لوله بازکنی زعفرانیه

راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی زعفرانیه

برای دسترسی سریع و شبانه روزی به لوله بازکنی زعفرانیه میتوانید با شماره 09197565465 تماس بگیرید تا سریعا نزدیکترین سرویسکار به شما در محل حاضر شود. انجام خدمات توسط نیروی حرفه ای با دستگاه فنر برقی بدون کثیفی، 100% تضمینی با کیفیت عالی می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

اگر با گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه زعفرانیه تهران مواجه شده اید و به دنبال بهترین شرکت لوله بازکنی زعفرانیه هستید، شرکت آقای لوله بازکن آماده انجام کلیه خدمات مربوط به باز کردن لوله گرفته شده در زعفرانیه بصورت 24 ساعته می باشد. لوله بازکنی در منطقه زعفرانیه خدماتی است که در شمال تهران به مشتریان عزیزمان ارائه می دهیم. با توجه به شرایط کرونایی رعایت بهداشت و استفاده از ماسک از جمله وظایف سرویسکاران ما می باشد. پس با خیالی آسوده میتوانید از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران بصورت 24 ساعته استفاده نمایید.

لوله بازکنی در زعفرانیه

برای استفاده از لوله بازکنی در زعفرانیه با شماره 09197565465 تماس بگیرید. ارائه خدمات شبانه روزی با تضمین رفع گرفتی لوله توسط سرویسکار حرفه ای دستگاه پیشرفته می باشد.

زعفرانیه محله ای با آب و هوای بسیار مطبوع در شمال شهر تهران و در منطقه شمیران می باشد. این منطقه تا به امروز جزء محبوب ترین و پرطرفدارترین محله تهران به شمار می آید.

با توجه به ساختار ساختمان ها و آپارتمان های نوساز و لوکس محله زعفرانیه، بسیاری از مشتریان و ساکنین این منطقه زمانی که با پشتیبانی تماس میگیرند بر این باورند که چون خانه آنها نوساز است نباید دچار گرفتگی لوله فاضلاب شود.

اما باید بگوییم که این باور غلطی است، چون نوع و میزان استفاده و همچنین مشترک بودن لوله ها می تواند ساختمان های نوساز را هم با مشکل مواجه نماید تا نیاز به خدمات لوله بازکنی زعفرانیه پیدا کنند.

ساختمان های قدیمی این منطقه نیز به کرات دچار گرفتگی و مسدود شدن لوله های فاضلابی می شوند که استفاده از خدمات باز کردن لوله در زعفرانیه را برای مالکان ساختمان های قدیمی به یک ضرورت تبدیل می کنند.

تشخیص نوع گرفتگی و محل گرفتگی لوله های فاضلاب

از باورهای غلط دیگر مردم میتوان به این موارد که گرفتگی همه شبیه به هم است نیز اشاره نمود. در حالی که از نگاه یک لوله بازکن مجرب و متخصص با سابقه، گرفتگی انواع مختلفی دارد و همچنین گرفتگی میتواند در مکان های مختلفی ایجاد شود. تشخیص این موارد همگی تنها به دست یک نیروی فنی با سابقه و خبره امکان پذیر است. موضوعی که ما به آن اهمیت می دهیم و تمام سرویسکاران خود را از خبره ترین و با تجربه ترین افراد در تهران انتخاب می کنیم تا این توانایی را داشته باشند.

با توجه به توانایی تشخیص نوع گرفتگی و محل گرفتگی لوله توسط سرویسکاران، ما میتوانیم گرفتگی را بصورت کامل و با تضمین باز شدن لوله به مشتری تحویل دهیم.

به طور کلی انواع گرفتگی عبارتند از:

 • گرفتگی با مو و پرز
 • رسوب و جرم
 • روغن و چربی
 • مصلح ساختمانی
 • اشیا
 • کم بودن شیب لوله
 • دستمال کاغذی

البته دلیل دیگری هم وجود دارد اما این موارد از متداول ترین آنهاست که معمولا اتفاق می افتند.

محل گرفتگی در دو نقطه اتفاق می افتد که عبارتند از:

 • شترگلو: هر لوله دارای شترگلو یا سیفون می باشد. 90% موارد گرفتگی در این نقطه ایجاد می شود که شدت آن نیز بستگی به نوع گرفتگی دارد.
 • لوله اصلی یا مشاع: امروزه به دلیل آپارتمانی شدن ساختمان ها و وجود لوله های مشترک، امکان گرفتگی در لوله های اصلی یا مشاع بالاتر رفته است. شدت این نوع گرفتگی معمولا زیاد است و با فنرزنی فاضلاب قابل رفع می باشد.

بهترین روش باز کردن لوله در زعفرانیه کدام است؟

بهترین روش باز کردن لوله در زعفرانیه کدام است؟

همانطور که میدانید لوله های فاضلاب میتواند دلایل مختلفی برای گرفتگی داشته باشند، به همین خاطر ابتدا باید مشخص شود نوع و میزان گرفتگی چگونه است تا دستگاه و روش مناسبی برای باز کردن آن انتخاب شود.

اما بهترین دستگاهی که میتوان برای هر نوع گرفتگی انتخاب کرد، دستگاه فنر برقی آن هم از نوع پایه دار و جدید آن است که گرفتگی ها را بدون ذره ای کثیف کاری و کاملا تضمینی باز می کند.

اما بهتر است با روش های دیگر هم برای رفع گرفتگی در منطقه زعفرانیه آشنا شوید که عبارتند از:

 • تراکم هوا: معمولا برای رفع شن و ماسه از داخل لوله استفاده می شود.
 • واترجت: برای منهول ها و لوله های صنعتی کاربرد بیشتری دارد.
 • پمپ ساکشن: برای بیرون آوردن اشیا بهترین کاربرد را دارد.

تمامی این دستگاه ها برای باز کردن گرفتگی های خاص به کار میروند که به طور مختصر توضیح داده شده اند. اما در کنار تمام این روش ها همانطور که گفته شد، دستگاه فنر برقی پایه دار بسیار عالی است چون:

 1. قدرت بالایی دارد.
 2. به لوله ها به هیچ وجه آسیب نمیرساند.
 3. هر نوع گرفتگی سخت و پیچیده ای را باز می کند.
 4. برای ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی بسیار مناسب است.
 5. فوری و تضمینی گرفتگی ها را باز می کند.

نحوه لوله بازکنی زعفرانیه با فنر چگونه است؟

نحوه لوله بازکنی زعفرانیه با فنر چگونه است؟

همانطور که در تصویر میبینید، دستگاه های امروزی و جدید دارای پایه هستند و اندازه کوچکی هم دارند تا راحت جا به جا شوند. این دستگاهها دارای قدرت بالایی میباشند و به همین خاطر می توانند گرفتگی های شدید را که معمولا بر اثر ریختن سیمان به داخل لوله ها اتفاق می افتد باز کند.

با توجه به اینکه فنر از پشت دستگاه وارد می شود، نوع ساخت آن سبب شده کثیف کاری به حداقل ممکن برسد و مشتریان رضایت بالاتری نسبت به استفاده از دستگاه های قدیمی که با دریل انجام میشد داشته باشند.

نحوه کار و لوله بازکنی در زعفرانیه با فنر برقی:

 • بررسی میزان و نوع گرفتگی توسط سرویسکار مجرب
 • وارد کردن فنر به داخل دستگاه و آماده کردن آن
 • فرو کردن فنر به داخل لوله تا برخورد به گرفتگی
 • روشن کردن دستگاه
 • اقدام برای باز کردن
 • باز کردن لوله و ریختن آب با حجم بالا برای اطمینان از باز شدن لوله

آیا فنر برقی برای باز کردن توالت ایرانی و فرنگی مناسب است؟

بهترین روش باز کردن لوله در زعفرانیه کدام است؟

خیلی از مشتریانی که برای استفاده از خدمات لوله بازکنی در محدوده زعفرانیه با ما تماس میگیرند سوالشان این است که آیا فنر برقی باعث شکستن کاسه توالت نمی شود؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که فنر برقی به هیچ عنوان آسیبی به کاسه توالت فرنگی و ایرانی نمیرساند. به هیچ وجه باعث شکستن یا ترک برداشتن کاسه نخواهد شد. از این بابت خیالتان باید راحت باشد. علاوه بر این تمامی سرویسکاران ما سال ها تجربه فنر زدن دارند و تمام نکات ایمنی را تا حد ممکن رعایت می کنند. از همه مهمتر فنرها آلیاژ به خصوصی دارند که توسط شرکت های بزرگ و کوچک مخصوص لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی و سایر لوله های فاضلاب ساخته شده اند.

لوله بازکنی شبانه روزی زعفرانیه

کلیه خدمات این شرکت بصورت شبانه روزی انجام میشود چون برخی از مشکلات مانند گرفتگی توالت و دیگر لوله های فاضلاب امکان دارد شبانه اتفاق بیفتند.

به همین خاطر سرویسکاران شیف شب شرکت را جهت انجام خدمات لوله بازکنی زعفرانیه مستقر نموده ایم تا به محض تماس مشتریان گرامی، سریعا لوله بازکن مورد نظر به محل اعزام گردد.

شاید بارها پس زدن لوله فاضلاب برایتان اتفاق افتاده و قسمتهایی از منزلتان نیز کثیف شده باشد و شما در آن لحظه نمی دانید که چکار باید انجام دهید.

در این شرایط حتما باید شماره یک شرکت لوله بازکنی در زعفرانیه را داشته باشید که خدمات خود را بصورت شبانه روزی ارائه می دهد تا به محض وقوع مشکل سریعا تماس بگیرید تا به مشکلتان رسیدگی شود.

ما با توجه به این مسئله، چاه بازکن های شیفت شب خود را در تمام مناطق شهر تهران مستقر نموده ایم تا فوری و با کیفیت مطلوب به مشتریان خود خدمات ارائه نمایند.

اگر در منطقه زعفرانیه تهران هستید و مشکل گرفتگی و بالا زدن چاه فاضلاب دارید می توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید تا نزدیکترین نیروی فنی مورد اعتماد خود را به محل شما اعزام نماییم.

می توانید با آسودگی خاطر از خدمات لوله بازکنی محدوده زعفرانیه استفاده کنید، چون سرویسکارانی که در ساعات پایانی شب به منزل و یا محل کار مشتریان اعزام می شوند بسیار مطمئن می باشند.

لوله بازکنی فوری و تضمینی در زعفرانیه

همانطور که گفتیم چون از دستگاه های جدید پایه دار استفاده می کنیم، سرعت انجام کار افزایش پیدا کرده و با توجه به اینکه اعزام سرویسکار به محل هم از نزدیکترین نقطه ممکن انجام می شود، پس کلیه خدمات ما سریع و فوری صورت می گیرد تا مشتریان بیش از اندازه منتظر نمانند.

علاوه بر این، بازدهی این دستگاه ها بسیار عالی است و به همین دلیل باعث می شود ما به مشتریان عزیز خودمان اعلام کنیم که باز کردن هر نوع گرفتگی 100% تضمینی است.

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی شمال تهران دارید کافی است با شماره پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

سوالات متداول در مورد لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه در شرایط کرونایی چطور ارائه می شود؟

ما نیز مانند هموطنانمان سعی میکنیم نکات بهداشتی را رعایت کنیم. به همین منظور تمامی سرویسکاران ما موظف هستند نکات بهداشتی را رعایت کنند و از ماسک حین انجام کار استفاده کنند.

لوله بازکنی تضمینی یعنی چه؟

ما ضمانت می دهیم گرفتگی را به بهترین شکل ممکن رفع کنیم. سرویسکاران ما توانایی تشخیص نوع گرفتگی و محل گرفتگی را دارند. این توانایی سبب شده تا گرفتگی را بصورت کامل باز شده تحویل مشتری دهند.

آیا لوله بازکنی زعفرانیه کثیف کاری دارد؟

چون از دستگاه های جدید استفاده می کنیم و فنر ضربه نمی زند، کثیف کاری لوله بازکنی را به حداقل رسانده ایم.

ساعات کاری شرکت

همه روزه حتی در اعیاد و تعطیلات رسمی 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستیم

نحوه درخواست اعزام سرویسکار به محل

برای این کار کافی است با شماره پشتیبانی 09197565465 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما سریعا لوله بازکن مجرب را به محل اعزام می کنند.

4.3/5 - (7 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید