تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
لوله بازکنی جنت آباد

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی جنت آباد نزدیکترین سرویسکار لوله بازکن توالت، حمام و آشپزخانه را برای شما اعزام می کند تا سریعا به محل برسد. لوله بازکنی در جنت آباد تهران شبانه روزی و فوری می باشد.

لوله بازکنی غرب تهران جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

جنت آباد یکی از پرطرفدارترین مناطق غرب تهران می باشد که در منطقه 5 شهرداری واقع شده است. دسترسی های محلی از بزرگراه نيايش، بزرگراه همت، بزرگراه اشرفی، اصفهانی و بزرگراه باكری سبب شده تا خدمات لوله بازکنی جنت آباد با سرعت بالاتری صورت گیرد.

شرکت آقای لوله بازکن، سرویسکاران زیادی را در محله های شهران، شاهین، جنت آباد شمالی و جنوبی مستقر نموده تا به محض تماس مشتریان، نزدیکترین لوله بازکن در جنت آباد به محل اعزام شود تا هم کار سریعتر صورت گیرد و هم مشتری بیش از حد منتظر نباشد.

دلیل بالا زدن آب چاه و گرفتگی لوله های فاضلاب

حتما شده برای یکبار هم با معضل بزرگ و آزار دهنده بالا زدن آب چاه و گرفتگی لوله های فاضلاب رو به رو شوید. در بسیاری از مواقع هنگام شستن ظروف در سینک ظرفشویی به یکباره میبینید که آب در سینک جمع می شود یا از کفشور آشپزخانه آب بالا میزند.

یا اینکه هنگام استفاده از سرویس بهداشتی پس از فشردن فلاش، آب از کاسه توالت سرازیر می شود و همه جا را کثیف می کند و این اتفاقات شما را وادار به استفاده از لوله بازکنی جنت آباد می نماید.

آیا می دانید این اتفاقات یعنی بالا زدن چاه به چه علت است؟ دلایل زیر عامل بروز این مشکل بزرگ است:

 • موی بلند: هنگام ورود آب به داخل لوله های فاضلاب به ویژه حمام، موی بلند نیز وارد لوله می شود و به مرور زمان حجم آن زیاد شده و سدی محکم در برابر راه آب حمام ایجاد می کند و که سبب گرفتگی می گردد.
 • رسوب و جرم: موی بلند و مواد دیگر مثل پسماند مواد غذایی میتواند به مرور زمان باعث ایجاد رسوب و جرم در لوله فاضلاب شود. رسوب ایجاد شده با افزایش حجم سبب کم شدن قطر لوله می گردد.
 • روغن و چربی: این مواد بیشتر در لوله سینک و کفشور آشپزخانه دیده می شود. چون معمولا ظروف روغنی بدون توجه خانم ها داخل لوله سینک خالی شده و با آب سرد شسته می شود که اdن روغن ها در مجاورت با آب سرد سفت و سخت می شوند و قطر لوله را کم می کنند.
 • افتادن اشیا: هر گونه اشیایی که با اطلاع یا بی اطلاع شما داخل لوله افتاده باشد به سرعت سبب گرفتگی خواهد شد.
 • وجود دوغاب، سیمان، قیر و غیره: گاهی اوقات اگر تعمیرات داشته باشید یا خانه نوساز باشد، امکان ورود این مواد به داخل لوله وجود دارد. با خشک شدن سیمان و دوغاب و قیر، تنها لوله بازکنی با فنر برقی میتواند مشکل را حل کند.

شاید این خدمات را نیاز داشته باشید: رفع گرفتگی توالت با مدفوع

روش رفع گرفتگی و لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

برای لوله بازکنی در جنت آباد برای رفع گرفتگی های بالا روش های زیادی وجود دارد که لوله بازکن های جنت آباد از آن استفاده می کنند.

در ابتدا باید بگوییم که به گفته کارشناسان امور تاسیسات و لوله بازکنی تهران بهترین روش رفع گرفتگی و باز کردن لوله فاضلاب در جنت آباد دستگاه فنر برقی است که قادر به باز کردن انواع گرفتگی سخت و جزئی می باشد.

روش های چاه بازکنی جنت آباد عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی: دستگاه جدید فنر برقی که در حال حاضر شرکت آقای لوله بازکن از آنها استفاده می کند پیشرفته و حرفه ای هستند و به همین خاطر بدون کثیف کاری لوله را باز می کنند.
 • دستگاه تراکم هوا: تراکم هوا بیشتر برای گرفتگی هایی که به دلیل وجود اشیا یا شن و ماسه اتفاق اتفاده استفاده می شود.
 • دستگاه واترجت: دستگاهی دارای سیم بلند که سر آن دارای چیزی شبیه به مته است و سوراخ هایی برای خروج آب با فشار هوا وجود دارد. این دستگاه برای شستشو و از بین بردن گرفتگی در انشعابات و منهول ها استفاده می شود.
 • دستگاه پمپ ساکشن: از پسمپ ساکشن بیشتر برای خروج اشیا، شن، ماسه و موادی که باعث گرفتگی شده و باید خارج شود استفاده می گردد.
 • مواد شیمیایی: مواد شیمیایی بسیار مضر است و با داشتن خاصیت خورندگی باعث پوسیدگی لوله های شما می شود. پیشنهاد ما این است که به هیچ عنوان از اسیدهای لوله بازکن و مواد شیمیایی استفاده نکنید.
 • ابزار دستی مانند فنر دستی و تلمبه: ابزارهای دستی معمولا در اکثر خانه ها پیدا می شود. با استفاده از تلمبه و یا فنر دستی میتوان گرفتگی های جزئی را باز کرد.

اینها تمام روش های تخلیه چاه و لوله بازکنی جنت آباد بود که ما جز مواد شیمیایی که مضر و خطرناک است از تمامی روش های دیگر استفاده می کنیم.

ویژگی های لوله بازکن های جنت آباد تهران

لوله بازکنی جنت آباد

در شرکت آقای لوله بازکن برای لوله بازکنی تخلیه چاه جنت آباد، سرویسکارانی را استخدام نموده ایم که ویژگی های زیر را دارا باشند تا مشتریان با خیالی آسوده از خدمات ما استفاده کنند:

 • دارای تاییدیه صلاحیت
 • بدون سوء پیشینه
 • دارای تجربه بالا و حداقل 5 ساله
 • گذراندن آموزش های حرفه ای در شرکت آقای لوله بازکن
 • با اخلاق
 • باز کردن انواع گرفتگی بصورت حرفه ای
 • انجام کار بدون کثیف کاری
 • شستن محل پس از انجام کار

کلیه نیروهای فنی شرکت آقای لوله بازکن برای انجام لوله بازکنی جنت آباد قادر به استفاده از تمامی دستگاه های حرفه ای موجود در بازار هستند تا گرفتگی را به راحتی و کاملا تضمینی برای شما باز کنند.

شاید به این خدمات نیاز داشته باشید: لوله بازکنی غرب تهران

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی ارزان جنت آباد

ارزان بودن لوله بازکنی نباید به این معنی باشد که چون قیمت پایین است و مشتری مبلغ کمی را پرداخت می کند، پس لوله بازکن جنت آباد هم کیفیت کار را کاهش دهد و لوله را خوب باز نکند.

در این شرکت تمامی پرسنل فنی موظف هستند لوله بازکنی ارزان جنت آباد را با بهترین کیفیت و طبق تعرفه مصوب اتحادیه انجام دهند.

لوله بازکنی جنت آباد با نرخ مصوب اتحادیه تهران بسیار مناسب می باشد و در تمامی ساعات شبانه روز هیچ تغییری نمی کند.

لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد

تا به حال شده ساعت 10 شب به بعد مثلا ساعت 2 بامداد مشکل گرفتگی لوله فاضلاب داشته باشید؟ در چنین شرایطی اصلا نباید نگران باشید چون ما 24 ساعته بدون تعطیلی پاسخگوی شما هستیم.

لوله بازکنی شبانه روزی آقای لوله بازکن در تمامی روزهای سال فعالیت می کند و شما می توانید بدون نگرانی برای اعزام سرویسکار در ساعات پایانی شب با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری جنت آباد

همانطور که در ابتدای این مطلب گفتیم، مستقر نمودن سرویسکاران بسیار زیاد در این منطقه سبب شده تا اعزام به محل در کوتاه ترین زمان ممکن صورت گیرد.

در هر کجای تهران که باشید کافی است تماس بگیرید و نام منطقه خود را اعلام نمایید تا نزدیکترین سرویسکار به شما جهت رفع مشکل به محل اعزام شود.

در سراسر تهران را برای آسایش و رفاه شما تحت پوشش خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران قرار داده ایم.

یک دیدگاه بگذارید

چهار + 7 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵