصب و تعمیر فرنگی
 • باز کردن لوله توالت ایرانی و فرنگی
 • استفاده از جدیدترین دستگاه های لوله بازکنی نظیر فنر برقی

در هر ساعت از شبانه روز که با گرفتگی لوله های فاضلاب در کوی بیمه مواجه شدید و نیاز به لوله بازکنی تخلیه چاه تهران داشتید، کافی است با شماره پشتیبانی موجود در سایت تماس بگیرید، و سفارش سرویسکار را به محل ثبت نمایید. کارشناسان ما فورا، لوله بازکن را به موقعیت مورد نظر اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی در کوی بیمه

شرایط انجام لوله بازکنی کوی بیمه در شرایط کرونایی چگونه است؟

ما در شرایط کرونا نیز خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و … را در محدوده کوی بیمه ارائه می دهیم. تمامی سرویسکاران شرکت اقای لوله بازکن موظف به رعایت بهداشت هستند و همچنین در حین انجام کار از ماسک برای پیشگیری های لازم استفاده می کنند.

آیا لوله بازکنی با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر چون از دستگاه های پایه دار که نام آنها ژنراتور میباشد استفاده می کنیم، کثیف کاری به حداقل خود رسیده است. با خیالی آسوده میتوانید از لوله بازکنی کوی بیمه استفاده کنید و نگران کثیف شدن خانه خود نباشید.

تضمین لوله بازکنی کوی بیمه چیست؟

ما ضمانت می دهیم گرفتگی لوله را باز کنیم و لوله فاضلاب باز شده را به شما تحویل دهیم. با این تضمین خیال شما آسوده خواهد بود که گرفتگی لوله باز شده است.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله بازکنی کوی بیمه، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (4 امتیاز)
2 پاسخ
 1. حمید

  ممنون از خدماتتون و سرویسکار حرفه ای که برای درآوردن اشیا و باز کردن مسیر لوله تشریف اوردن

  1. آقای لوله بازکن

   سلام حمیدجان
   خیلی خوشحالیم که از خدمات این شرکت رضایت دارید.

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+