تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی زعفرانیه – فوری و بدون کثیف کاری

آقای لوله بازکن > اخبار و مقالات > خدمات لوله بازکنی > لوله بازکنی زعفرانیه – فوری و بدون کثیف کاری
لوله بازکنی زعفرانیه ، لوله بازکنی منطقه زعفرانیه ، لوله بازکنی محدوده زعفرانیه با فنر برقی شبانه روزی و فوری

اگر مشکل گرفتگی، بوی بد فاضلاب، تخلیه چاه دارید، همین حالا تماس بگیرید:

اگر با گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه زعفرانیه تهران مواجه شده اید و به دنبال بهترین شرکت لوله بازکنی زعفرانیه هستید، شرکت آقای لوله بازکن آماده انجام کلیه خدمات مربوط به باز کردن لوله گرفته شده در زعفرانیه بصورت 24 ساعته می باشد.

لوله بازکنی در زعفرانیه

نقشه زعفرانیه تحت پوشش خدمات لوله بازکنی زعفرانیه

زعفرانیه محله ای با آب و هوای بسیار مطبوع در شمال شهر تهران و در منطقه شمیران می باشد. این منطقه تا به امروز جزء محبوب ترین و پرطرفدارترین محله تهران به شمار می آید.

با توجه به ساختار ساختمان ها و آپارتمان های نوساز و لوکس محله زعفرانیه، بسیاری از مشتریان و ساکنین این منطقه زمانی که با شرکت آقای لوله بازکن تماس میگیرند بر این باورند که چون خانه آنها نوساز است نباید دچار گرفتگی لوله فاضلاب شود.

اما باید بگوییم که این باور غلطی است، چوت نوع و میزان استفاده و همچنین مشترک بودن لوله ها می تواند ساختمان های نوساز را هم با مشکل مواجه نماید تا نیاز به خدمات لوله بازکنی زعفرانیه داشته باشند.

ساختمان های قدیمی این منطقه نیز به کرات دچار گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلابی می شوند که استفاده از خدمات باز کردن لوله در زعفرانیه را برای مالکان ساختمان های قدیمی به یک ضرورت تبدیل می کنند.

بهترین روش باز کردن لوله در زعفرانیه کدام است؟

همانطور که میدانید لوله های فاضلاب میتواند دلایل مختلفی برای گرفتگی داشته باشند، به همین خاطر ابتدا باید مشخص شود نوع و میزان گرفتگی چگونه است تا دستگاه و روش مناسبی برای باز کردن آن انتخاب شود.

اما بهترین دستگاهی که میتوان برای هر نوع گرفتگی انتخاب کرد، دستگاه فنر برقی آن هم از نوع پایه دار و جدید آن است که گرفتگی ها را بدون ذره ای کثیف کاری و کاملا تضمینی باز می کند.

اما بهتر است با روش های دیگر هم برای رفع گرفتگی در منطقه زعفرانیه آشنا شوید که عبارتند از:

 • تراکم هوا: معمولا برای رفع شن و ماسه از داخل لوله استفاده می شود.
 • واترجت: برای منهول ها و لوله های صنعتی کاربرد بیشتری دارد.
 • پمپ ساکشن: برای بیرون آوردن اشیا بهترین کاربرد را دارد.
 • پمپ هوا: کثیف کاری زیادی دارد و برای ساختمان ها اداری، تجاری و مسکونی اصلا مناسب نیست.

تمامی این دستگاه ها برای لوله بازکنی گرفتگی های خاص به کار میروند که به طور مختصر توضیح داده شده اند. اما در کنار تمام این روش ها همانطور که گفته شد، دستگاه فنر برقی پایه دار بسیار عالی است چون:

 1. قدرت بالایی دارد.
 2. به لوله ها به هیچ وجه آسیب نمیرساند.
 3. هر نوع گرفتگی سخت و پیچیده ای را باز می کند.
 4. برای ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی بسیار مناسب است.
 5. فوری و تضمینی گرفتگی ها را باز می کند.

لوله بازکنی زعفرانیه با فنر برقی پایه دار

نحوه لوله بازکنی زعفرانیه با فنر چگونه است؟

همانطور که در تصویر میبینید، دستگاه های امروزی و جدید دارای پایه هستند و اندازه کوچکی هم دارند تا راحت جا به جا شوند. این دستگاهها دارای قدرت بالایی میباشند و به همین خاطر می توانند گرفتگی های شدید را که معمولا بر اثر ریختن سیمان به داخل لوله ها اتفاق می افتد باز کند.

با توجه به اینکه فنر از پشت دستگاه وارد می شود، نوع ساخت آن سبب شده کثیف کاری به حداقل ممکن برسد و مشتریان رضایت بالاتری نسبت به استفاده از دستگاه های قدیمی که با دریل انجام میشد داشته باشند.

نحوه کار و لوله بازکنی در زعفرانیه با فنر برقی:

 • بررسی میزان و نوع گرفتگی توسط سرویسکار مجرب شرکت آقای لوله بازکن
 • وارد کردن فنر به داخل دستگاه و آماده کردن آن
 • فرو کردن فنر به داخل لوله تا برخورد به گرفتگی
 • روشن کردن دستگاه
 • اقدام برای باز کردن
 • باز کردن لوله و ریختن آب با حجم بالا برای اطمینان از باز شدن لوله

لوله بازکنی در زعفرانیه تهران با روش های مختلف

آیا فنر برقی برای باز کردن توالت ایرانی و فرنگی مناسب است؟

خیلی از مشتریانی که برای استفاده از خدمات لوله بازکنی در محدوده زعفرانیه با شرکت آقای لوله بازکن تماس میگیرند سوالشان این است که آیا فنر برقی باعث شکستن کاسه توالت نمی شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فنر برقی به هیچ عنوان آسیبی به کاسه توالت فرنگی و ایرانی نمیرساند. به هیچ وجه باعث شکستن یا ترک برداشتن کاسه نخواهد شد. از این بابت خیالتان باید راحت باشد.

لوله بازکنی شبانه روزی زعفرانیه

کلیه خدمات این شرکت بصورت شبانه روزی انجام میشود چون برخی از مشکلات مانند گرفتگی توالت و دیگر لوله های فاضلاب امکان دارد شبانه اتفاق بیفتند.

به همین خاطر سرویسکاران شیف شب شرکت را جهت انجام خدمات لوله بازکنی زعفرانیه مستقر نموده ایم تا به محض تماس مشتریان گرامی، سریعا لوله بازکن مورد نظر به محل اعزام گردد.

لوله بازکنی فوری و تضمینی در زعفرانیه

همانطور که گفتیم چون از دستگاه های جدید پایه دار استفاده می کنیم، سرعت انجام کار افزایش پیدا کرده و با توجه به اینکه اعزام سرویسکار به محل هم از نزدیکترین نقطه ممکن انجام می شود، پس کلیه خدمات ما سریع و فوری صورت می گیرد تا مشتریان بیش از اندازه منتظر نمانند.

علاوه بر این، بازدهی این دستگاه ها بسیار عالی است و به همین دلیل باعث می شود ما به مشتریان عزیز خودمان اعلام کنیم که باز کردن هر نوع گرفتگی 100% تضمینی است.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی شمال تهران دارید کافی است با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

یک دیدگاه بگذارید

پنج × 1 =

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵