تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی حکیمیه

3

شماره لوله بازکنی حکیمیه

چاه بازکنی حکیمیه خدمتی ویژه از شرکت آقای لوله بازکن برای باز کردن گرفتگی توالت، آشپزخانه، حمام و … می باشد. این خدمات با حداقل کثیف کاری، شبانه روزی و فوری است. برای استفاده از لوله بازکنی در حکیمیه تهران کافی است از طریق دکمه زیر تماس بگیرید.

لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کاری در محیط

لوله بازکنی 24 ساعته

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

لوله بازکنی تضمینی

تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن راه آب

لوله بازکنی تهران با دستگاه فنر برقی حرفه ای

انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

اعزام فوری سرویسکار در سراسر شهر تهران

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:حداقل ممکن
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی حکیمیه خدماتی است که هنگام گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی، بالا زدن چاه آشپزخانه و حمام حتما به آن نیاز پیدا می کنید. هر کسی حداقل یکبار در سال با مسدود شدن لوله مواجه می شود و در چنین شرایطی به دنبال لوله بازکن معتبر می گردد. اما چه بهتر که قبل از وقوع مشکل یک شرکت معتبر لوله بازکنی شبانه روزی تهران را سراغ داشته باشید تا هنگام بالا زدن چاه فاضلاب با آن تماس بگیرید.

آقای لوله بازکن یکی از شرکت های فعال در حوزه لوله بازکنی و تخلیه چاه است که سرویسکاران آن بیش از 20 سال تجربه واقعی دارند. با ما همراه باشید تا با خدمات و نحوه ارائه آن در شرکت آقای لوله بازکن بیشتر آشنا شوید.

لوله بازکنی حکیمیه با کیفیت فوق العاده

کیفیت در هر کاری حرف اول را می زند. اگر از لوله بازکنی استفاده کنید اما کیفیت خوبی نداشته باشد مطمئنا دوباره در کمتر از چند روز به مشکل میخورید.

کیفیت در لوله بازکنی یعنی باز شدن کامل لوله و آزمایش باز بودن راه آب فاضلاب توسط نیروی فنی

این مورد در شرکت آقای لوله بازکن جزء اولویت است. ما همواره تلاش میکنیم از سرویسکارانی برای انجام کار لوله بازکنی منطقه حکیمیه استفاده کنیم که اولا بهداشت را رعایت کنند، دوما کیفیت کار خوبی داشته باشند و سوما مشتری از انجام کارشان رضایت داشته باشد.

متخصصین این مجموعه از دستگاه های حرفه ای مانند ژنراتور استفاده می کنند که قدرت و کارایی خوبی دارند و میتوانند انواع گرفتگی سخت و پیچیده را باز کنند. لوله بازکن های حکیمیه تهران با بررسی نوع و شدت گرفتگی بهترین فنر را برای باز کردن انتخاب می کنند تا عامل گرفتگی را به طور کامل باز کنند.

ضمانت ما تحویل لوله باز شده به مشتری است. خیالتان از باز شدن لوله راحت هر نوع گرفتگی باشد، لوله بازکن های این شرکت آن را بدون مشکل باز می کنند.

لوله بازکنی حکیمیه تهران فوری

لوله بازکنی حکیمیه تهران فوری

حکیمیه تهران از محله های شرق می باشد که در منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. دسترسی های بسیار خوب این محله سبب شده تا لوله بازکنی حکیمیه در زمان کوتاهی انجام شود و آن هم به دلیل اعزام سریع نیرو از نقاط مختلف این منطقه می باشد.

سعی ما بر این است اعزام لوله بازکن حکیمیه از خیابان های زیر صورت گیرد تا زمان رسیدن کوتاه باشد:

بلوار بهار، بلوار بابائیان، بلوار فجر، بلوار اتحاد، خیابان بهشت، خیابان خرم، خیابان شقایق، خیابان فرهنگ، خیابان نشوه، خیابان بوستان، خیابان شاهین و خیابان پگاه

به همین خاطر است که لوله بازکن سریعا به محل میرسد و این زمان معمولا 30 دقیقه می باشد. علاوه بر این انجام کار لوله بازکنی در حکیمیه نیز با توجه به نوع و شدت گرفتگی، سعی می شود خیلی فوری صورت گیرد تا سرویسکار بیش از حد در خانه و یا محل کار مشتری نماند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

چاه بازکنی حکیمیه با رعایت بهداشت

چاه بازکنی حکیمیه با رعایت بهداشت

با توجه به اینکه کارهای مربوط به فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارند به طور معمول باید بهداشت حین انجام اینگونه کارها رعایت شود. این موضوع در شرایط انتشار ویروس کرونا بیش از پیش حائز اهمیت است و ما در شرکت آقای لوله بازکن تمام سرویسکاران را موظف به رعایت بهداشت تا جای ممکن کرده ایم.

این دستورات در شرایط کرونا شامل استفاده از ماسک، انجام کار بدون کثیف کاری و انجام کار فقط در محل گرفتگی لوله (به عنوان مثال سرویس بهداشتی) می باشد.

در مجموعه Mr. Plumber از دستگاه های جدید (ژنراتور) استفاده می شود و سرویسکاران با تجربه بالا تخصص لازم جهت لوله بازکنی حکیمیه بدون کثیف کاری را دارند. پس خیالتان از بابت رعایت بهداشت راحت باشد و آسودگی خیال از این خدمات استفاده نمایید.

لوله بازکنی شبانه روزی حکیمیه

لوله بازکنی شبانه روزی حکیمیه

شاید بارها پس زدن لوله فاضلاب برایتان اتفاق افتاده و قسمت هایی از منزلتان نیز کثیف شده باشد و شما در آن لحظه نمی دانید که چکار باید انجام دهید.

در این شرایط حتما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در حکیمیه را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض وقوع مشکل سریعا تماس بگیرید تا به مشکلتان رسیدگی شود.

شرکت آقای لوله بازکن با توجه به این مسئله، چاه بازکن های شیفت شب خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده است تا فوری و با کیفیت مطلوب به مشتریان خود خدمات ارائه نمایند.

اگر در منطقه حکیمیه تهران هستید و مشکل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دارید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی مورد اعتماد خود را به محل شما اعزام نماییم.

می توانید با آسودگی خاطر از خدمات لوله بازکنی محدوده حکیمیه استفاده کنید، چون سرویسکارانی که در ساعات پایانی شب به منزل و یا محل کار مشتریان اعزام می شوند بسیار مطمئن می باشند.

از چه دستگاهی برای لوله بازکنی استفاده می شود؟

همانطور که در فیلم بالا مشاهده می کنید ما از بهترین دستگاه های پر قدرت فنر برقی استفاده می کنیم تا با استفاده از آن بتوانیم مشکل شما را بصورت کامل حل کنیم. در این روش به وسیله دستگاه ژنراتور، فنری که به آن وصل شده به سمت لوله هدایت می شود تا به گرفتگی برخورد کند. در این حالت سرویسکار دستگاه را روشن می کند تا فنر شروع به چرخش نماید و نهایتا گرفتگی را رفع کند. پس از اینکار معمولا باز بودن مسیر لوله توسط لوله بازکن منطقه حکیمیه آزمایش می شود تا اگر مشکلی وجود داشت کار مجددا انجام شود.

علاوه بر فنر برقی دستگاه های دیگر هم وجود دارد که مهمترین و پر استفاده ترین آنها عبارتند از:

 • پمپ هوا
 • مکنده

اگر فنر به هر دلیل نتواند گرفتگی را رفع کند در مراحل بعدی از این دستگاه ها استفاده می کنیم تا گرفتگی لوله کامل برطرف شود. البته این مورد خیلی کم پیش می آید چون فنر به تنهایی قادر به باز کردن انواع گرفتگی پیچیده می باشد که سخت ترین آنها گرفتگی لوله با سیمان است. بهتر است در ادامه با انواع گرفتگی آشنا شوید تا این موضوع را بهتر درک کنید.

چه دلایلی سبب گرفتگی لوله می شود؟

هر لوله ای که مسدود می شود و آب چاهش بالا می زند، خیلی از مردم فکر میکنند یک علت دارد. در صورتی که علل مختلفی باعث وقوع این مشکل می شود و شما را وادار به استفاده از خدمات لوله بازکنی منطقه حکیمیه تهران می کند. این موارد عبارتند از:

 • مو و پرز
 • روغن و چربی
 • پارچه، کهنه، حوله و غیره
 • رسوب و جرم
 • مصالح ساختمانی
 • اشیا بزرگ و کوچک
 • کم بودن شیب لوله

هر کدام از این موارد میتوانند باعث مسدود شدن لوله و یا گرفتگی جزئی شوند. در چنین مواقعی باید از لوله بازکنی حکیمیه با فنر برقی استفاده کنید تا مشکل کاملا رفع شود. در ادامه میتوانید با علائم گرفتگی لوله آشنا شوید تا به موقع جهت استفاده از خدمات اقدام نمایید.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

علائم گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

خیلی از گرفتگی های لوله فاضلاب قبل از وقوع قابل تشخیص هستند. برخی از نشانه هایی که میتوان با شناخت آنها پی برد که لوله در حال مسدود شدن است یا خیر عبارتند از:

 • قل قل کردن هنگام خروج آب از لوله
 • بوی بد فاضلاب
 • بالا زدن آب
 • جمع شدن آب دور لوله و یا سینک
 • تخلیه زمان بر آب

هر کدام از این موارد را که مشاهده کردید باید از خدمات لوله بازکنی حکیمیه استفاده کنید تا گرفتگی موجود در لوله فاضلاب رفع شود. در غیر اینصورت وضعیت بدی به وجود خواهد آمد که کوچکترین آن بالا زدن آب و جمع شدن فاضلاب در خانه می باشد که نهایتا باعث کثیف شدن همه جا می شود.

تخلیه چاه حکیمیه

علاوه بر لوله بازکنی حکیمیه، تخلیه چاه حکیمیه نیز از دیگر خدمات شرکت آقای لوله بازکن می باشد. این خدمات زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که چاه فاضلاب منزل شما پر شده باشد. در صورت درخواست تخلیه چاه از شرکت آقای لوله بازکن برای منطقه حکیمیه، ماشین های بزرگ ساکشن و یا پمپ لجن کش جهت خالی کردن چاه به محل اعزام می شوند.

مراحل انجام کار:

 • در صورت نداشتن محل دقیق چاه، سرویسکاران ما دهانه چاه را پیدا می کنند.
 • در صورت باز نبودن دهانه چاه، سرویسکاران ما دهانه چاه را با رعایت اصول بصورت استاندارد باز می کنند.
 • پس از این مراحل تانکر تخلیه چاه به محل مورد نظر اعزام می شود تا آب و فاضلاب را به صورت کامل خالی کند.
 • در آخر دهانه چاه با رعایت نکات ایمنی بسته می شود.

برای دریافت بهترین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه میتوانید به آقای لوله بازکن اعتماد کنید. ارائه خدمات با کیفیت یکی از دغدغه های ماست تا به وسیله آن رضایت مشتریان را جلب نماییم. دریافت سرویس دهی عالی را با شرکت آقای لوله بازکن تجربه نمایید. ما 7 روز هفته 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول تخلیه چاه لوله بازکنی حکیمیه

در شرایط کرونایی، لوله بازکنی حکیمیه با رعایت بهداشت ارائه می شود؟

بله قطعا. ما هم به فکر جان هموطنان عزیزمان هستیم و بدون شک میخواهیم با رعایت بهداشت زنجیره ویروس کرونا را از بین ببریم. پس لوله بازکنی حکیمیه را با رعایت بهداشت ارائه میدهیم.

چقدر زمان میبرد لوله بازکن حکیمیه به محل برسد؟

از زمان تماس مشتری تا اعزام سرویسکار به محل معمولا 30 دقیقه زمان میبرد. البته ما همواره تلاش میکنیم تا زمان رسیدن نیروی فنی به محل کم باشد. به همین خاطر کلیه سرویسکاران ما با موتور تردد میکنند تا درگیر ترافیک نباشند و سریعتر برسند.

آیا چاه بازکنی حکیمیه کثیف کاری دارد؟

لوله بازکنی حکیمیه اصلا کثیف کاری ندارد. ما از دستگاه های جدید استفاده می کنیم که پایه دار هستند و اندازه کوچکی دارند. برخلاف قدرت بالا اصلا ضربه نمیزنند به همین خاطر فاضلاب به اطراف پاشیده نمیشود و کثیف کاری به وجود نمی آید. خیالتان تخت لوله بازکن شرکت اقای لوله بازکن بدون کثیف کاری انجام می شود.

نحوه ثبت درخواست اعزام لوله بازکن به محل

برای اینکار تنها کافی است با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس بگیرید (09197565465) و درخواست خود را ثبت کنید. به محض انجام ثبت درخواست، لوله بازکن به محل اعزام می شود.

ساعات کاری شرکت

ما 7 روز هفته شبانه روزی در خدمت مشتریان عزیزمان هستیم.

5/5 - (5 امتیاز)
3 پاسخ
 1. منیره

  وای خدا خیرتون بده توالت میگیره ادم میگه فقط یکی سریع بیاد بازش کنه هیچ مکجا کثیف نشه. دستتون درد نکنه زود یه لوله بازکن فرستادید اومد

 2. مژگان

  سلام و خسته نباشید چقدر طول میکشه اگه بگیم یه لوله بازکن بفرستید؟

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+