لوله بازکنی اوین

لوله بازکنی اوین با فنر برقی ، لوله بازکنی اوین ، لوله بازکنی اوین شبانه روزی ، لوله بازکنی اوین فوری
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی اوین

هر زمان نیاز به لوله بازکنی اوین داشتید میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا نزدیکترین سرویسکار به شما اعزام شود. خدمات توسط لوله بازکن حرفه ای با دستگاه فنر پیشرفته، بدون کثیفی، 100% تضمینی و بدون تخریب می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی اوین یکی دیگر از خدمات شرکت ما می باشد که بصورت 24 ساعته به مشتریان ارائه داده می شود. این خدمات در شمال تهران با تضمین باز کردن لوله توسط سرویسکاران با تجربه انجام می گردد.

زمانی که لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، توالت، پارکینگ و تراس مسدود می شود برای استفاده از لوله بازکنی اوین با فنر برقی کافی است با شماره پشتیبانی شرکت لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا سرویسکار حرفه ای جهت رفع مشکل به محل اعزام گردد.

لوله بازکنی محله اوین با تضمین باز کردن لوله

سرویس لوله بازکنی در اوین شبانه روزی

همانطور که می دانیم هر چقدر ضمانت در کاری بالا باشد کیفیت انجام آن کار هم افزایش پیدا می کند، این مورد در لوله بازکنی محله اوین نیز صادق است.

این مجموعه با چندین سال سابقه در زمینه لوله بازکنی همواره از چاه بازکن های مجرب و حرفه ای استفاده می کند که می توانند هر نوع گرفتگی را تضمینی و با کیفیت عالی باز کنند و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند. در ضمن برای اطمینان از باز بودن مسیر خروجی فاضلاب، لوله را با مقدار زیاد آب آزمایش می نمایند.

تضمین ما در لوله بازکنی محله اوین، باز کردن کامل لوله و تحویل لوله باز شده به مشتری است.

سرویس لوله بازکنی در اوین شبانه روزی

لوله بازکنی محله اوین با تضمین باز کردن لوله

احتمالا شما هم مسدود شدن لوله فاضلاب و بالا زدن آب از چاه را تجربه کرده اید، چون گرفتگی لوله از قبل خبر نمی کند و ساعت مشخصی ندارد پس باید شماره یک شرکت چاه بازکنی در اوین را داشته باشید که بصورت 24 ساعته فعال باشد تا در زمان بروز مشکل خدمات دریافت نمایید.

برای رفاه حال همشهریان تهرانی، سرویس لوله بازکنی اوین را شبانه روزی و در 7 روز هفته انجام می دهیم تا مشتریان بدون نگرانی از این خدمات بهره مند گردند.

لازم است بدانید سرویسکارانی که در شب به محل اعزام میشوند، بسیار قابل اعتماد می باشند. بنابراین با اطمینان خاطر از طریق پشتیبانی شرکت، درخواست اعزام لوله بازکن به اوین تهران را ثبت نمایید.

ازین پس هر وقت با انسداد راه آب فاضلاب مواجه شدید کافی است با شرکت تماس بگیرید تا بهترین چاه بازکن قابل اعتماد به محل جهت رفع مشکل اعزام شود.

بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه اوین

بهترین روش رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه اوین

در لوله بازکنی منطقه اوین برای باز کردن مسیر خروجی فاضلاب از دستگاه های زیر استفاده می کنیم که عبارتند از:

 • دستگاه فنر برقی
 • دستگاه تراکم هوا
 • دستگاه ساکشن

اما سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که از میان این 3 ابزار کدامیک بهتر، مفیدتر و با کیفیت تر می باشد؟

لوله بازکنی اوین با فنر برقی از جمله بهترین روشهای چاه بازکنی برای ساکنین این منطقه محسوب می شود زیرا در مقایسه با سایر دستگاهها کم هزینه تر است، کار با سرعت بالا انجام می شود و بدون آسیب رساندن به لوله ها گرفتگی را کاملا تضمینی رفع می کند.

البته لازم به ذکر است که فنر برقی توانایی باز کردن انواع مصالح ساختمانی موجود در لوله اعم از سیمان، قیر، گچ، دوغاب و هر چیز سفت و سختی که مانع عبور آب و فاضلاب می شود را دارد.

موضوع مهم دیگر درباره فنر این است که لوله بازکنی منطقه اوین با کمترین حد کثیف کاری صورت می گیرد، چون فنر برقی بصورت چرخشی لوله را باز می کند به همین دلیل هنگام رفع گرفتگی، فاضلاب به اطراف پاشیده نمی شود. اما اگر فنر به هر دلیلی نتواند لوله را باز کند ما از سایر تجهیزات موجود در این شرکت استفاده می کنیم که یکی از این وسیله ها تراکم هوا می باشد. در این روش هوا با قدرت وارد لوله ها می شود و هر شی ای که درون لوله گیر کرده است را از بین می برد.

از دستگاه ساکشن هم برای درآوردن اشیا از چاه توالت استفاده می شود که این مورد در لوله بازکنی منطقه اوین کمترین کاربرد را دارد.

باز کردن راه آب فاضلاب با کمترین حد کثیف کاری

باز کردن راه آب فاضلاب با کمترین حد کثیف کاری

یکی از ویژگی های مهم شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی اوین این است که کار فنر زنی و رفع گرفتگی را با کمترین حد کثیف کاری انجام می دهد.

مسلما شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست ندارید منزل یا محیط کارتان کثیف شود.

با توجه به این دغدغه شما، لوله بازکن هایی را استخدام می نماییم که کار خود را با رعایت اصول بهداشتی و کمترین میزان کثیف کاری انجام دهند.

البته لازم به ذکر است که ما از دستگاه فنر برقی “ژنراتور” استفاده می کنیم، معمولا این وسیله فاضلاب را به جایی پخش نمی کند و همین امر سبب می شود از مقدار کثیف کاری در زمان انجام کار کاسته شود.

می توانید با اطمینان خاطر از لوله بازکنی محدوده اوین استفاده نمایید، چون متخصصین ما بدون کثیف شدن منزل یا محیط کارتان لوله تمیز و باز شده را تحویل شما می دهند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی ولنجک

دلایل بالا زدن چاه فاضلاب چیست؟

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از رایج ترین مسائلی است که در هر ساختمانی ممکن است اتفاق بیفتد. معمولا این گرفتگی ها در لوله های سینک ظرفشویی، حمام، توالت، تراس و کفشورها رخ می دهند.

در بیشتر مواقع سهوا و با بی احتیاطی آشغال و مواد اضافی را درون لوله می ریزیم که همین امر موجب می شود راه آب فاضلاب مسدود شود و آب و فاضلاب از لوله ها بالا بزند.

برخی از شایع ترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب عبارتند از:

 • تجمع مو درون لوله
 • چربی و روغن
 • دستمال کاغذی، دستمال توالت و پوشک بچه
 • پوست میوه و سبزیجات
 • افتادن اشیا داخل لوله
 • وجود مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر و گچ در لوله در زمان ساخت یا بازسازی منازل

بدون شک هر یک از عوامل بالا باعث مسدود شدن مسیر خروجی فاضلاب می گردند. در چنین وضعیتی بایستی از یک فنر زن با تجربه و خدمات لوله بازکنی اوین استفاده نمایید تا مشکل اصولی رفع شود.

چطور از گرفتگی مجدد لوله ها جلوگیری کنیم؟

1. گذاشتن توری های مناسب داخل سینک ظرفشویی، کفشورها و قراردادن چاه بست درون چاه توالت

2. هرگز روغن، چربی، تفاله و پسماند مواد غذایی را درون لوله نریزید.

3. به هیچ عنوان دستمال کاغذی را داخل چاه توالت نریزید چون باعث گرفتگی توالت می شود، برای این کار از سطل آشغال استفاده نمایید.

4. حتی الامکان از ورود اجسام به داخل لوله ها خودداری نمایید.

5. هفته ای یکبار برای از بین بردن چربی موجود در دیواره لوله از آب جوش استفاده کنید.

6. با انجام این موارد به شما قول می دهیم که تا مدتها لوله های فاضلابتان مسدود نشود و شما هم احتیاجی به چاه بازکنی اوین نداشته باشید.

ویژگی های شرکت آقای لوله بازکن

 • فعال در تمام ایام سال حتی روزهای تعطیل
 • فرستادن فوری چاه بازکن به محل در کمترین زمان
 • شبانه روزی(24 ساعته)
 • لوله بازکنی اوین با دستگاه های بروز و پیشرفته نظیر فنر برقی
 • انجام کار با کمترین مقدار کثیف کاری
 • باز کردن لوله کاملا تضمینی و با بهترین کیفیت
 • رفع انواع گرفتگی لوله
 • رفع بوی بد فاضلاب با روشهای مناسب
 • دارای سرویسکاران مجرب و حرفه ای

هر زمان به تخلیه چاه و لوله بازکنی در شمال تهران منطقه اوین نیاز داشتید می توانید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. کارشناسان ما سریعا نیروی فنی را به موقعیت مورد نظر اعزام خواهند کرد.

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی اوین

آیا لوله بازکنی اوین ضمانت باز کردن لوله دارد؟

تمامی لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن موظف هستند گرفتگی لوله فاضلاب را کامل بصورت تضمینی باز شده تحویل مشتری دهند. برای اطمینان از این موضوع، باز بودن مسیر راه آب آزمایش می گردد. پس خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی کاملا راحت باشد.

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن به محله اوین برسد؟

به خاطر اینکه لوله بازکن های متعددی را در محله های مختلف قرار داده ایم، زمان رسیدن سرویسکار به محل کم می باشد. به طور معمول 30 دقیقه زمان میبرد اما در شرایط عادی میتواند کمتر هم باشد.

آیا فنر زنی در خدمات لوله بازکنی اوین کثیف کاری دارد؟

ما همیشه تلاش می کنیم هنگام استفاده از دستگاه فنر برقی و دستگاه های دیگر در خدمات چاه بازکنی اوین، کثیف کاری کمی در کار ایجاد شود. رضایت شما از خدمات ما، یکی از اولویت های ماست و میدانیم یکی از دغدغه های شما کثیف نشدن محیط است. پس سرویسکارانمان موظف به انجام کار با کمترین حد کثیف کاری هستند، خیالتان راحت باشد.

ایا لوله بازکنی اوین در شرایط حاد کرونایی چطور انجام می شود؟

درست است که خدمات لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد اما علاوه بر اینکه با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز میکنیم، لوله بازکن های محدوده اوین موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط حاد کرونایی هستند.

نحوه استفاده از خدمات شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی اوین، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (1 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید