تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

لوله بازکنی تمام نقاط تهران

پوشش خدمات در 22 منطقه

لوله بازکنی تهران فوری

اعزام لوله بازکن به محل در 30 دقیقه

ضمانت در کیفیت خدمات

کاملا تضمینی با ارائه فاکتور
لوله بازکنی آقای لوله بازکن

لوله بازکنی تهران بزرگ با وسعت بسیار زیاد و مناطق 22 گانه خود قطعا نیازمند یک مجموعه عظیم و توانمند برای تحت پوشش قرار دادن کلیه نواحی این مناطق می باشد.

شرکت آقای لوله بازکن با اهدافی بزرگ و رسالتی ارزشمند در زمینه خدمات لوله بازکنی تهران پا به عرصه نهاده تا علاوه بر رفع مشکلات شهروندان گرامی، با قیمت های ارزان و مناسب بتواند رضایت کامل این عزیزان را جلب نماید.

این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

  • باز کردن لوله فاضلاب با استفاده از روش های مختلف مثل فنر برقی، محلول های مخصوص، دستگاه تراکم هوا و …
  • رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی با استفاده از فنر پیشرفته، دستگاه تراکم هوا و …
  • درآوردن اشیا مانند گوشی، طلا و غیره از لوله فاضلاب و چاه توالت

علاوه بر این ها، آقای لوله بازکن به عنوان شرکت فعال در حوزه تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران زیر نظر اتحادیه می باشد که به شما بزرگواران این اطمینان را می دهد تا چاه بازکنی را بصورت تضمینی انجام دهد.

خدمات لوله بازکنی در تهران

این شرکت تمامی خدمات خود را طبق نرخ مصوب اتحادیه انجام می دهد.

لوله بازکنی کل تهران

لوله بازکنی سراسر تهران توسط این شرکت در 22 منطقه از کل این استان انجام می شود. خدماتی که بصورت شبانه روزی، ارزان و فوری در اختیار تمامی ساکنین مناطق شمال، جنوب، غرب و شرق تهران است.

در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و درخواست اعزام نیرو به محل را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، سرویسکار مورد نظر در محل حاضر شود.

لوله بازکنی در شمال تهران یکی از خدمات ویژه آقای لوله بازکن می باشد که با مستقر کردن چندین سرویسکار حرفه ای و بدون سوء پیشینه توانسته سریعا نیروهای مورد نیاز را در کمتر از 30 دقیقه به محل اعزام نماید.

باز کردن لوله در این منطقه بدون کثیف کاری صورت می گیرد، چون از دستگاه های جدید و افراد مجرب استفاده می کنیم تا شما از کیفیت کار نیز علاوه بر نرخ ارزان، رضایت کامل داشته باشید.

برخی از مناطق شمال تهران که رفع گرفتگی فاضلاب در آنجا انجام می شود عبارتند از تجریش، نیاوران، مینی سیتی، جردن، الهیه، فرمانیه، قیطریه، کامرانیه، زعفرانیه، ولنجک، پونک، سعادت آباد، شهرک غرب و …

لوله بازکنی در غرب تهران از جمله دیگر فعالیت های این شرکت بصورت 24 ساعته بدون تعطیلی می باشد که با روش های مختلفی انجام می شود.

به عنوان مثال گاهی اوقات گرفتگی های دستشویی فرنگی را با استفاده از دستگاه تراکم هوا باز می کنیم اما اکثر رفع گرفتگی ها به وسیله دریل فنر برقی که انواع مختلفی دارد در مناطق زیر صورت می گیرد:

ستارخان، آریاشهر، تهرانسر، آزادی، فردوس، گیشا، چیتگر، شهران، جنت آباد، شهرک اکباتان، شهر زیبا و …

اعزام نیروی فنی در این منطقه هم معمولا در کمتر از 30 دقیقه می باشد.

بسیاری از سوالاتی که از ما پرسیده می شود، این است که اتمام کار لوله بازکنی در شرق تهران چقدر زمان می برد؟ معمولا باز کردن لوله فاضلاب با گرفتگی نسبتا جدی حدودا 5 دقیقه زمان نیاز دارد که این مورد در تمام مناطق تهران می باشد و مخصوص شرق تهران نیست. البته لازم به ذکر است که میزان زمان به شدت گرفتگی بستگی دارد.

در شرق تهران هم کلیه کارها بدون کثیف کاری است و کاملا تضمینی لوله فاضلاب باز می شود و به نرخ اتحادیه هم هزینه خدمات محاسبه می گردد. برخی از مناطق غرب که تحت پوشش این شرکت می باشند:

نارمک، تهران نو، تهرانپارس، پیروزی، حکیمیه، نظام آباد، مجیدیه، نیروی هوایی و …

لوله بازکنی در جنوب تهران معمولا توسط تعداد کمی از شرکت های خدماتی تحت پوشش قرار داده می شود. اما در شرکت آقای لوله بازکن هیچ یک مناطق با هم تفاوت ندارند و کلیه کارها مانند هم انجام می شود، پس باید بگوییم که در جنوب تهران هم باز کردن چاه گرفته شده بدون کثیف کاری، فوری، ارزان و کاملا تضمینی است.

نرخ انجام رفع گرفتگی چاه در این منطقه هم مانند مناطق دیگر طبق تعرفه مصوب می باشد و چیزی بیشتر از آن دریافت نخواهد شد. بعضی از مناطق تحت پوشش جنوب به شرح زیر است:

افسریه، مشیریه، خانی آباد، نازی آباد، آذری، خراسان، جوادیه، یافت آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، مولوی و …

گاهی اوقات رفع گرفتگی قیمت بالاتری دارد که این افزایش نرخ دارای شرایط خاصی است و در ادامه کامل توضیح داده می شود. لازم به ذکر است که این افزایش هزینه در تمام شرکت لوله بازکنی های تهران که براساس نرخ مصوب و قانونی کار می کنند به یک شکل است.

1- هر زمان عمل فنر زنی انجام شود و مشخص گردد که گرفتگی مربوط به سیمان، یا شن، ماسه و هر چیزی شبیه به این هاست، در این شرایط چون گرفتگی مربوط به اشیا یا عامل خارجی است طبق تعرفه هزینه خدمات افزایش پیدا می کند.

2- اگر گرفتگی در چند نقطه از ساختمان رخ داده باشد شامل این شرایط خواهد شد. به عنوان مثال اگر آب فاضلاب از آشپزخانه بالا بزند و لوله فاضلاب آشپزخانه فنر زده شود و گرفتگی رفع نشود و بعد از آن مشخص شود که عامل انسداد در لوله و نقطه دیگری از خانه است.

3- اگر متراژ فنر توسط مشتری مشخص شود و یا پس از بازدید فنر بلند برای باز کردن لوله مسدود شده نیاز باشد. اندازه فنرهای استاندارد برابر است با 6 متر، 12 متر و 25 متر که همگی این فنرهای دارای انواع مختلفی هستند.

4- اگر لوله نیاز به تراشیدن رسوب داشته باشد.

5- میزان گرفتگی و شدت آن نیز یکی دیگر از عوامل افزایش نرخ می باشد.

تماس با آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵