تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
طبق فاکتورهای اتحادیه
بیش از 20 سال سابقه واقعی

لوله بازکنی حکیمیه

3
لوله بازکنی حکیمیه ، لوله بازکنی منطقه جکیمیه تهران با رعایت بهداشت و شبانه روزی و فوری

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی حکیمیه خدماتی است که هنگام گرفتگی لوله فاضلاب، بالا زدن چاه آشپزخانه، توالت و حمام حتما به آن نیاز پیدا می کنید. هر کسی حداقل یکبار در سال با مسدود شدن لوله مواجه می شود و در چنین شرایطی به دنبال لوله بازکن معتبر می گردد. اما چه بهتر که قبل از وقوع مشکل یک شرکت معتبر لوله بازکنی شبانه روزی تهران را سراغ داشته باشید تا هنگام بالا زدن چاه فاضلاب با آن تماس بگیرید. آقای لوله بازکن یکی از شرکت های فعال در حوزه لوله بازکنی و تخلیه چاه است که سرویسکاران آن بیش از 20 سال تجربه واقعی دارند. با ما همراه باشید تا با خدمات و نحوه ارائه آن در شرکت آقای لوله بازکن بیشتر آشنا شوید.

لوله بازکنی حکیمیه با کیفیت فوق العاده

کیفیت در هر کاری حرف اول را می زند. اگر از لوله بازکنی استفاده کنید اما کیفیت خوبی نداشته باشد مطمئنا دوباره در کمتر از چند روز به مشکل میخورید.

کیفیت در لوله بازکنی یعنی باز شدن کامل لوله و آزمایش باز بودن راه آب فاضلاب توسط نیروی فنی

این مورد در شرکت آقای لوله بازکن جزء اولویت است. ما همواره تلاش میکنیم از سرویسکارانی برای انجام کار لوله بازکنی منطقه حکیمیه استفاده کنیم که اولا بهداشت را رعایت کنند، دوما کیفیت کار خوبی داشته باشند و سوما مشتری از انجام کارشان رضایت داشته باشد.

متخصصین این مجموعه از دستگاه های حرفه ای مانند ژنراتور استفاده می کنند که قدرت و کارایی خوبی دارند و میتوانند انواع گرفتگی سخت و پیچیده را باز کنند. لوله بازکن های حکیمیه تهران با بررسی نوع و شدت گرفتگی بهترین فنر را برای باز کردن انتخاب می کنند تا عامل گرفتگی را به طور کامل باز کنند.

ضمانت ما تحویل لوله باز شده به مشتری است. خیالتان از باز شدن لوله راحت هر نوع گرفتگی باشد، لوله بازکن های این شرکت آن را بدون مشکل باز می کنند.

لوله بازکنی حکیمیه تهران فوری

لوله بازکنی حکیمیه تهران فوری

حکیمیه تهران از محله های شرق می باشد که در منطقه 4 شهرداری تهران واقع شده است. دسترسی های بسیار خوب این محله سبب شده تا لوله بازکنی حکیمیه در زمان کوتاهی انجام شود و آن هم به دلیل اعزام سریع نیرو از نقاط مختلف این منطقه می باشد.

سعی ما بر این است اعزام لوله بازکن حکیمیه از خیابان های زیر صورت گیرد تا زمان رسیدن کوتاه باشد:

بلوار بهار، بلوار بابائیان، بلوار فجر، بلوار اتحاد، خیابان بهشت، خیابان خرم، خیابان شقایق، خیابان فرهنگ، خیابان نشوه، خیابان بوستان، خیابان شاهین و خیابان پگاه

به همین خاطر است که لوله بازکن سریعا به محل میرسد و این زمان معمولا 30 دقیقه می باشد. علاوه بر این انجام کار لوله بازکنی در حکیمیه نیز با توجه به نوع و شدت گرفتگی، سعی می شود خیلی فوری صورت گیرد تا سرویسکار بیش از حد در خانه و یا محل کار مشتری نماند.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی شرق تهران

چاه بازکنی حکیمیه با رعایت بهداشت

با توجه به اینکه کارهای مربوط به فاضلاب کثیف کاری های خاص خود را دارند به طور معمول باید بهداشت حین انجام اینگونه کارها رعایت شود. این موضوع در شرایط انتشار ویروس کرونا بیش از پیش حائز اهمیت است و ما در شرکت آقای لوله بازکن تمام سرویسکاران را موظف به رعایت بهداشت تا جای ممکن کرده ایم.

این دستورات در شرایط کرونا شامل استفاده از ماسک، انجام کار بدون کثیف کاری و انجام کار فقط در محل گرفتگی لوله (به عنوان مثال سرویس بهداشتی) می باشد.

در مجموعه Mr. Plumber از دستگاه های جدید (ژنراتور) استفاده می شود و سرویسکاران با تجربه بالا تخصص لازم جهت لوله بازکنی حکیمیه بدون کثیف کاری را دارند. پس خیالتان از بابت رعایت بهداشت راحت باشد و آسودگی خیال از این خدمات استفاده نمایید.

از چه دستگاهی برای لوله بازکنی استفاده می شود؟

همانطور که در فیلم بالا مشاهده می کنید ما از بهترین دستگاه های پر قدرت فنر برقی استفاده می کنیم تا با استفاده از آن بتوانیم مشکل شما را بصورت کامل حل کنیم. در این روش به وسیله دستگاه ژنراتور، فنری که به آن وصل شده به سمت لوله هدایت می شود تا به گرفتگی برخورد کند. در این حالت سرویسکار دستگاه را روشن می کند تا فنر شروع به چرخش نماید و نهایتا گرفتگی را رفع کند. پس از اینکار معمولا باز بودن مسیر لوله توسط لوله بازکن منطقه حکیمیه آزمایش می شود تا اگر مشکلی وجود داشت کار مجددا انجام شود.

علاوه بر فنر برقی دستگاه های دیگر هم وجود دارد که مهمترین و پر استفاده ترین آنها عبارتند از:

 • پمپ هوا
 • مکنده

اگر فنر به هر دلیل نتواند گرفتگی را رفع کند در مراحل بعدی از این دستگاه ها استفاده می کنیم تا گرفتگی لوله کامل برطرف شود. البته این مورد خیلی کم پیش می آید چون فنر به تنهایی قادر به باز کردن انواع گرفتگی پیچیده می باشد که سخت ترین آنها گرفتگی لوله با سیمان است. بهتر است در ادامه با انواع گرفتگی آشنا شوید تا این موضوع را بهتر درک کنید.

چه دلایلی سبب گرفتگی لوله می شود؟

هر لوله ای که مسدود می شود و آب چاهش بالا می زند، خیلی از مردم فکر میکنند یک علت دارد. در صورتی که علل مختلفی باعث وقوع این مشکل می شود و شما را وادار به استفاده از خدمات لوله بازکنی منطقه حکیمیه تهران می کند. این موارد عبارتند از:

 • مو و پرز
 • روغن و چربی
 • پارچه، کهنه، حوله و غیره
 • رسوب و جرم
 • مصالح ساختمانی
 • اشیا بزرگ و کوچک
 • کم بودن شیب لوله

هر کدام از این موارد میتوانند باعث مسدود شدن لوله و یا گرفتگی جزئی شوند. در چنین مواقعی باید از لوله بازکنی حکیمیه با فنر برقی استفاده کنید تا مشکل کاملا رفع شود. در ادامه میتوانید با علائم گرفتگی لوله آشنا شوید تا به موقع جهت استفاده از خدمات اقدام نمایید.

علائم گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

علائم گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

خیلی از گرفتگی های لوله فاضلاب قبل از وقوع قابل تشخیص هستند. برخی از نشانه هایی که میتوان با شناخت آنها پی برد که لوله در حال مسدود شدن است یا خیر عبارتند از:

 • قل قل کردن هنگام خروج آب از لوله
 • بوی بد فاضلاب
 • بالا زدن آب
 • جمع شدن آب دور لوله و یا سینک
 • تخلیه زمان بر آب

هر کدام از این موارد را که مشاهده کردید باید از خدمات لوله بازکنی حکیمیه استفاده کنید تا گرفتگی موجود در لوله فاضلاب رفع شود. در غیر اینصورت وضعیت بدی به وجود خواهد آمد که کوچکترین آن بالا زدن آب و جمع شدن فاضلاب در خانه می باشد که نهایتا باعث کثیف شدن همه جا می شود.

تخلیه چاه حکیمیه

علاوه بر لوله بازکنی حکیمیه، تخلیه چاه حکیمیه نیز از دیگر خدمات شرکت آقای لوله بازکن می باشد. این خدمات زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که چاه فاضلاب منزل شما پر شده باشد. در صورت درخواست تخلیه چاه از شرکت آقای لوله بازکن برای منطقه حکیمیه، ماشین های بزرگ ساکشن و یا پمپ لجن کش جهت خالی کردن چاه به محل اعزام می شوند.

مراحل انجام کار:

 • در صورت نداشتن محل دقیق چاه، سرویسکاران ما دهانه چاه را پیدا می کنند.
 • در صورت باز نبودن دهانه چاه، سرویسکاران ما دهانه چاه را با رعایت اصول بصورت استاندارد باز می کنند.
 • پس از این مراحل تانکر تخلیه چاه حکیمیه به محل مورد نظر اعزام می شود تا آب و فاضلاب را به صورت کامل خالی کند.
 • در آخر دهانه چاه با رعایت نکات ایمنی بسته می شود.

برای دریافت بهترین خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه میتوانید به آقای لوله بازکن اعتماد کنید. ارائه خدمات با کیفیت یکی از دغدغه های ماست تا به وسیله آن رضایت مشتریان را جلب نماییم. دریافت سرویس دهی عالی را با شرکت آقای لوله بازکن تجربه نمایید. ما 7 روز هفته 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول تخلیه چاه لوله بازکنی حکیمیه

در شرایط کرونایی، لوله بازکنی حکیمیه با رعایت بهداشت ارائه می شود؟

بله قطعا. ما هم به فکر جان هموطنان عزیزمان هستیم و بدون شک میخواهیم با رعایت بهداشت زنجیره ویروس کرونا را از بین ببریم. پس لوله بازکنی حکیمیه را با رعایت بهداشت ارائه میدهیم.

چقدر زمان میبرد لوله بازکن حکیمیه به محل برسد؟

از زمان تماس مشتری تا اعزام سرویسکار به محل معمولا 30 دقیقه زمان میبرد. البته ما همواره تلاش میکنیم تا زمان رسیدن نیروی فنی به محل کم باشد. به همین خاطر کلیه سرویسکاران ما با موتور تردد میکنند تا درگیر ترافیک نباشند و سریعتر برسند.

آیا چاه بازکنی حکیمیه کثیف کاری دارد؟

لوله بازکنی حکیمیه اصلا کثیف کاری ندارد. ما از دستگاه های جدید استفاده می کنیم که پایه دار هستند و اندازه کوچکی دارند. برخلاف قدرت بالا اصلا ضربه نمیزنند به همین خاطر فاضلاب به اطراف پاشیده نمیشود و کثیف کاری به وجود نمی آید. خیالتان تخت لوله بازکن شرکت اقای لوله بازکن بدون کثیف کاری انجام می شود.

نحوه ثبت درخواست اعزام لوله بازکن به محل

برای اینکار تنها کافی است با شماره پشتیبانی درج شده در سایت تماس بگیرید (09197565465) و درخواست خود را ثبت کنید. به محض انجام ثبت درخواست، لوله بازکن به محل اعزام می شود.

ساعات کاری شرکت

ما 7 روز هفته شبانه روزی در خدمت مشتریان عزیزمان هستیم.

3 پاسخ
 1. منیره

  وای خدا خیرتون بده توالت میگیره ادم میگه فقط یکی سریع بیاد بازش کنه هیچ مکجا کثیف نشه. دستتون درد نکنه زود یه لوله بازکن فرستادید اومد

 2. مژگان

  سلام و خسته نباشید چقدر طول میکشه اگه بگیم یه لوله بازکن بفرستید؟

یک دیدگاه بگذارید

مطالب جدید

لوله بازکنی کامرانیه با فنر برقی، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی کامرانیه
2021-07-24
لوله بازکنی شریعتی در تهران با رعایت بهداشت، فنر زنی تضمینی با باز کردن کامل لوله
لوله بازکنی شریعتی تهران
2021-07-18
لوله بازکنی قیطریه با فنر برقی و کمترین حد کثیف کاری توسط سرویسکار مجرب
لوله بازکنی قیطریه
2021-07-10
لوله بازکنی زعفرانیه با فنر برقی با کمترین حد کثیف کاری، شبانه روزی، فوری و تضمینی
لوله بازکنی زعفرانیه
2021-07-02
لوله بازکنی الهیه با کمترین حد کثیف کاری توسط بهترین لوله بازکن در الهیه
لوله بازکنی الهیه
2021-06-28
بوبه بازکنی شهران شمالی و جنوبی با بهترین کیفیت به وسیله فنر برقی
لوله بازکنی شهران
2021-06-23
لوله بازکنی یوسف آباد با فنر برقی و رعایت بهداشت
لوله بازکنی یوسف آباد
2021-06-15
لوله بازکنی ستارخان با فنر برقی، با کمترین کثیف کاری و تضمین باز شدن لوله
لوله بازکنی ستارخان
2021-06-02
لوله بازکنی پونک با فنر برقی
لوله بازکنی پونک
2021-05-26
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در تهران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی شبانه روزی تهران
2021-05-23
لوله بازکنی خیابان آزادی با ضمانت باز کردن کامل گرفتگی
لوله بازکنی آزادی
2021-05-17
لوله بازکنی ونک 24 ساعته شبانه روزی بدو تعطیلی، چاه بازکنی ونک
لوله بازکنی ونک – ضمانت 100% – شبانه روزی
2021-05-12
لوله بازکنی گیشا شبانه روزی با رعایت بهداشت
لوله بازکنی گیشا
2021-05-02
لوله بازکنی سعادت آباد با بهترین کیفیت بصورت شبانه روزی و فوری و تضمینی انجام می شود.
لوله بازکنی سعادت آباد
2021-05-01
لوله بازکنی ارزان و سریع
2021-04-22
لوله بازکنی نیاوران با رعایت بهداشت بصورت شبانه روزی در خدمت شماست.
لوله بازکنی نیاوران
2021-04-20
رفع گرفتگی اگو ، رفع گرفتگی فاضلاب شهری، رفع گرفتگی منهول فاضلاب
رفع گرفتگی اگو (فاضلاب شهری)
2021-04-07
لوله بازکنی خیابان آفریقا ، لوله بازکنی خیابان نلسون ماندلا
لوله بازکنی خیابان آفریقا
2021-04-06
لوله بازکنی بریانک شبانه روزی بدون تعطیلی با رعایت بهداشت در شرایط کرونایی
لوله بازکنی بریانک – فوری و تضمینی
2021-03-24
لوله بازکنی جیحون با فنر برقی بدون کثیف کاری
لوله بازکنی جیحون – تخلیه چاه جیحون
2021-03-14
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
لوله بازکنی حیاط، پارکینگ، کفشور تراس و پشت بام
2021-03-01
چاه بازکنی ، چاه بازکنی تهران ، چاه بازکنی شبانه روزی با رعایت بهداشت
چاه بازکنی فوری در تهران – بدون کثیف کاری
2021-02-27
لوله بازکنی خیابان بلوار فردوس شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی بلوار فردوس – تخلیه چاه فردوس
2021-02-26
لوله بازکنی تجریش ، لوله بازکنی تخلیه چاه تحریش با رعایت بهداشت، شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی تجریش – تخلیه چاه تجریش
2021-02-25
لوله بازکنی مرزداران با دستگاه فنر برقی. لوله بازکنی در مرزداران با رعایت بهداشت
لوله بازکنی مرزداران – تخلیه چاه مرزداران
2021-02-24
لوله بازکنی اختیاریه
لوله بازکنی اختیاریه – تخلیه چاه اختیاریه
2021-02-23
لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران
لوله بازکنی شرق تهران
2021-02-22
لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی تخلیه چاه در غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران
2021-02-21
لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی محدوده شمال تهران
لوله بازکنی شمال تهران
2021-02-19
لوله بازکنی خیابان رسالت
لوله بازکنی خیابان رسالت
2021-02-08
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.
لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
2021-02-06
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، نشت یابی آب و فاضلاب ، خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تهران
تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب با دستگاه پیشرفته
2021-01-21
افتادن گوشی در چاه توالت ، درآوردن گوشی از توالت
درآوردن گوشی از چاه توالت بصورت تضمینی
2021-01-15
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
تخلیه سپتیک تانک فاضلاب
2021-01-09
لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب
2020-12-27
لوله بازکنی خیابان قزوین
لوله بازکنی خیابان قزوین
2020-12-14
لوله بازکنی جمهوری با رعایت بهداشت، تضمینی و فوری
لوله بازکنی جمهوری
2020-12-11
لوله بازکنی جنوب تهران
لوله بازکنی جنوب تهران
2020-12-02
لوله بازکنی مسعودیه ، لوله بازکنی شهرک مسعودیه
لوله بازکنی مسعودیه
2020-11-23
لوله بازکنی پاسداران ، تخلیه چاه پاسداران
لوله بازکنی پاسداران
2020-11-22
تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی شبانه روزی تهران همراه با ماسک و رعایت کامل بهداشت جهت پیشگیری از ویروس کرونا
+