لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس با فنر برقی و رعایت بهداشت و استفاده از ماسک
راهنمای مطالعه

شماره لوله بازکنی تهرانپارس

اگر نیاز به لوله بازکنی تهرانپارس دارید، میتوانید برای درخواست اعزام سرویسکار به محل با شماره 09197565465 تماس بگیرید. باز کردن لوله فاضلاب شبانه روزی، بدون تخریب، بدون کثیفی و 100% تضمینی می باشد.
هماهنگی جهت اعزام لوله بازکن در تهران

تضمینی

بدون کثیفی

شبانه روزی

اعزام فوری

سرویسکاران برتر

✅ تضمین لوله بازکنی:تحویل لوله باز شده
میزان کثیف کاری:بدون کثیفی
ساعات کاری:24 ساعته 7 روز هفته
روش انجام کار:فنر برقی، تراکم هوا و …

لوله بازکنی تهرانپارس با دستگاه های بروز و سرویسکاران حرفه ای انجام می شود. برای لوله بازکنی محدوده تهرانپارس بصورت شبانه روزی میتوانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید. در این خدمات که تحت نظر لوله بازکنی شرق تهران می باشد، گرفتگی لوله هر چیزی که باشد، با استفاده از دستگاه های پیشرفته باز شده تحویل مشتری می دهند. از آنجا که گرفتگی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد، به همین خاطر از لوله بازکنی های با تجربه تهرانپارس استفاده می کنیم که توانایی تشخیص علت و محل گرفتگی را دارند. به این ترتیب مشکل شما به طور کل و تضمینی قابل رفع شدن می باشد.

لوله بازکنی منطقه تهرانپارس

تهرانپارس بخش بزرگی از شمال شرق تهران را در اختیار دارد. محله ای محبوب با چهار میدان اصلی منتهی به خیابان تیرانداز که از نشانه های بارز این منطقه محسوب می شود.

همسایه های محلی از غرب به بزرگراه باقری، بزرگراه بابایی از شمال و بزرگراه رسالت از جنوب می باشد و همچنین دسترسی های محلی از بزرگراه بابایی، بزرگراه باقری، بزرگراه رسالت، بزرگراه یاسینی و بزرگراه زین الدین سبب شده تا لوله بازکنی تهرانپارس فوری انجام شود.

شرکت آقای لوله بازکن تمامی منطقه 4 را تحت پوشش خدمات خود قرار داده و شما در هر نقطه از این منطقه که باشید می توانید با شماره لوله بازکنی در تهرانپارس که در سایت درج شده تماس بگیرید.

لوله بازکنی تخلیه چاه تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس

علاوه بر لوله بازکنی، تخلیه چاه تهرانپارس نیز با استفاده از تانکرهای لجن کش و آبکش که دارای پمپ و سیستم ساکشن هستند انجام می شود.

با توجه به موقعیت چاه و همچنین دهانه چاه تانکر مخصوص برای تخلیه چاه تضمینی و 100% لجن و آب به محل اعزام می شود تا کار با کیفیت بالاتری صورت گیرد.

همچنین علاوه بر این خدمات اگر نیاز به تشخیص محل چاه و باز کردن درب آن داشته باشید نیز تیم تشخیص چاه شرکت اقای لوله بازکن تمامی مراحل انجام کار را با تیم متخصص خود انجام خواهد داد.

برای تخلیه چاه در تهرانپارس می توانید بصورت شبانه روزی با شرکت آقای لوله بازکن تماس بگیرید.

روش های رفع گرفتگی در تهرانپارس

برای رفع گرفتگی باید ابتدا مشخص شود که دلیل گرفتگی چیست تا بهترین روش برای باز کردن لوله توسط سرویسکار مجرب لوله بازکن تهرانپارس انتخاب شود.

در همین راستا، سرویسکاران خود را مجهز به دستگاه های پیشرفته نموده ایم تا بتوانند بهترین روش رفع گرفتگی لوله های فاضلاب را انتخاب کنند و رضایت مشتری را از انجام کار با کیفیت عالی جلب نمایند.

لوله بازکنی تهرانپارس

این دستگاه ها عبارتند از:

 • فنر برقی
 • تراکم هوا
 • پمپ ساکشن

در اکثر موارد تنها فنر برقی میتواند هر نوع گرفتگی را رفع کند و دیگر دستگاه ها فقط برای گرفتگی های خاص استفاده می شوند.

همچنین ثابت شده که فنر برقی نیازی به کنده کاری ندارد، کثیف کاری ندارد و تعرفه پایینتری نسبت به سایز روش ها دارد.

پس قبل از هر چیز باید مشخص شود که بهترین روش لوله بازکنی تهرانپارس چیست. در ادامه دلایل اصلی گرفتگی لوله ها را با هم بررسی میکنیم.

شاید به این خدمات نیاز داشته باشید: لوله بازکنی شرق تهران

دلیل گرفتگی لوله در محدوده تهرانپارس چیست؟

دلیل گرفتگی در ساختمان های قدیمی و جدید تقریبا با هم یکی است و فقط در یک مورد که آن را در ادامه خواهیم گفت با هم تفاوت دارند.

دلایل اصلی عبارتند از:

لوله بازکنی تهرانپارس ، گرفتگی لوله فاضلاب
 • روغن و چربی جمع شده در لوله سینک و آشپزخانه
 • رسوب و جرم دیواره لوله که بر اثر چربی و پسماند فاضلاب به مرور زمان ایجاد می شود.
 • موی بلند که معمولا در لوله های فاضلاب حمام مشاهده می گردد.
 • افتادن هر نوع شی داخل لوله باعث مسدود شدن راه آب فاضلاب می گردد.
 • ریختن دستمال کاغذی در توالت سبب گرفتگی چاه دستشویی می شود.

تنها تفاوتی که در گرفتگی لوله فاضلاب ساختمان های جدید و قدیمی است، ریختن سیمان، شن، ماسه، قیر، یونولیت، دوغاب و موادی شبیه به این هاست که می تواند به خاطر تعمیرات ساختمان یا نوساز بودن آن باشد.

همانطور که گفته شد، فنر برقی قادر است تمای این گرفتگی ها حتی سخت ترین گرفتگی که بر اثر سیمان و قیر است را رفع کند. و بهترین کار این است که شما هم از این خدمات استفاده کنید.

خدماتی در همین زمینه: لوله بازکنی نارمک

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

گاهی اوقات نیاز به لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس دارید چون گرفتگی فاضلاب هیچ وقت خبر نمی کند و امکان دارد آخر شب این اتفاق برای شما بیفتد.

در هر ساعت از شبانه روز اگر نیاز به لوله بازکنی تهران به ویژه محدوده تهرانپارس داشتید می توانید با شماره لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری تهرانپارس

شرکت اقای لوله بازکن در این محدوده بسیاری از نیروهای فنی و لوله بازکن تهرانپارس را در منطقه مستقر نموده تا به محض اینکه مشتری با کارشناسان و پشتیبانی شرکت تماس بگیرید، نزدکترین سوریسکار به محل اعزام خواهد شد.

با این کار دیگر نیاز نیست زمان زیادی را منتظر بمانید تا مشکلتان رفع شود چون معمولا زیر 20 دقیقه در محل حاضر می شویم.

همچنین کلیه نیروهای فنی این شرکت با موتور سیکلت تردد می کنند تا مشکلی با ترافیک و دیر رسیدن نداشته باشند.

لوله بازکنی ارزان تهرانپارس

توانایی تشخیص علت و محل گرفتگی در لوله بازکنی تهرانپارس

همانطور که در ابتدای مطلب توضیح دادیم، لوله بازکن های تهرانپارس در این مجموعه تجربه بالایی دارند و با چندین سال فعالیت در زمینه لوله بازکنی شبانه روزی تهران توانسته اند تخصص بسیار خوبی در این زمینه کسب نمایند. با اطمینان به مشتریان عزیز عرض می کنیم که سرویسکاران مجموعه آقای لوله بازکن به راحتی میتوانند اغلب علل گرفتگی و محل آن را بدون داشتن دستگاه های پیشرفته تنها با فنر زدن مشخص کنند و مشکل را به طور کل رفع نمایند.

در بسیاری از پروژه های انجام شده این شرکت برای ما پیش آمده که مشتری برای رفع گرفتگی سرویس بهداشتی خود با شرکت های دیگر تماس گرفته و لوله بازکنی های متعددی برای رفع گرفتگی مراجعه کرده اند. اما اغلب این لوله بازکن ها فقط فنر زده اند و علت اصلی گرفتگی را بررسی نکرده اند. به همین خاطر مشتری دوباره با گرفتگی مجدد سرویس بهداشتی رو به رو می شود.

در این مرحله زمانی که مشتری با آقای لوله بازکن تماس می گیرد، ما با اعزام بهترین لوله بازکن تهرانپارس جهت رفع تضمینی رفع مشکل اقدام می کنیم. چندین بار در پروژه ها پیش آمده که سرویسکار با تجربه آقای لوله بازکن با مراجعه به منزل مشتری برای فنر زدن، مشخص شده از قبل چیزی در لوله توالت افتاده است که مشتری یا آن را فراموش کرده و یا فکر می کرده از لوله رد شده است. با خارج کردن اشیا و فنر زدن لوله، گرفتگی را به طور کل حل کرده ایم و مشتری هم با گرفتگی مکرر و مجدد مواجه نشده است.

این توانایی حاصل سال ها تجربه انجام کار با چالش های پیچیده است که به ما این توانایی را داده تا اغلب علل گرفتگی را تشخیص داده و آن را رفع نماییم تا مشتری با خیالی آسوده خدمات ویژه از شرکت آقای لوله بازکن دریافت نماید.

آیا میتوان برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب از اسید استفاده کرد؟

قطعا می توان اما خطری که شما را هنگام استفاده از اسیدهای لوله بازکن تهدید می کند عبارتند از:

 • انتشار گازهای سمی و حتی کشنده
 • آسیب به دستگاه تنفسی انسان به ویژه کودکان
 • در صورت تماس با بدن باعث سوختن پوست می گردد.
 • آسیب به چشم و بینی
 • ایجاد مسمویت و مرگ
 • داشتن خاصیت خورندگی که سبب پوسیدن و سوراخ شدن اتصالات لوله کشی فاضلاب می شود.

با توجه به خطرات بسیار زیاد اسیدهای لوله بازکن، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان حتی در صورت اجبار هم از آنها استفاده نکنید چون حادثه خبر نمی کند و ممکن است خطرات گفته شده در کمین شما باشند.

برای انجام لوله بازکنی تهرانپارس میتوانید همین حالا با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست خود را جهت انجام کار ثبت کنید. به محض دریافت اطلاعات شما توسط همکاران ما، نزدیکترین لوله بازکن در محدوده تهرانپارس به محل اعزام می گردد.

پاسخ به سوالات متداول در مورد لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس در زمان کرونا چطور انجام می شود؟

قطعا هر کسی در این شرایط بحرانی باید تلاش کند تا زنجیره این ویروس منحوس را پاره کند. ما در خدمات لوله بازکنی تهرانپارس تلاش می کنیم بهداشت را رعایت نماییم تا ویروسی منتقل نشود. به همین منظور تمامی سرویسکاران این مجموعه موظف هستند بهداشت را رعایت کرده و از ماسک استفاده کنند.

لوله بازکنی تهرانپارس با فنر کثیف کاری دارد؟

تمامی سرویسکاران ما دارای تجربه بالایی در انجام کار با کمترین حد کثیف کاری هستند. از طرفی استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز سبب شده تا مقدار کثیف کاری کمتر از گذشته باشد. پس با خیالی آسوده میتوانید از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس با فنر برقی استفاده کنید بدون اینکه ترسی از کثیف شدن خانه یا محل کار خود داشته باشید.

تضمین لوله بازکنی تهرانپارس چیست؟

ضمانت ما جهت انجام کار لوله بازکنی در محدوده تهرانپارس این است که لوله را بصورت باز شده تحویل مشتری می دهیم. برای اطمینان خاطر شما، باز بودن مسیر خروجی راه آب فاضلاب نیز در حضورتان تست می شود.

برای دریافت خدمات لوله بازکنی تهرانپارس چه کنیم؟

برای استفاده از لوله بازکنی تهرانپارس، کافی است با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرید (09197565465). سپس درخواست خود را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید تا نزدیکترین لوله بازکن به شما، جهت رفع مشکل اعزام شود.

5/5 - (8 امتیاز)
با دوستان خود به اشتراک بگذارید
تلگرام
توییتر
برای استفاده از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، میتوانید همین حالا تماس بگیرید