تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات تخلیه چاه > لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی تجریش و تخلیه چاه تجریش با اعزام فوری سرویسکار به محل جهت انجام خدمات تخلیه چاه لوله بازکنی تجریش بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

لوله بازکنی در تجریش

لوله بازکنی تخلیه چاه تجریش

لوله بازکنی تهران تجریش در تمامی این محدوده سریع و فوری در کمتر از 30 دقیقه کلیه خدمات مربوط به رفع گرفتگی لوله در تجریش و همچنین چاه بازکنی در تجریش را بصورت تضمینی انجام می شود.

شرکت آقای لوله بازکن تمام منطقه تجریش را تحت پوشش خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه خود قرار داده که مهمترین آنها عبارتند از:

خیابان شهرداری، فناخسرو (خیابان ثبت)، غلام جعفری (جعفرآباد)، جلالوند (ارم)، ملکی (سعدآباد)، ولی‌عصر، دربندی (مقصودبیک)، ثقفی، گوگل، خیابان شهرداری بین میدان تجریش (سرپل تجریش)، میدان قدس (میدان تجریش)، بوعلی، صاحبی، آشتیانی منفرد و حکمت

در هر نقطه از تجریش یا محدوده تجریش که باشید، می توانید با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویس کار دهید.

علت اصلی گرفتگی لوله فاضلاب در تجریش چیست؟

گرفتگی لوله های فاضلاب یک امر طبیعی است چون روزانه استفاده های زیادی از سینک ظرفشویی، روشویی، توالت و حمام داریم و خواسته یا ناخواسته موادی مانند پسماند مواد غذایی، میوه، سبزیجات، خرده نان، تفاله چای وارد لوله می شود.

یا اینکه هنگام استفاده از توالت، افتادن دستمال کاغذی یا ورود موی بلند در لوله فاضلاب حمام به مرور زمان باعث می شود این مواد در لوله ته نشین شده و پس از مدتی سبب رسوب گرفتگی و کم شدن قطر لوله شوند که نهایتا سبب گرفتگی شدید فاضلاب و بالا زدن آب چاه گردند.

لوله بازکنی تجریش ، تخلیه چاه تجریش

از دلایل اصلی گرفتگی انواع لوله فاضلاب:

 • موی بلند
 • رسوب
 • چربی و روغن
 • ورود مواد ریز به داخل لوله
 • افتادن اشیا داخل لوله
 • وجود سیمان، شن، ماسه و حتی قیر در زمان ساخت و ساز و یا تعمیر ساختمان

بهترین روش لوله بازکنی تجریش برای هر نوع گرفتگی چیست؟

اگر در مورد روش های لوله بازکنی تجریش اطلاع داشه باشید، حتما می دانید که دستگاه های زیر روش هایی هستند که با آن ها اقدام به رفع گرفتگی فاضلاب می کنند:

 1. دستگاه فنر برقی
 2. دستگاه تراکم هوا
 3. دستگاه واترجت
 4. دستگاه پمپ مکنده

اما سوال اینجاست که بین این 4 دستگاه کدام بهتر، سریعتر و ارزانتر می باشد؟

اگر تجربه گرفتگی لوله فاضلاب در خانه یا محیط کار را داشته باشید، قطعا با شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه تجریش تماس گرفته اید.

خیلی از شرکت ها بدون داشتن اطلاعات کافی یا به دلیل بی تجربگی از دستگاه هایی استفاده می کنند که اصلا نیازی به انتخاب آنها نیست چون هزینه زیادی دارند و اصلا برای مشتری به صرفه نیستند.

اما شرکت های متعبر و قانونی که مانند شرکت آقای لوله بازکن زیر نظر اتحادیه فعالیت می کنند، طبق گفته و نظر کارشناسان امور تاسیسات کشور از دستگاه فنر برقی برای انواع گرفتگی استفاده می کنند.

کلیه سرویسکاران مجموعه آقای لوله بازکن با تجربه بالا و گذراندن کارگاه های آموزشی متعدد در شرکت، بهترین گزینه و روش ممکن را که هزینه ارزان و تضمین کیفیت را دارد برای شما انتخاب می کنند.

لوله بازکنی تجریش با فنر برقی یکی از بهترین روش های به صرفه برای ساکنین این منطقه محسوب می شود چون هزینه خدمات کمتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد و هم نیازی به کندن زمین ندارد.

علاوه بر این، فنر برقی می تواند سیمان، رسوب، قیر و هر چیز سختی که به لوله چسبیده را بدون آسیب رساندن به لوله فاضلاب از بین ببرد.

تخلیه چاه تجریش

تخلیه چاه تجریش

تخلیه چاه تجریش نیز توسط نیروهای فنی آقای لوله بازکن انجام می شود. این خدمات به وسیله تانکرهای بزرگ و کوچک با قابلیت ساکشن (مکیدن) آب و فضولات بصورت کامل صورت می گیرد.

توجه داشته باشید که بسیاری از شرکت ها که به عنوان تخلیه چاه تهران فعالیت می کنند با انجام کار بصورت غیر اخلاقی مانند استفاده کردن از تانکرهای مشکل دار سعی در افزایش تعداد سرویس دارند تا قیمت را بیشتر کنند و یا فقط آب چاه را خالی می کنند و جامدات داخل چاه باقی می ماند.

این کار نه تنها باعث می شود شما پول اضافی بابت چیزی که کاملا انجام نشده پرداخت کنید، بلکه باعث ایجاد خطراتی مانند ریزش چاه یا نشت آن می شود که برای ساختمان هم بسیار خطرناک است.

به همین دلیل باید در انتخاب شرکت تخلیه چاه در تجریش دقت داشته باشید.

مراحل تخلیه چاه تجریش در شرکت آقای لوله بازکن

 • تشخیص محل دقیق چاه
 • باز کردن درب چاه
 • تخلیه کامل آب و جامدات
 • بستن درب چاه
 • لایروبی و کف تراشی در صورت نیاز

یک دیدگاه بگذارید

سه × 3 =

تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵