تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی بلوار فرحزادی

2

شماره لوله بازکنی بلوار فرحزادی

چاه بازکنی بلوار فرحزادی خدمت شرکت آقای لوله بازکن به ساکنین منطقه 2 تهران می باشد تا هنگام گرفتگی لوله های توالت، آشپزخانه و حمام بدون داشتن دغدغه بصورت شبانه روزی از این خدمات استفاده نمایند. برای ثبت درخواست از دکمه زیر اقدام نمایید.

لوله بازکنی با کمترین حد کثیف کاری

لوله بازکنی با کمترین میزان کثیف کاری در محیط

لوله بازکنی 24 ساعته

24 ساعته 7 روز هفته آماده انجام کار

لوله بازکنی تضمینی

تضمین تحویل لوله بازشده و آزمایش باز بودن راه آب

لوله بازکنی تهران با دستگاه فنر برقی حرفه ای

انجام کار توسط سرویسکار حرفه ای و با تجربه

اعزام فوری سرویسکار در سراسر شهر تهران

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:حداقل ممکن
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی بلوار فرحزادی یکی دیگر از خدمات شرکت آقای لوله بازکن می باشد که در منطقه 2 تهران بصورت شبانه روزی به همشهریان عزیز ارائه داده می شود.

معمولا گرفتگی در لوله های فاضلاب آشپزخانه، توالت، حمام، تراس و پارکینگ رخ می دهد و شما نمی توانید از بروز این اتفاق جلوگیری کنید زیرا لوله ها محلی برای عبور آب و فاضلاب هستند و ورود هر گونه مواد زائد در آنها باعث انسداد لوله می شود. در این مواقع بهترین راه استفاده از خدمات لوله بازکنی بلوار فرحزاد است.

در این خدمات، چاه بازکن با استفاده از دستگاه های مخصوص شروع به باز کردن راه آب فاضلاب می نماید و سعی می کند تمام مراحل لوله بازکنی فرحزاد را با کمترین میزان کثیف کاری انجام دهد.

شما می توانید بصورت 24 ساعته با شماره موجود در سایت برای اعزام لوله بازکن محدوده فرحزادی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید.

لوله بازکنی فرحزادی تهران با کمترین میزان کثیف کاری

لوله بازکنی فرحزادی تهران با کمترین میزان کثیف کاری

همانطور که می دانید کار لوله بازکنی در تهران معمولا با کثیف کاری همراه است و مسئله رعایت بهداشت دغدغه اکثر بانوان ایرانی است.

لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن در محدوده فرحزادی با استفاده از تجهیزات جدید نظیر فنر برقی تمامی مراحل کار را با حداقل کثیف کاری انجام می دهند.

البته لازم به ذکر است که فنر زنی لوله فاضلاب حمام و سرویس بهداشتی بدون کثیف کاری انجام می شود و فنر زنی لوله آشپزخانه نیز با حداقل کثیف کاری خواهد بود.

اگر ساکن بلوار فرحزاد تهران هستید و با مشکل گرفتگی مواجه شده اید کارتان را به شرکت آقای لوله بازکن بسپارید. چاه بازکن های این مجموعه آماده ارائه خدمات در این منطقه هستند.

شرکت آقای لوله بازکن با استفاده از سرویسکاران مجرب و دستگاه های مخصوص، خدمات چاه بازکنی فرحزای را با کمترین حد کثیف کاری ارائه می دهد.

روشهای باز کردن لوله در لوله بازکنی بلوار فرحزادی

روشهای باز کردن لوله در لوله بازکنی بلوار فرحزادی

لوله بازکنی غرب تهران در بلوار فرحزادی راههای مختلفی برای باز کردن چاه فاضلاب دارد که عبارتند از: 

 • فنر برقی
 • تراکم هوا
 • ساکشن
 • محلول های شیمیایی

تمام این روشها برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در فرحزاد بکار می روند. اگر می خواهید هر چه زودتر از مشکلات گرفتگی و تخلیه کند آب خلاص شوید بهترین و به صرفه ترین راه حل استفاده از دستگاه فنر برقی است.

در این روش لوله بازکن بلوار فرحزاد فنر را درون لوله قرار می دهد، فنر با چرخیدن هر چیزی که مانع عبور آب و فاضلاب شده را از بین می برد و لوله را با کیفیت عالی باز می کند.

ناگفته نماند فنر نسبت به دستگاه های دیگر هزینه کمتری دارد و کار با سرعت بالا انجام می شود، و هیچ آسیبی به لوله ها نمی رساند. به همین دلیل شرکت لوله بازکنی بلوار فرحزادی از این روش برای رفع گرفتگی استفاده می نماید، اما اگر فنر به هر علتی قادر به رفع مشکل نباشد از دستگاه تراکم هوا استفاده می شود.

دستگاه تراکم هوا نیز در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش هوا با فشار بالا وارد لوله ها می شود و عامل انسداد را برطرف می کند. معمولا برای رفع شن و ماسه کاربرد دارد.

دستگاه ساکشن هم برای درآوردن اشیا از چاه توالت کارایی دارد که در چاه بازکنی بلوار فرحزادی به ندرت استفاده می شود.

در مورد محلول های شیمیایی باید بگوییم، به هیچ عنوان توصیه نمی شوند چون اولا باعث از بین رفتن اتصالات لوله ها می شوند، ثانیا برای سلامت انسان بسیار مضر هستند.

بنابراین موثرترین و بهترین وسیله برای رفع انواع گرفتگی در لوله بازکنی بلوار فرحزادی با فنر برقی است.

نکته بسیار مهم در مورد فنر این است که تمام مراحل لوله بازکنی بلوار فرحزادی با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد.

چاه بازکن های بلوار فرحزادی، می توانند راه آب فاضلاب را با استفاده از جدیدترین تجهیزات به آسانی باز نمایند و لوله تمیز و باز شده را تحویل مشتری دهند.

توانایی تشخیص علت و مکان گرفتگی توسط نیروی فنی

توانایی تشخیص علت و مکان گرفتگی توسط نیروی فنی

زمانی که علت هر مشکلی دقیق و درست تشخیص داده شود رفع آن نیز به راحتی امکان پذیر است. چاه بازکن های بلوار فرحزاد با سالها تجربه در امر لوله بازکنی می توانند علت هر گونه گرفتگی را تشخیص داده و دستگاه مخصوص آن را انتخاب کنند و عامل انسداد لوله را برطرف نمایند.

عمده ترین مشکلاتی که موجب انسداد لوله می شوند عبارتند از:

 • ریختن دستمال کاغذی در چاه توالت
 • وجود مصالح ساختمانی در هنگام بازسازی و یا تعمیر منازل
 • افتادن اشیا در لوله ها
 • شکستن لوله
 • روغن و چربی
 • وجود جرم و رسوب در دیواره لوله
 • مدفوع

این موارد همگی باعث بسته شدن راه آب فاضلاب مانند گرفتگی توالت می شوند. تشخیص هر یک از موانع گرفتگی سبب می شود تا چاه بازکن بلوار فرحزادی به آسانی گرفتگی را رفع نماید.

محل گرفتگی هم در شتر گلو (سیفون) و لوله اصلی (مشاع) اتفاق می افتد که قابل رفع می باشند.

می توانید با خیالی آسوده از مجموعه آقای لوله بازکن خدمات دریافت نمایید، ما به شما قول می دهیم که گرفتگی هر چه که باشد سرویسکاران منطقه فرحزادی فورا تشخیص می دهند و لوله را تضمینی باز می کنند.

آیا لوله بازکنی خیابان فرحزادی تضمینی است؟

آیا لوله بازکنی خیابان فرحزادی تضمینی است؟

بله حتما اینطور است. ما لوله بازکنی شبانه روزی خیابان فرحزادی را با کیفیت و تضمین باز کردن لوله انجام می دهیم.

شرکت آقای لوله بازکن همواره سعی می کند سرویسکارانی را به محل بفرستد که تجربه و مهارت بالا در این زمینه دارند و می توانند با استفاده از دستگاه های پیشرفته هر چیزی که باعث مسدود شدن لوله ها می شود را رفع کرده و لوله باز شده را تحویل مشتری دهند.

ضمنا برای اطمینان از باز بودن مسیر خروجی فاضلاب، آن را با ریختن مقدار زیاد آب آزمایش می کنیم تا خیال مشتری از این بابت راحت شود و نگران گرفتگی مجدد و دوباره لوله نباشد.

لوله بازکنی شبانه روزی در محدوده بلوار فرحزادی

لوله بازکنی شبانه روزی در محدوده بلوار فرحزادی

معمولا مسدود شدن لوله های فاضلاب ساعت معینی ندارد و ممکن است در هر زمان اتفاق بیفتد و شما را دچار دردسر کند، بنابراین شما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی که خدمات خود را بصورت 24 ساعته به مشتریان ارائه می دهد را داشته باشید.

شرکت آقای لوله بازکن برای رفاه حال همشهریان تهرانی ، خدمات لوله بازکنی فرحزادی شبانه روزی را بدون تعطیلی انجام می دهد تا مشتریان بتوانند بدون دغدغه از خدمات مورد نیاز خود استفاده نمایند.

ازین به بعد در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل انسداد لوله های فاضلاب مواجه شدید، می توانید با یک تماس نزدیکترین چاه بازکن فرحزادی را فوری بیابید تا مشکلتان را در کوتاهترین زمان ممکن رفع نماید.

لازم به ذکر است که لوله بازکن هایی که در ساعات پایانی شب به منازل مشتریان اعزام می شوند بسیار قابل اعتماد می باشند پس با خیالی آسوده درخواست خود را از طریق پشتیبانی شرکت ثبت نمایید.

چه خدماتی در شرکت آقای لوله بازکن ارائه می شود؟

شرکت آقای لوله بازکن خدمات زیر را با کیفیت مطلوب در تمام مناطق تهران ارائه می دهد:

 • لوله بازکنی فرحزادی با انواع دستگاه های چاه بازکنی نظیر فنر برقی
 • رفع انواع گرفتگی سخت و پیچیده
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • تخلیه چاه
 • درآوردن اشیا از چاه توالت
 • نصب و تعمیر فرنگی

در صورت نیاز به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در بلوار فرحزادی کافی است با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما سرویسکار مجرب را در اسرع وقت به محل اعزام نمایند.

پاسخ به سوالات متداول تخلیه چاه و لوله بازکنی بلوار فرحزادی

باز کردن گرفتگی لوله در لوله بازکنی فرحزاد چه تضمینی دارد؟

تمامی نیروهای فنی شرکت آقای لوله بازکن وظیفه دارند لوله را بصورت تضمینی باز شده تحویل مشتری دهند. برای اطمینان از این موضوع، باز بودن مسیر راه آب تست می گردد. پس خیالتان از بابت باز شدن گرفتگی کاملا راحت باشد.

زمان رسیدن لوله بازکن فرحزاد به محل چقدر است؟

به خاطر اینه لوله بازکن های متعددی را در محله های مختلف مستقر کرده ایم، پس زمان رسیدن سرویسکار کم می باشد. به طور معمول 30 دقیقه زمان میبرد اما در شرایط عادی میتواند کمتر هم باشد.

کثیف کاری فنر زدن لوله فاضلاب چقدر است؟

تلاش ما چه هنگام استفاده از دستگاه فنر برقی و چه دستگاه های دیگر در خدمات چاه بازکنی بلوار فرحزادی، کثیف کاری کم در کار می باشد. رضایت شما از خدمات ما، یکی از اولویت های ماست و میدانیم یکی از دغدغه های شما کثیف نشدن محیط است. پس سرویسکارانمان موظف به انجام کار با کمترین حد کثیف کاری هستند، خیالتان راحت باشد.

آیا لوله بازکنی بلوار فرحزادی در شرایط حاد کرونایی چطور انجام می شود؟

درست است که خدمات لوله بازکنی کثیف کاری های خاص خود را دارد اما علاوه بر اینکه با حداقل کثیف کاری، گرفتگی لوله را باز میکنیم، لوله بازکن های بلوار فرحزادی موظف به رعایت بهداشت و استفاده از ماسک در شرایط حاد کرونایی هستند.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی بلوار فرحزاد، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (2 امتیاز)
2 پاسخ
 1. سعید

  خسته نباشید
  یه سرویس بهداشتی داریم که گهگاهی میگیره چند بار فنر خورده ولی باز هم مشکل ایجاد میشه
  راه حل چیه لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  1. آقای لوله بازکن

   سلام و عرض ادب
   توالت ایرانی هست یا فرنگی؟
   میتونه به خاطر موارد زیر باشه:
   1. وجود گرفتگی و رفع نشدن کامل اون باشه
   2. وجود سیمان به دلیل بازسازی
   3. باز نشدن کامل گرفتگی به دلیل فنر زنی نامناسب
   4. وجود اشیا داخل لوله
   5. مشکل در لوله فاضلاب
   برای چنین مشکلی حتما باید کار بشه تا سرویسکار متوجه بشن مشکل از کجاست.

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+