تهران
تهران
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵ شنبه تا جمعه 24 ساعته بدون تعطیلی تمام نقاط تهران

لوله بازکنی

تضمینی
لوله بازکنی با کیفیت عالی
شبانه روزی
بدون تعطیلی 24 ساعته
قیمت ارزان
طبق تعرفه اتحادیه
۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵
تخلیه چاه در تهران با تعرفه اتحادیه

تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران بصورت شبانه روزی در 22 منطقه انجام می شود. خدمات تخلیه چاه در تهران براساس تعرفه اتحادیه با استفاده از تانکر لجن کش یا پمپ ساکشن کاملا تضمینی صورت می گیرد.

کلیه کارها در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین کثیف کاری بصورت 24 ساعته و بدون تعطیلی انجام می شود. برای درخواست تانکر کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید.

تخلیه چاه آبکش

تخلیه آب فاضلاب

برخی از افراد که ساختمان آنها دارای چاه است، تنها نیاز به تخلیه آب فاضلاب دارند. در چنین شرایطی معمولا از تانکر تخلیه چاه آب کش استفاده می شود تا تمامی آب موجود در چاه توسط مکنده خالی شود.

تخلیه چاه جامدات فاضلاب

تخلیه جامدات فاضلاب

چاه های جذبی معمولا دارای جامدات فاضلاب هستند و به همین دلیل حتما باید از ماشین تخلیه چاه لجن کش برای اینگونه چاه ها استفاده شود تا کلیه آب و جامدات همگی توسط مکنده خاور خالی شود.

لایروبی و کف تراشی

پس از انجام خدمات تخلیه چاه تهران اگر دیواره ها دارای فاضلاب ته نشین شده باشند حتما باید لایروبی و کف تراشی شوند تا چاه همانند روز اول قابل استفاده باشد. علاوه بر این لایروبی سبب افزایش عمر چاه نیز می شود.

تانکر تخلیه چاه

تانکر و پمپ ساکشن

برای تخلیه چاه فاضلاب تهران معمولا دو روش وجود دارد که شرکت ها از آنها استفاده می کنند. تانکر تخلیه و دستگاه ساکشن یا همان مکنده که انتخاب هر کدام بستگی به شرایط چاه موجود در ساختمان دارد.

رفع گرفتگی توالت 24 ساعته

شبانه روزی با قیمت ارزان

تخلیه چاه تهران شبانه روزی همه روزه بدون تعطیلی در 22 منطقه این استان آماده فعالیت و خدمات رسانی است. در هر کجای تهران که باشید می توانید بصورت 24 ساعته با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تخلیه چاه تهران با فاکتور

تضمینی با صدور فاکتور

کلیه خدمات ما اعم از چاه بازکنی طبق تعرفه مصوب اتحادیه صورت می گیرد. به همین خاطر از کار خود اطمینان کامل داریم و برای آسودگی خاطر شما عزیزان نیز فاکتور رسمی بعد از اتمام کار صادر می گردد.

تخلیه چاه تمام نقاط تهران

ماشین تخلیه چاه درتهران

خوشبختانه این شرکت لوله بازکنی تاکنون توانسته تمامی مناطق شمال، جنوب، غرب و شرق تهران را تحت پوشش کلیه خدمات خود قرار دهد.

اینکار سبب شده تا پس از تماس مشتری، سرویسکار مورد نظر که در نزدیکترین موقعیت نسبت به آدرسی که مشتری اعلام کرده است اعزام شود. به این ترتیب، نیروی فنی در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی 20 الی 30 دقیقه بعد از آن در محل حاضر می شود.

پس از حضور سرویسکار در محل، با بازدید از لوله های گرفته شده، روش درست و اصولی را جهت باز کردن لوله فاضلاب بصورت تضمینی انتخاب می نماید. با توجه به اینکه فنرهای مختلفی برای انواع لوله فاضلاب وجود دارد این کار یک ضرورت است تا مشکل به درستی رفع گردد.

پس پیشنهاد می کنیم با سرویسکار مورد نظر همکاری نمایید علاوه بر برطرف شدن تضمینی انسداد لوله، از شر گرفتگی تا مدت های بسیار زیاد راحت شوید.

تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه فاضلاب شمال تهران همانطور که گفته شد با استفاده از تانکر مکنده و یا دستگاه های مخصوصو ساکشن انجام می شود. در این روش ها دو نوع تخلیه وجود دارد که می توان به خاور آب کش و لجن کش اشاره نمود. استفاده از هر کدام بستگی به شرایط چاه موجود دارد.

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه فاضلاب غرب تهران مانند تمامی مناطق این استان بدون کثیف کاری و سر و صدای خاصی صورت می گیرد. زمان مورد نیاز جهت خالی کردن چاه، کاملا بستگی به حجم آب و جامدات آن دارد که بوسیله ماشین تخلیه چاه انجام می شود.

تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه فاضلاب شرق تهران تقریبا در 5 منطقه از این نواحی بصورت فوری صورت میگیرد. قبل از انجام چنین خدماتی حتما باید مشکل خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید تا آنها بدانند چه دستگاهی برای خالی کردن چاه فاضلاب شما نیاز است تا با سرویسکار حرفه ای اعزام نمایند.

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه فاضلاب جنوب تهران از جمله مناطقی است که کمتر شرکتی خدمات خود را در این منطقه ارائه می دهد. اما آقای لوله بازکن بدون در نظر گرفتن منطقه ای خاص، با افتخار اعلام می نماید این کار را در جنوب تهران نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد.

قیمت تخلیه چاه در تهران

اتحادیه تخلیه چاه تهران همه ساله تعرفه هایی را جهت انجام چنین خدماتی تعیین می کند و تمامی شرکت هایی که قانونی کار می کنند، حتما باید از این تعرفه مصوب پیروی نمایند.

شرکت آقای لوله بازکن هم دقیقا تمامی اینکار ها را با هزینه ارزان انجام می دهد.

لازم به ذکر است برخی مشتریان به دنبال تخلیه چاه بدون خرابی هستند که در مورد آن باید گفت اصلا چنین خدماتی وجود ندارد مگر اینکه چاه دقیقا در زیر توالت یا شبیه به این باشد.

یعنی با وارد کردن لوله تخلیه تانکر بتوان آب و جامدات فاضلاب را خالی کرد. در تهران کمتر ساختمانی با این شرایط وجود دارد و همانطور که در ابتدای این صفحه توضیح دادیم تخلیه در سه مرحله انجام می شود:

  • تشخیص دهانه چاه
  • باز کردن درب چاه
  • تخلیه فاضلاب

در مورد نرخ تخلیه چاه باید بگوییم که ابتدا باید از محل بازدید شود و نمیتوان قیمتی قبل از بازدید یا پرسش چندین سوال در مورد مشکل اصلی، قیمتی را تعیین نمود.

پس حتما برای اطلاع از هزینه اینکار با کارشناسان ما در تماس باشید تا با راهنمایی های آنها از روش دقیق تخلیه و همچنین از قیمت مطلع شوید.

نکاتی در مورد افزایش قیمت

در شرایطی خاص احتمال افزایش قیمت وجود دارد که در ادامه می توانید آنها را مطالعه نمایید تا در جریان افزایش هزینه های احتمالی باشید:

  1. هر زمان عمل تخلیه بیش از یک بار صورت گیرد. یعنی چاه فاضلاب در چند سرویس تخلیه گردد. در این زمان حق سرویس برای هر بار پر شدن تانکر در نظر گرفته می شود.
  2. اگر پس از خالی کردن چاه فاضلاب نیاز به لایروبی یا کف تراشی باشد.
  3. اگر چاه دچار نشتی شود و نیاز به نشت گیری و ترمیم دیواره چاه باشد.
  4. هزینه پیدا کردن دهانه چاه و باز کردن درب با نرخ تخلیه کاملا متفاوت است و طبق تعرفه دریافت می گردد.
  5. داخل یا خارج محدوده تهران در افزایش قیمت تاثیر گذار است.

با در نظر گرفتن این شرایط می توانید درخواست اعزام سرویسکار به همراه تانکر مکنده را ثبت نمایید. حتما به مواردی که توضیح داده شده توجه فرمایید تا حین انجام کار مشکلی پیش نیاید.

در ضمن هنگام صحبت با کارشناسان ما، حتما این توضیحات خدمت شما عزیزان عرض خواهد شد تا با شرایط کار کاملا آشنا باشید.

دلیل توضیحات شرایط کار بصورت کامل تنها به این خاطر این که ما بصورت قانونی و طبق تعرفه فعالیت می کنیم تا کارمان را تضمینی انجام دهیم و خیال شما بابت همه چیز به ویژه کیفیت و قیمت راحت باشد. برای ضمانت این حرف پس از اتمام کار برای شما فاکتور رسمی صادر می گردد.

تماس با آقای لوله بازکن

تماس با شرکت آقای لوله بازکن

۰۹۱۹۷۵۶۵۴۶۵