تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
طبق فاکتورهای اتحادیه
بیش از 20 سال سابقه واقعی

لوله بازکنی ستارخان

0
لوله بازکنی ستارخان با فنر برقی، با کمترین کثیف کاری و تضمین باز شدن لوله

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی ستارخان یکی دیگر از خدمات شرکت آقای لوله بازکن است که در منطقه غرب تهران به مشتریان عزیز ارائه داده می شود. گرفتگی لوله فاضلاب با تخلیه کند آب و فاضلاب، یا باقی ماندن آب و مواد اضافی در اطراف لوله، یک دردسر جدی است که راه حل آن استفاده از خدمات لوله بازکنی ستارخان است. شرکت آقای لوله بازکن با در اختیار داشتن دستگاه های حرفه ای و با تکیه بر تجربه بالای سرویسکاران خود، بهترین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ستارخان را با کیفیت عالی و با ضمانت باز کردن لوله از هر نوع گرفتگی بصورت 24 ساعته ارائه می دهد. شما عزیزان تنها با یک تماس میتوانید نزدیکترین لوله بازکن شبانه روزی تهران را به محل خود پیدا کنید و درخواستتان را مبنی بر اعزام سرویسکار در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نمایید.

لوله بازکنی منطقه ستارخان با اعزام سریع سرویسکار به محل

همانطور که گفتیم گرفتگی لوله فاضلاب میتواند شدت مختلفی داشته باشد. شدت گرفتگی هر چه کمتر باشد باعث می شود آب و فاضلاب از لوله رد شود اما هنگام تخلیه، زمان زیادی داشته باشد. اگر شدت گرفتگی زیاد باشد، سبب جمع شدن فاضلاب در لوله می شود. این مشکل دردسر زیادی ایجاد می کند و میتواند هر جایی را کثیف کند.

با این اوصاف میتوان گفت، لوله بازکنی ستارخان از آن دسته خدماتی است که هر چه سریع تر باید انجام شود تا کثیف کاری و دردسرهای بزرگی ایجاد نشود. آقای لوله بازکن با درک این موضوع، تلاش می کند زمان اعزام سرویسکار به محل کاهش پیدا کند تا مشکلات مشتریان در مدت زمان کوتاهی برطرف شود. یکی از مواردی که بسیار به آن اهمیت میدهیم، اعزام لوله بازکن ستارخان از نزدیکترین نقطه می باشد.

با توجه به دسترسی های عالی منطقه ستارخان، ما تلاش می کنیم که لوله بازکن را از نقاط زیر اعزام کنیم تا سریع تر به محل برسند:

بزرگراه شهید چمران، بزرگراه یادگار امام، بزرگراه جلال آل احمد، خیابان آزادی، شهرآرا، دریان نو، تهران ویلا، برق آلستوم

به این ترتیب ما میتوانیم خدمات لوله بازکنی ستارخان تهران را با اعزام سریعتر نیرو به محل انجام دهیم تا شما بیش از حد منتظر دریافت خدمات نباشید.

تشخیص علت و رفع کامل گرفتگی توسط لوله بازکن مجرب

تشخیص علت و رفع کامل گرفتگی توسط لوله بازکن مجرب ستارخان

تا زمانی که علت ایجاد مشکل در هر کاری مشخص نشود نمیتوان آن را به طور کامل برطرف کرد. یک نیروی فنی هر چقدر هم که آچار به دست باشد باید توانایی تشخیص علت به وجود آمدن مشکل را داشته باشد. این موضوع در لوله بازکنی از نظر خیلی از مردم شاید مسئله چندان مهمی نباشد، اما فرض کنید لوله سرویس بهداشتی شما گرفته و لوله بازکن برای رفع گرفتگی به منزل شما آمده و با استفاده از فنر لوله را باز کرده. اما دوباره همان روز یا فردا لوله با گرفتگی مواجه می شود! در چنین شرایطی مطمئنا چیزی داخل لوله باقی مانده که به دلیل تشخیص ندادن علت گرفتگی می باشد.

متخصصین شرکت آقای لوله بازکن با توجه به تجربه بالایی که دارند به راحتی قادر به تشخیص علت گرفتگی لوله هستند. زمانی که دلیل گرفتگی لوله مشخص شود، رفع آن توسط لوله بازکن ستارخان کاری نخواهد داشت.

به طور کلی علل گرفتگی لوله فاضلاب را میتوان موارد زیر دانست که بصورت متداول برای خیلی از مردم اتفاق می افتد:

 • کم بودن شیب لوله
 • افتادن وسیله در لوله
 • ریختن مصالح ساختمانی در لوله
 • مو و پرز
 • روغن و چربی
 • دستمال کاغذی
 • رسوب و جرم
 • لجن

مکان گرفتگی هم میتواند متفاوت باشد. هر یک از این علل گرفتگی معمولا در یکی از دو قسمتی که در ادامه توضیح میدهیم اتفاق می افتند:

1. شترگلو (سیفون): هر یک از لوله های داخل یک واحد دارای شترگلو هستند که وظیفه نگه داشتن آب را بر عهده دارند تا بوی فاضلاب به منزل سرایت نکند. همین مزیت گاهی اوقات به یک عیب بدل می شود، آن هم عملکرد تله مانند سیفون می باشد. هر چیزی احتمال دارد در شترگلو گیر کند و نیاز باشد از لوله بازکنی ستارخان استفاده کنید تا مشکل رفع شود.

2. لوله اصلی (مشاع): لوله اصلی همان لوله ای است که از بالای ساختمان تا سر چاه و یا اگو (فاضلاب شهری) کشیده شده و تمامی لوله های واحدها به این لوله متصل شده است. گاهی اوقات به دلیل ورود آشغال با حجم بالا، لجن، رسوب، مصالح ساختمانی و … این قسمت دچار گرفتگی می شود که تنها راه رفع مشکل، استفاده از خدمات لوله بازکنی ستارخان با استفاده از دستگاه فنر برقی می باشد.

باز کردن گرفتگی لوله در ستارخان با ضمانت کیفیت

ضمانت داشتن در هر نوع خدماتی یکی از دغدغه های اغلب مشتریان است. این موضوع گاهی در لوله بازکنی تخلیه چاه ستارخان برای کسانی که تجربه بدی داشته اند و یا حتی کسانی که به تازگی قرار است از این خدمات استفاده کنند امری حیاتی محسوب می شود، چرا که امکان دارد فردی غیر حرفه ای با تجربه ای کم، نتواند گرفتگی لوله را به طور کامل رفع کند و همین مسئله سبب ایجاد مشکلات متعدد و از همه بدتر گرفتگی های مکرر برای مشتری شود.

آقای لوله بازکن با توجه به دغدغه مشتریان، خدمات چاه بازکنی را با ضمانت باز کردن گرفتگی و تحویل لوله باز شده به مشتری انجام می دهد. حتی دریافت هزینه خدمات در صورت باز شدن لوله می باشد. با این ویژگی مشتریان از بابت کیفیت و تضمین باز شدن لوله خیالشان راحت خواهد بود و بدون هیچگونه نگرانی میتوانند از لوله بازکنی ستارخان استفاده نمایند.

ما با سابقه ای چندین ساله در امر لوله بازکنی تهران به مشتریان خود ضمانت انجام کار با کیفیت عالی را ارائه می دهیم تا مشتریان عزیزمان اطمینان داشته باشند، لوله باز شده تحویل آنها داده می شود.

لوله بازکنی ستارخان شبانه روزی

لوله بازکنی ستارخان شبانه روزی

اگر تجربه گرفتگی لوله فاضلاب را داشته باشید، میدانید که این مشکل چیزی نیست که بتوان از قبل آن را دانست تا به موقع جهت رفع آن اقدام نمود. به همین خاطر امکان دارد گرفتگی لوله فاضلاب هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد. به همین خاطر اگر این مشکل در ساعات پایانی شب رخ دهد و شما هیچ لوله بازکنی را در ستارخان نشناسید یا دسترسی به شرکتی نداشته باشید باید هر لحظه شاهد کثیف شدن منزلتان باشید و اگر تا صبح صبر کنید، قطعا فاضلاب همه خانه را فرا خواهد گرفت!

آقای لوله بازکن با اطلاع داشتن از این موضوع، خدمات لوله بازکنی ستارخان را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا ساکنین این منطقه از غرب تهران رفاه کامل داشته باشند و هر لحظه که اراده کردند، دسترسی آسان، فوری و از همه مهمتر 24 ساعته به لوله بازکن ستارخان داشته باشند.

آقای لوله بازکن چطور لوله مسدود شده را باز می کند؟

با توجه به تجربه چندین ساله ما، تقریبا تمامی لوله هایی که مسدود شده اند را میتوان بصورت کامل با فنر برقی باز کرد. درست است که شدت و نوع گرفتگی میتواند تاثیر بسزایی در باز شدن و یا نشدن لوله داشته باشد، اما نیروی های فنی ما دارای تجربه بالا در این زمینه هستند و ما با تکیه بر تخصص و تجربه فنی کاران خود، به مشتریان این اطمینان را میدهیم که هر گرفتگی لوله ای را باز شده تحویل شما دهیم.

نحوه باز کردن گرفتگی توسط سرویسکاران آقای لوله بازکن به این صورت است که، نیروی فنی با فنر زنی متوجه علت و محل گرفتگی می شود. این کار به وسیله دستگاه ژنراتور انجام میشود. در حال حاضر ژنراتور جدیدترین دستگاه فنر زن برقی است که میتوان با آن سخت ترین گرفتگی ها حتی اگر گرفتگی لوله با سیمان باشد را باز کرد.

البته ما برای باز کردن لوله از دستگاه های دیگر نیز استفاده می کنیم که به ترتیب زیر هستند:

 • فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن

نحوه ثبت درخواست اعزام لوله بازکن

ثبت درخواست اعزام لوله بازکن در ستارخان بسیار ساده است. برای انجام این کار فقط کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید و مشکل خود را با همکاران ما مطرح نمایید، پس از ثبت درخواست شما سریعا لوله بازکن مورد نظر به محل اعزام می شود. شما بصورت شبانه روزی می توانید از خدمات شرکت آقای لوله بازکن استفاده نمایید.

سوالات متداول لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان با رعایت بهداشت در شرایط کرونا

ما در شرایط کرونایی سعی میکنیم خدمات خوبی را به مشتریان ارائه دهیم. تمامی سرویسکاران ما موظف هستند از ماسک حین انجام کار استفاده کنند و همچنین بهداشت را نیز رعایت کنند. پس خیالتان از بابت ارائه خدمات لوله بازکنی ستارخان در شرایط کرونایی راحت باشد.

ضمانت آقای لوله بازکن برای باز کردن گرفتگی لوله چیست؟

ما ضمانت می کنیم گرفتگی لوله بصورت کامل باز شده تحویل شما داده شود. همچنین دریافت هزینه خدمات تنها در صورت باز شدن لوله می باشد.

کثیف کاری فنر زنی در چه حدی است؟

در خدمات اقای لوله بازکن انجام لوله بازکنی ستارخان تقریبا بدون کثیف کاری است. البته این بستگی به شدت و نوع گرفتگی هم دارد اما ما تمام تلاشمان این است که سرویسکاران با کمترین میزان کثیف کاری، مشکل شما را حل کنند.

ساعت کاری شرکت

همه روزه بدون تعطیلی 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

نحوه ثبت درخواست

جهت ثبت درخواست کافی است با شماره پشتیبانی (09197565465) تماس بگیرید و درخواست خود را جهت اعزام لوله بازکن به محل در کمترین زمان ممکن ثبت نمایید.

یک دیدگاه بگذارید

مطالب جدید

لوله بازکنی ازگل 24 ساعته شبانه روزی، لوله بازکنی محدوده ازگل شمال تهران با فنر برقی
لوله بازکنی ازگل
2021-09-08
علت بالا زدن چاه فاضلاب، 13 روش جلوگیری از بالا زدن چاه فاضلاب
13 روش طلایی برای جلوگیری از بالا زدن چاه فاضلاب
2021-08-25
لوله بازکنی خیابان بلوار فردوس شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی بلوار فردوس
2021-08-17
لوله بازکنی جنت آباد با فنر برقی، شبانه روزی با کمترین حد کثیف کاری
لوله بازکنی جنت آباد
2021-08-08
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی شبانه روزی تهران
2021-08-06
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام با فنر برقی، فوری، تضمینی در سراسر شهر تهران
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام
2021-07-30
لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی کامرانیه
2021-07-24
لوله بازکنی شریعتی در تهران با رعایت بهداشت، فنر زنی تضمینی با باز کردن کامل لوله
لوله بازکنی شریعتی تهران
2021-07-18
لوله بازکنی قیطریه با فنر برقی و کمترین حد کثیف کاری توسط سرویسکار مجرب
لوله بازکنی قیطریه
2021-07-10
لوله بازکنی زعفرانیه با فنر برقی با کمترین حد کثیف کاری، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی زعفرانیه
2021-07-02
لوله بازکنی الهیه با کمترین حد کثیف کاری توسط بهترین لوله بازکن در الهیه
لوله بازکنی الهیه
2021-06-28
بوبه بازکنی شهران شمالی و جنوبی با بهترین کیفیت به وسیله فنر برقی
لوله بازکنی شهران
2021-06-23
لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی و رعایت بهداشت
لوله بازکنی یوسف آباد
2021-06-15
لوله بازکنی پونک با فنر برقی
لوله بازکنی پونک
2021-05-26
لوله بازکنی خیابان آزادی با ضمانت باز کردن کامل گرفتگی
لوله بازکنی آزادی
2021-05-17
لوله بازکنی ونک 24 ساعته شبانه روزی بدو تعطیلی، چاه بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک – ضمانت 100% – شبانه روزی
2021-05-12
لوله بازکنی گیشا شبانه روزی با رعایت بهداشت
لوله بازکنی گیشا
2021-05-02
لوله بازکنی سعادت آباد با بهترین کیفیت بصورت شبانه روزی و فوری و تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی سعادت آباد
2021-05-01
لوله بازکنی ارزان و سریع
2021-04-22
لوله بازکنی نیاوران با رعایت بهداشت بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
لوله بازکنی نیاوران
2021-04-20
رفع گرفتگی اگو ، رفع گرفتگی فاضلاب شهری، رفع گرفتگی منهول فاضلاب
رفع گرفتگی اگو (فاضلاب شهری)
2021-04-07
لوله بازکنی خیابان آفریقا ، لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا
لوله بازکنی خیابان آفریقا
2021-04-06
لوله بازکنی بریانک شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت بهداشت در شرایط کرونایی
لوله بازکنی بریانک – فوری و تضمینی
2021-03-24
لوله بازکنی جیحون با فنر برقی بدون کثیف کاری
لوله بازکنی جیحون – تخلیه چاه جیحون
2021-03-14
لوله بازکنی حکیمیه ، لوله بازکنی منطقه جکیمیه تهران با رعایت بهداشت و شبانه روزی و فوری
لوله بازکنی حکیمیه
2021-03-08
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
2021-03-01
چاه بازکنی ، چاه بازکنی تهران ، چاه بازکنی شبانه روزی با رعایت بهداشت
چاه بازکنی فوری در تهران – بدون کثیف کاری
2021-02-27
لوله بازکنی تجریش ، لوله بازکنی تخلیه چاه تحریش با رعایت بهداشت، شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش
2021-02-25
لوله بازکنی مرزداران با دستگاه فنر برقی. لوله بازکنی در مرزداران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی مرزداران
2021-02-24
لوله بازکنی اختیاریه
لوله بازکنی اختیاریه – تخلیه چاه اختیاریه
2021-02-23
لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران
لوله بازکنی شرق تهران
2021-02-22
لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی تخلیه چاه در غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران
2021-02-21
لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی محدوده شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران
2021-02-19
لوله بازکنی خیابان رسالت
لوله بازکنی خیابان رسالت
2021-02-08
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.
لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
2021-02-06
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، نشت یابی آب و فاضلاب ، خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران
تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته
2021-01-21
افتادن گوشی در چاه توالت ، درآوردن گوشی از توالت
درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
2021-01-15
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
2021-01-09
لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب
2020-12-27
لوله بازکنی خیابان قزوین
لوله بازکنی خیابان قزوین
2020-12-14
تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و رعایت کامل بهداشت جهت پیشگیری از ویروس کرونا
+