تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت مناسب
براساس نوع گرفتگی
کیفیت بالا در انجام کار

لوله بازکنی حصارک تهران

2

لوله بازکنی حصارک یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت آقای لوله بازکن در منطقه 5 تهران با کیفیت عالی به مشتریان ارائه داده می شود. این سرویس مخصوص کسانی است که یکی از مسیرهای خروجی فاضلاب همچون آشپزخانه، حمام، توالت و پارکینگ گرفته باشد و آب و فاضلاب از لوله ها پس بزند. در چنین شرایطی شما بایستی با یک شرکت لوله بازکنی حصارک تماس بگیرید. شرکت آقای لوله بازکن در چاه بازکنی حصارک با استفاده از سرویسکاران مجرب و ابزار جدید از جمله فنر برقی می تواند گرفتگی را به طور کامل رفع کند.

در ادامه این مطلب از لوله بازکنی شبانه روزی تهران می خواهیم شما را با چگونگی انجام لوله بازکنی در محله حصارک آشنا نماییم.

چگونگی انجام لوله بازکنی در محله حصارک

لوله بازکنی محله حصارک زمانی مورد نیاز است که یکی از راه آب های فاضلاب مسدود شده و آب به سختی تخلیه می شود. لوله بازکن های شرکت آقای لوله بازکن با توجه به مهارت و تجربه بالا در زمینه لوله بازکنی حصارک می توانند از عهده هر نوع گرفتگی برآیند. آنها ابتدا نوع و محل گرفتگی را تشخیص می دهند و  سپس با استفاده از تجهیزاتی چون فنر برقی، کار لوله بازکنی حصارک را با بهترین کیفیت انجام می دهند.

مراحل باز کردن لوله مسدود شده با فنر در حصارک به صورت زیر می باشد:

 • قرار دادن فنر درون دستگاه
 • وارد کردن فنر مخصوص رفع گرفتگی داخل لوله
 • روشن کردن دستگاه
 • اقدام به رفع عامل انسداد لوله
 • باز کردن لوله
 • آزمایش مسیر خروجی فاضلاب با حجم بسیار زیاد آب

چرا لوله فاضلاب دچار گرفتگی می شود؟

چرا لوله فاضلاب دچار گرفتگی می شود؟ خدمات لوله بازکنی منطقه حصارک تهران

عوامل مختلفی می تواند دلیل بالا آمدن آب فاضلاب و گرفتگی در لوله گردد. در اغلب موارد زباله و مواد اضافی که وارد لوله می شود دلیل اصلی مسدود شدن چاه فاضلاب هستند. به عنوان مثال ریختن دستمال کاغذی در چاه توالت سبب کیپ شدن لوله می شود. به این نکته توجه داشته باشید که چاه فاضلاب برای عبور آب و فاضلاب ایجاد شده نه برای دفع زباله، بنابراین مواد را چه ریز و چه درشت داخل سطل آشغال بریزید. هنگام مواجه شدن با مشکل گرفتگی چاه باید از خدمات لوله بازکنی حصارک استفاده نمایید.

عمده ترین دلایلی که منجر به مسدود شدن چاه فاضلاب می شوند و شما را ملزم به استفاده از خدمات لوله بازکنی حصارک می کنند عبارتند از:

 • مو
 • پرز
 • روغن
 • جرم و رسوب
 • دستمال کاغذی
 • مدفوع
 • مصالح ساختمانی
 • شکستگی لوله
 • اشکال در لوله کشی ساختمان

بدون تردید هر یک از موارد بالا می توانند به تنهایی لوله فاضلاب را مسدود کنند و چاره ای جز استفاده از خدمات لوله بازکنی حصارک برای شما نگذارد. چنانچه دنبال راهی هستید که بتوان از گرفتگی لوله ها جلوگیری کرد باید بگوییم اصلا چنین چیزی امکان ندارد، چون در همه جای دنیا مشکل گرفتگی چاه فاضلاب وجود دارد و برای تمامی افراد نیز اتفاق می افتد. تنها راه حل، پیشگیری از وقوع زود هنگام و مکرر آن می باشد. شما می توانید با قرار دادن توری روی سینک و کفشورها و همچنین با گذاشتن چاه بست در چاه توالت تا مدتها با انسداد لوله های فاضلاب مواجه نشده و از سرویس لوله بازکنی حصارک هم استفاده نکنید.

خدمات مرتبط: لوله بازکنی پونک

اعزام لوله بازکن حصارک تهران در کوتاهترین زمان به محل

اعزام لوله بازکن حصارک تهران در کوتاهترین زمان به محل

وقتی که چاه فاضلاب دچار گرفتگی می شود مهمترین مسئله اقدام به موقع و سریع شما در استفاده از لوله بازکنی حصارک است که باعث می شود بخش های مختلف منزل یا محل کارتان بیش از حد کثیف نشود. در صورت مشاهده گرفتگی بلافاصله با مجموعه آقای لوله بازکن جهت لوله بازکنی حصارک تماس بگیرید، همکاران ما سریعا نزدیکترین لوله بازکن حصارک را برای انجام کار به محل اعزام می کنند. لازم به ذکر است که با توجه به شرایط کرونایی، نیروی فنی شرکت موظف به زدن ماسک و رعایت دستورالعمل های بهداشتی می باشد و کار خود را سریع و اصولی برای لوله بازکنی حصارک انجام می دهد.

در شرکت آقای لوله بازکن با وجود سرویسکاران متعدد و کار بلد در تمام نقاط تهران بزرگ، دیگر نگران کثیف شدن منزل و منتظر دیر رسیدن نیروی فنی نباشید.

چاه بازکنی محله حصارک با ضمانت باز کردن لوله

لوله بازکنی محله حصارک 100% تضمینی انجام می شود، یعنی سرویسکار اعزامی به محل پس از بررسی مشکل با استفاده از دستگاه فنر برقی، گرفتگی لوله را هر چیزی که باشد اعم از ساده و سخت باز می کند و لوله باز شده را تحویل مشتری می دهد. در ضمن برای اطمینان از کیفیت انجام کار لوله بازکنی حصارک پس از فنر زنی در حصارک، مسیر خروجی فاضلاب تست می شود و همچنین هزینه سرویس دهی بعد از انجام کار دریافت می گردد.

شرکت آقای لوله بازکن در سرویس لوله بازکنی حصارک تضمین می کند که همه نوع گرفتگی حتی گرفتگی با سیمان که سختترین نوع آن است را توسط لوله بازکن های مجرب رفع نماید.

روش های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب

روش های باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در حصارک تهران

برای لوله بازکنی حصارک روشهای مختلفی وجود دارد اما موضوعی که در این بین اهمیت دارد این است که با توجه به نوع و شدت گرفتگی بهترین روش لوله بازکنی در حصارک نیز انتخاب می شود. مثلا اگر گرفتگی ساده و ناچیز باشد می توان از راه حل های خانگی استفاده کرد، اما اگر گرفتگی سخت و پیچیده باشد باید از روش های مخصوص لوله بازکنی حصارک استفاده کنیم.

چاه بازکن های شرکت معتبر آقای لوله بازکن با بررسی مشکل به وجود آمده، مؤثرترین روش را متناسب با گرفتگی لوله انتخاب می کنند که عبارتند از:

فنر برقی: اکثر افراد تا حدودی با این دستگاه آشنا هستند. فنر برقی می تواند همه نوع گرفتگی را به راحتی باز کند، به علاوه ابزاری قوی است که کار با آن با کمترین میزان کثیف کاری صورت می گیرد. این وسیله بهترین و کارآمدترین روش برای رفع انسداد لوله های فاضلاب می باشد که در لوله بازکنی حصارک مورد استفاده قرار می گیرد. اگر فنر به هر دلیل نتواند گرفتگی را باز کند از دستگاه های دیگر استفاده می نماییم.

تراکم هوا: یکی دیگر از روشهای لوله بازکنی حصارک استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشد. این وسیله با استفاده از فشار هوا راه آب فاضلاب را باز می کند. معمولا برای رفع خاک، شن و ماسه کاربرد دارد.

پمپ ساکشن: برای درآوردن اجسام از لوله کارساز است که در برخی موارد لوله بازکنی حصارک استفاده می شود.

محلول های شیمیایی: این مورد را خود مشتری انجام می دهد و روش مؤثری برای لوله بازکنی حصارک نمی باشد، زیرا محلول های شیمیایی خاصیت اسیدی دارند و هم به لوله ها آسیب می رسانند و هم برای شخص مضر است.

کلیه این ابزار و تجهیزات برای رفع گرفتگی های خاص مورد استفاده قرار می گیرند، اما فنر برقی مفیدترین و رایج ترین دستگاه لوله بازکنی حصارک می باشد زیرا:

 • کوچک و قابل انتقال است.
 • هیچ آسیبی به لوله وارد نمی کند.
 • دارای اندازه های مختلف جهت رفع انواع گرفتگی هاست.
 • کم هزینه و مقرون به صرفه می باشد.
 • بدون تخریب و کنده کاری است.
 • مراحل انجام کار سریع و فوری صورت می گیرد.

 شرکت آقای لوله بازکن چه ویژگی هایی دارد؟

 شرکت آقای لوله بازکن چه ویژگی هایی دارد؟ لوله بازکنی حصارک تهران

شرکت آقای لوله بازکن دارای ویژگی هایی است که آن را از سایر شرکت های لوله بازکنی حصارم متمایز می کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • فعال در تمام روزهای سال حتی ایام تعطیل
 • دارای کادر مجرب و کاربلد
 • شبانه روزی
 • انجام کار تضمینی
 • رفع انواع گرفتگی ها
 • باز کردن لوله با کمترین میزان کثیف کاری
 • رفع بوی بد فاضلاب
 • استفاده از دستگاه های بروز و جدید لوله بازکنی حصارک مانند فنر برقی، تراکم هوا و …

اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی غرب تهران در محله حصارک دارید همین حالا با شماره موجود در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را جهت اعزام نیروی فنی به محل ثبت نمایید، کارشناسان شرکت آقای لوله بازکن سریعا پیگیری های لازم را انجام خواهند داد.

✅ ضمانت:تحویل لوله باز شده
✅ میزان کثیف کاری:حداقل کثیف کاری
✅ نحوه انجام کار:فنر برقی
✅ ساعات کاری:7 روز هفته بدون تعطیلی

پاسخ به سوالات متداول لوله بازکنی حصارک تهران

در شرایط کرونایی لوله بازکنی حصارک تهران چطور انجام می شود؟

در شرایط کرونایی ما نیز مانند خیلی از مردم تلاشمان رعایت پروتکل های بهداشتی است. در همین راستا سرویسکارانمان موظف هستند بهداشت را رعایت کنند و همواره از ماسک حین انجام کار لوله بازکنی استفاده نمایند.

آیا لوله بازکنی حصارک با فنر برقی کثیف کاری دارد؟

در حال حاضر به دلیل استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید فنر برقی مانند ژنراتور، کثیف کاری مانند گذشته نیست و در واقع میتوان گفت خیلی ناچیز است. علاوه بر این نیروهای فنی آقای لوله بازکن دارای تجربه بالایی هستند و میتوانند با حداقل کثیف کاری گرفتگی را باز کنند.

آیا ضمانتی برای باز کردن لوله وجود دارد؟

بله آقای لوله بازکن همواره خدمات لوله بازکنی حصارک تهران و مناطق دیگر را با تضمین باز کردن لوله و تحویل لوله باز شده به مشتری ارائه می دهد. این یعنی شما با خیالی آسوده از بابت باز شدن گرفتگی لوله میتوانید از این خدمات استفاده کنید.

نحوه درخواست خدمات در شرکت آقای لوله بازکن

برای استفاده از لوله باز کنی حصارک تهران، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

4.3/5 - (6 امتیاز)
2 پاسخ
 1. روحانی

  بسیار ممنون از خدمتت خوبتون و دستگاه هایی که استفاده میکنید بسیار خوب هستن و خیلی بهتر از دریل هستند که استفاده میشد

  1. آقای لوله بازکن

   سلام دوست عزیز
   بله دستگاه های جدید خیلی بهتر از دریل هست. حداقل کثیف کاری و قدرت بالاتر از مزیت های این دستگاه ها هستش که ما استفاده می کنیم.

یک دیدگاه بگذارید

تماس با آقای لوله بازکن

تماس شبانه روزی در تهران (کلیک کنید)

۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳

اعزام فوری لوله بازکن در سراسر تهران - شماره ثبت درخواست ۰۹۱۲۷۹۵۲۲۴۳
+