لوله بازکنی راه آهن

لوله بازکنی راه آهن
راهنمای مطالعه
هر زمان نیاز به لوله بازکنی راه آهن داشتید میتوانید شبانه روزی با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا خیلی سریع نزدیکترین نیرو به محل اعزام شود. انجام کار باکیفیت عالی، 100% تضمینی و بدون کثیف کاری توسط نیروی حرفه ای با دستگاه فنر برقی پیشرفته می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی راه آهن از جمله خدمات شرکت آقای لوله بازکن در منطقه راه آهن تهران می باشد که بدون تخریب و با رعایت بهداشت به همشهریان عزیز ارائه داده می شود.

هنگامی که بخشهای مختلف ساختمان مانند آشپزخانه، حمام، لباسشویی، سرویس بهداشتی، پارکینگ و …. مسدود می شود، نیاز به خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران منطقه راه آهن خواهید داشت.

سرویسکاران این منطقه از راه آهن تهران با استفاده از دستگاه های پیشرفته مانند فنر برقی این خدمات را با بهترین کیفیت انجام می دهند و مشکلتان را ریشه کن می کنند.

برای استفاده از این سرویس می توانید با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید تا نیروی فنی مجرب جهت باز کردن راه آب فاضلاب به محل اعزام گردد.

ارائه خدمات لوله بازکنی در راه آهن تهران با متخصصین حرفه ای

ارائه خدمات لوله بازکنی در راه آهن تهران با متخصصین حرفه ای

وقتی که لوله فاضلاب منزل یا محل کارتان دچار گرفتگی می شود اصلا جای نگرانی نیست، برای حل مشکل می توانید با یک تماس بهترین و حرفه ای ترین سرویسکار لوله بازکنی راه آهن را در محل بیابید تا به مشکل شما رسیدگی نماید.

لوله بازکن های ما دارای سابقه و تجربه بالایی در رفع انواع گرفتگی های سخت و پیچیده هستند و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن مسیر خروجی فاضلاب را باز کنند و لوله را باز شده تحویل مشتری دهند.

نیروهای فنی این مجموعه با در اختیار داشتن جدیدترین تجهیزات سعی می کنند عامل انسداد لوله را رفع کنند تا دغدغه ای بابت گرفتگی دوباره و مجدد نداشته باشید.

جهت اعزام چاه بازکن به محل کافی است با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

با استفاده از بهترین چاه بازکن های تهران، لوله بازکنی محله راه آهن را با کیفیت عالی ارائه می دهیم تا رضایت مشتری را جلب نماییم.

سرویس لوله بازکنی محدوده راه آهن بصورت 24 ساعته

سرویس لوله بازکنی محدوده راه آهن بصورت 24 ساعته

حتما می دانید که بالا زدن فاضلاب از لوله زمان معین و مشخصی ندارد و ممکن است این اتفاق در اوایل صبح یا اواخر شب برایتان پیش بیاید. در آن لحظه دوست دارید هر کاری انجام دهید تا زودتر از شر کثیفی خلاص شوید.

در چنین شرایطی مثلا گرفتگی توالت شما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در راه آهن را داشته باشید که خدمات خود را بصورت 24 ساعته (شبانه روزی) در اختیار مردم قرار می دهد.

با مد نظر قرار دادن این مسئله، کلیه نیروهای فنی خود را در سراسر شهر تهران از جمله محدوده راه آهن مستقر کرده ایم تا به محض وقوع مشکل فورا در محل حضور داشته باشند و لوله را با کیفیت عالی باز نمایند.

بنابراین در هر ساعت از شبانه روز که با گرفتگی لوله فاضلاب و همچنین بوی بد فاضلاب مواجه شدید کافی است با لوله بازکنی شبانه روزی راه آهن تماس بگیرید.

البته لازم به ذکر است لوله بازکن هایی که در ساعات پایانی شب به محل اعزام می شوند بسیار قابل اعتماد می باشند. می توانید با خیالی راحت کارتان را به ما بسپارید.

خدمایت در همین زمینه: لوله بازکنی انقلاب

چرا لوله های فاضلاب مسدود می شوند؟

ممکن است لوله فاضلاب شما هم به دلایل گوناگون مسدود شده و آب و فاضلاب از لوله بالا بزند. در این مواقع باید از سرویس چاه بازکنی محدوده راه آهن خدمات دریافت نمایید تا مشکلتان به طور کامل رفع گردد.

اما مهمترین عواملی که موجب گرفتگی لوله می شوند و شما را وادار به استفاده از لوله بازکنی راه آهن می نمایند عبارتند از:

 • جرم و رسوب
 • مدفوع
 • شکستگی لوله
 • روغن و چربی
 • وجود مصالح ساختمانی در لوله
 • تفاله چای و قهوه
 • دستمال کاغذی
 • مو
 • شیب کم لوله

هر کدام از عوامل ذکر شده منجر به انسداد راه آب فاضلاب می شوند و قطعا نمی توان از وقوع مشکل جلوگیری کرد، اما می توان با انجام راهکارهای زیر تا مدتهای طولانی با گرفتگی مواجه نشوید و احتیاجی هم به استفاده از لوله بازکنی راه آهن نداشته باشید.

این راهکارها عبارتند از:

1. قرار دادن توری های مناسب روی سینک و کفشورها و همچنین نصب چاه بست درون چاه توالت

2. ریختن هفته ای یکبار آب داغ درون لوله ها برای رفع رسوب و چربی موجود در جداره لوله

لوله بازکنی محله راه آهن با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی محله راه آهن با کمترین حد کثیف کاری

بدون تردید می توان گفت هر کسی که خدمات لوله بازکنی محله راه آهن را دریافت می کند به فکر تمیز ماندن منزل و محل کار خود می باشد.

با توجه به این مسئله مهم، حتی الامکان سعی کرده ایم در همه کارهای خود بهداشت را رعایت کرده و تمام مراحل لوله بازکنی راه آهن را  با کمترین میزان کثیف کاری ارائه دهیم.

لوله بازکن های این مجموعه از دستگاه فنر برقی “ژنراتور” استفاده می کنند، چون  ابزار جدید مانند دستگاه های قدیمی ضربه نمی زنند و گرفتگی را بصورت چرخشی باز می کنند، بنابراین فاضلاب به جایی پخش نمی شود و کار با حداقل کثیف کاری صورت می گیرد.

لازم است بدانید که خدمات فنر زنی فاضلاب و باز کردن مسیر خروجی لوله حمام و سرویس بهداشتی بدون کثیف کاری خواهد بود و فقط در آشپزخانه دور لوله کثیف می شود که در آخر سرویسکار با ریختن آب، آن را تمیز می کند.

دیگر نگران کثیف شدن منزل یا محیط کارتان نباشید چون نیروهای ما تا جای ممکن بهداشت را رعایت می کنند.

روشهای باز کردن لوله مسدود شده

روشهای باز کردن لوله مسدود شده

روشهای لوله بازکنی راه آهن بسیار مختلف می باشد، نکته مهم این است که چاه بازکن راه آهن بداند برای باز کردن گرفتگی مورد نظر از چه روشی باید استفاده نماید.  

فنر برقی: فنر برقی می تواند تمام گرفتگی ها هر چند ساده و سخت را باز کند. در شرکت آقای لوله بازکن برای چاه بازکنی راه آهن از این دستگاه استفاده می شود، زیرا:

 • نیازی به کنده کاری و تخریب ندارد.
 • کار با کمترین حد کثیف کاری انجام می شود.
 • بدون آسیب رساندن به لوله مشکل را رفع می نماید.
 • گرفتگی را کاملا تضمینی باز می کند.
 • در مقایسه با روشهای دیگر کم هزینه تر می باشد.

1. تراکم هوا: در صورتی که فنر قادر به باز کردن لوله نباشد از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم. در این روش هوا با فشار بالا یک دفعه وارد لوله ها می شود و هر چیزی که در لوله گیر کرده است را برطرف می کند. این وسیله بیشتر برای رفع خاک، شن و ماسه مورد استفاده قرار می گیرد

2. ساکشن: این روش برای درآوردن اشیا از چاه توالت بکار می رود، اما در حقیقت این ابزار در لوله بازکنی راه آهن کمتر استفاده می شود.

3. محلول های شیمیایی: ما هرگز این مورد را توصیه نمی کنیم، چون اولا لوله را موقتی و سطحی باز می کند، ثانیا موجب از بین رفتن اتصالات لوله ها می شوند.

می توانید با خیالی راحت از خدمات لوله بازکنی راه آهن استفاده نمایید، زیرا نیروهای فنی ما گرفتگی لوله را به بهترین نحو باز می کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهند.

ویژگی سرویسکاران لوله بازکنی منطقه راه آهن

 • چاه بازکن راه آهن قابل اعتماد باشد.
 • انجام کار با کمترین میزان کثیف کاری
 • رفع انواع گرفتگی های سخت و شدید
 • باز کردن لوله کاملا تضمینی و با کیفیت عالی
 • توانایی تشخیص علت و محل گرفتگی و روش برطرف کردن آن
 • دارای تجربه و سابقه بالا
 • قادر به رفع گرفتگی با دستگاه های مخصوص لوله بازکنی راه آهن
 • انتخاب بهترین راه باز کردن لوله در راه آهن

در صورت استفاده از خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی راه آهن تهران در محله راه آهن کافی است با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن سرویسکار مجرب را برای انجام خدمات لوله بازکنی جنوب تهران به محل اعزام خواهند کرد.

سوالات متداول لوله بازکنی راه آهن

خدمات لوله بازکنی راه آهن در شرایط کرونایی چگونه ارائه می شود؟

ما همواره در این شرایط سعی می کنیم سرویسکارانمان را ملزم به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک نماییم. از بابت تمیز بودن نحوه کار هم خیالتان راحت باشد، تا حد ممکن رعایت می شود.

تضمین فنر زنی و لوله بازکنی یعنی چه؟

یعنی ما تضمین می دهیم لوله را کاملا باز کنیم. نیروهای فنی ما لوله گرفته شده را کاملا باز شده به مشتری تحویل می دهند. برای اطمینان خاطر شما عزیزان، سرویسکاران باز بودن مسیر لوله را تست می کنند.

فنر زدن لوله با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر میتوانیم به شما بگوییم که در این شرکت با استفاده از دستگاه های جدید و تجربه سرویسکاران مجرب خود، توانسته ایم کثیف کاری لوله بازکنی راه آهن را به حداقل برسانیم.

ساعات کاری شرکت

همه روزه حتی در اعیاد و تعطیلات رسمی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم

نحوه درخواست اعزام سرویسکار به محل

برای این کار کافی است با شماره پشتیبانی 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید