تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری

آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > لوله بازکنی اقدسیه – بدون کثیف کاری
لوله بازکنی اقدسیه با فنر برقی و تراکم هوا دو روش معمول برای باز کردن گرفتگی در اقدسیه میباشد که با کیفیت عالی انجام می شود.

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

لوله بازکنی اقدسیه برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب منزل شما بصورت شبانه روزی آماده می باشد. باز کردن گرفتگی لوله در اقدسیه بدون کثیف کاری و با قیمت اتحادیه صورت می گیرد.

لوله بازکنی محدوده اقدسیه

اقدسیه یکی از مناطق شمال شرق استان تهران و در منطقه شمیران می باشد. اين محله از جنوب به خيابان اقدسيه (موحد دانش)، از غرب به پارک و كاخ نياوران، از شمال به کاشانک و از شرق به آجودانيه محدود می‌شود. نام قدیمی این محله حصار ملا نام داشته که بعدها به نام اقدسیه تغییر نام داده شده است.

خیابان های مهمی همچون خيابان اقدسيه (موحد دانش)، خيابان سپند، خيابان فيروزبخش، خيابان اميربهادر، خيابان گلستان شمالی (قاسمی) دسترسی به این محله را آسان کرده است.

بیشتر ساختمان های اقدسیه تهران نوساز هستند. با وجود نوساز بودن و بافت جدید ساخت و ساز در این محله باز هم شاهد گرفتگی لوله های فاضلاب در ساختمان ها و برج های آن هستیم.

مشکلی که آرامش و آسایش را از ساکنین این ساختمان ها سلب می کند و سبب می شود تا به دنبال راهی برای لوله بازکنی اقدسیه باشند.

چرا لوله فاضلاب ساختمان مسدود یا تخلیه فاضلاب آن کند می شود؟

پس از تغییر سبک ساختمان ها از ویلایی به آپارتمانی این مشکلات بیشتر از قبل شد. مهمترین دلیل آن هم مشترک بودن لوله های فاضلاب در یک ساختمان چند طبقه می باشد.

در واقع بعضی از ساکنین یک آپارتمان با رعایت نکردن برخی نکات مثل ریختن آشغال، پسماند، دستمال کاغذی و موادی شبیه به این در لوله فاضلاب منزل، سبب ایجاد گرفتگی لوله فاضلاب می شوند.

البته وجود رسوب، ریختن روغن و چربی، موی بلند، اشیا و … نیز به خودی خود می توانند لوله ها را مسدود کنند و کار را به خدمات لوله بازکنی اقدسیه تهران ختم نمایند.

پس در نگاه کلی دلایل گرفتگی لوله فاضلاب به این شرح است:

 • روغن و چربی
 • پسماند مواد غذایی
 • رسوب و جرم
 • مو
 • اشیا
 • دستمال کاغذی
 • شن، ماسه، سیمان، قیر، یونولیت و … در صورت تعمیر یا نوساز بودن خانه

رفع گرفتگی سینک و لوله فاضلاب حمام در اقدسیه تهران

سوالات متدوال در مورد روش انجام لوله بازکنی در اقدسیه

یکی از سوالاتی که خیلی از مردم از ما میپرسند، روش لوله بازکنی و نحوه انجام کار می باشد. اکثر این افراد نگران کثیف کاری و اسیب دیدن لوله فاضلاب هستند. در اینجا تصمیم داریم به طور خلاصه پاسخی به این سوالات بدهیم.

روش لوله بازکنی چگونه است؟

معمولا 99% گرفتگی ها در لوله بازکنی شمال تهران و دیگر مناطق با فنر برقی باز می شوند. البته اگر نیاز به استفاده از دستگاه های دیگر همچون پمپ هوا، ساکشن، جاروبرقی تر و خشک، تراکم هوا، واترجت و غیره باشد، سرویسکار مورد نظر از آنها استفاده خواهد کرد.

آیا فنر برقی به کاسه توالت و لوله پولیکا یا چدنی آسیب میرساند؟

به هیچ عنوان این طور نیست و باید این را در نظر داشته باشید که فنرهای مختلفی در بازار وجود دارد که بسته به کیفیتشان، آلیاژهای متفاوتی دارند و در شرکت آقای لوله بازکن از فنرهای با کیفیت استفاده می شود. به همین خاطر کاملا تضمینی خدمت شما عرض می کنیم که هیچگونه آسیبی به لوله و کاسه نمیرسد.

آیا لوله بازکنی اقدسیه کثیف کاری هم دارد؟

در حال حاضر خیر کثیف کاری ندارد. شاید اگر این سوال را چندین سوال پیش میپرسیدید پاسخ آن بله بود، اما به دلیل پیشرفت شرکت های معتبر در ساخت دستگاه های لوله بازکنی و فنرهای برقی، مکانیزم این دستگاه ها تغییر کرده و علاوه بر سرعت بیشتر و بازدهی بالاتر، کثیف کاری هم ندارند.

زمان انجام کار رفع گرفتگی لوله در اقدسیه چقدر است؟

بسته به میزان و شدت گرفتگی متغیر است. ما سعی کرده ایم در سراسر مناطق استان تهران چندین سرویسکار مستقر نماییم تا سریعا به محل برسند و زمان انجام کار را به حداقل برسانیم. معمولا زمان لازم برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب از 15 دقیقه تا 30 دقیقه متغییر است.

چقدر زمان میبرد تا لوله بازکن اقدسیه به محل برسد؟

همانطور که گفتیم در سراسر استان تهران چندین لوله بازکن مستقر کرده ایم تا فورا به محل برسند. به این ترتیب نیازی نیست بیش از حد منتشر بمانید یا اگر کار شما عجله ای است سریعا مشکلتان حل خواهد شد. معمولا 20 دقیقه ای به محل میرسیم.

لوله بازکنی توالت و لوله کفشور حیاط در اقدسیه

باز کردن گرفتگی لوله در اقدسیه شبانه روزی بدون تعطیلی

در شرکت آقای لوله بازکن، کلیه پرسنل ما شبانه روزی بدون تعطیلی در تمامی روزهای سال فعالیت می کنند و آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستند.

بدین ترتیب در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل بالا زدن چاه فاضلاب مواجه شدید کافی است با لوله بازکنی شبانه روزی اقدسیه تماس بگیرید و مشکلتان را سریعا رفع نمایید.

قیمت لوله بازکنی در اقدسیه تهران

قیمت های شرکت آقای لوله بازکن برای انجام خدمات باز کردن گرفتگی لوله در منطقه اقدسیه براساس تعرفه مصوب اتحادیه می باشد. به این صورت که پس از مشخص شدن موارد زیر، قیمت برآورد خواهد شد:

 • متراژ لوله
 • شدت گرفتگی
 • تعداد سرویس فنر زنی
 • وجود هر گونه اشیا داخل لوله
 • وجود سیمان، شن، ماسه و قیر در لوله

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذارید

یک × 4 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵